Diskuze - Projekt Lucas to měl špatně, aneb jak to mělo být

Debaty o záležitostech ze Star Wars, tématech v rámci fóra, či jiných věcech

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

ad Jordi: Hrabě Dooku tedy nebude mít nic společného s CIS? Vynecháme ve dvojce Separatisty úplně? Dle Tvého názoru to tak vypadá, že o nich není ani zmínka, proto bych chtěl mít jasno... ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... přesně tak, Dooku bude mimo ně - navíc Sidiousova strana, Separatisté, jestli je tak budeme chtít nazvat, zatím budou mít klonovou armádu - protože Republika má schválenou svou normální civiní, viz konec první epizody ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Jordiho verze s Dookuem budovanou armádou, která v pravý čas pomůže Republice proti klonům, se mi líbí. :lol:
S tím rozdílem, že součástí budou i "dark acolytes", kteří nicméně nebudou používat temnou stranu (budou světle šedí :D) - vesměs by šlo o dospělé v Síle nadané osoby, které přišly Dookuovi do cesty, on jim tak nějak pomohl a nějak se z toho vyklubala dlouhodobější spolupráce.
Významnou roli by hrála zejména jistá Asajj Ventress (ano, kterou Dooku dostal na světlou stranu :D).

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže kromě mého a Elina názoru nic dalšího ? (do 3 dnů odpovězte, bo zahájím hlasování).
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Já bych to viděl jako téměř dořešené, alespoň z mé strany. Další rozebírání by už mohlo být na škodu, neboť bych se v tom už začal babrat... :P
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Vyjádřil bych to takhle: "když se dva perou ostatní se smějou..." Neřešit, nebabrat a psát :P
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Jdeme hlasovat - bojím se, že Eli někdo trumfne a já budu zmatenej... no co, maximálně vytáhnu vibrodýky a rozhodne se soubojem!
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže hlasujeme, hlasujeme, ať o Dookuovi rozhodneme a budeme moci přejít k řešení poslední otázky, kterou chci rozebrat před spuštěním dvojky :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Takže hlas lidu rozhodnul a Dooku se stáhne bokem a začne si bokem vybudovávat vlastní armádu a elitní jednotky z vlastních zdrojů, nezávisle na Republice nebo Sidiousovi. Zároveň si Dooku vybuduje i jednotku osob citlivých na Sílu, převážně na světlé straně a nechyběla by zde Assajj Ventress.

Takže máme odhlasováno vše potřebné a přejděme opět k dalším návrhům - aneb jak začneme novou epizodu ?

Nejprve shrnutí odhlasovaného:
* Kancléřem je Bail Organa a to poté co Finnis Valorum bude uznán vinen z korupce a bude muset složit svou funkci.
* U Darth Maula dojde k poškození paměti - Qui-Qon Jinn navrhne metodu, kdy Maula povedou stejnou cestou jako Revana a po drobné kožní úpravě(tetování fuč) se jeho přecvičení ujme mistr Yoda a proběhne úspěšně, zatímco Jinn se díky tomu dá dohromady.
* V Radě Jedi dojde k nahrazení Yaraela Poofa mistryní Shaak Ti.
* Padmé se stává předsedkyní loajálního výboru, s nímž chce bojovat proti korupci a získává kontakty s Radou Jedi.
* Stane se z něj známý závodník, závodí po galaxii, zatímco jeho matka vykoupena a má další dítě - Kinu.
* Palpatine si jako svého učedníka unese Whieho Malreaux a začne s budováním klonové armády, jejímiž vzory bude Jango Fett a několik dalších elitních žoldáků - tudíž nebude jednotný vzor.
* Obi-Wanovo padawanem byla vybrána Ahsoka a tady se tedy přikláním k názoru, že ji dostane o něco později, než dostal Anakina a mezitím si bude vesele rytířovat.
* Dooku se stáhne bokem a začne si bokem vybudovávat vlastní armádu a elitní jednotky z vlastních zdrojů, nezávisle na Republice nebo Sidiousovi. Zároveň si Dooku vybuduje i jednotku osob citlivých na Sílu, převážně na světlé straně a nechyběla by zde Assajj Ventress.

Tedy, předkládám zde svoji verzi toho, jak by mohla epizoda začít:

Sidious skrze své prostředníky, podnítí množství soustav, aby se oddělily od Republiky a skrze pro něj stavěnou klonovou armádu založili vlastní hnutí - Konfederace Nezávislých Světů(ano naše stará známá CIS). Do jeho čela nastoupí pozice záhadného lorda Baaruse a jeho pobočníka sira Malreaux, kdož nebude nikdo jiný, než nestabilní klon Joruse C'Baotha a Whie Malreaux. Všichni uznávají jeho autoritu, i když je ve skutečnosti pouze loutkou lorda Sidiouse, který jej ovládá skrze Whieho. Klon bývá pravidelně nahrazován novým vzhledem k jeho nestabilitě a úpravě mozku tak, aby mohl být ovládán někým jiným. Tito separatisté začnou budovat svou armádu převážně z klonů. V Republice zatím bude hlasování o opětovném zrušení armády, které ponouká Padmé Amidala, skrze Mon Mothmu a další spřízněné senátory a začal bych atentátem právě na Mon Mothmu ... takže C'Baoth bude mít pouze pozici loutky, nic víc si od toho neslibujte :D

Samozřejmě přihazujte nápady, poznámky a hlavně vlastní návrhy, na jejichž základě se poté sepíše úvod a začneme na ostro.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Takže - začátek války bych prodloužila do doby Whieho dospělosti :-)
Tedy by vybudovávání klonové armády a to všechno trvalo trochu déle.
Jinak zcela souhlasím.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Já bych třeba začal odjinud - ano, od Dookua a jeho nezávislé armády, ve jejíž čele posléze stane Ventress. S tím, že bych malinko narazil na počátek původní Skryté hrozby: Qui-Gon Jinn nebo třeba i Shaak Ti bude chtít vést jednání s Dookuem jménem senátu, v jehož čele je Bail Organa.

Pak bych se hned ze startu podíval, jak si vede Anakin coby známý závodník a dal bych mu šanci při nějaké příležitosti potkat se s Padmé (a nemusí se nutně hned zamilovat - tuto šanci bych dal klidně Whiemu...).

Takže Whie Malreaux coby jeden ze záporáků a Padmé v čele loajalistů... zajímavý milostný konflikt, nemyslíte??? :)

Dále by se vidělo... a Jordiho začátek s připomínkou od Eli vidím taky jako zajímavé ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... tak, poslední hlasování (původně jsem předpokládal, že se nějako dohodneme, ale rozhodl jsem se to urychlit a konečně dohadování zakončit) je zahájeno a nyní rozhodujeme o tom, jak celý náš příběh začne ! Tak s chutí do toho ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže uzavřeno, odhlasováno, druhá epizoda začne dle Eastovo návrhu !
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Diskuze“