Výcvik pro hráče Lukin013

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Yavin IV., Akademie Jedi - tréninková místnost

Pomalu natáhnu ruku po Halisově meči a Silou si ho přitáhnu, potom k němu pomalu přistupuju a oba meče pozvedám, abych mu u krku udělal "nůžky".
Páni, myslím, že Schi-Cho asi pomalu opustím a začnu cvičit tuto techniku, ať už se z tohohle vyvlíkne nebo ne, i toto je úspěch.
Stále jseště se přibližuji k Halisovi, když v tom ucítím něco jako varování.Postavím se do takové pozice, abych z ní mohl rychle zničit jakoukoli snahu o protiútok.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Yavin IV., Akademie Jedi - tréninková místnost

Pomalu sis pritahl Halisuv mec a ted se s obema zapnutymi meci rozvazne a soustredene priblizujes k Halisovi. Ten pred tebou jen nechapave couva a zrejem se mu nelibi tvuj vyraz. V tvem nitru bojuje dobro se zlem. Zabit, ci nezabit. Hnev a nenavist, kterou ti vstepuje slizky hlas je stale vetsi a druha pulka se ji vsak snazi stale potlacovat. Dva padawani cvicici nedaleko vas. Ted na vas upreli sve zraky a ty koutkem oka vidis, ze maji stejne zmateny vyraz v ocich jako Halis. Po chvilce Halis zacne trochu histericky kricet:

Co blaznis??? Nech uz toho! Vzdyt uz jsi vyhral!!

Pritom se te snazi pomoci sily odstrcit, ale jak se nesoustredi a boji, tak te to odstrkovani jen mirne spomaluje a dost drazdi.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Yavin IV., Akademie Jedi - tréninková místnost

Ale ne, neuvědomil jsem si, že je to na mě tolik vidět.
Vyděsím se, když vidím Halise takto vyděšeného.
Ještě ne, ještě není čas
Říká temný hlas v mém nitru.Nadechnu se a vypnu meče.Potom Halisův meč pomocí Síly doručím do ruky jeho majiteli a ten svůj dám za opasek.
Promiň, jen jsem tě chtěl z opatrnosti úplně odzbrojit, a taky se ti omlouvám za tu nohu.
Řeknu a dodám:
Pokud chceš, pomůžu ti ji vyléčit.
Podívám se prosebným pohledem na Halise.
To ne!Vždyť už děsím i svého přítele, tohle se nesmí dít.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Yavin IV., Akademie Jedi - tréninková místnost

Halis docela s ulevou i kdyz stale vydeseny capne svuj mec a rychle se kolem tebe protahne bezeslova smerem k vychodu. Miri zrejme na osetrovnu a co nejdal z tve blizkosti. Ostatni padawani v treninkove mistnosti jeste chvili hloupe koukaji a pote se opet zacnou venovat treninku. V hloubi slysis temny smich jediho a mas dojem, ze ti pukne hlava bolesti.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Yavin IV., Akademie Jedi - tréninková místnost, ubikace

HAHAHA,UŽ VIDÍŠ,JAK TĚ VIDÍ TEN TVŮJ PŘÍTEL?!
Ozve se hlas Temného Jediho.
ÁÁH,CO TO SE MNOU JE?
Nevydržím to a zařvu.Co nejrychleji odklopýtám z tréninkové místnosti a utíkám směrem k ubikacím.Cestou jsem přerazil jednoho padawana, ale vůbec jsem si toho nevšiml a potom, ještě než dojdu na ubikaci, spatřím obrovské hroby a na nich znak rytířů Jedi.Hlas v mé hlavě začne s novou lekcí, kterou se snažím vyhnat ze své hlavy:
Řád tě opustil, Skywalker ti sice řekl, že ti pomůže, ale jsou to jen plané sliby a zastírání, ostatně, takto jednají Jediové celá tisíciletí.Tohohle můžeme dosáhnout, cožpak to nechceš?
Vzpamatuju se a dále utíkám na ubikaci.
Takhle to už dál nejde.Musím to udělat.
Vytáhnu svůj světelný meč z opasku a přiložím si ho k hrudi, ale nějak záhadně mi vyletí z ruky.
Ohlédnu se,ale nikdo tu není.Pouze v hlavě mi zní:
TO SI MYSLÍŠ,ŽE Z TOHO VYKLOUZNEŠ TAK SNADNO?!
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Yavin IV., Akademie Jedi - ubykace

Jako sileny dobehnes do sveho pokoje. Stale se ti v hlave vysmiva ten strasny hlas a ty mu uz temer podlehas. Nemas silu s tim bojovat a tak tvuj posledn izoufaly cin o sebevrazdu nema zadnou sanci na uspech. V tu chvili nekdo zabusi na dvere a ozve se ti znamy hlas mistra Skywalkera, ted je ale divny, zvlastni, rozzlobeny:

Mlady padawane! Otevri dvere, potrebuji s tebou okamzite mluvit!

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Yavin IV., Akademie Jedi - ubikace

Mučivá bolest v mojí hlavě, jež měla být mým trestem za pokus o únik ze spárů Temného Jedi, nevyprchávala, Svíjel jsem se na ubikaci a křičel bolestí.Jako by náhodou, zrovna ve chvíli, kdy mi odešel neustálým řevem hlas, začal někdo bušit na dveře mojí ubikace, a já poznal, že je to mistr Skywalker.Zněl rozzlobeně a přísným hlasem volal, ať otevřu.
Najednou bolest ustoupila a já, ač velice ztěžka, jsem vstal a otevřel.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Yavin IV., Akademie Jedi - ubykace

Naprosto vycerpany a rozvraceny jsi otevrel dvere, pred kterymi stal s velice vaznym vyrazem ve tvari mistr Skywalker. okamzite vesel dovnitr a bez okolku ti tvrde oznamil:

Je mi lito mlady padawane, ale musim ti oznamit, ze nemuzes dale prebyvat v teto Akademie. Zmita tebou prilis mnoho emoci a ja i dalsi mistri jsme se shodli na tom, ze bude nejlepsi, kdyz tvuj vycvik prerusime co nejdrive. Odevzdej mi prosim svuj cvicny mec a neprodlene opust pudu Akademie!

Jeho nesmlouvavy hlas se tebou prorezava jako svetelny mec a jako by toho bylo malo, ozyva se ti v hlave vitezoslavny smich temneho jediho, ktery te jiz dlouhou dobu trapi.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Yavin IV., Akademie Jedi - ubikace

Cože?!To ne!Tak takhle mi chce mistr Skywalker pomoci?Ten Temný Jedi měl pravdu.Jediové nedrží sliby.No, v tom případě odejdu.Byl jsem až moc idealistický.
Neodpovím, pouze mu podám svůj světelný meč a surově praštím brašnou o zem a naházím do ní potřebné věci.Potom, okamžitě vyrazím pryč do hangáru.
Jednou se sem vrátím, jednou a zničím tenhle proklatý řád.Zničím každého Jedie, tohle jim jen tak neprojde.
Přijdu k obsluze.
Hej ty!Je tady nějaká volná loď?Mistr Skywalker mi řekl, ať opustím akademii.Rád bych odletěl okamžitě.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Yavin IV., Akademie Jedi - ubikace

Mistr se tvari neoblomne a pozoruje te neustupnym pohledem, i prez sve nevalne schopnosti citis, ze ti chce znemoznit vycvik jedi, kdyz jsi za nekolik let pobytu nezvladl sve emoce ani malinko. Po chvili uz jsi vybehl bez sveho mece ven z ubytovny do hangaru, kde byl uz pripraven pilot s nakladni lodi, ktera je pdole pilota pripravena te odvest kam si budes prat.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Yavin IV., Akademie Jedi - hangár, orbita Yavinu IV., hyperprostor

Přemýšlel jsem.Nevěděl jsem, kam jít, ale buď pocit mi říkal, že bych se měl vydat po místech slavné historie Republiky a rozhodl jsem se, že nejprve poletím na Dantooine, na místa, kde v dávné době stála Enkláva Rytířů Jedi.Rozhodl jsem se vydat na cestu sebepoznání, abych, ať už jako Temný Jedi nebo nyní už jen obyčejný člověk.Zášť v mé mysli pomalu polevovala a já začal myslet, co bude dál.
Odvezte mě na Dantooine.
Řekl jsem pilotovi.

Loď se vznesla a bleskově vyletěla na orbitu, odkud skočila do hyperprostoru.Cesta byla nepříjemná, zpytoval jsem své svědomí a nebylo to nic, na co bych mohl být pyšný, a ani loď akademie nebyla zrovna nejkomfortnější.Přemýšlel jsem o tom všem.
Začíná moje nová cesta, cesta vypovězených z Řádu.Toulky po galaxii, ale já se tam vrátím, ale ne jako Jedi.
Začnu se cvičit cestou konzulů Jedi.Se základním výcvikem bych to mohl jakštakš zvládnout, ale musím si najít mistra, který by mě vedl.Síle se naučím, ale nemusí to být pouze jako Jedi, mohl bych se naučit obě strany, mohl bych Temnou stranu využít tak, jako Jedi, ale znát schopnosti jako Sith.Proto Chvíli pobudu na Dantooine a potom se vydám na Korriban.

Podíval jsem se na pilota.
Za jak dolouho tam budeme?
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Cesta na Dantooine

Nastoupil jsi do male nakladni lodi, kde bylo tve misto hned vedle pilota, ktery po chvilce odstartoval a vzleteli jste na orbitu a pote vstoupili do hyperprostoru, kterym chvili poletite. Pilot se te potom nevzrusene zeptal:

Kam presne na Dantooine chcete pane? Jinak vas musim upozornit, ze mam povereni vas odvest jen na jednu planetu, ne vam delat ridice po cele galaxii.

Kdyz jste vstoupili do hyperprostoru, jako by se ti ulevilo, najednou te prestaly trapit spatne myslenky a ty ses mohl zase jednou po dlouhe dobe soustredit a odpocinout si.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Cesta na Dantooine

Otázka mi chvíli připadala hloupá, ale potom jsem se dozvěděl, že pilot není Jedi a nemůže mi číst myšlenky.
Někde na místo, kde stála Enkláva.Rád bych se na to místo podíval.

Nestanu se ani temným Jedi ani světlým Jedi.Naučím se podstatě obou stran a budu používat obojí.Budu sloužit Síle, ne jen jedné její straně.

Toto předsevzetí, že se už nebudu klanět jen polovině Síly jsem se rozhodl dodržet.Všiml jsem si taky, že mě pomalu přecházel vztek a i hlas Temného Jedi mi přestával znít v hlavě.Začal jsem cítit, že tak to Síla chtěla a mistr Skywalker jen splnil její přání.
Díky této svobodě jsem začal uvažovat a rozhodl jsem se potom navštívit ještě Korriban a zkusit najít Akademii Sithů, kde bych se naučil i Temné straně.Nejlépe se bude Síle sloužit všemi jejími prostředky a tak i Temné holocrony, pokud tam nějaké budou, přijdou vhod.

K Enklávě, tam, kde se psala významná část dějin Řádu.

Vydechl jsem.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Cesta na Dantooine

Jiste pane, cesta bude dlouha, muzete jit klidne meditovat ci spat, upozornim vas, az na Dantooine dorazime.

Ujisti te pilot a ty se ted citis nejak zvlastne, tak volne, tak svobodne, tak dobre. Temny hlas ti v hlave uz nezni a navic ti tve predsevzeti ubralo mnoho starosti. Uz se moc tesis na misto, kde se psala vyznamna historie rytiru Jedi. Podle jeho rady ses odebral k meditaci, ktera te jeste vice ocistuje, uklidnuje a dodava novou energii. Pri meditaci jsi nevnimal cas a tak te probral az pilot, ktery s tebou zatrasl a povidal:

Prave jsme dosahli orbity Dantooinu pane! Priblizne za hodinu zahajim pristavaci manevrh, az se budeme nachazet ve spravne pozici k sestupu na mista, kde drive stavala Enklava Jedi. Podle senzoru tam ted stoji osada, tedy spise mestecko.

Spolu s pilotem jste se vratili do pilotni kabiny a tebe oslnila planeta, kterou sis tak dlouho pral videt - Dantooine. Zasahl te nahle proud emoci, myslenek a Sily, ktere uz i na orbite byla harmonicka a vyzarovala z planety.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Oblast u Enklávy

Loď přistála a moje srdce poskočilo radostí.Dávno jsem se chtěl na toto místo podívat, vždy to byl můj sen, kromě toho stát se rytířem Jedi, ale to je teď minulost.

Tak, tohle je Dantooine.
Rozhlédl jsem se.
Hmm,přesně jak říkali na Akademii.
Potom jsem jen se slovy:
Děkuji vám za odvoz.
adresovanými pilotovi odešel z přístaviště.Už jsem na sobě neměl roucho rytířů Jedi, ale měl jsem ho v tašce.Hodlal jsem si ho předělat tak, aby bylo jiné, než od ostatních rytířů Jedi.Slyšel jsem navíc, že se pomocí Síly dalo dát do roucha a světelného meče kus své moci a osobnosti.
Vzpoměl jsem si na hodiny historie mistra Skywalkera.
Procházel jsem osadou a hledal správní centrum.
Promiňte, nevíte, kde je centrum vlády tady na Dantooine?
Zeptal jsem se kolemjdoucího.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“