Joster Anur 'Nameless' (Darth Unar)

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6473
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Joster Anur 'Nameless' (Darth Unar)

Příspěvek od Jordi Linx »

Výcvik - Trable v Korribanských mynockých jeskyních
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Z počátku došlo na několik editů, vyskytlo se několik slabších příspěvků a jednou jsem snad zahlédl i špatné označení lokace. Navíc zde byl drobný nádech takové běžnosti - to vše se ale k závěru notně zlepšilo a tuším, že v misi už s tím nebude žádný větší problém.
Chování charakteru: No, jsou tu některé typické prvky Sithů - arogance, přehnané sebevědomí, čemuž pak silně kontrastoval jistý rozpor mezi přikloněním se k světlé či temné straně a hlavně úvahy tím směrem. Takže místy to bylo dost nejasné ...
Postup v příběhu: Místy se možná vyskytla snaha trochu moc to hnát kupředu, ale jinak v tom nevidím žádný větší problém, to hlavní - plynulost, zde určitě z hráčovi strany byla.
Reakce na podněty: Možná jedna z těch nejlepších položek, nebo už začínám lenivět a dávám ty podněty moc jasně :D Zde tedy nic nevytýkám.
Využití Síly: A velké finále ... z tvého charakteru mám pocit, jakoby bez Síly ani nebyl, takže jistá forma nadužívání. Navíc to z počátku bylo dost sebevědomé a nadnesené, což se pak ale srovnalo, i následkem několika, ne zrovna úspěchů. Jedno mi tu však trochu vadilo více - celkově jsi tíhnul spíše k světlé straně, než té temné, což vzhledem k tomu, že máš Sitha je takové divné. A když už jsi používal temnou stranu, tak jsi ji jen málokdy popisoval jako temnou, nepopisoval jsi, jak čerpáš ze svého vzteku, nenávisti a dalších základních principů temné strany.
Počátek mohl být rozpačitý a ne tak kvalitní, ale ta kvalita během výcviku narůstala a slibuje kvalitnější psaní v budoucnosti, když si ujasníš některé drobnosti. Ale hlavně - jsi na dobré cestě, protože jak jsem řekl, tak kvalitativně máš vzestupnou tendenci - celkové hodnocení je tedy 82 procent.

Následky výcviku:
+ Zlepšení zrakových smyslů pomocí Síly, vidíš ve tmě dále a jasněji(nejedná se o úplnou tmu, tam nevidíš pořád nic :D)
+ Naučil ses základní techniku pro potlačení bolesti (necítíš zlomeniny, pohmožděniny, drobnější šrámy, či krátkodobé škrcení)
+ Získal sis jistý respekt u Hvězdy a nevnímá tě již jako podřadného
- Nesmíš prozradit nic o tom, co se doopravdy stalo, jinak budeš čelit mistru Kragusovi
+- Mnoho studentů ví, že jsi byl za něco potrestán, každý na to nahlíží jinak

Timeline charakteru:
1473 BBY - Průzkum mynockých jeskyní na Korribanu
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí SR“