Gerry Akesu(Pear)

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6473
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Gerry Akesu(Pear)

Příspěvek od Jordi Linx »

Výcvik - záchrana unesené dívky na Corellii
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Docela často zapomínáš zdůraznění některých částí a tvoje snaha o využití barev se mi taky toliko nelíbí(třeba černý text se blbě čte), zvlášť když to NENÍ zapotřebí, takže tady je stále co zlepšovat.
Chování charakteru: Tvé chování občas vybočuje mimo jediskou etiketu(omluva, že jsi padawan není na místě) a občas jednáš přehnaně agresivně, jinak to vesměs bylo dostačující.
Postup v příběhu: Tady je asi největší kámen úrazu a to opakované předbíhání děje, přílišné zasahování(de facto si jej snažíš nalinkovat dopředu), dále přehnaná a častá snaha o akci, tady je potřeba zapracovat nejvíc - hlavním pravidlem je reagovat na to co se napíše ne si vymýšlet zbytečnosti a zcestnosti.
Reakce na podněty: Až na několik menších výjimek byli v podstatě v pořádku a akce vždy nabrala správný směr.
Využití Síly: Tady je to trochu rozporuplné, v jednu chvíli ji využíváš dostatečně a správně, v jinou málo a někdy vůbec - jsi Jedi, ty jsi protkán Sílou, ale jinak bez větších výhrad.
Ještě musím zmínit docela časté edity a některé zbytečné stížnosti, takže sečteno a shrnuto mi vychází celkové hodnocení k těm 59 procentům, což není zrovna nejlepší, ale pořád je to nad 50 procenty.

Následky výcviku:
+ Zlepšení v boji s bičem(odrážení střel) => mírně pokročilý
+ Zlepšení cítění osob(při soustředění se)
+ Občasné záblesky vize(žádné předpovídání budoucnosti na 99,99%)

Mise - ochrana senátora na Coruscantu
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Co se týká samotného tvaru, tak tady to bylo vesměs v pořádku až na dva edity, což není zas tak hrozné. Ale ke konci a i během výcviku jsi měl několik dost slabých příspěvků, na čemž by jsi měl zapracovat, protože odpověď stylem JENOM jednoho kratšího proslovu jsou takové nemastné, neslané.
Postup v příběhu: Tentokrát jsi se držel jisté linie a možná až moc, anebo jsi se ji sám snažil málo rozvíjet vlastní interakcí, jinak tu bylo několik nejasností, na které by jsi si mohl dát více pozor.
Reakce na podněty: V této misi bych to shledal jako slabinu, protože reakce na některé podněty byli slabé nebo žadné, příkladem budiž nulová reakce na náznaky, že jsou senátor a asistent ve skutečnosti těmi druhými - tohle může hodně ovlivnit.
Využití Síly: Zde jsem taky tak trochu na rozpacích, protože někdy se přeceňuješ, jindy Sílu příliš nevyužíváš, nebo tím nejvhodnějším stylem, možná jsi Jedi, ale zase ne tak dlouho od zakončení svých zkoušek.
Nakonec ještě musím zmínit potřeba několika editů a jistého sporu v jednom místě, který měl negativní vliv na tuto misi a když tedy spočítám hodnocení, tak se dostávám na nějakých 55 procent. I proto, že z této mise mám takový divný pocit.

Následky mise:
+ Zlepšení v pohybu s předměty pomocí Síly(přitažení, vrhnutí)

Timeline charakteru:
24 BBY - Výcvik. mise na Corellii
23 BBY - Mise na Coruscantu(ochrana senátora)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí SR“