Výcvik pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Výtahová šachta

No. Už jsem skoro čekal že to pude výtahem snadno. Nezklamali.
Prohodil jsem sarkasticky k sobě.
Náhle jsem dostal ápad jak se zbavit výtahového problému. Otočil jsem se k bývalé zadní stěně výtahu. Zažehl jsem meč a začal se prořezávat stěnou výtahové šachty.
Bych jim mohl na chvíli hezky zmizet.
Snažil jsem se spěchat, neboť mi bylo jasné že mi mnoho času nedají.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Výtahová šachta:
Rozhodl jsi se vydat úplně opačnou stranou, než tě doposud dorovázeli skupiny hlídačů a tak jsi začal svým světelným mečem vyřezávat díru do stěny výtahové šachty. Zeď byla překvapivě tlustá, tak to trvalo trochu déle, než jsi vyřezal patřičný otvor, kterým by jsi mohl projít skrz. Nakonec se ti to však povedlo a řádným šťouchnutím se vyřezaný durabetonový ovál sesunul do kanceláře, kde pod sebou rozmáčknul nějakou skříňku. Kancelář byla poměrně slušně zařízena v moderním duchu a její obyvatelka před chvíli seděla za stolem a pracovala na počítači vestavěném do mohutného dřevěného stolu. Nyní na tebe zaraženě zírala a nebyla schopna cokoliv říct, zatímco ty jsi se soukal skrz otvor. Zamířil jsi nejdřív ke dveřím do kanceláře, které vedli do krátké chodby a nikde jsi nezahlédl žádnou stráž, bohužel ani žádný výtah nebo schodiště, jenom odbočku do nějaké větší chodby. Ani rozpoznání pomocí Síly ti nebylo k ničemu, protože na téhle straně se pohybovalo příliš místních pracovníků, aby jsi dokázal určit, jestli není někdo součástí ochranky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Výtahová šachta

Vylezl jsem do kanceláře kde jsem ístní úřednici způsobil menší šok.
Promiňte. Hned odcházím, jako bych tu nebyl.
S omluvou vylezu na chodbu.
Kam teď?
Opatrně vyrazím ke křižovatce, dávaje si pozor aby mne někdo nevpadl do zad.
Přišel jsem ke křižovatce a rozhodl se než do ní nahlédnu prozkoumám ji Silou. Dával jsem si obvzlášt záležet jestli někdo kdo se po ní pohybuje není neobvykle vzteklý, vyděšený, nebo podezíravý.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Kancelářské chodby:
Po rychlém průchodu kanceláří, kde jsi zanechal vyděšenou úřednici, jsi se nyní zastavil kousek před křižovatkou a natáhl se po Síle snažíc se vnímat pocity lidí okolo. První zjištění však nebylo přívětivé, protože vzteklých lidí jsi tu zjistil opravdu mnoho, i když u nikoho to zatím nehraničilo se zuřivostí. Vyděšený tu však nebyl skoro nikdo a podezíravost jsi zachytil jenom trošku u jedné osoby, která však byla v nějaké místnosti s dalšími lidmi. Rozhodl jsi se tedy opatrně dojít až ke křižovatce a se stejnou obezřetností jsi do ní nahlédl. Kromě množství dveří po stranách jsi vzadu zahlédnul schodiště. Po výtahu nikde ani stopy bohužel a naštěstí nebyli nikde ani žádné stopy po některém ze strážných, kteří nejspíš dle instrukcí svých kolegů směřovali úplně jiným směrem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Kancelářské chodby

Že by tu tolik lidí nesnášelo svou práci?
Zamyslím se po průletu emocemi místního kancelářského obyvatelstva.
No co, nedá se nic dělat.
Opatrně jsem vyrazil chodbou směrem ke schodům, dávaje si pozor, jelikož jsem čekal útok ze všech stran.
Kde by mohl můj cíl být? Běžel nahoru, teď už bude nejspíše nade mnou. Tak asi pudu nahoru.
Usoudil jsem, a zkoušel jestli ho v Síle nezachytím.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Kancelářské chodby:
Co možná nejopatrněji a nejnenápadněji jsi vyrazil rychlým krokem směrem ke schodům. Cestou jsi nepotkal žádného strážného, jenom jednoho člověka, který opustil svoji kancelář a něco si blekotajíc přešel něvedomky okolo tebe. Takto jsi dorazil ke schodům po nichž jsi začal stoupat směrem vzhůru snažíš se pomocí Síly zahlédnout svůj cíl. Bohužel v budově bylo tolik dalších zaměstnanců, že jsi nemohl toho jednoho dotyčného, kterého jsi hledal. Patra za tebou mizela jedno po druhém a ty jsi se bez většího odporu blížil vrchním patrům budovy, když jsi se asi dvě patra od střechy zastavil v mezipatře a přikrčil za zábradlí. U průchodu do dalšího patra stál jeden strážný, který sice hleděl směrem do chodby, ale nedalo se vyloučit, že mohl periferně sledovat i schody směřujcí zezdola. Byl jsi už blízko střechy a doposud nejspíš nevědli o tvém obcházecím manévru, což ti až do nynější situace poskytovalo značnou výhodu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Kancelářské chodby

Sakra.
Zaklel jsemv duchu. To že by mé zmizení mohlo zkončit se mi ani trochu nelíbilo.
No, skusíme to takhle.
Pomocí Síly jsem odlákal jeho pozornost od schodů a rychle ale opatrně proklouzl. A pokračoval v cestě.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Kancelářské chodby:
Rozhodl jsi se využít Síly pro odlákání pozornosti strážného a s doprovodným gestem pravé ruky měla náhle osoba střežící pocit podívat se někam jinam. No nešlo jenom o pouhé podívání se, protože strážný tím směrem koukal asi ještě půl minutu po tom, co jsi proklouzl, ale to už tě nemuselo trápit. Podařilo se ti tedy okolo něj proklouznout a dostal jsi se takhle do dalšího patra. Podle tvého odpočítávání zbývalo ještě jedno, jenomže i tady jsi narazil na dalšího strážného. Rozhodl jsi se vyzkoušet stejný trik jako prve a i když to tomuhle trvalo déle, ta se ti přecejenom podařilo odvrátit pozornost na dost dlouho dobu na to, aby jsi proklouznul i okolo něj. Nyní jsi se dostal do mezipatra mezi předposledním a posledním schodištěm a i zde jsi nečekaně narazil na stráž u vršku schodiště. K tvé smůle tu však nyní byla dvojice strážných a cítil jsi přítomnost i dalších strážných v okolních chodbách, což znamenalo, že tvá cesta pod rouchem utajení nejspíše skončila.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Kancelářské chodby

V duch jsem zaklel. nechtělo se mi ukončit mé tiché plížení budovou. ale momentálně se asi jinak nedalo.
Vydal jsem se potichounku k nim, rozhodnut využít každého metru, kdy nebudu spatřen který dostanu. Meč jsem měl připravený v ruce, ale zatim jsem ho nezapl aby mě neprozradil, ovšem připraven ho okamžitě aktivovat. Také jsem byl připraven strhnout zbraň vzdálenějšího strážce na bližšího, v případě že bych měl možnost.
Taky si musim dát bacha na ty pode mnou, jakmile se začne střílet tak mi vpadnou do týla. Nesmim se tu zdržovat a rychle postupovat!
Připoměl jsem si.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Kancelářské chodby:
Co nejtiššeji a nejopatrněji jsi se blížil k dvojici strážných, kteří stáli u vršku schodiště. Díky správnému načasování se ti povedlo dostat až těsně do jejich zad, aniž by o tobě měli sebemenší tušení. Nadechl ses, pevně sevřel rukojeť svého světelného meče, napřáhl a během úderu jej zaktivoval. dvojice střežící schodiště neměli proti tvému útoku zezadu sebemenší šanci a velice brzo si musela připadat poněkud rozpolcena. I přesto, že doposud nepadl jediný výstřel, tak se k tvému směru už vydali někteří strážní, kteří zaslechli nezaměnitelný zvuk švihu tvého meče. A hlavně jeden, který byl v chodbě, si velice rychle všiml, že dva jeho kolegové zmizeli. K jeho smůle jsi byl velice rychlý a důkladný, takže stihl vystřelit sotva jednou, než přišel o ruku v níž držel blaster, aby jsi jej poté probodl a tím zpečetil jeho osud. Rychle jsi se vydal k rozdvojení do další chodby, kde však nebyli žádné schody nebo cesta dál, ale jenom dvojice strážný. Rozhodl jsi se s nima nezdržovat a pokračoval jsi dál rovně chodbou, než zahýbala doprava. Díky tvému rychlému pohybu jsi zde zastihl dalšího osamoceného strážného, kterého si brzo přiravil o hlavu. Dezorganizace mužů, které jsi doposud potkával ti hrála do karet, což však nemělo dlouhého trvání, protože když jsi v dalším záhybu nalezl schodiště na střechu a výtah, kterým jsi předtím mohl jet, tak na tebe čekala pětice strážných a jeden z nich měl těžký opakovací blaster.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Kancelářské chodby

No do .............!
Zaklel jsem v duchu. Usoudil jsem že okolní stěny by mě příliš dlouho před tím opakovacím blasterem neochránili.
Tak teď sem opět v háji.
Usoudil jsem. Rychle jsem sáhl po Síle a skusil vytrhnout onu opakovačku strážci z ruky, aby letěla co nejdále. Druhou rukou jsem po nich vrhl zažehnutý meč. Hned na to jsem opět zapadl za roh a jen sáhl po meči když se vracel.
Tak kolikpa vás zbylo?
Zapátral jsem v Síle.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Vrchní patro budovy:
Jak už ti bylo nějakou chvíli jasné, tak jsi musel jednat rychle a proto jsi nijak výrazně nezahálel a snažil se využít byť sebemenšího momentu překvapení, který ti zbýval. Rychle jsi vrhnul svůj světelný meč a zároveň jsi si Sílou zkusil přivolat onen těžký blaster. Ještě než jsi se znova skryl za roh, tak jsi mohl zahlédnout, jak se onen těžký blaster vzdaluje z rukou svého držitele aniž by po tobě stihl jedenkrát vystřelit. Především jsi se ale soustředil na svůj světelný meč u něhož jsi vycítil, že se do něčeho zabodl a pak si jej přivolal nazpět. Vystrčil jsi sice jednu jedinou ruku, přesto byla málem zasažena blasterovou střelbou, která se spustila z chodby. Sílou jsi zapátral a zjistil jsi, že jeden z pětice byl mrtvý a jeden z těch čtyř se vydal k onomu těžkému blasteru, který jsi mu vytrhnul asi do poloviny vzdálenosti mezi tebou a skupinou nyní čtyř mužů. Co bylo však nepříjemné bylo vycítění dalších osob přibližujících se ze směru, odkud jsi přišel.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Vrchní patro budovy

Vlasy se mi zježili na hlavě když mou ruku, zachycující meč, málem zasáhl blaster.
No to je něco.
Náhle jsem vycítil další osoby co se přibližovali. Být vzat do kleští se mi vůbec nelíbilo.
Za císaře.
Řeknu si a vyrazím za roh do chodby, odrážeje výstřely. Držel jsem se tak aby mezi střelci a mnou byl, pokud možno, onen strážný co běžel pro svou zbraň.
Spěchal jsem, abych měl ještě nějaký čas než mi vpadnou do zad. A byl jsem rozhodnut použít jako živý štít neozbrojeného strážného, co se přibližoval, až bude blýzko.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Vrchní patro budovy:
Rozhodneš se dále neváhat a prudce vyrazíš kupředu se zažehnutým světelným mečem před sebou. Tvůj výskok ven překvapí především toho člena ochranky, který to měl namířeno k těžkému opakovacímu blasteru. Na chvilku se zastaví překvapením, ale pak se doslova vrhne kupředu. K jeho smůle jsi byl však rychlejší a čistě náhodou jsi těžký blaster přepůlil světelným mečem. Díky tvému úmyslu využít člena ochranky jako živý šťít značně polevila palba a to především poté, co ho vlastní lidi zasáhli do ramena. Strážný před tebou začal ustupovat a otočil se, aby mohl utíkat pryč, protože moc dobře věděl, jakou má asi šanci proti tobě. Brzo jsi jej dohnal a světelný meč u krku ho donutil rozmyslet si, aby se pokusil dál utíkat. Nyní jsi se tedy dostal do pozice, kdy jsi před sebou měl živý šťít a trojice strážných váhala dál se střelbou. Byla třeba dalšího rozhodnutí, jak dál postupovat, protože čas rozhodně není na tvé straně.
--------------
Jinak mám tak trochu dojem, že plně nevyužíváš svých schopností při plánování dalších kroků v útoku, kde by ses mohl klidně trochu víc rozepsat(klidně naplánovat víc kroků kupředu, že se nesplní je už prostě riziko, a když se mi budou líbit, tak proč ne ;))
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Vrchní patro budovy

Fajn pánové, zklidníme hormon!
Řeknu jim a vydám se i se svým štítem směrem k nim.
OK. Jak dál? Za mnou sou další, takže musim spěchat. Tyhle taky nebudou dlouho váhat. Takže bude třeba postupovat rychle.
Nadechnu se a uchopím svůj "štít" Silou. Zatím jen tak abych ho měl v pohotovosti. Když se přiblížím dostatečně, rychle ho Silou vrhnu proti nepřátelům a jaště ho skusím otočit po směru hodinových ručiček, aby letěl tak že srazí všechny strážné. Já sám jsem vyrazil hned za ním, využívaje toho zbytku krytí co mi dával a poté jsem rychle rozsekal strážné i se štítem.
Nečekám až se na mě někdo příjde podívat a rovnou vyrazím dál na střechu.
Kolik tady asi tak mají strážných?
Napadne mne ještě.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“