Xier Rolg(Xavier)

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Xier Rolg(Xavier)

Příspěvek od Jordi Linx »

Základní informace:
Jméno: Xier Rolg
Titul: Bývalý padawan
Rasa: Člověk
Planeta: Corulag
Narozen: 102 BBY
Životopis: Svůj život před vstupem do řádu si vůbec nevybavuje. Neví zda byli jeho rodiče hodní, zlí. Bohatí, chudí. Zda ho dali do řádu dobrovolně, nebo jim byl odejmut. Chtěl to vědět, chtěl vědět co jsem zač. Nikdy mu nic neřekli. I zjištění planety původu bylo od něj v podstatě partyzánskou akcí. V chrámu vyrůstal celkem klidně. Tedy až na neshody ohledně způsobu, jakým se jednotliví Jediové "sbírali" od rodin. Byl to asi jeho největší otevřený spor s ostatními. Ale přes tuto věc se se nedokázal přenést. Což z něj udělalo samotáře. Výcvik zvládal bez větších problémů, v šermu sice celkem pokulhával, ale nejednalo se o žádnou katastrofu.
Jak dospíval stále pevněji věděl, že se nedokáže smířit a Jedijskými pravidly a stylem života, že nechce být jedim. Až nakonec přišel čas jeho zkoušek. Zvládl je bez problémů. Ale k překvapení všech přišel k jeho pasování již bez padawanského copánku. Vložil svému mistru svůj meč do ruky a oznámil, že odchází z řádu. Poté bez slova vysvětlení odešel.
Schopnosti: Ovládá základní Silové schopnosti, přesto je rozhodnut je nepoužívat
Výzbroj: Blasterová pistole
Popis: středně vysoký, tmavovlasý s hnědýma očima, tichý a nenápadný, nechce se raději s nikým bavit. Rád by našel své rodiče, přestože o nich nic neví. Či našel svůj smysl života, který v řádu nenašel.

Výcvik - Cesta z velkoměsta
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Zde prakticky bez chyby, i když tam bylo docela četné procento kratších příspěvků, nicméně ke konci jakoby se po nich slehla zem.
Chování charakteru: Nejistý Jedi, který opustil Řád. Tady vidím ještě rezervy - v průběhu to vypadalo, jakoby postava pomalu nevěděla o své minulosti, plus některé prvky byly hodně kruté na velmi nedávno bývalého Jediho.
Postup v příběhu: Zde to bylo v pořádku, dostatečně plynulé bez větších zádrhelů.
Reakce na podněty: Až ne jednu věc ok - nepostřehl několik náznaků předem, že by Toro mohl být ne tak čestný, jak se mohlo zdát. Naopak, neskočil hned po první možnost, jak odletět z Coruscantu.

Takže, když to shrneme - rozhodně to byl dobrý výcvik a většina výtek jsou spíše drobnějšího charakteru, možná jedině to chování charakteru by se u bývalého Jediho dalo v některých bodech očekávat trochu jiné. Starých zvyků se zbavuje těžko a to jen s velkým úsilím. Celkově tedy hodnotím 91 procenty.

Následky mise:
+ Kredity budou stačit - následkem své práce jsi vydělal hodně slušnou sumu kreditů
+ Dobré vztahy s posádkou Tenshiho (Toro se nepočítá)
+ Získal jsi základy o fungování a nejnutnější údržbě lodi stejně jako pilotáž (u ní se předpokládá, že jsi zvládal již předtím)
- Počátek relativně agresivní a kruté pověsti (Jonovi to nevadí, Aniah naopak ano)

Timeline charakteru:
82 BBY - Odlet z Corulagu, přidání se k posádce Tenshiho
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí SR“