Tatooinské tržiště

Debaty o záležitostech ze Star Wars, tématech v rámci fóra, či jiných věcech

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Můžeme se domluvit, cena by byla dejme tomu 50 Kč za obě dvě CD - sakumprásk! :P
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

No ty se vyplatíš - ok beru :D ;) Tak se dohodnem přes zprávy, ok?
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Zháňam trilógiu Hana Sola.... Pokiaľ by ju niekto predal tak nech mi napíše súkromnú správu...

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Tatooinské tržiště

Příspěvek od Heinz »

Chci se zeptat, nemá někdo sérii komiksů Dawn of the Jedi - Force storm? Případně neví, kde se to dá sehnat? (Samozřejmě nepodporuji žádné devaronianiny jako je pirátství a spol. :) )
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
jnnyfernaid
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 05.4.2012 17:37:12

Re: Tatooinské tržiště

Příspěvek od jnnyfernaid »

Schaním:

enciklopedii Star Wars Clone Wars (technika , výzbroj klonů droidů...) byla bychráda kdyby se běkdo ozval :) beze zaplacení ale poštovne ano! :D. Předem díky.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tatooinské tržiště

Příspěvek od East.Wood »

Včera mě napadla jedna věc.

Zde na fóru existuje dlouhodobě Tatooinské tržiště. Pravdou je, že jsem tady zatím nebyl svědkem žádného obchodu nebo výměny, která by byla posléze uskutečněna. A jelikož sraz je pro většinu z nás jedinou možností, jak se během roku setkat s ostatními akademiky, mohli bychom tam každý vzít knížky, relikvie a podobné vzácnosti a zde buďto přímo obchodovat, či zapůjčit dané věci. Prostě taková mini-burza. Pokud třeba máte knížku SW už několikrát přečtenou a leží vám doma v knihovně, pak třeba můžete tuto knihu půjčit někomu dalšímu s tím, že vám ji vrátí buď během roku (pokud od sebe bydlíte nedaleko), anebo na příštím srazu. Alespoň co se mě týče, klidně bych sám nabídl některé svoje tituly na zapůjčení, rok se bez nich v pohodě obejdu. A naoplátku si rád přečtu nové věci, protože e-kniha (natištěné listy v eurofóliích, nebo sepnuté v pořadači) nemá svoje kouzlo... :)

Takže sem bych nyní do začátku srazu vkládal různé nabídky, kdo co máte a chcete prodat, případně můžete vyměniš, půjčit atd.

Pro ty, kdož jezdí poslední srazy, tak vědí, že mám k dispozici karetní hru SW a tak mě třeba zajímá, zda někdo náhodou také nevlastní sběratelské karty. Už hodně let hledám nějakého spřízněnce, avšak zatím marně a hru beru jen na srazy, kde si pár her zahrajeme a pak to leží celý další rok zabalené a uložené. Sám jsem karty ještě před časem sbíral a kupoval, ale už to není tak jednoduché. Tak se kdyžtak ozvěte... 8)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Tatooinské tržiště

Příspěvek od Xavier »

Obchod tu proběhl, a to na úplném začátku tržiště. Roman na začátku nabízel i duologii ruky thrawnovi, které jsem od něj odkoupil, pouze jsem se domlouval přes PM, abychom to tu nezaspamovali.
Jinak nápad rozhodně zajímavý, avšak přijde mi to i kapku riskantní, nemusí se totiž obě strany další rok sejít a podobně..... ale možná že jsem jen přílišný pesimista
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tatooinské tržiště

Příspěvek od East.Wood »

Já to tedy risknu, opravdu mám doma knížky přečtené a rozhodně je půjčím v případě zájmu klidně i na ten rok. Ovšem s tím, že dotyčného ještě nekdy samozřejmě uvidím... jinak bych byl nucen to po něm vymáhat poštovní cestou, což by se mu prodražilo a byl tak sám proti sobě... :wink:

Koho tedy nadchl nápad s burzou nebo půjčovnou na srazu, pak tady mám k dispozici:
- Nástup temné síly (jiný název "Temná síla na vzestupu", autor T. Zahn)
- Námluvy princezny Leii (D. Wolverton)
- Temné setkání (S. Stewart)
- Léčka v ráji (A.C. Crispinová) - mám první díl trilogie o Hanu Solovi, bohužel další dva v originále nevlastním, i když jsem je četl...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: Tatooinské tržiště

Příspěvek od Dash Spience »

Ahoj vsichni jen me tak napadlo...nevali se Vam doma prebytecne knizky, ktere uz nepotrebujete nebo nechcete? Muzeme se domluvit :-)
S diky Dash
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Tatooinské tržiště

Příspěvek od Phate »

Nemáte někdo navíc Republikové komando: Přímý kontakt? Finanční kompenzace a neskonalá vděčnost zaručeny!
“There’s no blade as keen as surprise.”


Odpovědět

Zpět na „Diskuze“