Formát recenze

Napište recenze a své názory na jednotlivé hry ze světa SW

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Phate

Formát recenze

Příspěvek od Phate »

Chci se zeptat, jelikož jsem to tu nikde nenašel, jestli by nebylo dobrý standardizovat poněkud rozsáhlejší formát recenze. Tím myslím, třeba přidat minimální konfiguraci na který daná hra běží, optimální konfigurace, celkové shrnutí hry... Aby to trochu jako recenze vypadalo, né jen odvyprávět příběh, ale možná se trochu i pozastavit nad technickym zpracováním hry, nad tim o jakou hru valstně de, jestli je to RPG, RTS či něco na způsob FPS, MMO apd.

OT: Ke Kavarově recenzi na KotORa I - Co je "unikátního" na tom když si můžeš u RPG vybrat z více odpovědí, nebo cest? Myslím že KotOR neni první hrou, která s tímhle přišla, proto mi příde že nazvat tento systém unikátním neni zrovna to pravý. Ve většina RPG her si můžeš vybrat z více možností, jak už v rozhovoru, tak ve vývoji postavy.

To Solo: Já vim, zase rejpu, ale nemoh sem si pomoct :D

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Je to unikátní v tom že to bylo v roce 2003, a možností je tam někdy až 12.

A minimální konfigurace:promin já myslím že již nikdo nemá počítač z roku 1800.

Phate

Příspěvek od Phate »

To že je to z roku 2003, ještě neznamená, že je to unikátní :wink: V mnoha hrách se to objevilo už dřív.

Ano, jistě, v roce 1800 totiž počítače nebyly, ale někteří třeba vlastní starší sestavu, na který ta hra nemusí běžet :wink:

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Takže, jak jsem již psal Phateovi, myslím, že je to vcelku dobrý nápad a mohl by se ustálit pro lepší informovanost všem. Takže co dále napíšu bude spíše k Ruplikonovi, tedy jestli chceš, můžeš některé ty své recenze editovat.

K Phateovi: Já bych byl radši, kdyby ses vyjadřoval v sekci Diskuze k tématům, proto jsem tu sekci udělal, aby každý pak nepsal své nápady do sekcí, kde jsou jen recenze. Taky tuším, že nějaký topic - Nápady k Akademii či podobně, vznikl v sekci "Vše k Akademii"... :wink:

Zamčeno

Zpět na „Recenze her“