Výcvik pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vědecká kolonie, Mrisst:

Protoze jsem myslel, ze snad ani nejsem tak vycerpany, tak jsem se pokousel zvednou na nohy, ale kdyz jsem zjistil, ze se jen tak tak udrzim, tak jsem se radsi znovu sehnul a posadil se, abych dobre videl na prehradu a delniky, kteri se pousti do oprav. Se zaujetim sleduji spravce a jeho skvelou schopnost pro rizeni a je mi hned jasne, proc zrovna on vykonava tuto fuknci. U srdce me hreje dobry pocit, ze se mi to povedlo a pomohl jsme tak, jak jsem jenom mohl. Jak tak sedim a pozoruji spravce a delniky, kteri se rozutekli na vsechny strany pro material, nastroje a kdo vi co jeste, tak ke me pristoupi vedec a zacne me pozorovat zkoumavym pohledem a vyptavat se na vyuzivani sily. Pak mu odpovim:

Budu v poradku, nebojte se, staci si odpocinout, bylo to pro me dost narocne, pro mistra by to vsak byla jiste hracka. A vy byste chtel vedet neco o sile? Sile je ve vsem kolem nas, v kazdem z nas, jde jen o to umet ji vycitit, soustredit se na ni a nasledne ji vyuzit. Abych se priznal, tak si nedokazu predstavit, jak by se dala umele aplikovat, ale kdyz se na stejne otazky zeptate meho mistra, mozna by vam dokazal dat lepsi odpovedi nez ja.

Pritom se unavene poskrabu na hlave a tupe se zahledim do vodni hladiny prehrady.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
Vědec se na tebe jenom zmateně podíval, protože jsi mu svým proslovem očividně zrušil jakékoliv ambice na možnosti stvoření nějakého zařízení, jež by mohlo uměle vytvořit nebo alespoň uměle používat Sílu.
No, co se dá dělat, jdu pokračovat na svém výzkumu, protože tady budu spíš překážet. Dnad vám bude brzy líp.
pronese vědec a zamíří pryč, respektive zpět do vesnice. Ty jej chvilku pozoruješ, aby jsi poté přelétl pohledem zpět na hráz, okolo níž se sjednocovali dělníci a začali pomalu pracovat na její opravě. Klidně se usadíš a snažíš se meditovat, aby jsi doplnil vyčerpané síly. S tvým stavem vyčerpání není problém se ponořit do meditace opravdu hluboko, takže když znova otevřeš oči, tak zjistíš, že už na své současné pozici nesedíš sám. Vedle tebe sedí mistr Kcaj a i on se doposud oddával meditaci.
Promiň to zpoždění, ale koukám, že jsi zde měl o zábavu postaráno. Co se tu událo ?
pronese mistr Kcaj s jehož plášťěm si teď pohrává slabounký vánek, který laškuje i s tvým účesem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vědecká kolonie, Mrisst:

Vedce jsem svym vysvetlenim asi moc nepotesil a tak se radsi vzdalil zrejme zpet do sve laboratore, aby se venoval vyzkumu. Ja jsem se pohodlne usadil a pomalu se vnoril hluboko do meditace, ktera mi mela doplnit energii. Meditoval jsem pravdepodobne opravdu dlouho a hluboce, takze kdyz jsem se probral, jiz docela odpocinuty, bylo pro me velikym prekvapenim, ze tam sedi muj mistr. Samozrejme me to velice potesilo a hned jsem se chtel pochlubit svym velkym uspechem. Ale to uz me predbehl a sam se me zeptal. Potom, co jsem se s nim srdecne pozdravim, jsem mu v rychlosti vylicil dulezite udalosti posledniho dne:

Zdravim vas mistre, jsem rad, ze jste konecne zpet! No stalo se tu par zajimavych veci. Prez noc docela vyzivne prselo a kdyz jsem se rano vzbudil, byla osada plna kaluzi, ale velikych kaluzi, bylo temer neuveritelne, ze by tolik naprselo, a tak jsem se vydal prohlednout si prehradu, protoze uz predtim jsem se bal, ze kdyby nekdo chtel znicit osadu, stacilo by protrhnout prehradu a hle, moje nemile tuseni se potvrdilo, nekdo provedl sabotaz na prehrade podobnou tem ostatnim. Voda utikala, dira se zvetsovala a osada byla cim dal tim vic promacena. Nikdo si s tim nevedel rady, jak to opravit, a tak me napadlo, ze bych se mohl pokusit vyuzit Sily, jak jste me to ucil, ale vubec jsem si neveril, po jiste dobe koncentrace jsem se do toho pustil a opravdu se povedlo ten kvadr umistit tak, jak mel byt, sice bylo po ceste par drobnych problemu, ale nakonec jsme to zvladl.

Poslednich par vet podam mirne chlubivym tonem s lehkym nadechem pychy, potom se vsak hned mistra zeptam:

A jak jste dopadl vy? Prisel jste na neco?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
Mistr si tě zvědavým pohledem přeměří, aby se pak nadechnul přijemně vlhkého vzduchu a natočil k tobě.
No správce mi to vylíčil trochu jinak, ale výsledek je stejný. Zdá se mi, že se tě ujala pýcha můj padawane. Bohužel tak běžný jev poslední dobou v řádu a obzvláště u mladších členů.
podotkne mistr Kcaj a ladným pohybem vstane a hledí směrem k hrázi, kde už pomalu končili s vybrušovaním durabetonu, takže už by tam neměla být žádná šířící se trhlina.
A co se týká mého průzkumu, tak moje doměnka se ukázala jako oprávněná. Napadlo mě totiž, že by podíl na poškozování tábora mohla mít konkurenční univerzita, protože při své zdejší první návštěvě měli nějaké drobné spory. A to jsem si chtěl prověřit, což se mi nakonec povedlo, protože o zdejší věedckou kolonii usilovali několik univerzit, ale pouze dvě se dostali do finále a nyní několik činovníků z té druhé doufá, že tyto sabotáže odradí první od tohoto projektu a oni ho budou moci převzít. Takže, aby jsme to uzavřeli musíme dopadnout toho sabotéra.
dodá mistr Kcaj a pomalu vykročí směrem k hrázi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vědecká kolonie, Mrisst:

Dost jsem se zastydel, kdyz mi mistr vytknul mou pychu, ale zaroven jsem se trochu rozzlobil, ze mi vzdy, neco vytkne. Byl jsem si jisty, ze kazdy muj pocit velice dobre citi i on, takze uz jsem to dal ani ve sve hlave radsi nerozebiral a take se pomalu zvednu, coz mi uz nedelalo problem, jako tomu bylo pred meditaci. Potom mistr zase promluvi o tom, co zjistil a jeho informace me v celku potesily, protoze to byl krok kupredu, i kdyz porad ne ten nejpodstatnejsi, ktery by vedl primo k doapdeni vinika. Se zajmem jsem mu odpovedel, i kdyz stale s trochou davkou beznadejnosti:

To je velice zajimave mistre, ale jak chcete chytnout toho sabotera? Je naprosto jasne, ze opet nikdo nic nevidel ani neslysel a mam takovy dojem, ze zadne nove prekvapive dukazy nemame sanci objevit, protoze utok vypadal naprosto stejne proveden jako ty predchozi. Jen se divim, ze dalsi sabotaz podnikli i prez to, ze jsme sem prijeli my.

Pri svych myslenkach nahlas vyslovenych smerem k mistrovi jsem s nim udrzoval krok a spolecne jsme mirili k hrazi, kde uz se chylily opravy ke konci.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
Mistr sešel kopec pečlivě sledujíc úpravy na hrázi a chvilku nic neříkal a jenom mlčky přemýšlel.
Už víme kde ho hledat a nejspíš i co hledat. Sabotér útočí v noci a nevyužívá žádné vozidlo a navíc vše provádí údery něčím a nejspíš i těžkým, takže se nemůže pohybovat zas tak rychle, tím se jednoznačně zkracuje dosah jeho operace, pokud to tedy nějak nenakládají někde okolo. Navíc nám trochu pomohla i náhoda, protože jeden ze zdejších vědců pracoval na té druhé univerzitě, odkud ho však vyhodili. Takže předpokládám, že po osvětlení situace bude velice ochotný spolupracovat. To bude taky tvůj úkol, společně se správcem za ním zajdete, už jsem ho o tom informoval. Já budu asistovat mezitím ještě při nějakých úpravách zde u hráze, potřebují zde ještě něco náročného zvednout.
rozhovoří se se svojí úvahou mistr Kcaj, zatímco dorazíte ke správci, který provádí několik posledních kontrol předtím, než se začne díra zalévat zatím tekutým durabetonem, který dělníci vedle připravili.
Mistře Kcaji, vše je připraveno a všichni vědí co dělat, takže můžu jít s vaším padawanem za oním vědcem, nebo ještě něco potřebujete ?
odvětí správce, ale mistr jenom zakroutí hlavou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vědecká kolonie, Mrisst:

Mlcky kracim vedle mistra a cekam, protoze jsem si jist, ze neco bude chtit rict. A taky ze jsem se po chvili dockal. Pozorne jsme mu naslouchal a mlcky prikyvoval. Vyslechl jsem si mistrovy teorie i fakta a take mi sveril ukol popovidat si, s pomoci spravce, s jednim z vedcu.

Proc mam takovej pocit, ze to bude ten, co se v noci ani neudrzel na nohou? Doufam, ze uz nebleje.

Reknu si v duchu a pak odpovim:

Dobre mistre, jsem rad, ze se konecne hneme z mista!

Pritom jsme dosli az ke spravci, ktery mistra hned oslovil a zeptal se ho, zda nepotrebuje jeste neco, ten vsak jen odmitave zakroutil hlavou a tak jsem spravce vyzval:

Pojdme tedy, zase si s nekym popovidat.

Svoji vyzvu jsem podporil usmevem, mel jsem daleko lepsi naladu nez rano uz z nekolika duvodu, protoze jsem uz nebyl mokry, vratil se mistr a navic jsme se pohli aspon nejakym smerem v nasem vysetrovani.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
Vědec, kterého hledáme se jmenuje Ryan Kesslack. Včera se pokoušel víc sblížit s několika místními dělníky, ale prý to nedopadlo úplně nejlépe. Neznám přesně detaily, ale radši jsem se v tom moc nevrtal.
pronese správce, zatímco scházíte z kopce do kolonie. V ní projdete okolo několika budov, než konečně zatavíte u jedné, která je na rozdíl od mnoha ostatních v suchém okolí. Správce zaklepal na dveře a po chvilce se ozvala výzva ke vstupu dovnitř. Příbytek byl podobný tomu tvému, ale zde byl větší bordel a bylo tu dost poházených papírů a různých dokumentací.
Správče ? A s vámi je tu i Jedi, rád vás poznávám.
pronese věec, který se k vám natočí a ty si vybavíš jeho rysy z dnešní noci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vědecká kolonie, Mrisst:

Kdyz mi spravce pri ceste do osady vypravi, o ktereho vedce jde, tak si hned vzpomenu na nocni setkani a lehce se pousmeju a jen tak prohodim:

Jiste, jiste.. Uz si vzpominam, v noci byl zlitej tak, ze nemohl ani chodit.

Po chvili dojdeme az k obydli vedce, kolem ktereho je prekvapive sucho. V hlave si pritom postezuju sam sobe.

Proc takhle sucho nemohlo bejt i pred moji bunkou?

Po zaklepani a vyzve ke vstupu jsme oba vesli. Uvnitr je neskutecny bordel, az mi to trochu pripomina muj pokoj v chramu, takze mi to vcelku ani nevadi. Kdyz nas vedec uvita, tak mu take srdecne odpovim:

Take vas zdravim, my uz se ale preci zname, i kdyz vy si to asi nepamatujete. Setkali jsme se v noci, kdyz jste se vracel...no jak to rict? Ze seznamovaciho vecirku?

Pritom se trochu pousmeju a podivam se na spravce, aby zacal on s tim, kvuli cemu jsme vlastne prisli.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
Vědce se na tebe znova podívá s takovým pokřiveným výrazem, jakoby o celé situaci radši ani nevěděl, že se stala.
Ocením, když se o této záležitosti nebude moc mluvit, řekněme že si ji nevybavuji s přílišným nadšením, ale jak vám mohu jinak pomoci ?
zeptá se vědec a upustí od svého zahořklého výrazu k jakémusi neutrálnímu v němž očekává další otázky. První slova se tedy chytí správce, který tu funguje také jako prostedník mezi tebou a tvým mistrem se zbytkem osady.
No, týká se to vašeho předchozího působení, předtím než jste nastoupil na vaše současné místo. Mistr Jedi Kcaj se domnívá, že by váš předchozí zaměstnavatel mohl mít něco společného s nezvyklými událostmi, jež se dějí v táboře.
pronese správce a ty se až podivíš s jakou diplomacií to pronese.
Ty parchanti, že mě to nenapadlo ! Kdo jiný to taky mohl chtít zničit.
začne se rozčilovat vědec a naštvaně udeří pěstí do stolu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vědecká kolonie, Mrisst:

Kdyz pochopim, ze mu je tato skutecnost dost neprijemna, tak jenom lehce prikyvnu hlavou, jako ze ji muzeme prejit bez dalsi debaty a cekam na spravce, ktery by mel vedce uvest do problematiky, se kterou jsme za nim prisli. Spravce se tedy hned diplomatickym tonem pusti do uvodu a tlumoci slova mistra Kcaje. Tato informace vedce zrejme dost navstvala, protoze okamzite zacal nadavat a bouchat svoji slabou rukou inteligence do stolu.

Uklidnete se priteli, vztek nam ted moc nepomuze. Ale mohlo by nam pomoci, kdybyste se zamyslel a dokazla nam rict neco o taktice a praktikach te druhe univerzity, kdo by podle vas mohl sabotaze provadet a cim, pripade zda mohla druha univerzita najmou nejakeho profesionala?

Otazky jsem ze sebe vychrlil v rychlosti a ne prilis promyslene, takze nasledne doufam, ze vedec pochopi a bude se nam snazit jakkoli pomoci. Dal uz radsi nic nedodavam a jen vedce pozoruji a cekam na odpovedi. Obcas mrknu na spravce, ale potom svuj zrak zase presunu zpet.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
No není to malá univerzita, takže se najde spoustu projektů, které by to mohli mít na svědomí, ale zase je pravda, že většina nebyla moc úspěšných, co se týká praktické realizace.
odpoví vědec a zamyslí se, aby si ve své paměti prošel vše, co se v minulé kapitole svého života, kdy byl členem právě dříve zmíněné univerzity, jež podle všeho stojí za oněmi sabotážemi.
Ale teď si na něco vzpomínám. A dokonce by to mohlo být i velice užitečné, protože ta univerzita vynikala v biotechnologiích, ale hlavně v řízení zvířat různých druhů. Když se to spojí dohromady, tak by mohli vytvořit docela zajímavého tvora, no spíš obludu a ta b něčeho takového mohla být schopná. Ale když o tom tak uvažuju, tak její rozměry by byli obrovské, ideálně čtyřnohý tvor, masivní tlustká kůže, na hlavě nějaká tvrdá kost, i když teoreticky by mohli využít znalost jejich biotechnologií a použít i hodně tvrdý materiál.
rozhovoří se vědec a začne skládat pro nezůčastněného až neuvěřitelné analýzy, co by mohlo ve skutečnosti být za oněmi sabotážemi, které doposud tolik poznamenali věeckou kolonii.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vědecká kolonie, Mrisst:

Vedec se rozhovori a ja si zatim pritahnu zidli, ktera stoji nedaleko ode me, odlozim papiry na ni lezici na stul a pohodlne se usadim, porad totiz citim lehkou unavu z nedavneho vysileni pri oprave hraze. Pri tom me dost upoutaji vedcova slova a tak jen nevericne prechazim ocima z nej na spravce a zase zpatky a pokousim si predstavit monstrum, ktere vedec popsal. Pak s hodne velkymi pochybnostmi reknu:

Neni to trochu pritazene za vlasy?

Pak se ale vzpamatuju a uvedomim si, ze vedec se nam snazi pomoct a je take dost mozne, ze nam pomoci dokaze a tak trochu omluvnym tonem dodam:

Pokracujte prosim, nenechte se rusit. Je to hodne zajimave.

Cekam az zacne dal rozvijet svou teorii, protoze obrovska potvora s velkou kosti na cele je pro me trochu nepochopitelna. Zase se podivam na spravce, co tomu rika, ale nakonec zrakem znovu spocinu na vedci pripraven hltat kazde jeho slovo.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
Správce nasadí překvapený výraz a jenom tšžce polkne, protože při představě z jakého pevného materiálu je ta kost si okamžitě začne propočítávat možné škody.
Je to možné ?
zeptá se pouze stroze.
Možné ? Geneticky upravených živočichů mají plné laboratoře, kde zkoušeli různé anomálie jako jiné zrakové orgány, úprava bilogické stavby, takže ta zvířata měli dva žaludky místo jednoho apod. . Jediné o čem si nejsem jistý, je ovládání toho tvora, protože co si pamatuju, tak když jsem tam byl, tak ten jejich systém ještě nebyl dovyvinutý. Ale zase musíte brát v potaz, že už to pár měsíců je. No je to víc jak půl roku vlastně ... tady si jeden ani neuvědomí, jak rychle ten čas utíká. No možná se to povede změnit těmi gravitačními pokusy a pokusy s vytvářením miniaturních černých děr, který by se tu jednou mohli rozběhnout, ale to už odbíhám. Jak jsem řekl, existence toho tvora je vysoce pravděpodobná, jeho ovládáním si nejsem jistý, ale je možné, že to dokončili, rozhodně nebude lehké ho zneškodnit.
pronese znova vědec a během řeči zabrousí myšlenkama úplně jinam a správce jenom na něj nechápavě hledí, aby mu pak bylo potvrzeno, že něco takového existovat může, což mu vrátilo jenom starostlivý výraz.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vědecká kolonie, Mrisst:

Nechapave a udivene na nej hledim a zrejme sdilim myslenky se spravcem, protoze mi nejaky, tak monstrozni tvor, dela velke starosti. Nicmene rychle se vzpamatuju a potom se zeptam:

Dokazal by tak velky tvor treba i letat nebo je to nemozne? A jak nejrychleji by se mohl pohybovat?

Potom se na chvilku odmlcim a zeptam se:

Nevite, jak by se dal takovy tvor vysledovat? Ti vedci, kteri takovou priseru.. no jak to rict? Splodili? O nem urcite chteli mit prehled, kdyby jim nahodou nejak unikl nebo kdo vi, pro jaky dalsi vyzkum. Neni mozne, ze by mel zabudovane nejake sledovaci zarizeni na ktere bychom se mohli napichnout?

S nadeji v ocich pozoruji vedce a doufam, v kladnou odpoved, kterby by nam nejak pomohla.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“