Výcvik pro Lukea Skywalkera(Girik Narth)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, vchod do chrámuCo se týče toho blasteru bylo mi líto jedině to že byl od Arrese a navíc by mi byl k ničemu.Nemám náboje. A navíc mám ještě jeden a to dokonce s nábojema. Z chrámu jsem měl nepříjemný pocit. Bylo to dokonalé místo aby se tu skryl Jedi.
Skrz auru Temné Strany by ho nebylo cítit akorát ho to muselo pokoušet.
Všiml jsem si ale zavaleného vstupu do chrámu.
Mistře jak to odvalíme?
K mé nepřílišné radosti mi mistr naznačil že Sílou a dodal že se jde projít.
Asi po půl hodině se mi podařilo udělat otvor kterým jsme mohli projít. Vylétlo odtamtud několik netopýrů jež se usídlily mezi kameny.Vlezli jsme dovnitř.
--------------
Chybí lokace v nadpise - doplnit, jinak bych příště rád viděl popis toho odvaluješ nebo se zbavuješ zátarasu vchodu do chrámu.
Naposledy upravil(a) Girik Narth dne 31.8.2008 08:52:08, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Vchod chrámu:
Mistr se vrátil právě, když jsi skončil s odvalováním a s úsměvem se na tvé dílo podíval, ale neměl k němu žádné připomínky.
Na téhle straně chrámu jsem nenašel nic, co by mohlo znamenat nějaké nebezpečí nebo jakékoliv známky osídlení, či něco podobného. Přesto budeme postupovat opatrně.
shrne výsledek své procházky mistr Solusar, vytáhne ze svého batohu zářivku a vykročí jako první do útrob zatemnělého chrámu. Už jsi měl možnost navštívit několik zdejších chrámů, ale vzduch v tomhle ti přišel nejčistší, zatímco v ostatních býval více zatuchlejší, těžší. Z opatrného přístupu mistra Solusar jsi však usoudil, že i on si toho stihnul povšimnout, přesto však mlčky kráčel dál, než jste dorazili do trochuvětší místnosti, kde cesta rozdělovala a kde se také mistr Solusar zastavil.
Hmm, vypadá to, že tu máme jednu cestu vzhůru a jednu dál rovně. Rozdělíme se, půjdu dál rovně touhle cestou a ty běž po té vzhůru. Kdyby se cokoliv stalo, tak použij komunikátor, nemělo by tu být žádné rušení. Je možné, že dorazíž na nějaký vrchol chrámu, tak si dávej pozor na možné propadliny v podlaze.
pronese nakonec mistr Solusar, aby ze svého batohu vytáhl druhou zářičku a podal ti ji. Poté ti pokyne a sám vyrazí dál rovně, zatímcotebe čeká výstup po starších kamenitých schodech, které vedou nejprve po obvodu místnosti a poté s malým stoupáním vzhůru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV,výstup na vrchol chrámu
Zapnu si baterku a vydám se po schodech nahoru. Projdu několika místnostmi až dojdu do místnosti se zavřenými dveřmi. Rozhlídnu se po místnosti.
Co to je támhle v koutě... skříňka?
Přejdu k ní a zkusím ji otevřít. Zamčeno.
No nic.
Vytáhnu světelný meč a zažehnu ho.
Ach, jak miluju to stříbrné světlo.
Pokusím se uškvařit zámek. A hele jde to. Našel jsem tam nějakej divnej kámen. všimnu si díry ve dveřích která by odpovídla tomu kameni.
Jestlipak ten kámen není od těch dveří?
Pokusím se ty dveře otevřít.[/i]
Naposledy upravil(a) Girik Narth dne 31.8.2008 14:35:23, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Chodby v chrámu:
Po proříznutí jakéhosi archaického zámku se opravdu dostaneš dovnitř a nalezneš něco, co vzhledem odpovídá díře vedle zavřených dveří. Opatrně to uchopíš a strčíš do dveří v takovém směru, aby to co nejlépe pasovalo. Chvíli se nic neozvalo, aby jsi poté uslyšel cvaknutí a nějaký pradávný mechanismus začal pomalu otvírat dveře. I přestože jsi měl místnost doposud osvětlenou zářičkou, tak tě sluneční paprsky po takové době přecejenom trochu oslepili, ale netrvalo to příliš dlouho a opět jsi jasnému slunečnímu světlu přivykl. Před tebou bylo ještě několik schodů vzůru, než jsi se vynořil na vrcholu chrámu, z opačné strany než jste přišli. Popošel jsi až ke kraji menší plošiny, která tu byla a s údivem jsi se rozhlédl okolo. Chrám na této straně nebyl vůbec obrostlý rostlinama a vypadal jako nový, nebo alespoň pravidelně udržovaný. Pohlédl jsi dolů, kde se k tvému překvapení rozkládala jednoduchá vesnice s množstvím rozdílných chatrčí. Před tebou také byli dlouhé schody až dolů do vesnice, v níž jsi zatím nikoho nezahlédnul, ale cítil jsi, že tam někdo je. Někdo živý.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, podivná vesnice za chrámem
Chvíli tam jen tak stojím a koukám na to jako blbec. Pak si ale uvědomím proč tu jsme.
Tohle vypadá divně dojdu pro mistra.
Vlezu zpátky do chrámu a jdu najít mistra. Po chvíli jsem došel do té dělící místnosti a vidím tam mistra. Zeptám se ho jaktože už je spět. Po tom co mi to řekne mu řeknu o té vesnici a mistr mě vzrušeně vybídne abych mu to ukázal. Dorazili jsme k těm dveřím a zase jsme chvíli jenom mrkali. Když mistr spatřil tu vesnici zareagoval jako já.
Mistře co myslíte že to je? Nemohly by ty známky života patřit nějakému přeživšímu Jedimu?
Mistr jen pokrčí rameny a vybídne mě abych s ním šel dolů. po té co jsme sešli ty schody se ozval starý hlas a světelný meč. Instinktivně jsme zažehli ty své.
-----------------------
Konec musím useknout, protože opět předbíháš příběh - respektive vymýšlíš věci, které se odchylují od původního plánu. Oceňuju, že se chytáš možných vodítek, které ti mistr Solusar řekl, ale nikdo neřekl že jsou pravdivá :D A to hraní za ostatní charaktery taky není úplně košér, takže pro příště dát na tyto věci pozor, a ještě se neboj rozepisovat i běžnou konverzaci, když teřba dorazíš za mistrem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Vrchol chrámu:
Poté co stručně poinformuješ mistra o situaci, tak neprodleně souhlasí a společně vyrazíte nazpět po tvé cestě, kterou jsi předtím prošel. Než však dosáhnete vrcholu, tak si povšimne dveří, které byli předtím zavřené a pozorně si je prohlédne, než vyrazíte zpět na onu horní plošinu, kde má mistr první možnost zahlédnout vesnici pod váma.
To je divné, cítím tam několik forem života, ale co mě zaráží víc, jsou ty zavřené dveře, které jsi otevřel. Někdo je zavřel úmyslně, jenom mě zajímá proč. Pojďme dolů, ať zjistíme, kdo obývá tuhle vesnici.
rozhodne nakonec mistr, pokrčí rameny na tvoji poslední otázku a začnete sestupovat po schodech. Když dorazíte dolů do vesnice, tak se mistr varovně zastaví a i ty vycítíš v Síle náznak nebezpečí. Proběhne jenom vteřinka, když zpoza vás vyskočí útočník, mistr Solusar však bleskově vytasí svůj světelný meč a zastaví čepel útočníka, který mířila na tebe.
To není možné ... to jsou ... massassiové !
zarazí se mistr Solusar, když pozná identitu útočníka a ty zaslechneš další šramot, jak se z okolních křovisek vynořují další válečníci připravení k útoku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, vesnice za chrámem
Massassiové? Ti vymřeli,ne?
Mistře jak je možné že jsou tady když měli zmizet krátce po Exaru Kunovi?
Mistr něco zamručí ale nemáme čas protože dorazili první útočníci.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Massassijská vesnice:
Útočník, který napadl mistra Solusara se na chvíli stáhne a počká, až se shromáždí, tedy spíše vás obklopí celá skupina zdejších bojovníků, takže jste jimi obklíčeni ze všech stran.
Te'ak Sith'ari, hash derri
vykřikne jeden z nich a mistr Solusar se zamračí, protože vytuší, že to není dobré znamení.
Na to teď není čas Giriku, podstatné je, že nejsou přátelšťí a proto jim musíme zmizet. Až ti dám znamení, tak proběhni cestou přímo rovně, já se je pokusím ještě zdržet a pak tě najdu. Potom vymyslíme dál, bojovat je zbytečné, je jich moc. Připrav se.
odpoví ti mistr Solusar a vycítíš, jak se mistr Solusar ponoří do Síly a koncentruje se, aby po chvíli Sílou odhodil tva massassie, jež byli před tebou a sám vyrazil na úplně opačnou stranu strhávajíc veškerou pozornost na sebe. V cestě ti stál už jenom jediný válečník a to ještě trochu bokem, navíc se zdálo, že je poněkud zmatený ohledně toho, co se stalo s jeho přátely válečníky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, vesnice massassiů za chrámem
Nakopnu toho massassie přede mnou a přes mistrův příkaz jdu Solusarovi na pomoc.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4 , Vesnice Massassiů:
Poté, co nakopneš massassie před sebou, tak se otočíš k nejbližšímu dalšímu a vyrazíš proti němu se svým světelným mečem. Mistr Solusar si mezitím snaží držet od massassiů odstup, aby se k němu nemohli odstat blíž, ale pořád ho drží obklíčeného v kruhu. Po chvilce boje s nejbližším massassiem, který byl pro tebe až nečekaně vyrovnaný, jsi si uvědomil, že tě od mistra Solusara oddělili a k tobě se vydali další tři massassiové. Když jsi si si jich všiml, tak už bylo pozdě, protože tě během chvíle přečíslili a dvakrát tě zasáhli svými zbraněmi, kterými byli středně dlouhé meče a tyče s delší čepelí. Tyto dva zásahy bylo poslední, co jsi si pamatoval, předtím než jsi ztratil vědomí.

Když jsi se probral, tak tě jako první udeřila palčivá bolest hlavy, aby tě hned na to oslepilo denní světlo. Zamžhoural jsi očima a rozhlédl se po svém vězení. Ruce jsi měl pevně svázané a cítil jsi se takový malátný, navíc jsi byl ještě přivázaný k samotné konstrukci chýše, aby jsi se nemohl moc pohybovat.
Měl jsi utéct, jak jsem ti říkal, takhle by se tohle nestalo.
ozval se hlas mistra Solusara, který ležel přivázaný na druhý straně chýše a vypadal opraoti tobě mnohem zraněnější.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, vesnice Massassiů
Za pokus to stálo.
Ušklíbnu se a opět odvrátím hlavu.
To by mě zajímalo co Anakin na Kuatu. Ale co Anakin si umí poradi. Přinejmenším ho nezajmuli Massassiové.
Jsem hrozně vyčerpaný. Pokusím se o meditaci která je momentálně docela obtížná. Chvíli jsem byl v transu ale pořádně to nešlo.
Mistře jak je možné že tu jsou Massassiové?
Naposledy upravil(a) Girik Narth dne 03.9.2008 11:57:19, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Vesnice Massassiů:
Mistr Solusar ztěžka oddechoval a všiml jsi si, že má na těle nějaké čerstvé rany, jako by byl bičovaný, navíc se zdálo, že není tak úplně při smyslech.
Je možné ... že tě za chvíli budou mučit Giriku ... něčím tě nadrogují ... nějak to tlumí ... schopnost používat Sílu ... netuším ... co chtějí ...
promluvil tentokrátě ztěžka mistr Solusar a ty jsi vycítil, jak se snaží zkoncentrovat Sílu, aby mu pomohla uklidnit jeho tělo a vypomohl si meditací, což se mu doposud příliš nedařilo. Nakonec se alespoň trochu pošoupnul, aby seděl v příjemnější poloze.
Podle všeho ... tu byli schovaní ... celou tu dobu ... nevšiml sis ... nějakého nápisu ... u těch dveří ... než jsi je otevřel ?
zapřemýšlel trochu mistr Solusar a ty jsi pocítil, že už se jeho stav pomalinku lepší. Než jsi však mohl cokoliv odpovědět, tak dovnitř vešel jeden z massassiů oblečený jako válečník, hrubě uchopil tvá pouta a vyvedl tě ven. Tam tě pevně držel, zatímco jiný massassi, nejspíše nějaký šaman tě do ruky něčím píchnul. Začínal jsi se cítit malátně a nemohl jsi se koncentrovat na užívání Síly. Mezitím tě přivázali k nějakému kůlu a začali s bičováním. Tvoji bolest navíc umocnila koncovka biče, která byla ponořena v něčem co ještě více stimulovalo tvoji bolest. Po několika ranách jsi už pomalu přestal vnímat, aby tě několik dalších poslalo opět do bezvědomí. Když jsi se opět probudil, byl jsi zpět ve vašem vězení, pevně přivazáný a pořád jsi cítil velkou pálivou bolest od zásahů bičem a stejně jako předtímmistr Solusar, tak i ty jsi se nyní nemohl sousředit na použití Síly.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, vesnice Massassiů
Rozhlédnu se po místnosti jestli tam je mistr a zjistím že je a ustaraně se na mě dívá.
Mistře...já myslím...,že nás nechtějí vyslíchat. ...Protože to nevypadalo.. že by se na něco...ptali.Ledaže by... nás chtěli mučit...po kouskách tak dlouho dokud nás nedonutí... abychom jim to ze zoufalství nakonec řekli.
Dostanu ze sebe ztěžka.
Třeba už je Anakin na Akademii.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Vesnice Massassiů:
Mistra jsi našel na jeho místě, ale už vypadal mnohem lépe než předtím. Podle všeho se mu nakonec podařilo využít Síly, aby se zhojil a začal potlačovat účinky té drogy.
Nechtějí z nás dostat žádné informace. I když nás nadrogovali, tak jsem byl schopen cítit jejich emoce. Oni k nám pociťují čirou nenávist Giriku, oni nás vyloženě nenávidí. Jejich hlavním cílem je způsobovat nám nesmírnou bolest a tuším, že se pokusí při svých mučeních přitvrzovat, proto musíme co nejdřív uniknout.
odpoví ti mistr Solusar a cítil jsi, jak se tě snaží v Síle trochu podpořit.
Teď mě poslouchej, zavři oči a soustřeď se na pravidelné hluboké oddechování. Soustřeď se jen na to a počkej než odezní bolest z dýchání. Jakmile budeš dýchat bez obtíží, tak se pomalu soustřeď na Sílu - zprvu tě popadne příšerná bolest, ale ignoruj soustřeď se na Sílu, na její proudění, na její přítomnost. Jakmile se ti to povede, tak účinky drogy budou rychleji odeznívat a budeme se moci bavit o tom, jak odsud unikneme.
pokračuje dál mistr Solusar a posyktne ti nábod, jak se rychleji zbavit bolesti, aby jste mohli vyřešit možost úniku.
---------------------------
Abych pomohl tvému vývoji, tak ti tentokrát napíšu, co bych v tvém příspěvku rád očekával - takže bych přivítal popis, jak zápolíš s bolestí a účinky drogy, kterou ti massassiové podali, boj to nebude jednoduchý, tak se podle toho zkus zařídit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, vesnice Massassiů
Zavřu oči a snažím se uklidnit. Cítím se strašně malátně a cítím že účinky drogy pomalu vyprchávají. Otevřu oči a vidím mistra Solusara jak mě pozoruje. Znova zavřu oči a soustředím se na Sílu. Cítím mistra Solusara který oproti mně přímo září v Síle, cítím Massassie ve vesnici a jejich hněv a cítím žungli okolo. Snažím se cítit i sebe zablokovat té droze další postup hlavou.
Myslím že takhle podobně se postupuje při Léčebném transu a...
Z úvah mě vytrhla strašná bolest až agónie. Snažím se ji ignorovat a znovu se soustředit na život okolo. Bolest trochu pomíjí a a naprosto odeznívá. A nyní úplně pominula. Otevřu oči a vidím zářícího mistra Solusara.

Takhle nějak?
Jj, je to solidní krok kupředu :D

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“