Clone-56 'Defender' (Ki)

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6473
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Clone-56 'Defender' (Ki)

Příspěvek od Jordi Linx »

Výcvik - Zkušební test do Galaktické Maríny
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Položka, kde asi opravdu nemám co vytknout - z hlediska pravopisu nebylo příliš výrazných chyb, z hlediska tvaru a délky to bylo taky v pořádku, tudíž se toho zkus držet.
Chování charakteru: No tady jsem chvílemi nevěděl, co si myslet - sebevědomí střídá zakřiknutost a pak objevení sebevražedných sklonů a to ve dvou případech. V několika bodech taky působil poněkud zmateně, celkově je tedy hodně odlišný od ostatních klonů. Ta odlišnost není špatná, ale domnívám se, že správně by se měla zvětšovat časem a ne být v začátku úplně odlišnou osobou.
Postup v příběhu: Z počátku tam bylo několik pokusů o přílišné tlačení příběhu kupředu - tedy náznaky předbíhání, což jsme si však vyjasnili a pak to bylo víceméně v pořádku. V závěru to již bylo plynulé a víceméně v pořádku.
Reakce na podněty: Zde bych viděl několik rezerv, stejně jako špatných reakcí na některé situace, které by mohly být i fatální. Občas by ti neuškodilo se trochu zamyslet nad tím, jak může celá situace dopadnout, či přečíst můj příspěvek dvakrát, aby sis uvědomil některé podstatné věci.
Celkově - no bylo to slabé, divím se, že tvůj charakter některé pasáže přežil(skok po granátu, či čelení sniperovi bez helmy a možnosti dostřelit na něj) a měl bys za to být vděčný. Pak tam z počátku bylo několik nepřesností a objevilo se i slušné množství editů. Závěr už byl lepší a věřím, že sis z mnohého vzal řádné ponaučení a příště si dáš na smrtelné situace větší pozor, protože tentokrát jsem byl nějakej měkkej. Tudíž celkově hodnotím 58 procenty a to díky slušnému tvaru příspěvků a zlepšení ke konci.

Následky výcviku:
+ stal jsi se členem Galaktické Maríny
- Několik tvých kolegů nemá úplně nejlepší mínění o tvých schopnostech nebo rozložením tvé psychiky

Timeline charakteru:
21,6 BBY - Zkušební test do Galaktické Maríny
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí SR“