Stránka 1 z 2

Kotor II

Napsal: 01.9.2007 10:19:26
od Mastr Kavar
Kotor I nebo taky rytíři staré republiky měli pokračování, samozřejmě tím je Kotor II.S podtitulkem Sith Lords.


Příběh:

Vše se točí kolem rytíře jedie, který se přidal k Revanovi v Mandalorianských válkách, ale v bitvě o Malachor V ztratil sílu.Byl od ní odříznut, zbaven síly a rada ho určila za Exile (Vypovězeného).Toulal se Galaxií, a najednou se probudil na těžební stanici Peragus.Postupně zjistil že celá stanice je opuštěná, respektive všichni členové posádky byli zabiti.Taky nalezne v silové kleci záhadného Attona.Pomůže mu z klece ven, a ten na oplátku se k němu přidá.Ještě předtím nalezne Exile v márnici Kreiu, které ale není mrtvá.Exile pak podnikne cesty po stanici a naléza pouze mrtvá těla dělníků, které zabili droidi.Pak ale na stanici přiletí republiková loď HabingerKterá je plná sithů.Spousty sithských zabijáků a jednoho sithského lorda, Dartha Siona.Nakonec se Vpovězenému, droidovi kterého nalezli v Hangáru, Attonovi, Kreie podaří odletět z Peragusu na Telos.Kde je zatkne vláda.Pak je tam složitá spletice bitev (to by bylo na dlouho).Nakonec se jim ale zase podaří z problému vyváznout.Vypovězení pak najde na Telosu jednu starou mistryni řádu rytířů jedi.Ta k němu není moc přívětivá ale prozradí mu že by měl najít ostatní mistry.Vypovězený pak nalezne na Dantooin mistra Vrooka, na Onderonu mistra Kavara, na Nar Shaddaa mistra Zez a na Korribianu jenom mrtvou mistryni Vash.Všichni mistři mu slíbí že se s ním sejdou na Dantooin.Tam mu vysvětlí že od síly byl odříznut, protože to musel udělat aby přežil.Že ozvěna z Malachoru V se v něm jakoby obtiskla a že Vypovězený je nebezpečným pro všechny, kteří cítí sílu.Takže se ho rada pokusí od síly odříznout, v tu chíli ale zasáhne Kreia alias. Darth Traya.Vysaje z mistrů sílu a tím i život a vysvětlí vypovězenému, že přežil protože měl strach.Pak je velmi složitá spletice bitev.Poražení Dartha Nihiluse na Telosu, zabití Siona v jádru Malachoru V a zabití Kreii taky v jádru Malachoru V.Tím jsou bitvy uzavřeny.Ještě než Kreia umře zdělí Vypovězenému něco z budoucnosti , pak zemře.Vypovězený pak odletí neznámo kam za Revanem.


Hodnocení: 89 %.
Velice hezká hra, grafika více než slušná.Výběr odpovědí na otázky velký, a velikost mapy taky není k zahození.

Minimální konfigurace : Viz. Kotor I. V Kotoru I jsem umístil konfiguraci z Kotoru II, ale v podstatě jsou stejné.


Prominte za pravopisné chyby, ale kdo je taky nepíše.

Napsal: 03.9.2007 06:16:48
od The Dig
hodně dobrá hra to ano, jen ke konci hodně ztrácí dech

Napsal: 30.9.2007 11:04:26
od Darth_Raven
hra je to vlemi dobraaa ale ma to jednu malicku chybu ten konec podla mna bol uz taky nejasny jednoducho kebyze sa tam da asi ina hratelnost ako napriklad v jedi knight tak je to uplne skvela a dej je uplne skveli len ta hratelnost trosku vadi ale inac je to skvela hra!!!!

Napsal: 07.10.2007 19:15:21
od Anakin4747
je to dobra hra ale ked mam povedat ku konci ma uz prestavala bavit a lepsie podla mna je kotor 1 lebo ma lepsie pribeh a lepsi koniec kotor 2 je slabsie spracovana ja by som dal skor prednost 1

Napsal: 01.11.2007 20:35:28
od Lukin013
Jen jsem se chtěl zeptat,v časopisu premiere jsem viděl obrazek,kde nekdo mel obcejny svetelny mec v jedne ruce a v te druhe mel dvojty.Je to možne?

Napsal: 01.11.2007 20:39:53
od Lumik Polni
Není.
Sic nevím, které číslo premiere máš na mysli, ale pokud to je z Dubnu 05 tak jak tak koukám, nikde tam takový obrázek není.

zpráva

Napsal: 10.12.2007 20:23:01
od cynamon
Je to možný, ale pouze s dodělávkama, který se daj stáhnout na netu.
Jinak je vynikající hra lituju, že není dokončaná, tak jak autoři chtěli.
Taková malá otázka: Byl ste někdo na Coruscantu v Chrámu Jediů?

Napsal: 10.12.2007 20:32:47
od Lumik Polni
Tak o těch mečích nevim.
Na Coruscantu sem byl, ta místnost rady je pěkná. Byl sem i na té droidí planetě.
Jen ke hře, vadila mi jednoduchost. V jedničce se mi často stávalo, že sem se musel během boje léčit a kolikrát sem padl, takže sem musel dobojovávat s ostatníma postavama, v horším případě load. Ale ve dvojce sem snad nikdy neloadoval kvůli úmrtí party a má postava (exile) padla taky velmi málo kdy.
No, ale když sem si stáhl jednou mod, co to ztěžoval, tak mě pak zastřelily na jednu ránu hned ti první těžařští droidi, to pak byla farka.

zpráva

Napsal: 10.12.2007 20:46:30
od cynamon
Tu droidí planetu sem eště nehrál, ale plánuju to. Na Korribanu se dá setkat s tou mistriní.

Napsal: 11.12.2007 07:38:49
od Mastr Kavar
Prosím nediskutujte mi tady o těch volovinách!!
Je to úplně mimo děj a na Korribanu se s mistryní Vash nemůžeš setkat!!!

zpráva

Napsal: 11.12.2007 07:55:39
od cynamon
Původně to ve hře bylo. Jeden človk to nešel a vytvořil mód, kde to de.

Napsal: 11.12.2007 14:46:25
od Mastr Kavar
Původně!!
A proč to "vystřihli"???
Protože je to blbý!! A konec diskuze!

Napsal: 01.3.2008 12:34:40
od Lukin013
Mě se to líbí moc,jen kdybych na tom konci nemusel bojovat sám,na světlé straně je to moc těžké a na temné zase moc lehké,navíc ten konec,čekal bych něco jiného,nevím vůbec co se stalo s mojí partou,teda řekne mi to kreia,ale přece jenom,jestli se vypovězený ještě vrátil do Republiky nebo ne,to konečné video v jedničce se mi líbilo víc

Napsal: 02.3.2008 14:09:00
od Jordi Linx
... moc těžké ? Poslední duel s Kreiou mi připadal jako jeden z nejlehčích se všemi - hrál jsem čistě světlou stranu ... ano Sion byl trochu obtížnější, ale i ten šel porazit bez náročnějších problémů :)

Napsal: 02.3.2008 14:31:10
od Lukin013
Heh,tak nevím,ale Kreiu dovedu porazit jen na Temné straně,a Sion,ten je tupej,toho sem dal levou zadní,jen ta Kreia mě za chvíli rozsekala 3( :D