Výcvik pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
Neměj obavy, nezapomeň, že emoce na nás mohou mít špatný vliv Askeli, a proto je musíš ovládat.
dodá ještě mistr, jakoby vytušil tvoji nejistotu, kterou jsi právě pocítil. Tohle tě vždy trochu zarazilo, fakt že některé pocity vycítí tvůj mistr okamžitě, jakmile vyvstanou. Pravdou je, že i ty jsi měl občas podobné pocity od tvého mistra, ale teď jsi z něj cítil jenom vyrovnanost a klidnou mysl.
Pokusím se schůzi zařídit co nejdřív, ale nebude to dříve, jak před večeří, protože ten dělník je stejně jako ostatní v tunelech, kde budují urychlovač a to je i přes svou velikost velice citlivé zařízení, takže není vhodné je zbytečně rušit, doufám, že to nebude moc vadit.
pronese omluvným tónem správce Walter, zatímco se všichni tři vydáte na cestu po kolonii. Opět projdete okolo několika domů, až se nakonec u jednoho zastavíte. Správce na chvilku zmizí vevnitř a vynoří se s klíčky od landspeederu, které podá mistrovi Kcajovi.
Je to ten zelený, mistře. A vy mladý padawane, mohu vám nyní nějak pomoci, nebo se budete chtít porozhlédnout okolo, než zařídím to setkání. Do dvou hodin by to mohlo být možné, je to asi půl hodina před večeří.
zeptá se správce Walter, zatímco mistr Kcaj po díku a zběžném rozloučení zamíří k vozidlu, aby vyrazil co nejdříve.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vědecká kolonie, Mrisst:

Spesne jsem vsechny prave pocitovane emoce zatlacil kamsi do hlouby sve duse a trochu omluvnym tonem jsem zareagoval na mistruv naprosto trefny komentar:

Nemam obavy. Budu se snazit mistre, uz je to dobre.

Potom, co jsem s mistrem prohodil techto par slov, jsme se otocil znovu na spravce a ten spustil svou odpoved, kterou jsem si s ochotou vyslechl a po ceste k domu spravce mu odpovidam laskavym hlasem:

To je dobre, pred veceri mi to staci.

Po chvili ticha jsme dosli az k obydli, ktere patrilo spravci, na chvili zmizel v jeho utrobach a po chvili se vratil zpet s klicem od landspeederu, ktery predal mistrovy, jenz se odebral po rozlouceni smerem k landspeederu, aby co nejdrive vyrazil. Spravce na me opet promluvi s nabidkou dalsi pomoci, ale protoze jiz nic dalsiho nepotrebuji tak mu odpovim:

Dekuji, rad bych se tu zatim porozhledl. Ty dve hodiny se mi velice hodi. Jen jsem se chtel zeptat, kam mam potom prijit, abych si mohl s tim delnikem nekde v klidu popovidat? Privedete mi ho na nasi ubykaci nebo mam prijit nekam jinam?

Pockam na odpoved a potom se vydam na obchuzku osady, kterou si pozorne prohlednu a dale smeruji za osadu, do prirody, na kterou jsem se tak tesil.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
Myslím, že v mé pracovně tady bude vhodné místo pro vaši diskuzi. Takže vás budu očekávat tady.
odpoví správce Walter a ty mu pouze souhlasně pokyneš, aby jsi se vydal na obhlídku kolonie. Nejdříve jsi se rozhodl znova obejít známá místa činu doufajíc, jestli si nevšimneš třeba něčeho, co by tě mohlo přivést k nějaké nové stopě, nebo něčemu, co napadlo tvého mistra. Ale nic nového jsi nenašel, jen že všechna místa byla bez zjevných potíží proražena, přeražena a jinak podobně poškozena, očividně nárazem něčeho. Když jsi však na nicn epřišel, tak jsi zamířil po cestě k lesu, která však nejdříve vedla kolem přehrady.Nebyla příliš velká, ale zásobovala vodou a také elektřinou celou kolonii a obsahovala více než dost vody, jež by mohla splavit celou kolonii bez jakýchkoliv potíží. Poté jsi dále pokračoval ke kraji lesa, který byl zhruba středně prorostlý a hezky prozelenalý.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vědecká kolonie, Mrisst:

Dobre, takze za dve hodiny jsem zpet a diky.

Reknu vrelym hlasem a vydam se na obchuzku kolonie. Nejprve jsem obesel vsechna mista cinu, ktera nam spravce ukazal, abych se presvedcil, zda jsem neco neprehledl nebo neopomnel. Buhuzel jsem musel na kazdem z mist konstatovat, ze tam opravdu nic dalsiho nezjistim. Potom jsem se tedy vydal smerem do prirody, k lesu, kam jsem se uz od pristani moc tesil. Cesta tam vede podel prehrady.

Tady je docela dost vody. Jeste ze ten saboter nezautocil tady, protoze to by byly daleko vetsi skody, nez napachal takto. Pockat?! Jestli chtel co nejvic uskodit, proc by tedy prave nevyhodil do vzduchu treba tuhle prehradu? Ja sam bych to tak udelal, kdybych chtel znicit osadu. To je zvlastni.

Premyslim pri ceste kolem prehrady. Jak jsme se priblizoval k hezky zelenemu lesu, tak jsem zacinal cim dal tim vice citit jeho vuni a cely jsem pookral, uklidnil se a vstupem do lesa jsem zhluboka zacal nasavat certvy vzduch, ktery les skytal a pomalu jsem zkrze sebe nechal proudit Silu, coz mi slo dost obstojne, nybrz certsvy vzduch a priroda dokazi dostat me soustredeni az do naprosteho souzneni. Pomalym a klidnym krokem postupuji dal do lesa a vnimam kazdy jeho strom, ker ci kvetinu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
Jakmile jsi vstoupil do lesa, tak jsi se uvolnil a nechal se jím prostoupit, vnímal jsi každou jeho část, každou jeho vůňí, zvuk a občas si využil i hmat. Ale hlavně, to co mnoho lidí nemohlo zažít, jsi jej vnímal v Síle, veškerý ten život plynoucí tady, skrz každou rostlinu, strom, ale i kámen, prostě vše okolo. I v Síle ti to vše připadalo jiné, než když jsi takhle vnímal Sílou ulice Coruscantu, zde ti vše připadalo takové barvitější, rozmanitěkší, ale hlavně příjemnější a uklidněnější, prakticky bez žádné nerovnováhy v Síle. Když v otm si v jednom momentu pocítil jakýsi nepřirozený výkyv. Nepovedlo se ti určit přesně, co to mělo být, protože to hned zmizelo, ale i z té chvilky jsi vycítil, že to bylo něco nepřirozeného, něco nečistého pro tento les. Probral jsi ze svého splynutí se Sílou a uvědomil sis, že je nejvyšší čas se vrátit do kolonie, kde tě brzo čeká schůze s oným dělníkem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vědecká kolonie, Mrisst:

Prochazim se lesem, ktery naplnuje moje srdce i telo Silou a uvolnenim. Takova prochazka v lese, se kterym rad v Sile zplyvam, je daleko efektivnejsi nez jakakoli meditace. Citim se, jako bych do prirody proste patril, je tu uplne jina sila nez na Coruscantu, takova vyvazena a klidna. Nikde zadna bolest, utrpeni ani smrt, vsude pouze a jenom klid a rovnovaha. Tady, v tom lese, v te ciste prirode se citim tak silny a zaroven klidny. Naprosto mi to procistilo mysl. Z teto idei me vyrusilo az chvilkove zakolisani v Sile, ktera byla do te doby tak cista a harmonicka.

Co to jen mohlo byt?

Pomyslim si trosku nervozne a rozhlednu se kolem, samozrejme rozhlednout se bylo velice naivni, protoze kdyz jsem nedokazal objevit pricinu v Sile, tezko ji najdu pouhym zrakem. Jak jsem se dostal z hlubokeho propojeni se Silou, tak jsem take zjistil, ze bych se mel vratit do osady a promluvit s onym delnikem, do ktereho vkladam sve nadeje k dalsimu postupu v pripadu. Rychle se tedy hezkou myslenkou rozloucim s lesem a spesne se vydam zpet do osady k domu spravce. Prochazejic kolem prehrady vodni hladinu obdarim nekolika neduverivymi a podeziravymi pohledy, ale myslenku na to, ze by nekdo mohl splachnout celou osadu jednou znicenou hrazi rychle potlacim. Po ceste premyslim a kladu si otazky a nejak mi to nejde na rozum.

Kdyby chtel nekdo znicit celou osadu, urcite by to udelal, ale ty utoky, ktere byly sice neprijemne, ale jen jednotlive a v celkovem dusledku ne prilis nebezpecne a nicive. Urcite nemeli osadu znicit, zrejme nemely ani nikomu ublizit, ale proc to nekdo udelal? Nekdo snad chce delniky a vedce vystrasit? Nebo snad nekdo jen nema rad vedu? Kdo by na tomhle mohl mit nejaky zisk ci prospech?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
Cesta zpět do kolonie proběhla v tvém podání poměrně rychle, protože už jsi tolik nevnímal přírodu a nevychutnával si její nádheru. Zanedlouho jsi vykročil z lesa a do minuty jsi dorazil k místnosti správce, který zrovna přicházel s někým, koho ji odhadnul na onoho dělníka s nímž máš mluvit. Jakmile jsi k nim dorazil, tak se správce s mužem, jež ho doprovázel uctivě uklonil a ty jsi jim tento pozdrav bez rozpaků opětoval.
Jdete akorát včas, už jsem přemýšlel, kde bych se po vás měl shánět. Ale jak koukám, tak mé obavy byli zbytečné. Ale dovolte mi představit konstruktéra Netriho. To on se dostal k místu nehody jako první. Ale pojďme dovnitř, ať nemusíme postávat venku.
pronese zdvořile správce a otevře dveře, any jste vstoupili do jeho stroze, leč účelně vybavené kanceláře. Všiml sis i dříve zmíněné skříňky s klíčky od vozidla a správcova slova, že nebyli nijak poškozena se pouze potvrdila. Zatímco se správce usadil za stůl, tak jsi se ty s konstruktérem Netrim posadili na dvě židle před stolem.
Takže, jak vám mohu pomoci, mladý Jedi ?
zeptá se konstktér Netri, když jste všichni usazeni a tvůj výslech tedy může začít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vědecká kolonie, Mrisst:

Svym rychlym krokem jsem se spesne vytratil z lesa a propletl se mezi nekolika domy az jsem se dostal k tomu spravcovu, kde jsem se prave setkal s prichazejicim spravcem a dalsim muzem, ktery byl zrejme delnik, do ktereho vkladam sve nadeje. Na jejich uklonu na pozdrav jim odpovim stejne.

Ja nechodim pozde

Usmeji se na spravce a potom se otocim na konstruktera a zareaguji na spravcovu vyzvu:

Tesi me, ze vas poznavam. Jiste, pojdme dovnitr.

Otevrenymi dvermi vstoupim do domu a pozorne se rozhlednu. Vsimnu si skrinky na klice a pote stolu, kolem ktereho jsou tri zidle. Pomalu se usadim na jednu z zidli, kterou mi spravce nabidl. Po chvilce se posadi i konstrukter primo vedle me a spravce naproti nam za stul. Z premysleni me po chvilce vyrusi delnik otazkou, co po nem vlastne chci. Jeste chvili vsak nereaguji a snazim se aspon trochu propojit se Silou a vyzkouset svuj cit k odhadu konstruktera ale i spravce, ktereho jsem si zatim prohlizel take jenom svym zrakem, nikoli vsak Silou. Po delsi chlivi zacnu pomalu mluvit:

Jiste, prominte, zamyslel jsem se. Spravce mi rikal, ze vy jste byl tarka svedkem jednoho z utoku, muzu se zeptat, co jste slysel, pripadne videl? Mohlo by to byt dulezite, takze vas prosim, poradne se zamyslete a reknete mi vsechno, nac si vzpomenete.

Cekajic na odpoved si konstruktera znovu poradne prohlizim a soustredim se na jeho vyraz a ton hlasu pri odpovedi.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
Konstruktér si vylechne tvoji otázku a zamyslí se, aby si v hlavě urovnal tehdejší běh událostí. Místnost na chvilku pohltí ticho, což ti alespoň trochu více času na připravení se k využití tvých schopností.
To, že jsem byl první na místě činu byla docela náhoda. S klukama se po práci občas sejdeme a zahrajeme si Sabacc nebo jiné hry a vypravíme si různé historky, prostě taková obvyklá sešlost, občas i s nějakou tou kapkou alkoholu. Využíváme pro to jednu budovu, která je poměrně blízko jámě. Víte myslím tu s tím zhrouceným zařízením, říkáme tomu jednoduše jáma. Ale zpět k věci ... tentokrát jsem odcházel trochu dřív, protože jsem ten den dělal asi o půl hoďky dýl a taky byl konec týdne, a to se ta únava nahromadí, takže jsem odešel dřív a cesta vedla právě okolo jámy. Pár kroků od budovy, jsem uslyšel ránu, to jak se to zařízení nad jámou zhroutilo a vydal se rychlým krokem právě k jámě. Když jsem dorazil, tak už bylo místo opuštěné, ale všude okolo byla spousta zvířeného prachu. Kašlal jsem tehdy ještě hodinu potom, co jsem se vrátil na pokoj.
odpoví ti konstruktér a ty nevycítíš nic, co by mělo vypovídat o tom, že lže.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vědecká kolonie, Mrisst:

Konstrukter se po me otazce zamysli, coz mi prida jeste dalsi cas k soustredeni se na spojeni se silou. Po chvili konecne zacne mluvit a ja ho pozorne posloucham. Kdyz domluvi, tak jsem lehce zklamany, protoze jsem cekal, ze by mi mohl rict neco, co by mi vic pomohlo. Chvilku si to promyslim a urovnavam v hlave a potom zareaguji:

A na tyhle seslosti s hrama a alkoholem chodi vsichni z osady? Nebo jen urcite skupiny? A jak znela ta rana? Jako naraz nebo vystrel? Nepripomnelo vam to cirou nahodou nejaky zvuk, treba praci nejakeho stroje nebo tak neco?

Necham konstrukterovi chvili na to, aby si promyslel odpoved a zeptam se spravce:

Vite kolik je v osade presne delniku, vedcu a dalsich ruznych lidi?

Pote se odmlcim a cekam na odpovedi obou znich. Trochu znuden tim, ze jsem se zatim nedovedel nic noveho, avsak zatim jsem zcela nepohrbil svou nadeji.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
Oba pozorně naslouchají tvým otázkám a jakmile položíš druhou z nich, tak konstruktér naznačí gestem obličeje správci, že odpoví první.
Schází se nás vždycky šest včetně mě. Známe se už z předchozího působení, tak spolu rádi posedíme. No ta rána zněla dunivě, prostě jako když spadne konstrukce do jámy, takže spíš náraz. A žádný zvuk připomínající stroj jsem opravdu neslyšel.
odpoví ti konstruktér a nakonec pokrčí rameny, poté se podívá směrem ke správci, na kterého teď přišla řada.
Přesná čísla ? No, jak už jsem řekl dříve, tak tu jsou dva vědci, kteří dohlíží hlavně u vědeckých zařízení a přesnosti konstrukcí, potom už tu jsou pouze dělnící a dohromady nás tu je 57. Nikdo další, tedy kromě vás a vašeho mistra tu už pár týdnů nebyl.
odpoví ti správce a jak on, tak konstruktér na tebe s očekáváním hledí a čekají jestli ti to celé alespoň k něčemu bylo a navedlo na nějaké vodítko, ale jejich pocity spíš vypovídají o tom, že v to doufají.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vědecká kolonie, Mrisst:

Vyslechnu si pozorne odpovedi obou z nich. Hned jak oba domluvi, je mi jasne, ze jsem se neposunul ani o pid dal a ze uz mi tezko povi neco dalsiho, co by mohlo byt uzitecne. Sve sklamani vsak nedam najevo, protoze jsem v jejich oblicejich spozoroval nadeji a ocekavani, ze mi aspon nejak pomohli. Proto po chvilce premysleni a dalsi delsi chvilce predstiraneho zaujateho premysleni konecne lzive, ale predsvedcive reknu:

Dekuji panove, moc jste mi pomohli. Prave me neco napadlo, co by vysetrovani mohlo posunout o kousek dal. Bohuzel to musim probrat nejprve se svym mistrem. Takze jeste jednou vam oboum dekuji za pomoc.

Pritom se na ne usmeju a vstavam ze zidle, nedajic najevo sve prave pocity, bezradnost a sklamani. Potom se jeste zeptam smerem ke spravci s trochu vtiravym a hladovym usmevem:

Mluvil jste predtim o veceri, myslite, ze by se tam naslo neco k jidlu i pro me? Od priletu mi nejak vyhladlo.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
Na tvářích obou přítomných si všimneš, že je tvá odpověď povzbudí a alespoň trochu se jim unavilo, jak se ti podaří rozeznat z jejich pocitů, které jsou poměrně silné, takže je nemáš problém rozpoznat.
A co se týká večeře, připojte se k nám. Bude to sice nejspíš skromější jídlo, než na jaké jste zvyklý, ale zdravé a výživné. Navíc si budete moci vyslechnout i některé historky ze života místních dělníků.
odpoví ti správce, kterého myšlenka na společnou večeři zaujala tak, že už vstal ze židle a naznačoval rukou, aby jste vyrazili. Dlouho jsi neotálel a připojil se k nim, protože hlad dokáže i z nejhorších chuťí udělat delikatesy. Opustili jste budovu správce, který ji neopoměl zamknout a okolo několika budov prošli do velké budovy obdélníkového tvaru. Vešli jste dovnitř, aby jsi tam viděl velkou halu, kam byli nanošeny stoly a židle z poškozené jídelny. Na jedné straně byla kuchyňská přepážka, kde už bylo připraveno v ideálním teple udržované jídlo.
Naneštěstí je tohle pouze provizorní jídelna, ta původní byla taková přátelštější, ale doufám, že vám to vadit nebude. Dnes by jsme měli mít Dantooinský guláš.
pronese ještě správce, když vejdete dovnitř a vyrazí k lince, aby si nandal jídlo, zatímco ty se ještě rozhlédneš po poloobsazených stolech, kde byli vytvořeny i různé skupiinky lidí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vědecká kolonie, Mrisst:

Nijak zvlast me netesi, ze jsme jim zalhal, avsak na druhou stranu mam zase dobry pocit, ze jsem je tak uplne nesklamal a dal jim aspon nejakou sanci na bezpeci, jsem si totiz jist, ze mistr na neco prijde a spolecne dospejeme k poznani, kdo ze to nema moc v lasce stavby v teto osade.
Na pozvani na veceri hned reaguji:

Jsem zvykly na skromne jidlo spravce a navic momentalne mam hlad tak hrozny, ze bych nepohrdnul naprosto nicim. A navic rad povecerim s jinymi lidmi nez obvykle a z vasich historek bych se mohl treba dozvedet neco noveho, o cem nemam ani paru.

Usmeju se na spravce a na jeho pokyn jsem vysel z domu nasledovan konstrukterem a pote samotnym spravcem, ktery dukladne zamkl, nez jsme se vydali do provizorni jidelny, ktera stala jen o nekolik budov dale. Kdyz jsem vstoupili do provizorni jidelny, objevila se pred nami velka mistnost haly, kde bylo mnoho stolu, zidli a take prepazka s jidlem, kde uz bylo nejake pripraveno.

To je v poradku, nezalezi tolik na tom, kde a co clovek ji, ale s kym ji. A ja verim, ze zde jim se samymi dobrymi a pratelskymi lidmi.

Reknu s trochu predstiranou najivitou a pritom mi probleskuje hlavou:

Bohuzel si musis priznat, ze je dost mozny, ze nekdo z tech lidi, co zde ted veceri, je ten, kdo tu tak skodi, i kdyz treba je to nekdo uplne jiny. Proc se vubec ted, pred jidlem, zabyvam necim tak otravnym?

Chvilku si po vstupu do hlay jeste prohlizim vsechny lidi v mistnosti a snazim se take propojit se silou a vyuzit sve schopnosti k rozpoznani emoci lidi, zda se nekomu nahodou neprici ma pritomnost. Po te nasleduji spravce a silhajici hlady uz se tesim, az si nandam jidlo.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
Pokusíš se rozpoznat emoce lidí, ale je tu na tebe příliš mnoho lidí, než aby jsi mohl rozlišit jednotlivé emoce bez postupného soustředění na jednotlivce, které by ti zabralo příliš času a mohlo by přijít i nápadné časem. Mezitím na tebe přijde řada a dostaneš poměrně solidní porci Dantooinského guláše, který vypadá solidně i co se vzhledu týká. Správce zamíří k jednomu z poloprázdných stolů, kde se usadí hned vedle jednoho z dělníků, stejně jako konstruktér. Nehodláš váhat a také k nimi přisedneš, kde tě dosavadní dva přísedící pozdraví stejně jak správce a konstruktéra, kteří také přisedli. Poté se už bez rozpaků pustíš do jídla, které přijde možná trochu ostré, ale možná až nečekaně dobré s nepříliš jemným ani tuhým masem. Mezitím se zaposloucháš k dělníkům, kde se jeden z nich rozhovoří o své poslední práci.
Říkám vám, že tam fakt byli duchové. Stavěli jsme skladiště v Hutích na Coruscantu a děli se tam divní věci. Jednou jsme dokonce našli 25tunový kontejner posunutý úplně na druhou stranu místnosti a to tam nikdo nebyl, i hlídač to potvrdil.
začne horlivě vyprávět jeden dělník, zatímco mu ostatní s pobavenými výrazy naslouchají.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“