Trénink pro uživatele Jeromy

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kurt

jo

Příspěvek od Kurt »

Yavin IV-Jídelna
Já to zvládnu
Rozeběhnu se , vyskočim a švihnu po blasteru.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-Jídelna
Mistr Luk Skywalker začal mluvit
Správně padawane,správně. Ukázal si že se nenecháš ovládnout temnou stranou síly. Nevyhodíme tě tedy. Dneska jsi měl težký den, jdi si odpočinout

Kurt

uf

Příspěvek od Kurt »

Yavin IV- pokoj
Jo ja to zvládnul jsem frajer .
S klidnym pocitem v srdci jsem usnul a spal jsem až do rána.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV
Jeremymu se spalo dobře, věděl že na akademii zůstane.
Ráno když vyšel s pokoje čekal tam na nějj Luke.
Dobré ráno. Rozhodl sem se že si tě vezmu sebou na jednu misi. připravse a odpoldne vyrážíme
Pak Luke odešel.

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavin IV- pokoj
Složil jsem si jen nejduležitější věci a vyrazil hledat Luka.
Jo ja a Luk to bude supr.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV
Po nějaké době hledání narazil Jeremy na Luka v na chodbě.
Luke se na něj podíval Jdeš brzo, osvětlím ti náš ukol. nasednem na Speeder pojede nějakou dálu pralesem. Kolují fámy že jeden padawan v lese vyděl Stormtroopera. My pojedem zjistit co jena tom pravdy. Připraven? Nebo si mám na ten ukol vzít někoho jiného?

Kurt

ne

Příspěvek od Kurt »

Yavin IV
Né mistře jsem na to plně připraven . Chtěl bych se ještě jednou omluvit za ten útok na Ancela . Jo a slyšel jsem dobře co by tady dělal republikový voják . Hm to je zvláštní , ale velice .

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV
Také nevým co by tady dělal padawane ale nemám s toho dobrý pocit. Impérium jsme s těchto končin přece už dávno vyhnaly. Třeba je to jen planý poplah. No uvidíme
Pak jdete směrem k Speederům a nasadeáte na ně a jedete
Drže se za mnou a dej si pozor a at do ničeho nenarazíš, speeder je křehký a mohl by vybouchnout
-----------
StormTrooper je imperiální voják ;) :D :D

Potan

Příspěvek od Potan »

Jinak povině přečíst toto :wink:
http://ostarwars.wz.cz/technika/At-st/
http://ostarwars.wz.cz/Vojska/stormtroper/
http://ostarwars.wz.cz/Vojska/Scout/
Přečti si to :wink: v našem lesním dobradružství to bude potřeba :wink:

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavin IV
No ted se mi bude prakse kterou jsem měl na Naboo hodit .
Jel jsem za mistrem a soustředil všechny smysly , nebot jsem chtěl být připraven na vše .

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV
Pojedeme asi tak 50 kilometrů a pak budeme muset jít pěšky.V téhle rychlosti bysme toho moc nevyděli. Řekni my Jeromy co vůbec výš o Impériu a jeho armádě. jsi moc mladý aby sis to pomatoval ze skušeností ale co výš s naší chrámové knihovny? a pak mistr Luke přestal mluvit a poslouchal co padawan (ne)vý o Stormtrooprech

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavin IV
Stormtrooperu je několik druhu ale pro nás nejduležitější bude asi Skaut protože jestli tady nějaký stormtrooper bude tak to bude asi Skaut .
O Skautech víme že jsou to lechcí pěšáci většinou mají jako výbavu granát
ostřelovací pušku a pistoli , někdy dokonce můžou mít i termo granát .
Ve své helmě mají zabudovanou visílačku , maji v ní mapu a několik ruzných pohledu , jako termovize , noční vidění a další . Jejich brnění se da snadno prorazit a má většinou bílou barvu , ale může mít i maskovací zbarvení . Mají odělené kasarny a jsou většinou bud ostřelovači nebo průzkumníci , ale i oboje dohrokady.

To je vše co vím .

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV
Nepodcenuj jejich brnění. Je sice pravda že je méně odolnější než Stormtrooperský ale pořád je dost pevné a neříká se jím Skauti ale Scouti. Skauti sou malé děti na Tatoinu co chodí pro zábavu nocovat do pouště.Co ale výš o samotných stormtrooperech? Je stejná šance že je tu potkáme jako Scouty. a co myslíž,jakou techniku by zde Impérium mohlo nasadit

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavin IV
Mohli by nasadit AT-ST a stim by byl problém , trošku.
Usměju se .
Ale mohli by tu mít i swoopbiky .

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV
padawane můžeš my konešně říct něco o Stromtrooperech?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“