Výcvik pro Mrs. Pear

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruiny, Korriban.


Prohledáváš terminál asi 20 minut, za tebou se hromadí fronta jako na rohlíky ale své jméno tam bohužel nenajdeš, to znamená, že neletíš ale zůstáváš. V tom tě jeden odstrčí pryč.
Sakra tobě to trvá, bacha, teď já.
Ten měl to štěstí a svoje jméno tam našel. Radostí začal skákat a řvát.
Nakopu těm republikánům prdel!!
A všichni ostatní začali také burácet.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruiny, Korriban.

Zklamán, ani jsem nic neřekl, když mně odstrčil sith, jenom sem mu dal pěstí do zad a odešel do pokoje. Měl štěstí, zmetek, a bude bojovat, zatímco já...no, aspoň se můžu podívat na ten artefakt, kterej sem našel v hrobce, a díky tomu, že většina bude v akci budu mít klid...
Odebral sem se tady do pokoje, kde jsem si chvilku vybil zlost na postely, kteoru sem úplně rozflíkal a rozřezal mečem.
Pak sem jí musel vyměnit za novou, abych měl na čem spat. Přetáhl sem tedy postele z druhé místnosti, aby to nebylo nápadný a našel pod košilou artefakt nezměrné síly, pomaly jsem ho otvíral, natěšený, co v tom bude...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruiny, Korriban.

Otevřeš ho a před tebou se oběví silueta Nagy Sadowa a promluvil.
Ou, sakra, kde to jsem? To je Korriban? Kolik let jsem už mrtvý? A kdo jsi ty, určitě se neznáme, ale cítím v tobě naději a určitě chceš ode mně rady, nemám pravdu?
Mluví na tebe temný, hrubým hlasem a dívá se na tebe temnýma očima, které si předtím ještě neviděl. Může tě zaujmout jeho kostým, který vypadá skvěle a byl určitě i moc drahý.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruiny, Korriban.

Jste mrtvý už hoooodně dlouho, mistře!
Ukloním se pro jistotu.
Jste v Akademii Sithu na Korribanu mistře, a máte pravdu. Neznáme se! Jsem Dawe! Rád bych se poučil od jednoho z největších sithů! Bude mi ctí, když se se mnou podělíte o své vědomosti.
Jsem stále skloněn, abych prokázal obrovskou čest Nagovy! Jen tak mimochodme utrousím.
Máte pěkné šaty, na to jak dlouho jste mrtvý vypadáte fakt štramácky!
Zalichotím!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruiny, Korriban.

Díky. Když už sis dal takovou práci mě najít, tak ti tedy vyhovým, ale tady je moc rušno, takže půjdeme do mé hrobky, jestli teda vůbec ještě nějakou mám. Až tam budeme, opět se oběvím, když zmáčkneš čudlík, který si zmáčknul předtím.
Odpoví ti a zmizí. Nic po něm nezůstalo, ale úkol byl jasný. Navíc by tě tam neměl už vůbec nikdo otravovat, když je tak pozdě a všichni se připravují na odlet.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruiny, Korriban.

...ok...
Řeknu a odběhnu do hrobky. Znova si projdu celou tud louhou cestu a naštěstí mně nikdo nevidí, tkaže se ani nikdo neptá, kam jdu. V hrobce si najdu to tajné místo, kde sem našle tento artefakt a sedl jsem si do meditační pozice.
Zmáčkl jsem čudlík a čekal až se objeví duch...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruiny, Korriban.


Naga se opět objevil, celý rozradostněný, že vidí svou místnost. Nadýchne se virtuálního vzduchu. Mimochodem používá nový Windows 8 spojený s Linuxem; sestava je taková: 100 Giga RAM, 20 Jádro 20,000 GhZ, ZeForce 20100. Momentálně kalí Call of Duty 250 a Dragon Age 300. Rozlišení obrazu je 2586168x3654900
Zase sovobda, to je paráda. Nech mě chvilku povzpomínat a poté se do toho dáme.
Chvilku čekáš a asi za 10 minut, kdy už má Naga slzy na krajíčku spustí.
Tak tedy, co čekáš, že tě naučíš? Chceš něco konkrétního?
Zeptá se tě.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruiny, Korriban.

Wow, tomuhle se říká železo, kam se na to hrabe mandská ocel! Mít tohle v chrámu, mohl bych hrát i NHL 6000BBY! Takhle se musím srat s Sithstation Portable, a kalit blbej Force Unleashed 20, s nemožnou fyzikou a Sílami, který jsem zvládal v jednom roku. Víc by totiž ten procák neutáhl.
Přemýšlím, když mistr vzpomíná, a myslím na to, jak budu kalit to nový NHLko a Crysis, načež mně přeruší mistr.
Chtěl bych naučit nejlíp bojovat s mečem a hlavně být největší force user, abych převzal Akademii, a mohl konečně vzdát hold starým mistrům, né je zakopat do hrobky jak to udělali tihle!
Ukloním se, když dám návrh, a ještě dodám.
A rád bych si zakalil na vašem artefaktu...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruiny, Korriban.


Zajímavé, vcelku zajímavé. Tak se tedy do toho dáme. A kalit můžeš až dohraju Star Wars: The Old Republic 300.
Dodá Naga a vy začnete pomalu s výcvikem.


Přibližně o dva týdny poté..

Dnes jsem tě naučil poslední věc, kterou umím. Ale to neznamená, že to všechno umíš nejlépe, musíš s tím dál trénovat a rozvíjet své schopnosti dál a dál. Svůj rozvoj síly umíš opravdu skvěle, naučil sem tě sílu blesků, pokročilé skrcení, zvedání těžkých předmětů, vysoké skoky a základy léčení, tvá technika boje je dobrý, naučil sem tě Shien/Djem So, využívej jí dobře. To bude asi všechno. Jestli chceš nejnovější konzoli Sith Edition III, koukni na sbay.sith - tam najdeš vše.
Dopoví poslední slovo a zmizí. Holocron se rozpadne v prach, takže už nejde nadále použít, jsi jediný, který umí to co on, takže máš výhodu. Dnes byl opět nábor do dlouhé války proti Republice, takže by ses měl dostavit opět do velkého sálu v Akademii.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban.

Stále jsem cvičil, abych měl čím dál tim víc sil a zvládal naučenou techniku lépe a lépe. D9ky bitvým jsme měli spoustu zajatců, takže jsem to měl kde cvičit. Zabíjel sem je po stovkách, a rychle docházely, naštěstí díky tomu, že nás zbylo pár v chrámu, nikomu to nevadilo.
Bohužel, holocron se rozpadl a já sem si musel koupit nový z sbaye, bohužel sem neměl peníze.
Dneska je ten nábor ne? To bych se měl zstavit, jestli mně konečně nevybrali...
Uvědomil jsem si a ihned jsme se vydal do hlanvího síálu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban.

Viděl si jak je všude téměř prázdno. Takže byl jeden z terminálu volný, mohl ses jít přesvědčit jestli tě vybrali nebo ne. Takže jdi na to!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ehm, takže šel sem na to! Podíval sem se do terminálu, jestli mně vybraly nebo ne...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban.

Termninál začal vyhledávat tvé jméno. Přibližně asi po pěti minutách zapípal a ty si zjistil, si byl vybrán. Bylo vás celkem asi 20. Takže na akademii by tím pádem zůstalo už jen 40 sithů společně se strážema.
Vidím, že letíš, konečně si se dočkal. Tak přeji hodně štěstí, ať se vrátíš a nezapomeň jim nakopat prdel i za mě.
Přijde k tobě jeden z mistrů a řekne ti.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban.

Nebojte, mistře, nakopu prdel všem! A můžete říct ještě nějákýmu mistrovy, že nakopu prdel i za něj, pač vás tady zůtane dvakrát tolik co nás jede, teda každej bude muset kopat prdele za dva! Hell yeahh!
Odpovím mu a jdu se připravit. Hned jak to bude možné, vydám se na cestu!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, následující den.


Věci už máš sbalené a čekáš v hangáru na transport než bude připraven. Máš přibližně půl hodiny čas, takže můžeš dělat zatím co chceš, třeba se rozloučit, protože je možné, že se nevrátíš.
Kolem sebe můžeš vidět, jak se všichni loučí nebo spolu klábosí. Podle statistik které si mohl vidět v terminálu zemřela už téměř čtvrtina sithů, která tam byla poslána. Po měsíci boje je stav vyrovnaný a vede se zdlouhavá válka a zdá se, že nemá konce.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“