Výcvik pro hráče Lukin013

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Oblast u Enklávy

Vystoupil jsi z lodi hned po te, co jsi podekoval pilotovi a rozloucil se s nim. Kdyz jsi vstoupil na pevnou zem, tak jsi opet pocitil harmonii a klid v Sile, ktera zde byla nezvykle velka. Za hlucneho odletu tve lodi jsi se od pristavacich ploch vydal smerem k centru osady. Na ulici jsi zastavil nejakeho farmare, ktery te pokynutim hlavou pozdravil, videl jsi v jeho ocich respekt i trochu strachu, i prez to, ze jsi na sobe uz nemel roucho rytiru jedi. Farmar jen mlcky ukazal na velkou budovu prevysujicic vsechny ostatni na namesti osady, ktera nebyla nijak velka a byla ze vsech stran obklicena prirodou. Farmar potom rychle ke sve gestikulaci dodal nekolik slov, protoze si asi az ted uvedomil tvou plnou otazku.

Pane, tohle neni hlavni osada tady na Dantooinu, ale v teto budove najdete administrativu spravujici tuto vyznamnou cast a take trosky stare pohrbene enklavy rytiru jedi! Ale uz nekolik let sem nezabloudil zadny z hledacu pokladu. Vy jste snad nekdo takovy? Nebo co by takvoy mlady muz, jako vy, delal sam tady na Dantooinu?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dandooine - oblast u Enklávy

Jsem pouze návštěvník, ale velice se zajímám jak o historii rytířů Jedi, ale i Sithů.
Potom mě napadl skvělý nápad:
Není tady někde muzeum s artefakty z Enklávy?Velice rád bych se podíval na nějaké Jediovské artefakty.
I když, pokud se něco našlo, asi je to v Akademii na Yavinu.No nic, asi se půjdu podívat do Enklávy, ale předtím si ještě budu muset sehnat zbraně.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dandooine - oblast u Enklávy

Farmar se od tebe bezeslvoa radsi rychle odvrati a spesne nekam odchazi, postrehl jsi ejste usmev, snad az vysmech v jeho tvari, coz te dost popudilo az nastvalo. Stojis kousek od centra osady, kousek od tebe je spravni budova a take trziste, kde se da sehnat jiste hodne veci.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Administrativní budova

Okamžitě jsem se vydal do administrativní budovy, kde, jak jsem doufal najdu správce osady.

Ve vstupní hale bylo docela rušno.Lidé i nelidé se mi prolínali v zorném poli a já ze začátku jen marně hledal recepci.Hala byla docela vysoká, tipoval jsem asi pět metrů, zdi byly šedé, ovšem šeď pokrývala jen malou část zdi.Zbytek byl pokrytý pronzovým zkrčeným plátováním.
Po bocích byly květináče s bonsajemi různých stromů z planet celé galaxie.Poté jsem konečně prozřel.
Recepce stála mezi tím květináčovým záhonkem a zaní z každé strany uzavíraly místnost dvoje dveře.

Ehm, zdravím, nevíte, kde je správce?Rády bych si zde zařídil nějakou aspoň průměrně výdělečnou práci.Taky jsem se chtěl zeptat na zbytky Enklávy.

Podíval jsem se na ty dvere.
To by mě zajímalo,co je za nimi.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Administrativní budova

Vesel jsi do adminsitrativni budovy, ktera je naprostym centrem osady, pohybuje se tu mnoho farmaru, ale i ruznych dalsich existenci. Kazdy z nich je zde za jinym ucelem, ale vsechny je spojuje potreba vyridit byrokracii, ktera se jich bezprostredne tyka. Po chvili jsi spatril recepci, u ktere te po chvili cekani oslovila recepcni a ty jsi na ni vysypal, co potrebujes. Recepcni ti neutralnim a nevzrusenym hlasem odpovi:

Spravce je bohuzel zaneprazdnen a netusim, jakou praci byste si predstavoval, ze vam dame. Ale co se tyce stare enklavy jedi, nachazi se pruchodny vchod nekolik kilometru severne v horach, ale vstup je pouze na vlastni nebezpeci. Netusim, co byste tam chtel hledat.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - administrativní budova

Není to android?

Pomyslel jsem si.

Vyjadřuje se jako C-3PO mistra Skywalkera.

Zadíval jsem se na recepční.Potom jsem přemýšlel, cobych si představoval za práci.Už jsem přemýšlel nad tím, že bych posílil domobranu, ale tuto myšlenku jsem už zahnal, sice už nejsem Jedi, ale stále ctím některé jejich hodnoty.Nakonec mě napadlo.

Rád bych pracoval tady v administrativní budově, diplomacii docela zvládám a co bych neuměl, rychle bych se naučil.Věřte mi, učím se velice rychle.

Navíc, když nás někdo napadne, můžu se postavit na stranu domobrany, je mi už patnáct, myslím, že už mám dost schopností, abych dokázal pokořit obyčejného žoldáka, i když, bez meče..., to nevím

Můj tok myšlenek se znovu rozjel na plné obrátky a já si toho ani nevšiml.

Za informaci o enklávě jinak děkuji.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - administrativní budova

Recepcni si te chvili merila nezaujatym pohledem a potom jen stejnym neutralnim a neosobnim hlasem jako predtim odvetila:

Jste prilis mlady, abyste pro nas mohl pracovat. Je mi lito, ale nemame pro vas v tuto chvili zadnou praci, zkuste se stavit za par let. Jinak vam preji prijemny pobyt na Dantooinu a jeste jednou vas durazne varuji pred vstupem do trosek enklavy, muze to tam byt velice nebezpecne.

Po tech slovech se od tebe odvratila a zacla se venovat farmari, stojicimu hned vedle tebe. Jeji slova o tvem veku a informace o tom, ze ti nedaji zadnou praci te docela nastvala.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - administrativní budova

No, tak tady šrěstí mít nebudu.

S poměrně kameným výrazem odejdu z budovy a pak mě něco napadne:

No jistě, co třeba to tržiště.

Okamžitě tam vyrazím a přemýšlím, no, tak obchodník.
Kdo ví, třeba se ze mě stane dobrý obchodník.
Při tom pomyšlení se zasměju.Ale potom se tam vydám.Byl tam jeden obchodník a kolem něj skupinka farmářů, žoldáků a ani nevím kdo všechno ještě.Kolem se povalovali žebráci,ale jinak byly ulice čisté a lidé byli celkem spořádaní.

Zdravím vás, nehledáte náhodou výpomoc ve vašem obchodě?
Nebudu vám na obtíž a draze vás taky nepřijdu, plat by byl na vás.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - administrativní budova

Vysel jsi z administrativni budovy a zaujal te trh v prostred osady. Vydal jsi se k jednomu obchodnikovi, ktery vedl obchod se vsim moznym nevyjimaje otroky a prave se dohadoval s jednim z zoldaku. Kdyz jsi ho oslovil, tak se na tebe zahledel dost neprijemnym pohledem, zmeril si te a pak se zeptal:

A co umis mladej, ze bys u me chtel delat? Jsem jeden z nejlepsich obchodniku ve meste a pracovat u me neni zadnej med!

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - tržiště

Podíval jsem se na něj.

Jsem to ale smolař, na tržiště příjdu zrovna, když má tenhle špatnou náladu.

Začnu přemýšlet.Nerad bych se začal všude vychloubat, že ovládám Jedijské triky.

No, dovedu prodávat za celkem vysoké ceny, jsem docela přesvědčivý.Jinak, se mnou se nemusíte bát, že vás vykradou.Mám docela nos na nepravosti.

Jo, a taky vyrazit dveře s problémovými zákazníky.

Věřte mi, se mnou vám zisky pouze porostou.

Nerad se chvástám, ale tohle bylo nutné, abych se dostal do Enklávy, potřebuji zbraně a abych měl zbraně, potřebuju kredity.

Podíval jsem se na obchodníka.Potřeboval jsem práci a výpomoc se vždy hodí.

Teda aspoň doufám.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - tržiště

Obchodnik te znovu zkoumave shledl, potom od sebe odehnal vsechny farmare, zoldaky i paseraky, kteri se nekteri tvarili dost podrazdene, ale obchodnik si toho vubec nevsimal a odpovedel ti:

No tak dobre, zkusim to s tebou, ale jestli bude jedinej problem, tak hned letis nebo te rovnou odprasknu, kapisto?

Potom s pokejvanim hlavy jen doda:

A necekej zadnej velkej plat mladej! Ale kdyz budes sikovnej a budes se mi zamlouvat, tak se treba i uzivis.

Pritom se trochu skodolibe zasmal a otocil se k odchodu, zady k tobe prohodil:

Takze jestli beres moje podminky, tak se mnou pojd do meho obchodu, tam se domluvime, co bude tvoje prace!

Jeho lehce obtloustle telo a protahly neprijemny oblicej na tebe zrovna nepusobi privetivym dojmem, ale i prez jeho tvrdou slupku citis, ze nemuze byt tak spatny, jak se tvari. moderni blaster se mu houpe u boku a zda se, ze kazdy na trzisti vi, kdo to je a mnoho lidi z nej ma zrejme respekt. Dal uz se neohlizel a zdalo se, ze mu je jedno, jestli ho nasledujes nebo ne, po ceste hodi par kreditu nekolika zebrakum, kteri se mu vdecne klani a tarka mu libaji nohy.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - tržiště

Pouhým kývnutím jsem poděkoval a vydal se k němu do krámku, když mě zaujalo, jak hází kredity žebrákům.První pohled, jak se zdálo klamal.

Páni, vypadá jako člověk tvrdý a ošlehaný lety zkušeností, snaží se tvářit nepříjemě a teď, dává peníze žebrákům.

Zkoumavě jsem si celou tuhle scénu prohlížel.Potom jsem vešel do krámku.Bylo tam smíšené zboží uspořádané v regálech.Od součástek a zbraní po třeba jen obyčejné potraviny nebo oděvy.

Páni, má to tu pěkně uspořádané.

Uznale jsem si pískl.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - tržiště

Podle dosavadniho chovani obchodnika jsi usoudil, ze zrejme nebude zas tak spatnym clovek, i kdyz jsi z jeho pocinani dost prekvapen. Sel jsi za nim az do ejho obchodu, ktery vypada z venci i zevitr velcie prostorne a objemne, vsechno zbozi ruznych druhu bylo vyskaldano peclive v polickach a tobe jen prechazely oci, kolik ruznych veci od zbrani az po jidlo se tu dalo koupit. Obchodnik zrejme zaregistroval tve uznale pisknuti a tak se k tobe otocil:

Tak co? Libi se ti to tady? Pekny co?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - tržiště

No, není to špatné.

Pokusil jsem se potlačit svůj neustálý údiv z tohoto člověka.

Vůbec to není špatné, spíš naopak.

Pomyslel jsem si.Nemohl jsem však dopustit, abych ho vychvaloval příliš, přestane ho to bavit a můžu si hledat novou práci.Musel jsem vipadat nenuceně a klidně, což mi v akademii sice moc nešlo, ale tady na Dantooine to bylo až podivuhodně snadné.Položil jsem tašku do kouta a šel se rozhlídnout po krámku.Pak jsem se ale zastavil.

Promiňte, ale jak se jmenujete?
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkuv kram

Vubec nevis, co si o tomhle muzi myslet, je velice zvlastni a jeho chovan je vice nez podivne, nedokazes odhadnout, co je pretvarka v jeho chovani a co vlastne pravda. Kdyz mu vsak jen trochu pochvalis jeho chram, tak se zatvari trochu sklamane, asi cekal, ze se ti tam bude libit vic. Kdyz ses zeptal na jeho jmeno, tak trochu vykulil oci a pak trochu omluvne rekne:

Ja se nepredstavil? Tak to musim napravit, me jmeno je ehm, no dejme tomu, ze treba Derk..ehm no to je asi tak vsechno, rikej mi proste Derku!

Pritom se od tebe trochu rozpacite odvratil, ale nahle se zase otocil k tobe a zacal hovorit na jine tema:

No tak si to tady prohlidni, kluku. Jinak tvuj pokoj bude vzadu, je tam asi trochu neporadek, tak si to tam budes muset vycistit a nejak zaridit, to je uz tvoje vec. Je to tam, jak projdes tamhletema dverma vedle tech polic s blasterovymi puskami, no za nima doprava, pak doleva, dojdes na dvur a dvere naproti tomu, kde vyjdes, jo tak tam bude tvuj pokoj!

Kdyz domluvi, tak si rozdela jednu z lahvi s drazsim alkoholem, ktera je na polici hned vedle jeho stolu, vytahne sklenku, ktera je kdovi od ceho umazana, rychle ji otre do kosile a naleje si, do ted snad jeste spinavejsi sklenky.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“