Výcvik pro hráče Xaviera

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Záblesk černé postavy mě přenesl do stavu připraveného na boj, což nebylo nic těžkého.
Mistra Jedi Aleka Squinquargesima?
Opakoval jsem po něm, z nějakého důvodu mi to jméno bylo neuvěřitelně povědomé. Pak jsem si vzpoměl.
Malak.
Co mu chceš?
Zeptal jsem se přímo. Droidova přítomnost se mi přestávala líbit, jako že se mi nikdy příliš nelíbila.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Mám pro něj vzkaz, pane. Určený opravdu jen pro něj. Nemohu jej tedy předat komukoli, byť je sebedůvěryhodnější. Rozumíte?
Poodstoupil dva kroky dozadu, zavrtěl nechápavě hlavou - tak, jak to občas protokolární droidi dělají - Takže vám nemohu říct, o co jde. Pokud tedy nejste Alek Squinquargesimus osobně.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Rozhodl jsem se to skusit. Ukázal jsem mu že mám světelný meč.
Snad si to spojí s tim že sem jedi.
A řekl.
Jsem mistr Ma... eh Alek Squinquargesimus.
Zalhal jsem mu a ani se nezačervenal.
Sakra, blbá síla zvyku. Málem sem řek jeho nový méno. Snad to sežere.
Byl jsem všakpřipraven na jakoukoliv eventualitu, včetně toho že se jedná o nějakého zabijáckého droida.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Protokolární droid si chvíli prošrotovával tvou odpověď; naneštěstí - či snad naštěstí - mu někdo uložil do programu, že lidé se při vyslovování svého jména zpravidla nezadrhávají u slabik, na které jejich jména rozhodně nezačínají. A také nevěděl, že Alek Squinquargesimus si už nějakou dobu říká jinak - takže s touto proměnnou nemohl počítat. Vše nakonec vedlo k tomu, že se přiklonil k běžnému důvodu, proč se lidé zpravidla zadrhávají tímto způsobem.
Doprovázená pilotka zatím začala podezřele pokašlávat, až kašel přešel v těžko potlačovaný záchvat smíchu při droidově odpovědi:
Lituji, pane, ale obávám se, že tomu tak není a chcete pouze vykonat cenzuru. Varovali mě, že se o něco takového Rada možná pokusí, a proto vám nemohu vyhovět, dokud jednoznačně neprokážete svou totožnost jako Alek Squinquargesimus.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Jak jsem pilotku podpíral tak jsem jí nenápadně dloubnul do žeber.
Se nesměj, i na tebe dojde.
OK. Jak je ctěná libost.
Vystartoval jsem volnou rukou a droida vypnul.
Ještě jsem s tebou neskončil.
Odpověděl jsem ztichlému droidovy. chytil jsem ho za ruku a táhnul ho za sebou.
Rada jedi. Nechtěli mě ani jako padawana a prej rada jedi.
Bručel jsem si pod vousy zatímo jsme šli dál k ošetřovně.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Droid se ani nezmohl na odpor, či spíš pokus o útěk či hlasité protestování.

Příště buď míň realistickej. Ten droid neměl ani tušení, že Malak si teď říká Malak, takže by nejspíš ten vzkaz nedal ani jemu,
shrnula pilotka lapidárně, když jsi scénu ukončil.

Ošetřovna byla již nablízku, ale na chodbě před ní probíhal lítý boj.
Jak jsi mohl pochytit z toho náramného hluku, část otrokářů (těžko říct, zda ti loajální k vašemu zajatci, či naopak vzbouřenci) se tam totiž zabarikádovala, a zbytek se je snažil nějak zlikvidovat - ideálně tak, aby u toho nezlikvidovali ošetřovnu, což vylučovalo jakékoli drastičtější metody.
To všechno jsi mohl odhadovat pouze podle sluchu; ošetřovna samotná se nacházela až za ohybem další křižovatky chodeb.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Na pilotčinu poznámku jsem jen zavrčel. Neměl jsem zrovna dobrou náladu.
No já se už na to asi vykašlu.
Zasténal jsem když jsme dorazili k dalšímu boji.
Voni si to nemůžou rozdat na jednom místě a vystřílet se tam sakum prásk. Né voni musí bejt rozlezlý po celý lodi ve skumpinkách. No to sou teda nejméně civilizovaný otrokáři ze všech co sem měl tu čest.
Již jsem byl zase rozzuřený na nejvyšší úroveň.
Praštil jsem s droidem a pilotku posadil ke zdi.
Puč mi meč. Já se o ně postaram.
Poprosim jí a natáhnu ruku.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Beze slova ti podala ostří; v tu chvíli ale piráti potvrdili svou pověst nejméně civilizovaných otrokářů, s nimiž jsi měl tu čest, protože skupina oblehatelů byla právě donucena obránci ošetřovny k ústupu - vlastně spíš zmatenému prchání po celé lodi -, což předem nasvědčovaly výkřiky jako Deratizátory na vás, chásko!
V ústí vaší chodby se brzy objevili první prchající (celkem jich bylo pět). Vaše přítomnost je poněkud zmátla, přece jenom, nepatřili jste k jejich klice. Sice ani k té nepřátelské, ale to je nezajímalo.
Jestli nás chcete obklíčit, jste na omylu! zařval ten v nejlepším stavu a s rudou mlhou před očima se na tebe vrhl. Jeho spoluzdrhající si nebyli až tak zcela jistí, jestli je to skutečně dobrý nápad; místo toho zaujali pozici, kdy dva stříleli na pronásledovatele (pokud za nimi tedy nějací vyrazili, ale podle jejich reakcí asi ano) a dva mířili směrem k tobě - ovšem tak inteligentně, že jejich salva v první řadě pokosila jejich kolegu útočícího nablízko.
A... do podocasí kathského psa, zakleli svorně a připravovali se k dalšímu výstřelu.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Můj pocit při zjištění že budu muset honit zbytek pirátů po celý lodi se dal nazvat jedním slovem: flustrace.
Podíval jsem se střelcům do očí, nevím co přesně v nich bylo ale rozhodně nic hezkého.
Aktivoval jsem obě čepele.
Čas zemřít.
Oznámil jsem jim a vrhl se na ně jedním dlouhým skokem než stačili podruhé vysřelit.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Bez potíží jsi skolil střelce, kteří se snažili přes tebe projít - a bezpochyby to, co viděli v tvých očích, vedlo druhou a poslední vlnu prchajících - celkem tři osoby - k tomu, aby se nechali radši zabít obránci ošetřovny.
Když se situace přemístila do "dokonáno jest", zavládlo tam uvnitř hrobové ticho, jak si otrokářská cháska dávala dohromady jedna a jedna lomeno čtyřmi.
Ech... vy asi nebudete s náma, zhodnotil to jeden ze zabarikádovaných na ošetřovně. S nima taky ne. Takže patříte k přepadenejm a...
Ostatní patrně dospěli k nějakému výsledku rovněž.
...kapitulujem! doplnil skoro dětský hlásek poněkud velitelsky.
Z ošetřovny vypluli - s rukama nad hlavou - tři piráti. Vousatý vesmírný vlk, twi´lek a jakési vyžle, které si tě drze prohlíželo.
Ty jsi zabil kapitána a vzbouřence? obrátilo se na tebe klidně a zdálo se, že to asi bude holka. Kupodivu se moc nebála, spíš byla zvědavá, co jsi zač - a proč seš tak dobrej. Předpokládám, že nebudeš Jedi, zašklebilo se to mládě na tebe, ten by si akorát tak nadělal do kalhot.
Twi´lek zuřivě gestikuloval, že to není vhodné ani diplomatické, takhle mluvit, ale neodvážil se promluvit.
A kosmický vlk se tvářil krajně rezignovaně a zjevně měl z tebe až přehnaný respekt.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Moudré rozhodnutí.
Ohodnotím jejich kapitulaci.
Slovům té holky jsem nevěnoval přílišnou pozornost. Spíš jsem přemýšlel co s nimi. Popravit se mi je okamžitě příliš nechtělo, ale nechat je naživu mi také nepřišlo příliš bezpečné.
Jaké byly vaše pozice, v posádce na týhle lodi?
Zeptám se jich.
Zdravotník by teďka pro chvíli i bodnul.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Bylo vidět, jak se twi´lekovi ulevilo, a rychle se ujal slova: Jsem lodním lékařem. Tohle - ukázal na vlka - je třetí důstojník -. Pak se pohled zarazil na vyžleti a podezřele dlouho uvažoval, než řekl: A tohle je plavčík.
Plavčice se tvářila, že se hodlá naježit a cosi twi´lekovi zostra odpovědět, ale pohled jí sklouzl na mrtvoly za tvými zády a jen přikývla.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Výborně.
Okomentoval jsem přeživší skvadru.
Támhle za rohem je moje společnice. Pomožte jí sem do ošetřovny a rovnou jí ošetřete.
Přikázal jsem Twi'lekovi. Otočil jsem se na zbylá dva členy přeživší posádky.
Vy zatim odtahejte mrtvoly z očetřovny a okolí do márnice.
Přikázal jsem jim. A čekal až tak všichni učiní.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Pirát s plavčicí se pustili pilně do práce, (kupodivu) bez stížností, a twi´lek se pustil do ošetřování tvé společnice.
Šikovnej, vyjádřila se k tvému zapřažení části otrokářské posádky. Jaúúú! zavrčela posléze na dezinfekci a věnovala doktorovi krajně nevraživý pohled. To mě chceš zlikvidovat, nebo co?!
Ne, madam. Ošetřit a zastavit krvácení.
Klidný tón hlasu patrně zabral, protože pilotka se omezila jen na antipatii běžnou ke všem bílým plášťům, kteří vám dělají něco poněkud bolavého.

Okolí vyhlíželo poměrně klidně; jestli na lodi probíhaly další boje, rozhodně ne na nejbližším prostranství.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

<Klídek. Buď ráda že ti to neošetřuju já.>
Řekl jsem své společnici v Síle.
<Co s nima vlastně potom uděláme? Myslíš že by mohli bejt užitečný, a hlavně loajální i v budoucnu?>
Zeptal jsem se jí v Síle, tohle nebyl rozhodně rozhovor pro uši ostatních.
Rozhlédl jsem po těch dvou, jestli nemají v úmyslu nějakou nekalost.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“