Výcvik pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Rychlostní silnice

Rozhlížím se kam až odjel landspeeder který jsem hledal.
Kde si? Ukaž se, já ti neublížím. Pojď k tatínkovi!
Vábím ho.
Zrychli! A vem to poblíž ostatních landpeederů!
Poručím řidiči.
Tak moment jakou měl vlastně barvu ten landspeeder. Nebyla to růžová se světle modrýma ewokama? Ne! Tak jaká?
Zavzpomínám, abych měl snažší vyhledávání.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Rychlostní silnice:
Po rozhlížení se s několika bláznivými komentáři se opět otočíš na svého řidiče a dost důrazným tónem ho vybídneš k ještě větší rychlosti. Tentokrát už neodmlouvá a přidá, takže se vzdálenost od ostatních landspeederů začne zkracovat. Dostanete se už těsně k červenozelenému landspeederu, takže jedete chvilku bok po boku. Nahlédneš dovnitř, aby jsi zjistil, že v něm jede nějaký mladý pár a ruce spolujezdkyně nejsou na svém místě. Rozhodně to však není tvůj cíl. Když pohlédneš znova kupředu, tak před většinou landspeederů, které máš na dohled zahlédneš něco, co ti může situaci značně komplikovat. Protože se rychlostní silnice větví na dvě a pokud si nebudeš jistý, který z landspeederů je tvůj cíl, tak jej můžeš nenávratně ztratit z dohledu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Rychlostní silnice

No, není to typické?
Povzdechnu si.
Kruci! Do jakýho lanspeedru ten zhuttasyn nastoupil?
Černomodrej!
Vykřiknu a opět pomohu srovnat vozidlo.
Dožeň ten černomodrej lanspeeder. A jedu!
Rozkážu mu a zafixuji se na onom vozidle očima.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Rychlostní silnice:
Netrvá ti dlouho a vzpomeneš si na barevné odlišení vznášela, které chceš dohnat. Přesně tohle vznášedlo teď odbocí do pravého proudu, který postupně přechází v obyčejnou silnici vedoucí ke kosmoportu. Vyštěkneš na svého řidiče nové instrukce a on zapálený snahou tě uposlechnout to trochu přežene, takže div nespadneš z landspeederu, jak ostře zatáčí do správného proudu a snaží se přiblížit. Než mu však stihneš nějak vynadat, tak se ti okolo hlavy mihne blasterový výstřel. Kdyby to před chvíli tvůj řidič tak prudce nestrhnul, tak by se ti nejspíš prohnal skrz hlavu. Původcem toho výstřelu je řidič v zadní části landspeederu, který je pevně rozhodnutý neustat ve své střelbě a jeho další zásah škrábne přední kapotu landspeederu. Tomu se naštěstí nic nestane, ale je jen otázkou času, kdy by mohl trefit nějakou kritickou část 'tvého' vozidla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Rychlostní silnice

Piráte silnic!
Zakřičím na střelce a zahrozím mu pěstí.
Přibliž se co nejblíž to de!
Vylezu ze svého místa a přesunu se na kapotu. Tasím meč a snažím se udržet střely mimo landspeeder.
Ještě kousek, ještě kousek. Pak ti tam hupnu a dostaneš naplácáno!
Usmívám se od ucha k uchu a čekám než se dostatečně přiblížíme abych mohl přestoupit.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Ulice u kosmoportu:
Po bleskovém dalším rozkazu na svého řidiče se vyhoupneč na přední kapotiu landspeederu a svým světelným mečem začneš odrážet další výstřely směřující směrem k tobě. Menší problém pro tebe nastane, když projíždíte atáčkou a ty se musíš přikrčit a ještě si vypomoc jednou rukou, aby jsi z kapoty neslétl na zem, což by v této rychlosti nebylo vůbec příjemné. Toho se pokusil využít střelec v landspeederu před vámi a jeho další výstřel minul tvé levé ucho jen o milimetry. I přesto se to na tobě projevilo tím, že ti začalo v levém uchu pískat. Další výstřely už zase odrážíš ve stoje. A konečně se začnete vašem cíly přibližovat, a to každým metrem čím dál tím rychleji. Po několika vteřinách si však uvědomíš, že důvod přibližování je jiný. Landspeeder před váma zastavil u bran kosmoportu a doprovázen čtyřmi strážnými vběhne tvůj cíl v šedém kabátě s lesklými černými botami dovnitř, nejspíše k nějaké vesmírné loďi. O to horší pro tebe situace je v tom, že se pořád nehorázně rychle přibližujete k druhému landspeederu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Ulice u kosmoportu

No to neni zrovna sportovní chování.
Prohlásím na adresu pronásledovaných.
Chytím se jednou rukou předního skla.
Zpomal trochu!
Rozkážu řidiči.
Teď se postaví na brzdu. Už to vidim v živejch barvách.
Mám v plánu se ve správný okamik pustit a přeskočit k bráně a pronásledovat je dál pěšky.
Teď se uvidí jakej seš atlet, frajere.
Zavolej radši na Terrific ať je zastaví.
Hele to neni blbej nápad.

Proběhne mi v hlavě rozhovor.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Ulice u kosmoportu:
Při tvém výkřiku ke zpomalení se tvůj řidič doslova lekne a dupne na brzdu, takže hlavní pohonná jednotka předje do automatického protitahu a landspeeder začne hodně prudce brzdit. I přestože se držíš čelního skla, tak máš co dělat, aby jsi neslétnul dolů na zem, ale nakonec se s vypětí všech sil udržíš a o něco málo vteřin později landspeeder stojí ani ne půl metru od toho, který jsi doposud pronásledoval. Pustíš se čelního skla a svezeš se na zem, kde se tvoje otřesený tělo postaví na nohy a rychle zkontroluješ svůj zdravotní stav z téhle šílené jízdy. Zjistíš, že jsi až na stále přetrvávající pískání v uchu nijak více nepoškozen. Rychle vběhneš branou do kosmoportu a snažíš se najít svůj cíl. Moc loďí tu zrovna není a kromě právě odlétávajícího jednoho frachťáku je tu už jenom velká transportní loď, kam se hrne spousta lidí. Pohledem po nich přelítneš a všimne si různých ras, ale i oblečení od černých až po bílé pláště, včetně i jednoho šedého.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Ulice u kosmoportu

Imperial Intelligence Agency vám děkuje za spolupráci, pokračujte ve svých záležitostech a o celé akci držte hubu.
Rozloučím se s řidičem a vběhnu do kosmoportu.
Moh stihnout vlízt do toho frachťáku? Snad ne.
Rozhlédnu se po zástupu lidí.
Tamhle je něco co vypadá jako on.
Došel jsem k jednomu pracovníku přístaviště.
Jsem důstojníkem IIA. Tahle loď má zakázaný start. Co to bylo za frachťák co právě odlétl?
Vychrlím na něj a pro jistotu se rovnou prokážu průkazem.
Tak odpověztě!
Vyzvu ho když se nedočkám okamžité odpovědi.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Kosmoport:
Tvůj řidič okamžitě sešlápne plyn, když mu oznámíš, že už nepotřebuješ jeho služby a snaží se co nejrychleji zmizet z dohledu, abys sis to celé ještě nerozmyslel. Po chvilce rozhlížení jsi doběhl k nějakému pracovníkovi kosmoportu, který na tebe nejdříve vytřeštil oči.
Zákazaný ... frachťák ... ?
vykoktává ze sebe pracovník, který už dle svého oblečení nepatří mezi vyšší představené v kosmoportu.
Ten frachťák patřil nějakýmu člověku s nějakým chlupáčem, byli na mě dost hrubý. Ale s tím zakázem to já nemůžu, já jsem jenom obyčejnej mechanik pane ... z IIA. A nekřičte na mě prosím, já slyším moc dobře.
odpoví ti po chvilce už trochu sebejistějším tónem mechanik, zatímco do transportní lodě už nastupují poslední lidé.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Kosmoport

Seběvědomí mu lehce srazím, když ho chytnu za flígr a přitáhnu si ho k oblyčeji.
Tak to koukej mazat za někym kdo mu nepovolí start. A jestli mě neposlechneš tak budeš asi za zradu popraven! Stejně jako ten komu to řekneš a on se to rozhodne ignorovat.
Procedím skrz zuby a zase ho pustím. Rozběhnu se k dopravní lodi.
Z tý už mi neunikne.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Kosmoport:
Při jednání s mechanikem se rozhodneš použít agresivnějšího přístupu, přesto se onen mechanik jen tak nezalekne.
No, dobře, už jdu.
pronese jenom trpkým tónem a zamíří k hlavní věži, aby jim vyřídil tvůj vzkaz, i když atletickému běhu se jeho tempo přirovnat nedá. Ty mezitím zamíříš rychlým během k transportní loďi a vběhneš do ní doslova na poslední chvíli. Těsně za tebou se totiž okamžitě zavřou mohutné přetlakové dveře. K tobě okamžitě dorazí obsluha loďi, která má na starosti pořádek na její palubě a postaví se ti do cesty.
Dál už ani krok. Můžete se prokázat palubním lístkem ?
pronese jeden ze dvou přiběhnuvších mužů, přičemž každý z nich svírá elektrický obušek a je připraven ho použít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Kosmoport

Jasně tady!
Vyštěknu na něj a ukážu mu svůj průkaz.
Provádím zde vyšetřování z pravomoce IIA. Máte snad něco proti? Nebo chcete snad rovnou bránit nepřítele impéria?
Postavím ho tvrdě před věc.
Už by konečně mohl mít někdo respekt před vykonavatelem imperátorovi vůle!
Všech těch lidí co se mi stavili do cesty jsem měl již plné zuby.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Kosmoport:
Jakmile spatří tvoje poveření, tak se ruce s jejich elektrickými obušky svěsí a palce z daleka minou jejich aktivační tlačítko.
Nemáme v žádném případě v úmyslu bránit vám ve vyšetřování ... inkvizitore ?
pronese očividně výše postavený ze strážných, když si prohlídne tvoje pověření a trochu nevěřícně zhodnotí tvou hodnost, jako by o ní v životě neslyšel. A pokud se vezme v úvahu fakt, že inkvizitoři spadají do tajné sekce IIA, tak na tom i něco bude.
Jenom bychom vás chtěli požádat, aby jste ... tu nedělal příliš velký povznesení.
podotkne výše postavený z obou mužů, když ti uvolní cestu, ab yjsi mohl pokračovat dál v cestě. Z jejich pohledů poznáš podezíravost a jistou známku nedůvěřivosti, ale to by ti snad nemělo působit větší potíže.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Kosmoport

Skvěle. Takže bych vás porosil o spolupráci. Nikdo z týhle lodi nevyleze! Dál. Před chvílínastoupil jeden týpek v šedym plášti, středně vysoký humanoid, zrzavé vlasy, křivý nos. Menuje se Rahaan Kulwosk ale mohl nastoupit pod falešnou identitou. Viděli jste ho?
Jejich neúčast na stavení se mi do cesty mi zvedla výrazně náladu.
Teď už mi nic nemůže zabránit abych tě dostal.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“