Výcvik pro Wraita(Taru'n Wion)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, obchod

Vejdu do obchodu a rozhlédnu se po stěně, kde visí vše od příručních nožíků až po Blastery nejvyššího kalibru.
Máte pravdu, hledám něco specifického. Možná i někoho... Potřeboval bych zbraň, nejlépe nůž nebo meč, tak ostrý, aby nepotřeboval jakoukoli podporu energií nebo elektrického proudu. Máte něco takového?
snad mě neprokoukne. hledím s kameným pohledem na jeho tvář a u pasu se mi houpe světelný bič. Čekám na jeho odpověd, která určitě bude stejně nevrlá jako přivítání.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Obchod se zbraněmi:
Obchodník si tě vyslechne a pak se se zájmem podívá na tvůj bok, kde se houpe světelný bič, ale nedá zatím nijak najevo žádný větší zájem, alespoň ne nahlas.
Říkáte něco hodně ostrého bez energetického zdroje ? No to nebude jednoduché, protože většině ostrých, těch kvalitních samozřejmě, sečných zbraňí, je založená na ultrasonických vibracích k jejichž tvorbě je potřeba energetického zdroje.
odpoví ti obchodník, otočí se ke stěně s meči a podobnými ostrými nástroji a jeden sundá a položí ho na pult.
Možná tahle čepel, protne toho hodně, ale taky ne všechno. Má speciálně pokrytý povrch takže se neztupí, ale povrch musí být časem obnovován a není moc lidí, kteří to dělají.
pronese obchodník a podívá se na tebe, aby zjistil, co říkáš na jeho předložený návrh na hledaný předmět.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Sorry, že jsem se tu tak dlouho neoběvil.
______________________________________________________

Phemis, Obchodník
Sleduji pohledy obchodníkových očí, které směřují k mé výbavě. Pak poslouchám obchodníkovy rozmluvy o tom co má a co nemá ten meč.
Bla, bla, bla, a tak dále a tak dále to známe, ale teda budiž. Na oko se snažím vnímat co mi říká. konečně dojde na to, že mi řekne, že má zbraň, která nemá energetický zdroj. Výtečně. a než začneme obchodovat, jestli obchod proběhne, chtěl bych se zeptat.... už jsem si sem pro takouvouto zbraň poslal jednoho přítele, ale ještě se nevrátil a nechci ho nějak obviňovat. Poto se ptám jestli tu opravdu byl a koupil jí. Postavím se s rukama za zády čelem k Obchodníkovi. Teď.. ale ne nebudu pesimista. to neudělá.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Obchod se zbraněmi:
Když sdělíš obchodníkovi svoji otázku, tak jej tím překvapiš. Zamyslí se, aby po chvíli začal kroutit hlavou a nasadil nesouhlasný výraz.
Kdyby tu někdo pro něco takového byl, tak o tom mám záznam a navíc, v poslední době si ode mě nikdo žádně meče, čepele nekupoval, možná pár blasterů, ale jinak nic víc.
odpověděl obchodník a ještě chvilku přemýšlel, ale na nikoho si ipravdu nevzpoměl a v záznamech se očividně nehodlal přehrabovat.
To je mi líto, ale zpět k obchodu, budete mít zájem, nebo to nevyhovuje vaším požadavkům ? A proč vůbec nechcete vibromeče a energtickým zdrojem ? Ty jsou mnohem lepší v přetínání předmětů.
zarazí se znova obchodník a přejde k obchodní stránce věci, která ho zajímá mnohem víc. Dle všeho se tedy ještě nevzdal naděje na potenciální zisk z tvojí kapsy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, Obchodník

Zančnu se smiřovat s tím, že tu nikdo nebyl a, že mám smůlu. začnu přemýšlet jestli si to koupím, ale potom se přemůžu a řeknu. Víte, co. Já zajdu za tím mým přítelem a zeptám se ho. Pokud nic nekupoval stavím se tu a koupím si jej. Omluvte, že jsem obtěžoval. Nascheldanou. Vyjdu ven z obchodu a nastoupím do Landspeedu. Odvezte mě zpárky k Velitelství. Přehodím přez sebe hábit a z rukávu vytáhnu světelný meč.
Doufám, že jsem to nezvoral. řeknu si a nechám se ovývat vzduchem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Obchod se zbraněmi:
Obchodník na tebe vrhnul zklamaný pohled, ale nakonec jenom pokrčil rameny.
Jak je libo, já odsud nemám v plánu zmizet.
podotknul ještě obchodník, než jsi opustil jeho obchod a nechal se odvézt zpět k velitelství, kde jsi se rozhodl počkat na svou mistryňi. Cestou jsi přemýšlel o tom, jak jsi postupoval a jestli jsi někde neudělal nějakou chybu, ale nedařilo se ti na nic přijít. Když jste dorazili k velitelství místních bezpečnostních sil, tak tu tvá mistryně ještě nebyla. Vystoupil jsi proto z vozu a opřel se o landspeeder, takže jsi mohl pohledem spočinout na budově, která patřila velitelství bezpečnostních sil. Dveřmi budovy procházelo velké množství místních, většina byla ozbrojena, a ty jsi si uvědomil, že tohleto místo a oba obchody se zbraněmi jsou vlastně jediná místa, kde můžeš nálezt nějaké ozbrojené jednotky. Z tvého zamyšlení tě vyrušil zvuk přijíždějícího landspeederu, na kterém jsi mohl zahlédnout i svou mistryňi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, VBS

No teda.. zajmalo by mě jak to postavili. Stavební droidy republiky tady asi nemaj. Pozoruji procházející občany skrz dveře velitelství.
Choděj tam a spátky co se děje? Otázku nechám v mysli, protože přilej druhý Landspeeder. Dojdu k němu a počkám, až mistryně vystoupí.
Dobré načasování... U toho obchodníka v Přístavu jsem nic zezjistil, žádné záznamy o koupi takové zbraně tam neměl.
Řeknu mystrini Eerin, když vystoupí z Landspeedu. Doufám, že u vás to nebyl stejný výsledek...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Velitelství Bezpečnostních Složek:
Mistryně Eerin ladně vystoupí z landspeederu a rukou si uhladí své roucho, než přistoupí k tobě a vyslechne si tvé velice stručné hlášení o průběhu tvé návštěvy obchodníka.
Obávám se, že ani já nemám dobré zprávy Taru'ne. Kromě vibromečů a dvou běžných typů čepelí nedisponoval onen obchodník žádnými jinými zbraněmi. Vlastně ještě jedním bičem, ale ten neodpovídal našemu popisu.
odpoví bez váhání mistryně Eerin a podívá se na budovu velitelství bezpečnostních složek, kterou jsi před chvílí tak upřeně pozoroval.
Pověz mi, proč jsi před mým příjezdem tak upřeně pozoroval tuto budovu ? Zdá se ti na ní snad něco špatného ?
zeptá se zničehonic mistryně Eerin a ty se můžeš jenom dohadovat, jestli tě spatřila při svém příjezdu, vycítila tvé myšlenky a pocity či tě prostě odhadla na základě dlouhodobé znalosti tvé osoby.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, VBS

Poslouchám co mi říká mistryně a z toho vyplývá, že jeden z nich lhal. A co když si tu zbraň už přivezl? nevěřím, že by bylo těžké takovou zbraň koupit na Tatooine nedo Nar Shaada. Jestli to tak není tak nevím... Mistryně se mě zeptá proč jsem sledoval budovu Velitelství, což mě zarazí a já málem zakopnu o zem. Opětuji pohled mistryni do očí a odpovím. Né, to ne.. Líbí se mi jen jsem přemýšlel jak ji mohli postavit.
Skloním hlavu a řeknu: Než budeme pokračovat, chtěl bych se omluvit. To co jsem řekl, že se chci vrátit k otci.... Bylo to pošetilé. Nicméně ty schopnosti síly bych se rád nauči a pochopil. Znovu se podívám na Mistryni a čekám na odpověď.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Velitelství Bezpečnostních Složek:
Mistryně jenom chápavě pokyne k tvé rádoby omluvě ohledně předchozího komentáře, který jsi tolika nedomýšlel.
Nemyslím si, že ta zbraň byla přivezena. Musí pocházet z planety, protože v přístavě je, co se tohoto týká, přísná kontrola. Ale jednu možnost jsme nezvážili a to, že si tu zbraň tady mohl nebo mohla vyrobit sám. V tom případě musíme prověřit místa, kde by mohla být vyrobena.
zhodnotí vaši situaci mistryně Eerin a znovu pohlédne směrem k budově velitelství, než zváží váš další krok.
Taru'ne, najdi velitele Fastbarka a zeptej se ho na místa, kde je tu možno zpracovat kvalitní kov nebo něco podobného. Hodně precizní kov především, já zámiřím do přistavní zprávy a zkusím prověřit některé přílety a odlety za poslední dobu, případně mi tu nech zprávu, kam jsi vyrazil. Takhle rozdělení stihneme prověřit více míst najednou a nalezneme řešení rychleji.
rozhodne nakonec mistryně Eerin a počká jestli něco nechceš říci, než se vypraví do přístavu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, VBS

Ale nás nekontrolovali, pokud měl dobroé převlečení... Víte co myslím Řeknu mistryni když odvětí, že by tu zbraň nemohli přivézt.
existujou fanatici co by se převlíkli i za Banthu, aby se někam dostali. řeknu při vzpomínce na bláznivé lovce odměn. Poté mi mistryně pokyne, abych šel najít velitele Fastbarka a zeptal se ho na možná místa zpracování kovů. Zeptám se a budu pokračovat ve vyšetřování. usměju se na mistryni a vydám se smětem k hlavnímu vchodu do Velké budovy přede mnou.
Vejdu dovnitř a řídím se mým instinktem, abych se vyznal ve spleti chodeb a došel do velitelovi kanceláře. Když se promotám skrz chodby a dojdu ke kanceláři zaklepu na dveře a čekám na odpověď.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Velitelství Bezpečnostních Složek:
Najít kancelář velitele ti nečení žádné potíže, takže tam dorazíš velice záhy a poklepáním na dveře si vyžádáš svolení ke vstupu. To se po chvilce ozve, takže máš možnost znovu spatřit kancelář velitele Fastbarka, který tu doposud rozmlouval s jedním ze svých lidí. To teď nyní gestem propustil a poukázal ti, že si můžeš sednout.
Vidím, že už jste zpátky z vaší kontroly onoho obchodu se zbraněmi. Měl jste nějaký úspěch nebo podařilo se vám najít nějakou stopu ?
zeptá se velitel, zatímco si urovnává několik rozházených dokumentů, které se mu povalovali na stole a pak vzhlédne přímo k tobě s tím, že ještě něco dodá, než ti dopřeje možnosti odpovědět.
A pokud jste něco zjistil, mohu vám snad nějak pomoci ?
dodá ještě velitel, opře se ve svém křesle a s očekáváním sedí ve svém křesle.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, VBS

Oteřvu dveře a vstoupím, minu se s jedním Nousariaem a jsem vyzván k sednutí. Velitel Fastbark se mě zeptá jestli nepotřebuji s něčím pomoci.
Z hluboka se nadechnu a odpovím: Ano, potřebuji s něčím pomoci. Přehodím přez sebe plášť visící přes opěru sedadla. Nevíte, kde by se mohly zpracovávat kovy? Kde se dělají precizní práce. znáte takové místo?
Zeptám se a čekám naodpověď prohlíející si Velitelovi dokumenty.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Velitelství Bezpečnostních Složek:
Velitele tvá otázka jednoznačně zaskočila, protože něco podobného vůbec nečekal a proto na tebe chvilku nevěřícně hleděl. Pak se zamyslel a přemýšlel, kde všude by se mohla nacházet místa odpovídající tvým požadavkům.
Takových míst tu opravdu není hodně. Železná ruda se tu dá zpracovávat na čtyřech místech, ale opravdu precizně do nejlepší kvality jenom na dvou. Tím jedním je továrna na zpracování kovů pro zemedělské nástroje, není to sice největší možná kvalita, ale dovedou provést i velice kvalitní díla. Tím druhým místem je továrna společnosti Sojourne. Je to zahraniční společnost, i když většinu zaměstnanců tvoří místní obyvatelé.
odpoví nakonec a popíše ti dvě továrny, které nejvíce odpovídají tvému popisu a dle čehož nyní můžeš pokračovat dál v pátrání dle své úvahy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, VBS

Přestanu se opírat a nakloním se blíže k Veliteli Fastbarkovi. A je možné že by ta společnost Sojourne měla úmysly zneškodnit jiné prosperující firmy?
Třeba vaše Rikknitové farmy?

Zeptám se na čekám na odpověď.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“