Zatýkání Palpatina = jatka mistrů v pěti vteřinách!???

Debaty o záležitostech ze Star Wars, tématech v rámci fóra, či jiných věcech

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Myslím že je to furt lepšie pomenovanie ako "chlapíka s nádory na čele" :D

Btw: Sry za OT

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

To jo, co teprv "kravička" :D
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Zatýkání Palpatina = jatka mistrů v pěti vteřinách!???

Příspěvek od keny »

Tukane, já ti řeknu proč...
Stalo se to tak protože, Lucas ani já nemáme v oblibě ty jediský pod nuly a všichni čtyři podnulama byli, na nic se nezmohli a ani nemohli bo na to neměli... :D
Ti čtyři mohli být vůbec rádi, že netrpěli a že to měli tak rychlý, smradi jedni... :D
Podívej se na to ještě jinak, kdo Sílu měl a kdo ne...
Sithskej mentor zamordoval 4 jediský a jedinej žák sitskýho mentora potom vymlátil celej podělanej jediskej chrám i s udržbou, která se starala o chod...
Jedinej kterej teda za cokoliv z toho chrámu stál, byl ten malej zelenej skřítek kdesi ze zabahněnýho pralesa... :D
A když jeden žák vymlátí celej barák světlých smradů, jak maj čtyři učitelský smradi zvládnout jeho mentora..? :D;)
To máte furt samý spojování se Silou a pravda žádná... :D
Čtyři dementi jdou zatknout senátora a ani jeden z těch dementů ani neví, kdo to ve skutečnosti je...
Jak by 4 jediští mistři nemohli nepoznat sitha, pokud tedy mistrama opravdu byli..? Nebyli, bo šli zatknout senátora, i když jim to Anakin vyzvonil, kým Palpatin skutečně je... :D
Jediská arogance prostě nezná mezí, anebo je to debilita..? :D

P.S. nikdy si nenechám ujít možnost se povozit po těch mlíčňácích co si říkaj Jediové... :D
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Zatýkání Palpatina = jatka mistrů v pěti vteřinách!???

Příspěvek od MrTukan »

No určitě bude něco na tom, že Jedijská arogance nezná mezí... Třeba takovej Macek Windu byl arogantní až na měsíc.. Toho jedinýho jsem nelitoval, když ho hodili z toho okna. :D
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Zatýkání Palpatina = jatka mistrů v pěti vteřinách!???

Příspěvek od keny »

no nakráčeli do toho jeho kanclu jak někam na burzu vykšeftovat bony... :D
taky bych je vyrazil klidně i oknem... ;)
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Orita-Kill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 28
Registrován: 03.7.2011 12:53:59

Re: Zatýkání Palpatina = jatka mistrů v pěti vteřinách!???

Příspěvek od Orita-Kill »

Vím, že tenhle názor bude jen další okecávání, ale nemohl je Sidious nějak omámit Sílou? Přece jenom, v síle byl dost mocnej a na dva by to možná stačilo, Kit udělal chybu a o Macem už víme svoje. Jen mě to tak napadlo...

Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Zatýkání Palpatina = jatka mistrů v pěti vteřinách!???

Příspěvek od Alyatur »

Alespoň vidíte jak dobře ho Plagueis vycvičil byl tak mocnej, že dokázal silou ovlivnit Lucase, aby změnil scénář a místo úžasného boje, při kterém by se chudák Sidius musel namáhat. Mu tam střihl krátkou scénu, při které si dělá ze členů rady fašírku. :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatýkání Palpatina = jatka mistrů v pěti vteřinách!???

Příspěvek od Eliuh'narzon »

No určitě bude něco na tom, že Jedijská arogance nezná mezí... Třeba takovej Macek Windu byl arogantní až na měsíc.. Toho jedinýho jsem nelitoval, když ho hodili z toho okna. :D
Tuky, já si myslim, že Mace byl asi nejmíň arogantní... Ale, jako jeho fanda vidím možná trošišišilinku zamlženě
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Zatýkání Palpatina = jatka mistrů v pěti vteřinách!???

Příspěvek od Elinor Rahl »

Trošišišilinku dost. :mrgreen:
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Zatýkání Palpatina = jatka mistrů v pěti vteřinách!???

Příspěvek od Hayasan »

Mě teda Windu nikdy moc arogantní nepřišel... čistě teoreticky, kdyby byl arogantní, tak není po Yodovi druhý nejdůležitější v Radě, protože sám Yoda říkal, že arogance je jedna z nejčastějších chyb Jediů...
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Zatýkání Palpatina = jatka mistrů v pěti vteřinách!???

Příspěvek od keny »

Přátelé, znovu se tu povozím, ale trochu jinak, abyste viděli tu hrůzu, co se tam stala. Takovej šlendrián se totiž jen tak nevidí... :D
Fakta sou jasná, každej z těch Jediů co tam šel, byl starej mazák, co byl v několika válkách a nespočtu bitev, takže žádnej z nich nebyl míčňákem, co by nevěděl, kdo je nejnebezpečnější muž galaxie...
Přesto převedou něco, co sme mohli vidět ve skutečnosti u nás v republice, kdy šla banda naprostých kreténů zatknout Krečířa...
Dopadlo to taky naprostým fiaskem, akorát u toho nikdo nepochcípal... :D
A ted to vezmu teoreticky jinak. Vemte si, že by Anakin nezasáhl a Windu to přežil. Došlo by k vyšetřování a Windu by stál před svým nadřízeným (což si s chutí zahraju)... :D

"takže mistře, vy ste šli zatkout senátora, tři naši muži sou mrtví a senátor taky, můžete mi to vysvětlit..?
"BYL TO SITHSKÝ LORD"...
"vy ste šli zatknout nejnebezpečnějšího a nejhledanějšího z hledaných a takle ve čtyřech..? Windu, kuva ve čtyrech se nechodí ani na hajzl... Windu, vy neznáte postupy nebo proč ste si nevyžádal víc lidí, aby ta akce proběhla bezpečně a bezeztrát..?
"KECY PRDY BEĎARY, SAMÝ BLBÝ ŽGRYNDY"...
"kecy Windu..? kuva Windu, vy si asi neuvědomujete, že ste obviněn z vraždy senátora a další vyšetřování ukáže, jakým mečem šli vaši kolegové...
"a ted vám Windu předvedu, co sou blbý žgryndy... Windu, ste s okamžitou platností suspendován do ukončení vyšetřování a zproštění viny, odevzdejte svůj meč a svou Sílu si mužete strčil leda tak do prdele, Windu...
"co se týče vašeho dalšího působení zde u nás je absolutně vyloučena jakákoli vaše spolupráce, protože ste naprosto selhal v obou ohledech...
"v první ste šel zatknout senátora, toho ste ovšem nezatknul ale zavraždil a v tom druhém ste překročil svoje pravomoce, neb ste šel vědomě proti vysokému riziku, aniž by ste si vyžádal dostatek sil na bezpečný pruběh a zabezpečení celé akce, což nás stálo 3 muže a nejhledanější je mrtev vaší rukou a všechno je to jenom vaše vina, protože ste velel celé akci...
"takže Windu, žádný KECY PRDY BEĎARY, tady ste skončil, ted si plavte zbalit svých pár švestek a padejte mě z očí...
"a ted mě sem pošlete mladýho Skywalkera...

:D
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Odpovědět

Zpět na „Diskuze“