Stránka 1 z 1

Bod Rovnováhy

Napsal: 17.7.2011 19:58:05
od Jordi Linx
Bod Rovnováhy
Kathy Tyers
Obrázek

Kniha nás opět přivádí do drtivé invaze Yuuzhan Vongů přicházejících z jiné galaxie. Po jejich počátečních útocích má Nová Republika velký problém s uprchlíky, kteří jsou přemisťováni na mnoho planet, včetně průmyslově zničeného Dura. Han Solo se stále vyrovnává se smrtí svého nejdražšího přítele a potíže sužují i jeho děti. Každé má zcela odlišný problém, ale všichni se nakonec střetnou na Duru, kde s uprchlíky působí jejich matka Leia. S překvapujícím objevem přijde i vongskou nemocí sužovaná Mara Jade, která se také ocitá na Duru. Je však tato planeta v bezpečí před útočníky ? A jak nehostinná je pro uprchlíky ? To vám prozradí tato kniha.

Ženská ruka Kathy Tyers byla hodně znatelná při reakce ženských postav knihy, které byly dobře zpracované a opět nás utvrdí v tom, že Jacen Solo je prostě idiot :) Tato kniha jistě stojí za přečtení a podpořím to hodnocením 7,5/10 a konstatováním, že tato kniha patří mezi ty, které se dobře čtou.

Napsal: 27.7.2011 10:36:05
od Ryen
I když mi zezačátku přišla trochu nudná, tak mně kniha po chvíli čtení začala bavit. Taky už jsem se chystal dát sem na ní recenzi :D
Nemůžu si pomoct, ale role i chování Jacena se mi v ní náhodou líbilo... ;)