Stránka 1 z 1

Seto

Napsal: 23.4.2009 22:57:08
od MrTukan
Výcvik - Senátor v ohrožení
Vedl: MrTukan

Hodnocení:
Tvar příspěvků: V této části si nemůžu stěžovat. Většina příspěvků je poměrně kvalitních a obsáhlých a těch několik krátkých se v nich ztratí. Přeci jen ne vždy se toho dá napsat spousta. Co se jazyka týká, nevěiml jsem si nějakých větiších chyb, které by mě tahaly za oči, takže s tím jsem také spokojen.

Chování charakteru: Chování jsi, myslím, vystihl poměrně dobře a držel ses ho napříč celým dějem. Jak už v chrámu a při souboji s Deanou, tak i v pozdější části hry a zejména jsi jeho nedozrálost potvrdil ve zbrklé akci na konci, která také ukončila tvůj výcvik pochopitelným nezdarem. Každopádně ti tohle vyčtu až v další části, protože tomuhle charakteru by se dala nějaké takové hloupé jednání klidně přičíst, i když se také často projevuje jako velice rozumný a kliduschopný (při pilotáži speederu například).

Reakce na podněty: Na většinu podnětů jsi reagoval dobře, co ti ale musím vytknout je to, co jsem nakousl už v minulém odstavci. Občas ti chybělo nějaké to přemýšlení dopředu. Vezmu jeden příklad za všechny z toho konce. Vy jste přistáli na povrchu a měli jste čas klidně utéct pryč nebo cokoli, ale i přes to, že sis uvědomoval, že vás mohli podle navigačního zařízení zaměřit poprvé, jste zůstali u speederu a jenom jste si povídali. A už ti nedošlo, že by se brzy mohli objevit znovu na základě stejného sledování. A nadělat vám potíže.

Využití Síly: Mám takový pocit, nejsem si teď úplně jistý, protože to už je několik dní, co jsem pročítal celý ten výcvik, že se na Sílu nějak příliš nespoléháš a Síla se tam většinou objevovala jmenovaná pouze z mé strany prostřednictvím varování a dalších věcí. Ale ono v tomhle výcviku ani nebylo moc příležitostí, vyjma bojů, kde ji použít, a kde se z tvé strany občas také objevila, takže vlastně v pořádku.

Když to všechno shrnu, dávám 75% a doufám, že budeme pokračovat v další misi, kde se to bude jistě už jen zlepšovat.

Následky výcviku:
+ Zlepšení se v boji s mečem a velké přiblížení se v tomto směru úrovni rytířů Jedi.
- Mírné duševní otřesení z pocitů směřující k Deaně a zejména pak z pocitů ze ztráty senátora, o kterém i nadále nemáš žádné zprávy, ale tvůj mistr ho pavažuje již za mrtvého. K tomu se pojí lehký pocit provinilosti, že jsi to zkazil a tvou vinou přišel senátor o život.
- Patrné jizvy zejména na bocích a trupu jak od řezných ran tak od popálenin, které jsi utržil při tvé skorosmrti.