Star Wars Knight of the old republic 3

Napište recenze a své názory na jednotlivé hry ze světa SW

Moderátor: Moderátoři

Darth Hawk

Star Wars Knight of the old republic 3

Příspěvek od Darth Hawk »

Cau. Zajimalo by me jestli vyjde SW: Knight of the old republic 3. Jestli nekdo o tom vite tak napiste dik.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Pry vyjde ale nevi se,jestli mmorpg nebo normalni singlekampaň
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Hojně se o tom diskutuje. Už se oběvili první obrázky ale není jisté jestli je to opravdu Kotor III.
Buď to vyjde jako mmorpg nebo jako normální jako ostatní díly.
Já doufám v druhou možnost.
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

heh,to ja taky,bylo by to hloupe,predelat hru docela slusne zalozenou na zdrcujícím pribehu v mmo,ktere vlastne zadny pribeh nema
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Jj pravda. Chtel bych taky radsi ten singl. nez mnorpg, protoze mi je jasny ze by se za to muselo platit :( . Ten KOTOR 1-2 oba meli dobry pribeh, jenom skoda ze 2 skoncila a nevedel si jak presne budes pokracovat mohli k tomu este neco dodelat. Njn doufam ze to vyjde :) . Na tyhle strance je o vsech SW co vysli: http://www.swgc.cz/ .

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Na tyhle strance je o vsech SW co vysli: http://www.swgc.cz/ .
A přesně na těhle stránách je i zpráva o tom že EA oficiálně potvrdilo online hru ze světa Knights of the Old Republic.

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Hmm ja bych byl radši pro singl, ale jestli bude teda online tak doufam že nebude placená :)

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Darth Hawk píše:Hmm ja bych byl radši pro singl, ale jestli bude teda online tak doufam že nebude placená :)
Jak se koukám moc MMORPG neznáš..
Já zmám čtyři a jen jedna není legálně placená.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

tak uz to ohlasily, je to definitivni. A hodne me sklamaly. Je to fakt skoda ze to nebude single, dvojka nemela uzavrenej pribeh. A Wraite, muze byt placena, ale jako v pripade wowka muzou vzniknout free servery.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Mne by ani tak nevadilo platit nejake penize, hlavne ze je to sqela hra. Co se pribehu tyce tak to bude komplexnejsi a proppjenejsi nez system kotoru 1/2, zkratka Sila (vsespojujici metafyzicka energie).

Stav galaxie je takovy, ze za zlatuch let stare republiky se prizene sithske imperium a strhne se boj. Vybiras si nejen mezi jediem a sithem, ale muzes byt treba obcan, zoldak, lovec, farmar a nejake dalsi neodhalene moznosti.


Bioware (vyvoj kotoru 1/2, mass effect...) tvrdi, ze to je slozitejsi a dokonalejsi hra nez vsechno co kdy vyvinula dohromady. Ale o grafice a tak jindy, pac ted nema cenu to resit kdyz je hra v ranne alfa fazi. Predem se ale vi ze to bude mit vice spolecneho s expanded universe (knihy, komixy, hry...) nezokoliv driv

A jmenuje se to
Star Wars: The Old Republic

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Tak to mně pěkně n......!!!!! Je škoda že to nebude normální singleplayer ale mmorpg. Tak jako tak si to určitě koupím, ale jen doufám že tam vzniknou nějaké free servery protože platit se mně opravdu nechce.

Revian

Příspěvek od Revian »

A bude se to odehrávat 300 let po KOTORech. a budou tam nějací droidi z Kotorů, už se na to těším i s kamarádem z gymplu, který také miluje SW jako já, se na to už těšíme, doufám, že to bude free...

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tak ho přiveď na akademii... lol

Na free v prvním roce/půlroce ronou zapomeňte. Star wars je komerční jako prase. (Nepočítám akademii samozřejmě.) Samotné Galaxies, co nepovažuji za moc suprové, které bylo postaveno na enginu second life, a bylo zabugované, ač pro některé vážně zajímavé - požadovalo nehorázné poplatky větší než WoW. Takže takto očekávanou hru s dobrým jménem, referencemi a s tak složitým vývojem můžete čekat minimum free věcí. Možná to bude řešit podobně jako Blizzard, jež na free- nelegální servery posílá placené "hráče", kteří server a jeho výkon redukuje a buguje.

O těch droidech - nebudou tam žádní známí z kotoru (max. nějaký wookie, či co) ale droidi NEJSOU VYLOUČENI. Tj budeme je možná moci navštívit v nějakých extra těžkých missích a možná nám řeknou něco o Revanovi, ale osobně si myslím, že víc než jakousi Informaci nám neposkytnou. Možná tak Achievment.

A tohle MMO má příběh. Respektive BUDE mít. A bude velmi flexibilní a ovlivnitelný. To nám slibovali už v Force unleashed, kde došlo na 1 rozhodnutí na konci podobně jako u Jedi Academy, ale tady bych tomu věřil, protože - Bioware je Bioware, Kotor je Kotor, a prostě to tak nejspíš bude.

Jinak jsme četl vyjádření, že nám dají normální potvory hezky zabrat. Tak v této oblasti toho nebude nic moc nového. ZKOUŠELI JSTE SE PROJÍT PO NĚJAKÉ JESKYNI V KOTORU SAMI? Takovéhle příšery na levelu plusminus 10 prostě nezvládnete. Bez šance. Doufám, že najdu nějakej klan, se kterým to budu procházet dungeony a podobně.

To bude vše, děkuji za přečtení. Jinak se registrujte na Oficiální stránce. Já jsem reglej jako Bogdan.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Dacen Melek píše:tak uz to ohlasily, je to definitivni. A hodne me sklamaly. Je to fakt skoda ze to nebude single, dvojka nemela uzavrenej pribeh. A Wraite, muze byt placena, ale jako v pripade wowka muzou vzniknout free servery.
To souhlasím ale WOWko je starší než KOTORy
(proto taky má Beta servery)

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

aby to s temi private(free) servery nedopadlo jako u SW Galaxies - porad se na tech servrech pracuje, ale nevypada to ze to nekdy bude plne funkcni :D
-a samozřejmě se musím zeptat, jestli si myslíte, že to svrhne World of Warcraft :D :D
-ja doufam, ze tam bude pazaak, protože ten mi celkem jde 8) a treba i pazaakove turnaje mezi hraci - to bych si vychutnal :D :D
-taky jsem z toho co jsem kdesi cetl pochopil, ze tam mozna budou vasi npc pomocnici podobne jako v singleplayerovych kotorech
Obrázek
"You can't blast trought the blastdoors, thats why they're called blastdoors!" -Unknown Rebel

Odpovědět

Zpět na „Recenze her“