Askel Nur Ebion(MrTukan)

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6473
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Askel Nur Ebion(MrTukan)

Příspěvek od Jordi Linx »

Základní informace:
Rasa: Člověk
Planeta: Alderaan
Meč: Jednočepelový tyrkysový světelný meč, po odcizení začal používat žlutý meč
Životopis před výcvikem:
Narodil jsme se jako syn bohatého šlechtice, působícího ve vládě na krásné planetě zvané Alderaan. Od dětství jsem byl neobyčejně vitální a obratný a také díky tomu jsem si naplno užíval zdejší krásné přírody, avšak jen několik let po mém narození se nad naší rodinou začaly stahovat mračna. Matka onemocněla zvláštní nemoci, se kterou si nikdo nedokázal poradit a tak po několika měsících zemřela. Zůstal jsem tedy jen s otcem, který však ve stejné době mel problémy, nýbrž Alderaanská vláda se právě ocitala v krizi, kterou jednoho dne přijel řešit vyslanec z Corusantu, nějaký rytíř Jedi, který se o mě zajímal od prvního okamžiku, kdy mě spatřil, při jednání s mým otcem. Tehdy jsem ještě netušil, jak brzy se tento Jedi stane jediným člověkem, který mi zbyde. Krize ve vládě se vyostřovala a ani Jedi s tím nic nezmohl. Jednoho dne se otec dlouho nevracel domů. Na tu noc si pamatuji velice dobře, protože otec byl vždy dochvilný. Pozdě v noci mě z mého nervozního přemítání malého chlapce, který z ničeho neměl rozum, vytrhl onen rytíř Jedi s hroznou zprávou, že se otec už nikdy nevrátí a ze by mě rád vzal sebou, jak jsem později zjistil, do Akademie rytířů Jedi.
Poznámky:
Vyšší muž, lehce zavalitější postavy, černé vlasy v ledabylém účesu mu spadají až na ramena a k očím, které jsou nazelenalé. Rovný nos a nevýrazné oči dávají jeho obličeji charakteristický obraz vlídného až dobrosrdečného muže. Je velice charismatický a inteligentní, přitom také obratný.

Schopnosti před výcviky a misemi:
- Vrozená obratnost a vitálnost, dobré propojeni se Sílou (pocit nebezpečí sdělovaný špatným pocitem či zvýšená pozornost)
- Střední úroveň Soresu
- tendence učit se Telekinezi, Ovlivnění a naučit se Makashi

Výcvik - Příšera na Mrisstu
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Tak tady jsi začal na jedničku, až na háčky a čárky(ja gavariem charašo pa česky), později však napraveno i to, jen na konci byli pár slabších příspěvků.
Chování charakteru: Hezky vystihnutý padawan s pochybami svých schopností, nedostatky, jež potřebují vypilovat a i občasnou přehnanou sebedůvěrou a samozřejmě s jistou dávkou tvrdohlavosti, ale to jen dobře vykresluje charakter, takže taky dobře.
Postup v příběhu: Ten byl úměrný a i když byl výcvik delší než obvykle dělám, tak musím říct, že se postupovalo vyváženě a zhruba dle představ, takže taky dobré.
Reakce na podněty: Moje oblíbená položka, kde hráčům často vytýkám a i tentokrát jsem našel jednu výtku - u těch krápníků by bylo lepší použít světelný meč, takže tady hodnotím tak průměrně.
Využití Síly: Co se týká boje, tak perfektní a dobře i běžném prostředí, možná jedna z nejsilnějších položek ve výcviku.
Takže když se to celkově shrne, tak šlo o výtečný výcvik, jež se trochu protáhl a závěr nebyl úplně ideální, takže mi vychází hodnocení 93 procent.

Následky výcviku:
+ Jsi schopen pomocí Síly zbystřit své základní smysly nad běžné lidské hranice(nejvíce sluch)
+ Zlepšení ve stylu Soresu a jeho aplikaci na boj beze zbraně
+ Lepší využití Síly v boji
+ Jsi schopen zvedat(s námahou) větší předměty, zhruba do velikosti landspeederu

1. Mise - Infiltrace společnosti na Loku
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Kvalita, sem tam překlep, přemáčk a něco podobného, ale to dělá fakt každý a je to opravdu vzácné, takže není co vytknout.
Chování charakteru: Když se má chovat jako Jedi, tak se tak chová, když jako kurýr, tak taky, takže bez výtek.
Postup v příběhu: Co si vybavuju, tak ten byl hezky plynulý bez význačných komplikací nebo záseků, takže taky v cajku.
Reakce na podněty: Taky není co vytýkat, když už se dostanu k nějakému naznačení možného řešení, většinou na něj přijdeš, nebo nalezneš jiné, ale odpovídající.
Využití Síly: Ze začátku to mohlo být v jednom dvou případech lepší, později už odpovídající vzhledem k situaci(tvoje krytí a stupeň ohrožení)
Co dodat, až na výjimečné záchvěvy a výchylky dobře rozběhnutá mise(bude ještě pokračovat další částí) a tomu musí odpovídat i hodnocení a tím jest 95 procent(-1% za rýpání do mě mimo misi :D )

Následky mise:
+ Zlepšení dovednosti ve vrhání světelného meče -> jsi schopen lépe kontrolovat jeho trajektorii i na větší vzdálenosti
+ Zlepšení manipulace s lidmi(přesvědčíš je o věcech, kterým by za jistých okolností byli schopní věřit) a způsobení malých pochybností u lidí s větší vůlí

2. Mise - Návštěva měsíční základny na Loku
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Zkušený matador, který toho má hodně za sebou, si dobře pohlídal svůj tvar příspěvků, i když k závěru byly velikostně kratší.
Chování charakteru: Zde není co vytknout, nebojí se zariskovat, uvažuje jako Jedi, i když někdy úplně nepromýšlí následky ve větším měřítku.
Postup v příběhu: I zde je to výtečné, plynulý posun kupředu, zametá za sebou stopy, i když to slabší promýšlení kupředu se může jevit jako slabina.
Reakce na podněty: Dobře sis poradil v situacích, kdy ses mohl prozradit, to jak slovně, tak i činy. Povedlo se ti nalézt deník velitele základny, i když jsi v konci jasně ignoroval varování v Síle, což tě málem stálo krk.
Využití Síly: Snad jediné místo, kde nemám sebemenší výhrady, nepoužíval jsi nic nad své možnosti a zkoušel jsi aplikovat i schopnosti, které jsi se doposud neučil, nebo jim nevěnoval takovou pozornost.

Takže další výtečná mise, kde se chybky nacházely v minimálním množství, přesto na mě závěr z tvé strany působil trochu odfláknutě a i přes varování, že ti strhnu body za poslední příspěvky jsi ho nechal být, takže hodnocení odpovídá 90% procentům.

Následky mise:
+ Preciznější ovládání Telekyneze(na vzdálenost do 20 metrů jsi schopen vrženým předmětem zasáhnout cíl, do pěti metrů i za roh)
+ Nyní jsi schopen si v krátkém časovém intervalu pomocí Síly vyléčit menší zranění a utlumit větší
+ Získal jsi deník velitele základy
- Nask tě nenávidí mnohem více než předtím :lol:

3. Mise - Získání informací a únik z Loku
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Velká zkušenost a hodně odehráno zde hraje v tvůj prospěch, i když drobný přehmat se výjimečně najde. Trochu častějším neduhem je občasný kratší příspěvek, na jejichž odstranění by neuškodilo zapracovat.
Chování charakteru: Zajímavě pojato zvlášť pod jinou identitou a v závěru nádherné emocionální dilema, které ještě zdaleka neskončilo. Zajímavá byla i diskuze s jiným Jedi o svém náhledu na Řád a jeho pravidla.
Postup v příběhu: Plynulost patrná ve většině příspěvků, řekl bych, že i takovým tým ideálním tempem, proti němuž není čeho namítat. Občas se ale projevují drobné nedůslednosti - příkladem je neuzavřený poklop na střeše při odletu, jenž tak nezabránil Naskovi v tom stihnout po tobě ještě vystřelit.
Reakce na podněty: Jedna z věcí, které patří mezi silné stránky je využívání podnětů, kdy se chápeš prakticky každé nabídnuté situace, takže tentokrát bych to viděl asi jako nejsilnější stránku.
Využití Síly: Při krytí jsi byl opatrný, po něm jsi se už nerozpakoval a na Sílu se dost spoléhal. V boji, při skocích, akrobacii a nakonec při procvičování nové techniky, také velké plus.

Jedna zatím z tvých nejlepších misí, kterou jsme spolu měli a jíž jsme zakončili trilogii událostí na Loku. Objevovaly se tu jen drobné neduhy, a drobné detaily při boji, ale to nikterak nemění nic na tom, že dávám 96% procent.

Následky mise:
+ Drobné zlepšení používání Síly při akrobatických prvcích (jistá manipulace během nich - drobné uhnutí stranou či pozměnění směru)
+ Zlepšení v zachycování signálů pomocí Síly od ostatních - nyní jasně a plynule do vzdálenosti cca 50m
+ Základ techniky Porozumění Řeči, tedy vycítíš zhruba smysl rozhovoru a to díky dodatečnému tréninku po zbytku cesty na Coruscant
+- Přítelkyně na Coruscantu
- Nutnost skrývání svých emocí a vztahu před ostatními Jedii
- Nask si pamatuje tvou tvář a vůbec, ale opravdu vůbec tě nemá rád :D

4. Mise - Unesená matrona na Gamorru
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Ostřílený hráč, který má sem tak kratší příspěvek, ale tomu se nevyhne asi nikdo.
Chování charakteru: Víc ses zaměřoval na jeho pochybnosti o tom, jestli má být Jedim nebo ne, či zda-li je to to co skutečně chce. K tomu dvě sporná rozhodnutí o utnutí ruky a nechání zemřít padoucha pod dveřmi. Zajímavé byly také rozpory a rozhovory s Letyrou, což jen dokazuje, že Askel má ohledně žen jistou nevyrovnanost.
Postup v příběhu: Zde si nejsem jistý, že to bylo úplně nejplynulejší, byť na tom mohu mít trochu vinu i já. Zkoušel jsi to nahrazovat mnohdy přímočarostí, což mi také nepřišlo jako ideální.
Reakce na podněty: Tady bych výtky nehledal a spíše jsi reagoval dobře, byť jsi jednu dvě drobnosti přehlédl.
Využití Síly: Dosti četné - nejoblíbenější bylo asi Ovlivnění(Mind Trick) a to se střídavými úspěchy. Trocha akrobacie a telekineze a samozřejmě při boji s mečem Odhození, takže tady jsi opravdu dostál tomu, že máš postavu Jediho.

Bylo znát, že se na téhle misi podepsala její délka. Celkově mi totiž nepřišla tolik silná jako mise předchozí. Chápu, že chceš aby tvůj charakter byl rozporuplný, ale nejsem si jistý, jestli občas nejdeš kvůli tomu dost z cesty, nebo někam úplně vedle. Určitě bych se nad tím více zamyslel a ujasnil si to do další mise. Rozhodně by Askelovi neuškodila silnější motivace k naplnění jeho cílů, kterou jsem místy postrádal. Když se na to tedy divám, tak bych to viděl asi tak na 84 procent.

Následky mise:
+ Získal jsi sobě i Řádu dobré jméno u klanu Horhhk
+ Zárodek schopnosti Osvěžení(Revitalize)
+ Větší kontrolovatelnost jedinců při Ovlivnění(Mind Trick), pochybnosti u těch se silnou vůlí a přesvědčením, bez problémové přesvědčení jedinců se slabší vůlí o běžných věcech(k sebevraždě je nepřinutíš)
+ drobný posun ve znalosti Soresu, blasterová střelba jím už prakticky nepronikne -> vyšší úroveň
- dlužíš Letyře službičku
- nepřímým následkem došlo k narušení rovnováhy sil na Gamorru

5. Mise - Radovánky na Nar Kreetě
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: V pohodě, zde není co vytýkat.
Chování charakteru: No, tentokrát jsi k tomu zrovna moc Jedisky nepřistoupil a Askel se v tomhle směru nijak extra nepředvedl. Stejně jako jeho přístup k vývoji situace, kdy doslova stáhl ocas a utekl.
Postup v příběhu: Více než reálnýmu postupu se postava věnovala všemožným kratochvílím, což se jí nakonec i vymstilo.
Reakce na podněty: Tady to bylo relativně v pohodě, byť se nalezlo několik podnětů, které postava přehlédla nebo ignorovala, i když by si jimi hodně pomohla.
Využití Síly: Nebylo prakticky kde využívat a v té troše, kde bylo, se nejednalo o nic zásadního.

Takže když to shrnu, tak asi následovně - až na mírné zorganizování ze začátku jsi ve své misi naprosto selhal a v podstatě jsi z toho udělal "poznávací výlet na Nar Kreetu". Před Radou ses nakonec tak nějak uhájil, nicméně do hodnocení se ti to i tak promítne. Takže za neúspěch v misi dávám základní penalizaci -25%, tím se tedy nakonec dostávám k hodnocení zhruba 42 procent a to i proto, žes navíc přišel o světelný meč.

Následky mise:
+ získal jsi nějaké základy v sedmičkové kometě a pochytil jsi pár triků
- přišel jsi o přítelkyni
- u rozvědky jsi nezískal úplně nejlepší jméno
- přišel jsi o světelný meč, důstojnost a značný obnos kreditů
- hodnotně jsi v rámci Řádu poklesl

Timeline charakteru:
24 BBY - Úkol s mistrem na Mrisstu, získání titulu rytíře Jedi
23 BBY - Infiltrace zločinecké společnosti na Loku
- Návštěva měsíční základny a střet s Zalanskými piráty
- Získání důkazu proti organizaci a únik z Loku (zhruba měsíc po infiltraci)
- Záchrana matrony klanu Horhhk na Gamorru, narušení tamější rovnováhy sil
- neúspěšná mise na Nar Kreetě, ztráta světelného meče a později vytvoření nového
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí SR“