Výcvik pro uživatele Jordi Linx

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - Jídelna:
Uklidni se Sallo, možná nás dva tím jenom zkouší. pronesu, zatímco si sklidím dojedené jídlo.
Vědomí, že my dva se spolu utkáme, včetně nátlaku a řečí ostatních, má vyzkoušet jak jsme silní zevnitř. Jak odoláme tlaku okolí, proto se tím nenech zaobírat a připrav se jako obyčejně, aby náš souboj byl přehlídkou toho nej, čeho jsme schopni. snažím se uklidnit jistou nervozitu, kterou jsem teď vycítil ze Sally a odnesl jsem svůj tác, abych poté ještě záměrně přišel ke stolu, kde doposud seděla Sally.
Nyní ti přeji dobrou noc, protože nyní hodlám jít na svůj pokoj, kde budu ještě před spánkem chvilku meditovat. pronesu a chystám se na odchod z jídelny.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Jídelna:

Padawan se od Sally obrátil a vydal se ke dveřím jídelny. Dveře byli jako obvikle otevřeny. Padawan se vydal do chodby a po několika krocích zahnul do pravé chodby vedoucí oklikou k padawanovu pokoji. Jordi si ani neuvědomil proč to udělal, ale stalo se a on věřil, že ho vede síla.
Mezi tím už vetšina padawanů byla ve svých pokojích a meditovala, nebo se procvičovali na zítřejší turnaj.
Salla také přemýšlela co má dělat když odešel Jordi, ale nic jí nenapadlo a tak se vydala do svého pokoje.Cestou ještě zahlédla Jordiho jak zabočuje doprava místo, aby pokračoval rovně přímou cestou k ubykacím. Je to divné pomyslela si. Avšak hned svou předchozí myšlenku vypudila z mysli a sama pro sebe si dodala, že proto má asi Jordi nějaký důvod. A pokračovalal do svého pokoje.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - Enkláva Jedi:
Po chvilce jsem se zastavil a zauvažoval, proč jdu touto cestou, co se mi snaží Síla říci, abych najednou jakoby ztratil tušení, proč jsem se vydal tímto směrem. Napadlo mě jít zpět do mého pokoje, ale ten pocit, který jsem pocítil před chvíli ve mě probudil zvědavost. Došel jsem tedy do středu eklávy, kde se tyčí starý strom okolo nějž vede cesta v malém kruhu a lze se tudy vydat čtyřmi různými směry. Zavřel jsem oči a nechal svou myslí plynout Sílu, abych našel zpět předchozí tušení, abych našel upuštěný konec nitky, která mě měla někam zavést a po chvíli se mi to opravdu povedlo. Otočil jsem se a vyrazil jsem, tentokrát už s větší jistotou, do msíta, které mě z nějakého důvodu lákalo k sobě. Nejprve jsem musel sejít do nižšího patra enklávy, abych posléze po zhruba kruhovém obvodu došel k cíli. Před dveřmi jsem se ještě zastavil a zauvažoval, co mě za nimi asi čeká. Během cesty jsem si ani neuvědomil, kam že to přesně jdu. Ale ať už to bylo jak chce, tak jsem dorazil k cíli.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Enkláva Jedi:

Padawan chvíli stál přede dveřmy a přemýšlel. Potom se snažil silou prozkoumat místnost za dveřmi, ale nešlomu to. Tak si pomyslel, že není v síle ještě tolik zručný. A proto se o chvíli později snažil dveře otevřít. Ale to nešlo byly zamčené.
Padawan si zaklel a potom vytáhl svůj světelný meč, aby se dovnitř prořezal. Normálně by nikdy neudělal ale ta touha poznat co je za dveřmi byla skoro neodolatelná.
Padawan zasanul meč do dveří a pomalu vnich vyříznul kruh, který s velkým bouchnutím spadnul do vnitř místnosti. Padawan se procpal kruhem do místnosti avšak až na meditační sedadla v místnosti nic nebylo.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - Záhadná místnost v Enklávě Jedi:
Vešel jsem do místnosti a řádně jsem si ji prohlédl, aby si uvědomil, že se jedná o obyčejnou meditační místnost, kterých je v enklávě spousta. Ale přesto se mi pořád něco nezdálo, proto jsem znova schoval můj světelný meč na jeho místo a došel k jednomu z meditačních míst, které byli vystlány přijemným polštářem. Usadil jsem se do něj a oddal se meditaci, protože mu to přišlo jako jediný nápad, který by mu pomohl dojít k řešení toho, co ho sem přivedlo. Snažil jsem se úplně oprostit od veškerých myšlenek, které by mě mohli vázat k současnému světu a položím se pouze do toku Síly a celou ji vnímám.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Záhadná místnost v Enklávě Jedi:

Padawan se plně oddal meditaci.
Po nějaké době se z meditace probudil, avšak při meditaci nic divného necítil. Jordi si na začátku myslel, že ho místnost něčím přitahuje. Ale možná se pletl. Protože nyní už nic necítil. V meditace probíhala normálně a on si nemohl vysvětlit své předchozí jednání.
Možná jsem byl moc unavený řekl si pro sebe Jordi. Vstal a vydal se do svého pokoje, protože zjistil, že už je dost pozdě a on se musí vyspat na svůj zítřejší souboj se Sallou. Padawan se vracel tou samou cestou až došel k chodbě kde předtím odbočil. Nyní se vydal konečně do svého pokoje.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - Jordiho pokoj:
Zmožen únavou i vědomím, že chci být zítra fit jsem ulehl jakmile jsem přišel do svého pokoje a odložil si věci. S pomocí základních jediských technik jsem lehce usnul a dopřál svému organismu náležitý odpočinek.

Jakmile jsem se ráno probudil, tak jsem po základní hygieně ještě vyrazil nalézt mistra Tokareho, protože jsem mu chtěl sdělit zážitek, který mě včera večer potkal. Třeba o tom bude vědět něco víc, a také bude lepší mu rovnou oznámit, kdo udělal mečem tu díru světelným mečem do těch dveří. Proto jsem se vydal rovnou k místnosti rady, kde brzo ráno často vyučuje malé padawany, abych cvičil jejich čilsot už od mládí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Enklava jedi:

Jordi přišel k místnosti kde byl mistr Tokare. Otevřenými dveřmi uviděl několik mladičkých padawanů, jak se učí nové a procvičuje již nabité vědomosti. Jordi vešel dovnitř, aby si mohl popovídat s mistrem.
Mistr Tokare:Pozdravte padawani tohle je padawan Linx a dnes bude jeho souboj zahajovacím v celém turnaji.
Mistr počkal až všichni padawani pozdravili Jordiho. A pak promluvil.
Mistr Tokare:Přoč přišel jsi padawane? Trápí tě snad něco, nebo je to kvůli tomu tvému včerejšímu výletu.
Mistr se podíval na padawany a nechal je ať si procvičují vše co se naučili. A potom se už věnoval Jordimu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - Enkláva Jedi:
Buďte zdrávi padawani pozdravím mladé studenty a potom upřu svůj zrak směrem k mistru Tokaremu.
Přišel jsem za vámi, kvůli tomu, co se mi přihodilo po večeři, mistre. Jakmile jsem opustil jídelnu, tak jsem pocítil silný záchvěv Síly, který mě zavedl do jedné meditační místnosti. Žel byla zavřená. Proto jsem poháněn touhou zjistit, oč se jedná užil světelného meče. Jakmile jsem se dostal dovnitř, tak jsem však na nic nepřišel. Proto jsem se vás chtěl zeptat, zda-li nevíte, co to mohlo být ? A taky se omluvit za způsobenou škodu a nabídnout se k její nápravě. pronesu prakticky na jeden nádech a pokorně sklopím hlavu v očekávání dalšího.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Enkláva Jedi:

Mistr Tokare:Já vím padawane. V síle jsem cítil kam tě tvé kroky vedou. Ale také jsem cítil co děláš. A pokud se bojíš o ty dveře nechal jsem je už opravit. Avšak ty by jsi nesměl navštěvovat tajnou místnost rady. A také by jsi o ni neměl vědět. Takže trest za tvé provinění si rozmyslet musím. Takže zítra se setkáme na místě kde včerejší noc trávil jsi.
Mistr se podíval na chronometr potom zkontroloval padawany.
Mistr Tokare:Pro dnešek již končíme. Půjdeme se podívat na turnaj padawanů a padawan Jordi nás doprovodí, neboť on za chvíli začne tento turnaj.
Mistr pokynul padawanům, aby ho následovali a opustili tak místnost, aby se přesunuly do soubojové haly.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - Enkláva Jedi:
Rozumím mistře, a trest bez odmluvy přijmu. pronesu i já, než spolu s padawany s mistrem Tokarem zamíříme do soubojové haly, která slouží obvykle k obyčejnému tréninku v boji se světelným mečem.
Když jsme do haly dorazili byla vyzdobená vzhledem k nastávajícíc události. Nebyla zdobena příliš ani málo, prostě ideálně v Jedijském duchu, takže po stěnách viselo několik praporů řádu. Uprostřed byl vyhražen větší prostor pro souboj, kde se rozcvičovalo několik očividně nervózních nebo nedočkavých padawanů. Okolo byli připraveny pohodlné sedací polštáře pro všechny účastníky a když jsem je letmo přehlédl, tak jsem jejich počet odhadl zhruba k počtů členů v řádů až na několik vyjímek. Takže organizace je výtečná jako vždy. Zatímco mistr Tokare ukázal malým padawanům, kam se mají posadit, já si prohlížel účastníky a začal se pomalu soustřeďovat na nadcházející souboj.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Enkláva Jedi- Soubojová hala:

Mistr Tokare se postavil do prostřed soubojového prostoru a potom promluvil.
Mistr Tokare:Vítám vás na zahajéní soubojového turnaje. Dnešní souboj začne padawan Jordi.
S těmi slovy si zavolal padawana a vyžádal si jeho světelný meč a dal mu cvičný, který byl nastaven na nejnižší úroveň, aby nemohl soupeři nijak ublížit, tedy až na jemné ožehnutí, které však bylo minimální.
Mistr Tokare:A jeho protivník bude padanka Salla.
Nyní si k sobě zavolal Sallu a vzal si její světlný meč a dal ji ten samý co dal Jordimu.
Mistr Tokare potom odešel ke svému místu, které měl jako člen rady vymezeno a nechal mistra Zhara Lestina, aby převzal vedení turnaje.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - Enkláva Jedi - Soubojová hala:
Potom co jsem obdržel meč od mistra Tokareho, tak jsem ještě pro jistotu překontroloval a terpve až poté jsem došel na vyznačenou startovní pozici, kde jsem lehce připravil, převážně upravil oděv, aby mi nijak nepřekážel. Poté jsem sledoval Sallu, jak došla na pozici na proti mě.
Nechť tě Síla provází. pronesu zdvořile jako při každém cvičném souboji a hluboce se ukloním na vyjádření úcty ke svému soupeři, abych sledoval obdobné gesto od Sally. Poté ustoupím o krok nazpět a aktivuji cvičný meč a zaujmu obranný postoj ve stylu Makashi, abych vyčkal prvního útoku Sally.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Enkláva Jedi - Soubojová hala:

Salla opětovala úklon padawanovi a potom i mistru Zharovi. Potom si upravila oblečení, aby si ho nezničila, ale také aby jí při ničem nebránilo.
Po upravě šatstva už se plně oddala síle a soustředila se na souboj.
Všimla si Jordiho postoje a rozhodla se pro formu Shii-Cho. Chvíli postávala a potom se na Jordiho rozběhla. Při běhu jí vlasy vláli jako wokkieovi srst. Při běhu svou formu boje změnila na Ataru. Použila SAI a tím začla svůj boj proti Jordimu.

_____________________

SAI- význam najdeš v archivu a najdeš tam i něco navíc.
Naposledy upravil(a) Arves Jace dne 10.12.2007 17:54:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - Enkláva Jedi - Soubojová hala:
Vzhledem k mé specializaci na Ataru jsem zachytil Sallin úmysl a pevně se zapřel v nohou, abych se mohl pevně odrazit od země a jít naplno proti útoku Sally. Oba naše meče na sebe ve vzduchu pevně narazili a zpětný ráz nás oba zastavil v postupu a odhodil zpět. Ze znalosti Ataru jsme věděl, že další útoky bude agresivní a připravil se na další Sallin útok stále v postoji Makashi, protože, pokud se mi bude dařit odrážet nějakou dobu Salliny útoky, tak ji agresivita Ataru unaví.
Podobně se mi podařilo odrazit i její další útok, po kterém se však na chvilku zastavila jako by zvažovala další postup. Odolal jsem nutkání přejít do útoku a trpělivě jsem vyčkal dalšího ataku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“