Představte se

Debaty o záležitostech ze Star Wars, tématech v rámci fóra, či jiných věcech

Moderátor: Moderátoři

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Děčín, panelák, 1. patro

Mno, já se jmenuju Vojtěch, Sw? myslím že mi bylo asi... 6 když sem viděl v kině Episodu VI. a od té doby se o ně zajímam, hraju JA2, byl jsem Leader kalnu .:RA:. než se rozpadl (nedostatek času) [/url]

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Já su Ondra a su z Brna. Je mě zhruba 14. Chodím na gympl v Řečkovicách(čtvrť v Brně) O SW se zajmám asi od 10 ale pořádně mě to chytlo zhruba před rokem. Nejvíc se mi líbí episoda I.
A to je tak vše. :Plo:

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Tak, já jsem Vojta Hořín. Jsem ze štěpánova a je mi 16. Chodím na střední podnikatelskou v Olmiku, Star Wars miluju. Už od 6let. Jsem rád že je tady taková super parta... SW JE NEEEJ!!!!!!! :P (konec výstupu)

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Já sem Patrik Musil je mi 15,sem z Jihlavy,chodím do 9 třídy výběrový se zaměřením na matiku a příraz,do ústavu ZŠ Kollárova,o SW se zajímám tak od 9let mé nejoblíbenější postavy jsou Seasee Tinn a Wedge Anttilese,mezi mí zájmy kromě SW patří SG,DrD,BHG,historie-hlavně všechno co se týká válek=specializace 2sv. válka a českolslovenská armáda za první republiky,opevnění atd.,holky,Airsoft(dávám dohromady tým),knížky,PC,...
Naposledy upravil(a) Dash Spience dne 23.3.2008 09:53:30, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Nautolan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 263
Registrován: 18.9.2007 12:53:19

Příspěvek od Nautolan »

Jmenuju se Kuba Křemenák. Na tuhle hru mě přivedl bratratránek. Jsem z Ustí nad Labem. Je mi 13+. Koníčky: SW, mmorpg, fotbal, judo a další

Edit: sice jsem z usti, ale vetsinu času trávím v Děčíně u bratránka
Naposledy upravil(a) Nautolan dne 20.9.2007 06:20:50, celkem upraveno 1 x.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Zdravím,tak myslím že je na čase se představit. Jmenuji se Jarda Bolkovec a jsem z Liberce, je mi 26 let a pracuji jako galvanizer v jedné společnosti. Star Wars jsou má modla a znám je myslím že dobře,zajímám se o ně od svých 13-ti let. Jméno Freyt je ze slavné Duny...byl to synovec barona Harkonena,ale to asi neznáte,to jméno mi dali přátelé,protože se stala situace ve které jsem se zachoval stejně jako on v knize...škoda že na konec zemře.Takže ať je síla s Vámi přátelé

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Tak jo, je načase se představit.
Jmenuji se Nela Jungmannová, na dortu mám svíček 16 a bydlím v Jablonci nad Nisou. O SW se zajímám asi od 11 let. Jinak, snažím se hrát na bicí(ale opravdu jen snažím), asi od páté třídy se zajímám o umění filmové, literární a později i hudební. Navštěvuji (opravdu jen navštěvuji:)) gymnázium.

PS: Zdravím libereckého Freyta, je fajn najít zde krajana!

Wingo

Příspěvek od Wingo »

Takže,moje právé jméno je Káťa (větina přátel mi říká Kate) a je mi 13 .Ke Star Wars mě přivedlo až jedno demo z časopisu Playstation 2 na LEGO Star Wars II,později jsem si koupila celou hru,dohrála jsem ji a pak mě začal zajímat film.A od té doby jsem blázen do Star Wars.Mám šileně ráda koně,ráda čtu,vytvářím různé výtvory v photo filtru,jezdím na koni,bavím se s kámoši a hraju na počítači nebo na playstationu 2 hry.Pokud jde o hry,které ráa hraju,zamilovala jsem si jich hned několik:Jedi kngt Academy,Champion Dreams,Star Wars Batllefield II (Bohužel ho mám na playstation 2 v japonštině,ale podávám tam dobré výkony),LEGO Star Wars II,Equestrian challenge.Tak to by mělo být všechno,nic víc o mě snad ani říct nejde :)
Ať vás Síla provází!

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

No keď sa tu všetci predstavujú tak sa pridám aj ja.
Volám sa Milan, pre kamošov Miňo, mám 20, som z Košíc, študujem verejnú správu.
K Star Wars som sa dostal ako malý chlapec, neviem koľko som mal presne rokov, ale videl som ich na nemeckom kanály Pro7. Kvôli tomu som sa začal učiť nemecky.
Okrem hviezdnych vojen milujem šport, hlavne plávanie a posilovňu. Rád hrám biliard, nikdy neodmietnem dobre vychladené pivko, moje srdce bije pre rockovú muziku, a so všetkého najradšej spím...
Tak to som v stručnosti ja....

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Já sem Berry je mi 12 a SW se věnuju už od 3 let. Sem takovej náš třídní Petr Čech (což znamená, že si rád zahraju Fotbal,Floorball,Volleyball nebo Mysteries of the Sith... :) a jinak jsem Berry a jsem Berry... :) mno newm co napsat... :D mno... jsem z Měchenic u Prahy... :) mno a jsem Berry atd. a výsledek mý dokonalosti si vyčíslete sami... :D
Naposledy upravil(a) Bastila Shan dne 03.1.2008 21:04:24, celkem upraveno 1 x.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

SITHS

Příspěvek od SITHS »

No co o mě,menuju se Honza,je mi skoro 12(a to sem byl malem moder),o star wars jsem se zacal poradne zajimat kdyz jsem vydel epizodu 3.mam dohrane tyhle hry:lego SW 1,jedi academi,republic comando a jedi ountcast.
To je o me asi tak vsechno,jeste musim zminit kdo hraje World of Warcraft,nebo vi o nejakych pristupnych free serverech na SW galaxie,at mi napise na SZ.
necht vas sila provazi

Uživatelský avatar
vozna
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 03.11.2007 19:18:52

Příspěvek od vozna »

caute ja jsem tomas voznicka je mi 15 a jsem z opavy
chodim na zsbn moje zajmy : paskal ,star wars ,star gate a vse o sci-fi

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Něco o mé maličkosti

Příspěvek od Jordi Linx »

Takže, tímto zdravím všechny, kteří ještě neměli možnost mě poznat a trochse vám představím.
Takže se jmenuji Jiří Rác, narozený před 21lety, znamením Lev, dle čínského horoskopu Tygr(takže taková šelma 8) ). Momentálně se pokouším studovat třetí ročník vysokou školu a to konkrétně FEL na ČVUT v Praze. Pokud nestuduju. tak se vyskytuju v Jirkově(kdo neví, kde je, tak se mrkne do mapy - SZ Čechy).
Já a Star Wars - dlouhá historie, která začala už v mém dětství a taky jeden z faktorů, který ovlivnil můj zájem o Sci-Fi. Stalo se to, když jsem viděl jednu z původních epizod(kterou to neřeknu, páč si opravdu nevzpomenu) a od té doby se to vezlo - filmy, knihy, hry, vše s jistou návazností. Nejradši mám postavy Jediů a nejvíc asi Yodu, následovaného Benem Kenobim a Lukem(očividný následek původní trilogie) a nověji i Mace Windua.
Ostatní zájmy spočívají v čtení a psaní Sci-Fi(aktuálně píšu seriál na motivy BSG), sledovaní seriálů a filmů(Sci-Fi,Anime, Komedie), PC a spousta věcí okolo, nové technologie, sport(snažím se i aktivní přístup, což znamená amaterská úroveň), Japonsko(historie, současnost, tradice) a ještě tucty dalších ...

Kontaktovat mě můžete na ICQ : 325065819 popřípadě jeden z mých mailů: GeorgeTheSpirit@centrum.cz nebo Shinzui@seznam.cz
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

HaVíŘoV

Příspěvek od LaMpA »

Tuž ja jsem z havířova.je mi 14 roku a sw mě zajímá tak od 6,7 roku....(kdyby někdo nevěděl Havířov je u Ostravy.LoL):-).........hraju celou sérii jedi knight......Někdy mě uvidíte pod jménem LaMpA v JA a někdy v jako <LDR>=LaMpA.cz..........LoL
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

nan-lon

Příspěvek od nan-lon »

ja jsem Martin Polach.jemi 15 let.o SW jsem se zajimal uz jako mimino teda aspon myslim! :D protoze mito furt rika mamka ze jako mimino jsem vzdycky kdyz jsem brecel tak mi pustili SW a hned jsem prestal :D .ale podrobneji jsem se zacal o SW zajimat asi v 8 letech.to jsem si koupil hru a uz to jelo.na plose plo-kona 3 hry star wars.na internetu jsem brouzdal jenom star wars strankach atd......

Odpovědět

Zpět na „Diskuze“