Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Zde se odehrává výcvik nové postavy pod vedením moderátora.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Wrait »

Gus Talon, předměstí
Od začátku cesty jsme toho moc neřekli. Neřekl bych, že by mi to vadilo. Co mě znepokojovalo víc, byla rychlost, kterou jsme se ubírali k neznámému cíli. Nalla se zdála ještě znepokojenejší než já, což mě utvrzovalo v tom, že momentálně nechci vědět víc.
Radši jsem mlčel a nechal moje myšlenky sobě a nalliny Nalle.
Když jsme na předměstí města zastavili. Překvapila mě prázdná budova.
Tak... teď už se mi to začíná nelíbit. zhodnotit mlčky situaci a chodím se tašky. Vysvětlování nechám na potom a začnu prohlížet oblečení. Ve skutečnosti “najít oblečení” znamenalo vybrat z toho mála něco mé velikosti. Hádám, jestli je nápad mě mistryně, vybrala mou velikost docela dobře.
Nechal jsem si svoji tuniku a schoval ji pod bílou košili. Na tu přišla vesta z kůže, nebo podobného materiálu. Rozhodl jsem se vyměnit i kalhoty za pracovní s kapsami. Svůj pásek jsem vyměnil za obyčejný. Nechal jsem si na něm jenom brašnou s datapadem a komlinkem. Ostatní věci zabalím do svého batohu, společně s rukavicemi. Cestovní plášt si ještě nechám venku. Oblečení neposkytuje moc míst ke skrytí meče, takže se uchýlím k trapnému klasickému schovávání v botě. Nasadím si plášť, vezmu batoh a vrátím se k východu z domu.
Jakmile uvidím Nallu, nedá mi to a musím se zeptat.
Proč taková opatrnost? Nemohli jsme se setkat někde blíž než na opačné polokouli?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gus Talon, "Přestupní" garáž:
S oblékáním jsi příliš neváhal, nicméně jsi se zdráhal vzdát se úplně svého oblečení a ponechal sis, co mohl či případně uschoval do svého batohu, byť to znamenalo jej nutně nacpat. Velikost oblečení se nakonec neukázala jako žádný problém a většina z toho ti i docela dobře sedla. Nebylo pochyb o tom, že ten kdo oblečení připravoval dost dobře tušil, jakou velikost bys mohl zhruba mít.
Stejně jako tys neváhal s převlékáním, pustila se do toho i Nallia a to bez ohledu na tvou přítomnost nebo nějakou stydlivost. Pokud by ti pohled zalétl jejím směrem, tak by sis mohl povšimnout, že její figura byla opravdu dobrá a preferovala praktickou černou barvu nejspodnější vrstvy svého oblečení. Na sebe si vzala ošoupané vybledlé zelené pracovní kalhoty, triko a přes to hnědou vestu, na níž by nebyl problém najít nějaký ten flek. Dosavadní oblečení si složila do tašky, aby ji pak hodila landspeederu, kterým jste přijeli.
Jo a co se nikam nevejde, hoď do tašky a naše spojka to uschová i s landspeederem,
poznamenala směrem k tobě a prozradila ti, že se ti věci mohou navrátit a také to, že vlastně nepracovala sama za sebe, ale byly tu i další osoby. Nakonec ještě vytáhla z přihrádky landspeederu malý příruční blaster a schovala si jej do vesty.

Jakmile byla připravená, tak na tebe čekala u vchodu směrem do budovy.
Detaily ti pak vysvětlíme, ale rozhodně nechceme nic riskovat, ne když jsme tak blízko. Běžně se v tuhle dobu nepřibírají další lidi, ale situace si to může žádat,
odpověděla ti nakonec a vyrazila směrem do budovy, abyste dorazili až ke schodišti, sešli do sklepení a tam v jedné koji zmizeli v tunelu, který vedl do kanalizací. Rozhodně nebylo pochyb o tom, že byl vytvořen uměle a nejednalo se o původní vlastnost budovy, v níž jste za sebou nechali landspeeder.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Wrait »

Gus Talon, "přestupní" garáž
Nalla neváhala převléknout se hned vedle mě. Né, že bych si jí nevšímal, ale podržel jsem mezi námi pomyslnou plentu. Přeci jen, jsme v chrámu vyrůstali už od mala ve společných prostorech.
Když jme byli oblečeni, Nala odložila svou tašku do speederu a doporučila mi to samé. Odložil jsem tam svůj batoh, i přesto, že téměř přetékal, nemusel jsem se bát ztráty věcí.
Na mojí otázku jsem dostal obecnou odpověď, která však skrývala mnoho informací. Nepracovala sama a zdálo se že jde o větší organizovanou skupinu. Podle toho jak odpověděla, musela mít nějaké postavení ve skupině a stejně tak, že mají více operativců, lidí jako já. Nejdůležitější bylo, že jde o utajenou skupinu ať už ilegální nebo stíhanou režimem.
Musel jsem doufat, že se na místě dozvím víc, protože momentálně jsem byl ponechán ve tmě. Pravděpodobně ve prospěch skupiny, ke které jsem se měl brzy přidat.
Sklepením jsme se dostali do ukrytého tunelu, který vedl do kanalizace. Žádná podívaná to nebyla, ale pach nebyl tak intenzivní. Po chvíli jsem si na něj zvykl s přemáháním všech mých receptorů nepodlehnout přetížení ze smradu.
Nemělo smysl se dál ptát na cíl nebo podstatu mise, tak jsem zkusil něco jiného.
Takže... jsi místní, nebo taky externista? Nechci udržovat ticho, když to není nutné. Popravdě jsem nečekal takový výlet.
Když někam s kolegyní vyrazíme, je to většinou spíš turistika. Trochu města, trochu přírody... Baví mě to. Poznáme spousto míst a nových lidí...
Tohle je také jedna z věcí, kterou jsem se od mistryně naučil - Být na pozoru i během rozhovorů a cestování. Nechci působit jako na trní, ale naopak nechci být jen "pasivní dav" neuvědomující si své okolí. Proto se snažím zavést rozhovor.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gus Talon, Kanalizace:
Dokázal ses nekouknout i díky svému výcviku a po převlečení jsi pojal vědomí, že během následující cesty by ses toho mohl dozvědět více. I proto jsi nedbaje na nevlídnost prostředí, kterým jste procházeli, zkusil rozvést konverzaci.
Jak vidíš, tohle rozhodně turistika není. A jsem místní, kovaná corellianka,
odsekla ti poměrně tvrdě, jak rychle kráčela kanalizací. Nebylo pochyb o tom, že tuhle část cesty absolvovala spíše z nutnosti, než aby tudy chodila s nadšením.
Nakonec se však u rozbočky přeci jen zastavila a s trochu omluvným pohledem se na tebe podívala.
Jsme z toho všeho trochu streslá, nechtěla jsem aby to znělo tak ostře. Jen jsme opravdu blízko a to po hodně dlouhé době,
dodala nakonec, aby se pak rozhlédla a naznačila, že porazíte do chodby vpravo. Nebylo pochyb o tom, že vás ještě čekal nějaký kus kanalizací než dorazíte někam k vašemu cíli. Nicméně o zápachy tu rozhodně nebyla nouze a měl jsi opravdu co dělat, abys je přetlačil a nevnímal.
Jako většinou by tyhle problémy měl řešit CorSec a ty bys s ní figuroval maximálně tak na diplomatické okecávačce někde, ale tady se jedná o speciální záležitost,
prozradila ještě navíc a vytušil jsi, že má o zmíněném CorSecu za běžných okolností vysoké mínění. Obecně jsi mohl pozorovat jakousi hrdost vztahující se k lokálním planetárním záležitostem, přesně jak prve zmínila.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Wrait »

Gus Talon, Kanalizace
Z prvku se zdálo, že o konverzaci neměla zájem. Pro mě to momentálně byla jedna z mála možností, jak se nezabývat zápachem. Nakonec přeci jen trochu pookřála a něco mi řekla.
V pořádku. odpověděl jsem, než jsme se vydali dál. Pověděla mi trochu o akci, které se nyní účastním, ale opět jsem se nedozvěděl nic konkrétního. Snad jen, že jde o zvláštní okolnosti, které vedly k nynější situaci.
Po pravdě i v kanále už jsem byl... Nebudu dál vyzvídat, jestli je to tak důležité. Odpovím na její poslední větu. Přes pach kanalizací nedokážu přesně určit jestli je pro ní toto “zaměstnání” náročné nebo jen obtěžující, ale rozhodně se v CorSecu vzhlížela.
Jak dlouho se ještě zdržíme tady dole? Zeptám se, když cesta kanály pokračuje bez viditelného cíle.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gus Talon, Kanalizace:
Mírný hukot kanalizace v rámci diskuze lépe zanikl v ruchu konverzace a mohl jsi i podezřívat, že uvolnění mohlo přijít i z jakési jistoty, že tady nebudete někým slyšeni. Přesto udržovala rychlé tempo a nemluvila až tak hodně, aby se zbytečně nezadýchala.
Všechno se dozvíš, až budeme na místě. Jsou tam i nějaké podklady a věci navíc - lepší než ti sdělovat útržky postupně,
prozradila, zatímco jste dorazili k lávce, kterou jste nakonec překročili. Běžný smrtelník by musel být značně opatrný, což by měl být i Nalliin případ, ale ta ji překonala bez větších obtíží. Až se zdálo, jakoby tu nešla poprvé, ale naopak cestu dobře znala.

Při otázce na zbývající cestu v kanalizaci se zastavila a rozhlédla, aby si přesněji vybavila místo, kde jste se právě nacházeli.
Asi ještě deset minut tady dole, pak přes jednu fabriku, pár ulic a na veřejný transport. Když stihneme akorát nástup, tak jsme do hodiny na místě, když ne, tak o půl hodiny později,
odpověděla po chvilce úvahy a popsala ti, jak dlouhá cesta vás ještě vlastně čeká. Přitom se nedalo pochybovat, že značná část je pak už dána právě zmíněným transportem, který rozhodně nepatřil mezi rychlíky. Tos měl potvrzené například i z Coruscantu, kde cesta veřejnými linkami zabrala mnohonásobně více času, než kdybys totéž absolvoval ve stíhačce nebo frachťáku, i když tam se na tom všem podepisovala i hustota dopravy, která tam panovala.

Nicméně sis mohl všimnout, že jste se dostávali do čistší části kanalizace a i zápach tu byl mírnější, než prve. Mohl jsi se jenom domnívat, co mohlo být nad vámi, že to neprodukovalo takový hrozný produkt jako prve.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Wrait »

Gus Talon, kanalizace
Byl jsem ujištěn, že se vše dozvím v pravý čas. Neměl jsem potřebu se dál vyptávat a zbytečně zdržovat náš postup kanálem.
Když mi přiblížila plán cesty už jsem mlčel a nechal ji vést. Kupodivu jsme se dostali do míst, kde to méně páchlo a ani podlaha nebyl tolik zanesená. Je nepravděpodobné, že bychom minuli čističku, ale možná jsme se dostali do novější části města s lepší infrastrukturou.
Nyní jsem se soustředil hlavně na to, abych vyšel z kanálu stejně jako jsem do nich vstoupil - tedy čistý. Do konce cesty jsem už nemluvil, víc jsem se zajímal o naše okolí po východu z kanálů. Zmínka o fabrice mě dost zaujala a zajímalo mě proč právě taková cesta.
Vysvětlování si nechám pro chvíli, kdy nebudeme mít naspěch a radši se budu držet blízko Nally.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gus Talon, Kanalizace:
Nallin časový odhad se ukázal jako velmi přesný a opravdu jste zhruba za necelých deset minut dorazil k žebříku vedoucímu vzhůru. Tvá kolegyně ze svého zavazadla vytáhla drobný sprej a postříkala nejprve sebe a potom i tebe. Sprej schovala a začala lézt směrem nahoru, aby ti po nakouknutí zpoza poklopu pokynula, že můžeš lézt taky.
Ten sprej nezneutralizuje úplně všechno, ale to hlavní přebije a navíc pachy z továrny nám poskytnou dostatečně věrohodné maskování,
vysvětlila, jakmile jste byli v relativním bezpečí nahoře a kus dál od poklopu. Po rychlém ohlédnutí jsi mohl seznat, že tahle část fabriky byla napůl opuštěná. Společně jste jí prošli a následně pak i plnou výrobou v hale, která dle všeho vyráběla nějaké komponenty na landspeedery. Takto jste se dostali až do šaten a skrze ně přímo ven, aniž by vás někdo extra kontroloval. Mohli jste tedy nastoupit cestu k zastávce.
Jeden z důvodů, proč tu fabriku používáme, kohokoliv oblečeného jako dělníka nechají odejít v pohodě. S průchodem dovnitř to už takhle slavné není, ale tohle je mnohdy více než dostačující,
neodpustila si vysvětlení a tys nemohl nezahlédnout její úsměv, jak byla na tuto cestu hrdá. Rychlá kontrola chronometru ti pak potvrdila, že stíháte i první transport.

To se nakonec potvrdilo a zanedlouho jste seděli na sedadlech pro dva u okénka.
Teď máš možnost si na hodinu odpočinout, může se to pak hodit. Někdy máme směny i v noci,
poznamenala ještě, jakmile jste byli naloděni a váš transport vyrážel směrem kupředu. Jeho osazenstvo pak tvořili především další dělníci a převážně lidé z nižších společenských vrstev.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Wrait »

Gus Talon, kanalizace
Dalších deset minut jsme strávili relativně v tichosti. Kromě určování směru a hlídání času jsme nic dalšího neřekli. Když jsme se dostali k poklopu, NaIIa vytáhla lahvičku se sprejem. Nejdřív nastříkala sebe a dala mi tak čas připravit se. Ale na šok, který mě čekal, mě nic připravit nemohlo.
Najednou jakobych přišel o jeden smysl. Jak Nalla vysvětlila, sprej vše zneutralizoval, společně s mými receptory na předních tendrilech. Nebyla to úplná paralýza, ale na dalších deset minut jakoby vše přede mnou ztratilo chuť, vůni... Útlum brzy odezněl a byl jsem si jistý, že šlo o reakci na nové sloučeniny.

Gus Taton, Továrna
Prvních pár minut jsem se musel neustále otáčet, s pojovat pachy s ostatními vjemy. Naštěstí byla část továrny opuštěná. Když jsme se dostali do funkční části továrny, přestal jsem se otáčet, abych nepůsobil podezřele. Otupělý smysl jsem nahradil rozsahem Síly. Doteď jsem nevěděl, jak jsem na smyslech závislý.
Našla se trochu rozpovídala o této cestě. Zdálo se, že je na ní pyšná. Možná proto, že jí našla ona. To už jsem se nedozvěděl.

Než jsme se dostali na zastávku hromadné dopravy, smysly se mi vrátily. Transport, kterým jsme měli jet už stál na stanovišti. Nastoupili jsme a Nalla našla dvě místa u okna. Posadili jsme se. Podle Nally jsme měli hodinu. Rozhodl jsem se využít ji k meditaci. Na spánek jsem se necítil a nemyslel jsem si, že by Nalla přišla na chuť klabosení. Nohu s mečem v bože jsem si dal na koleno druhé a položil na ni ruce. Nebyla to ideální meditační poloha, ale alespoň jsem se nemusel bát o svou zbraň a nechápavé pohledy dělníků.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gus Talon, Hromadná doprava:
Na pobídku odpočinku jsi se rozhodl ji využít k meditaci, zatímco Nalla dokázala bez nějakých výrazných prodlev skoro okamžitě usnout. Dále jsi už toliko nevnímal, jak jsi se ponořil do meditace. V jejím rámci ti pak hodina utekla neuvěřitelně rychle, ale povedlo se ti dočerpat některé ze sil, srovnat si opět své smyslové vjemy na běžnou hranici a vnímat značně pochmurnou náladu ze svého okolí. Nebylo pochyb o tom, že patřila ostatním spolucestujícím, konkrétnější to však nebylo, protože jsi svou meditaci soustředil především na odpočinek, než cokoliv jiného. Pokud bys meditaci zacílil jinam, možná bys mohl zjistit třeba i něco více o své spolucestující, ale na to bylo nyní již pozdě.

Když jsi se svou meditací skončil, zrovna se transport chystal k přistání. I Nalla již byla vzhůru a v rámci možností se protahovala, jak jen jí to její sedadlo umožňovalo. Při pohledu ven bys mohl spatřit velkou rafinérii a přilehlé ubytovny, nicméně vše vypadalo tak nějak depresivněji, než rozsáhlá čtvrť hutí, kterou jsi mohl vídat na Coruscantu.
Pýcha Gus Talonu, největší čerpací stanice v systému Corellie a přilehlých sektorech,
prozradila Nallia a pokynula právě směrem k rafinériím a tobě bylo pomalu jasné, že se do nich minimálně jednou budeš muset podívat.
Po přistání jste společně vystoupili a tvá průvodkyně okamžitě zamířila k ubytovnám, které patřily mezi ty nejbližší rafinérii. Nicméně již po chvilce sis mohl všimnout kantýny, která tam byla zalezlá a nebylo pochyb o tom, že právě ona byla vaším cílem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Wrait »

Gus Talon, hromadná doprava
Ještě, než jsem se stihl ponořit do meditace, Nalla usnula. Brzy jsem přestal vnímat hluk motorů a hlasy ostatních cestujících. Místo toho se mi vrátily otupěle smysly v ohromné síle. Místo hlasů jsem slyšel myšlenky a nálady. Byly povrchové a různé podle toho, kdo se cítil hůř nebo lépe. Byl tam smích i smutek, nuda a trochu překvapeni. Bylo to jako procházet se mezi výlohami, lidské mysli.
Když se objevila další mysl, věděl jsem, že jsme na místě. Otevřel jsem oči a viděl Nallu, která sledovala komíny pod našimi okny.
Nikdy bych nevěřil, že existuje místo ještě horší než průmyslová oblast na Coruscantu.
Vlastně mi začínalo být líto lidí, kteří musí v takovýchto závodech pracovat. Bez přírody, čistého vzduchu. Jak to Nalla popsala, ještě víc jsem si uvědomil, jak korporace ničí morálku a zdraví obyčejných lidí, když je nutí pracovat v takových podmínkách. Začínaly mi chybět chrámové zahrady.
Když jsme vystoupili, Nalla vyrazila směrem k rafinérii. Dovedla nás mezi ubytovny a našla kantýnu, kterou bych sám těžko hledal. Opět jsem začínal dýchat vzduch prosycený průmyslovou výrobou.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gus Talon, Kantýna Černá díra:
Kantýna měla s ohledem na své umístění příhodné jméno - Černá díra. Prošel jsi v závěsu za Nalliou okolo hrozivě vypadajícího feeorinského vyhazovače, ale neušlo ti, že si s Nallií vyměnili vědoucí pohled. Totéž se opakovalo o chvilku později, když jste okolo baru v podstatě jen prošli a lidský barman naznačil, abyste prošli dozadu.
Díky tomuto sis mohl krátce prohlédnout kuchyni, kde byl zatím klid, abys následně s Nallií zmizel za dveřmi s nápisem "Zásoby". V malé slabě osvícené místnosti, pak tvá průvodkyně odsunula velkou lednici a tys ses díky tomu mohl octnout v malé chodbě, která za dalšími dveřmi navrženými pro izolaci zvuku, skončila ve velké místnosti s masivním stolem uprostřed.
Rychlý pohled na stůl ti prozradil, že tam ležela papírová mapa zdejšího okolo a trocha pozorování ti prozradila i co bylo hlavním středem mapy - rafinérie.
Tady už budeme v bezpečí, zajdu ještě pro dva kolegy, ale chvilku to potrvá - chceš něco k jídlu nebo pití?
zeptala se tě, zatímco si odložila věci do jednoho z křesel při straně místnosti a zamířila zpět ke dveřím. Z místnosti vedly ještě dvoje dveře někam jinam, ale dle všeho za nimi byla tma.
Kdyby sis potřeboval odskočit, tak do kuchyně a na druhé straně vede chodba do obytné části a v ní je i záchod. Doufám, že všichni dorazí co nejdříve - nechtěla jsem aby tu čekali, když jsem nevěděla, kdy dorazíme. Kdyby sis chtěl lehnout, tak klidně v jedné z těch dvou místností, jsou uzpůsobené pro bydlení a teď tam nikdo není,
dodala ještě, než zmizela za dveřmi a tys tu osaměl. Po důkladnější prohlídce místnosti jsi pak viděl, že na jedné stěně byla interaktivní obrazovka a podél stěn bylo několik dalších křesel. Při vší skromnosti by se sem mohlo vejít až dvacet lidí, ale uspořádání mluvilo maximálně tak o pěti-šesti jedincích.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Wrait »

Gus Talon, kantýna
Když jsme se dostali ke kantýně, byl jsem překvapen hned od začátku. Nejprve vyhazovač. Už jen samotná myšlenka, žen tu je mi přišla poněkud přehnaná. Ale jeden pohled od Nallyi a bylo jasné, že tu není jen kvůli poslušnosti hostů. Sám jsem v tichosti kyvu l na pozdrav.
Bez jakéhokoli představení nebo vysvětlení jsme prošli přímo do kuchyně. Zde jsme se také nezdrželi dlouho. Prošli jsme do místnosti se zásobami a Nallia, jakoby nic, odstrčila lednici, za kterou se skrývala tajná chodba.
Když jsme prošli chodbou do místnosti, ocitli jsme se v jakési operační místnosti.
Nallia mi nabídla občerstvení: Bude mi stačit ovocná šťáva, děkuji.
Začal jsem si prohlížet mapu na stole.
Budu tady. ujistil jsem Nalliu, než odešla najít její společníky. Díky meditaci jsem se necítil unavený. Radši jsem zkusil rozluštit mapu, případně další informace, které v místnosti jsou.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gus Talon, Kantýna Černá díra:
Než se mohla Nallia vrátit, tak jsi se ponořil do studia mapy a všeho v jejím okolí. I přestože byla mapa papírová, tak byl její detail neuvěřitelný, ale co ohromilo především bylo množství doplněných poznámek, barevných črtů a rysů a prostě doplněných bodů. Po chvilce sis uvědomil, že některé čáry představovaly trasy pohybu stráží a obecně na mapě byla skvěle vyznačena všechna známá bezpečnostní opatření, počty hlídek a podobně. A s tím množstvím ti netrvalo dlouho, aby sis uvědomil, že na obyčejnou rafinérii tam těch opatření bylo až podezřele hodně. To jen podpořilo podezření, že tady rozhodně nebylo něco v pořádku.
Do objektu vedly dvě zásobovací cesty a obě patřily mezi nejvíce střežené body rafinérie. Div, že se to nepodobalo úrovni vojenského zařízení. Na vedle ležícím papíru jsi pak viděl záznam o četnosti příjezdu zásobovacích vozidel a po chvilce uvažování ti vyšlo, že ten počet byl značně vysoký. Samozřejmě jsi se mohl o výkonnosti a skutečném rozsahu funkčnosti jen domnívat, přesto ti už na pohled byla ta čísla podivná.
Rozhodně tedy nebylo pochyb, co bude středobodem této mise - zajímavosti pak bylo i vyznačení míst, odkud se dala rafinérie nejlépe pozorovat, stejně jako možných přístupových nebo únikových cest.

Nallia dorazila asi po necelé půl hodině a přinesla i nápoj, o který jsi požádal. Předala ti ho a sama se pak posadila do jednoho z křesel.
Do půl hodiny dorazí a začneme. Tohle je naše základna odkud operujeme, kde plánujeme a v případě potřeby se můžeme schovat,
začala nezávazně konverzaci a stručně ti shrnula, co sis už mohl domyslet.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvek od Wrait »

Gus Talon, v “Černé díře”
K mapě jsem přistoupil s myšlenkou nedělat si žádné závěry. Po chvíli studia závěry přicházely samy, mapa byla neuvěřitelně detailní a nenechávala moc prostoru pro dohady.
Jediné, co ještě nebylo zodpovězeno byl náš úkol. Nikde po ruce nebylo vidět, co se ukrývá v rafinerii a co by mě na mapě mělo zajímat.
Každopádně jedna věc býka jistá. Vchody a východy z rafinerie, i ty tajné, byly dostatečně zmapovány. Jelikož se nikdo nevracel, rozhodl jsem se zmapovat si vchody pro sebe. Zapamatovat si místa pro případ nouze, v případě, že bude potřeba je využít.
Nallia se vrátila s nápojem, ale bez doprovodu. Když mi došlo kolik času jsem strávil nad mapou, s radosti jsem přijal sklenici.
Nallia se prosadila a zdálo se, že konečně bude ochotná podělit se o nějaké informace, protože sama začala v rozhovoru.
Posadil jsem se také.
Kolik lidí tu operuje? Ta mapa musela zabrat spoustu času. zeptám se ze začátku. Opět ve chvíli klidu si uvědomuji, že od zprávy v chrámů jsem neslyšel o mé mistryni.
Je to bezpečné, mít základnu tak blízko rafinerii? Už jen proto, že stráž se tu musí pohybovat často... Druhou větu položím spíš jako otázku. Pokud nejsou stráže úplně apatické, potkávat lidi s jistou pravidelností by mi přišlo při nejmenším podezřelé.
Zkusím se mezi řeči natáhnout Silou a najít Bant.
Přijde Eerin? Zeptám se pro jistotu. Nic proti vám, ale rád bych o ní alespoň věděl.

Odpovědět

Zpět na „Výcvik SR“