Představte se

Debaty o záležitostech ze Star Wars, tématech v rámci fóra, či jiných věcech

Moderátor: Moderátoři

Kapitan.Solo

Představte se

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Zde můžete uvést něco o sobě samých. Jmenovitě věk, bydliště, zájmy, povahu,... To, co vás na světě štve, co vás naopak baví a kdo chce, může přidat i foto.
Naposledy upravil(a) Kapitan.Solo dne 28.8.2007 12:30:09, celkem upraveno 1 x.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Já jsem Honza, ale samozřejmě Han je lepší. Je mi 19 let a pracuju jako správce počítačových sítí v jedné větší firmě. Bydlím kousek od Opavy, což je nádherné město. Rád si zahraju fotbal, floorball a zhruba před rokem jsem dělal Kung-Fu, pak jsem přestal (finančně a časově náročné), nejvíc času věnuju svojí dlouholeté přítelkyni, která má svět sw také ráda a podporuje mě v mém zájmu. Občas mi hrábne a vzbudím kolem půl noci kamaráda neustávajícím prozváněním a vyrázíme na kolech ven. Vrátíme se ráno, ale to není moc dobré, zvlášť, když ihned musíte jít do práce.
Na Star Wars mě před mnoha lety nalákal můj kamarád a od té doby vždy, když si sw pustím, mám hned o dost lepší náladu. Myslím si, že bych mu měl jednou poděkovat.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ja som Rasťo, mám 20 rokov a star wars ma začali baviť asi odvtedy, čo vyšla do kín Skrytá hrozba. Bývam v malej dedine kúsok od Lukáša alias Eldara. Chodím na súkromnú obchodnú akadémiu a nechtene idem po stopách mojej sestry Táni, ktorá má 27 rokov. Ostatné informácie sú Top Secret, zatiaľ.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Jméno: Zbyněk ( po otci )
Příjmení: Vajda
Bydliště: Opava, Palackého 12
Věk: 16, teda aspoň myslim
O mně: Studuju střední školu, obor obchodně podnikatelská činnost. Mám bratra Marka a sestru Irenu. Rodiče Zbyněk a Sylvie, jsou rozvedení. Žiju s mamkou a se segrou. Sestra má přítele Lukáše Volmana. Bratr přítelkyni Katku Romanovou, žijou v Horním Benešově. Jinak jsem škaredý, smrdím, všechny urážím a zajímavé je že mám tři nejlepší kamarády, kteří jsou úplné opaky.
Sex. orientace: Hetero
Koníčky: SW, HP, PC
Chcete vědět víc?
447-242-094 - ICQ
daded@seznam.cz nebo prujem@email.cz
Jinak vsude na netu mívám přezdívky buď Prujem, nebo QelDroma

Potan

Příspěvek od Potan »

Jmenuji se Štěpán Jura
Bydlím v Blansku (kousek do brna)
Je my skoro 15 let :wink:
Chodím na Gymnázium (pochubit se musím :D :D )
Star wars jsem se začal zajímat už tak v 5-6 letech :wink: :wink: teda koukal sem na ně tehdy ještě na VHS líbilo se my jak sekaj těma mečama střílí po sobě :D :D Podrobnějc sem se o SW začal zajímat po vyjítí první Epizody (potažmo 4. :wink:) a ted mám o SW vlastní internetové stránky (a doufám že sou dobrý :D :D )
Jinak nějaké moje fotky jsou tady http://profil.lide.cz/profile.fcgi?auth ... user=potan

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Moje prave meno je Lukas.Je mi 20.Som zo Slovenska . Byvam v malej dedinke(2200obyv.)Boleraz 15 km od Trnavy.Vystudoval som Strednu skolu elektrotechnicku v Trnave odbor cislicova a riadiaca technika. Star Wars ma bavy asi od 5 rokov ked som vydel svoje Prve,bozi,cool,super truper scifi a hned som si to zamiloval.Bol to IV diel.Celkovo ma bavy vsetko kde je v titulku STAR- STAR wars,STAR trek,STAR gate,battleSTAR galactica.Patrim tiez k tomu gaucovemu tipu i ked nepohrdnem vychladenemu pivu s kamaratmi.Najradsej travim cas pri pocitaci a hranim nejakej tej STAR-hry ci World of warcraftu.Ked pri pocitaci sedi brat tak rad citam rozne scifi a fantazi pribehy(SW,LOTR,HP,Eragorn,Warcraft,Warhamer 40000,...)
Svojou STAR WARS uchilkou ....ako tomu hovori moj brat ..... som uz nakazil cele svoje okolie a tak cez hamachi drtime jedi academi a Empire at war.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Moje jméno je bogdan.g, je mi 13 a takhle me můžete zastinout v mnoha forech a hrach. O star wars jsem se začal zajímat asi v 8 letech. Od té doby jsem nashromáždil OBROVSKÉ množství informací a když budete ze star wars něco potřebovat, tak mi napište. :X-wing: Hraju hry z packu STAR WARS : THE BEST OF PC. [/i]

Buri

Příspěvek od Buri »

Já jsem Kuba Buriánek, je mi 17 let, jsem z Prahy. Chodim na gympl (nic moc :evil: ). Po maturitě pujdu (snad) na ČVUT -> informatika. Věnuju se fotbalu, hokeji, bojovým sportům, ST, SG a hlavně SW.

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Ja jsem Pavel, je mi 15 let a bydlím v Olomouci. Chodím do 9 třídy základní školi. O Sw se zajímam co jsem viděl V a VI episodu (IV sem viděl jako první, díval jsem se na ní rád, aniž byh veděl že existují další epizody, teprve až sem je objevil mě ta SW manie chytla). Když nesedim u Pc (což se moc často nestáva :)), tak si rád čtu, otravuju kamarády nebo se nedej bože nudim (fuj to je nuda...)
Naposledy upravil(a) The Dig dne 31.8.2007 16:50:48, celkem upraveno 2 x.

Rail Hoban

Příspěvek od Rail Hoban »

Jmenuji se Dominik Elbl.Pocházím z Brna a je mi 15 let.Mé zájmy jsou různé:Psychologie,parapsychologie,historie,literatura,DrD,Star wars,Hp,LoTR,Duna a podobně.Pokud budete chtít vědět víc klidně napište

Uživatelský avatar
!Wolf!
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 465
Registrován: 04.9.2007 12:20:36
Bydliště: Chrám Jediů ubikace č. 117
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od !Wolf! »

Jmenuju se Přemysl Pavelka Bydlím na Plzeňsku V jedné takové malinké vesničce jménem Velké Dvorce do města to mám kousek :) (Tachov-Přimda-Velké Dvorce) je mi 13... o star wars se zajímám od 9 let star wars je moje...o řadu jedi jsem prohledal snad celej internet... zajímám se o zbraně dělám Carate... hraji už 3 rok na kytaru...Sportuji... závodně plavu,lyžuju,školní triatlon florball , football ;-) hudba,kamarádi...TO JE ASI VŠE...
Jsem spokojenej když je někde dobrá parta a tady je dobrá parta!!!
Lepší jsem ještě nezažil....
Naposledy upravil(a) !Wolf! dne 04.2.2008 20:12:13, celkem upraveno 5 x.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ať vás síla provází!

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Zdarec lidi já jsem Jiří Dobrozemský je mi skoro 20 let a nyní studuji Vysokou školu báňskou v Ostrave, Fakulta Požární Bezpečtnost. Jsem z Břidličné menší město u Bruntálu. Zajímám se o floorball, nyní i o džijudžicu. Dále o Star Wars aktivně i pasivně, Pán prstenů, dále četba S.W. ...
Dále mezi mé koníčky patří poslech hudby hlavně té metalové a rockové:
z českých to je: Arkain, Krucipüsk, Kabat...
z cizích:Korn, Amon Amarth, Manowar, Iron Maiden, Rage, Dethstars, Jimmy Handrix, Ac Dc, Red hot chilli... , no a mnoho jiných

Také mám oblibu v televizi, hlavně v serialech:Simpsnovy, Červenej tpaslík, Dr. House, Námořní vyšetřovací služba, SG ...
Dále se zajímam o Final Fantasi, airsoft (mohu všem doporučit ikdyž je to dosti nebezpečný já mám třeba za sebou 2 operace stehení kosti, 24 stehů, kratší nohu o 2cm. Ale pořád musím říci, že je to nejlepší sport). No a to je tak asi o mě všechno.
Naposledy upravil(a) Arves Jace dne 20.4.2008 21:04:32, celkem upraveno 1 x.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Ostrava

Jmenuju se Libor a pocházím z Ostravy. Je mi 21 a mými zájmy jsou - ano, to co nás všech tady, muzika, rád čtu, občas i něco vypiju. :wink:
Tohle fórum jsem objevil vlastně náhodou, ale hned se mi tu zalíbilo, takže tu plánuju nějaký (hodně dlouhý) čas zůstat.
Jinak studuju v Olomouci Univerzitu Palackého a moc se mi tam líbí, protože tam v knihovně mají i něco o Star Wars. :)

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Menuju se Michal Bílý. Bydlím v Praze s mamkou a se ségrou Barborou. Je mi 16 let a o SW se zajímám od 7 let, když jsem na videu viděl Novou naději. Nejradši mám starou trilogii, kterou jsem si nedávno koupil. Taky rád čtu a chdoím ven s kámošema. Studuju SOŠ Stříbrského zaměřenou na počítačovou grafiku a propagační výtvarnictví.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Ostrava

Já jsem Lukáš,je mi 13 let,o sw se zajímám od svých 7 let.Od té doby jsem se tak 3 roky zajímal jen o filmové trilogie,teprve v 11 jsem zjistil,že existují Mandaloriánské války,a o rok později jsem se začal zajímat o tématiku Sithských válek.Moje zájmy jsou volejbal,hraní na počítači,Harry Potter a samozřejmě Sw.
Na tohle fórum jsem narazil na serveru Star wars games v sekci novinky.
Nejprve jsem ani netušil,o co tady půjde,ale začalo mě to bavit a jen tak se mě nezbavíte :lol:
Naposledy upravil(a) Lukin013 dne 15.10.2007 15:39:55, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Odpovědět

Zpět na „Diskuze“