Výcvik pro uživatele Jordi Linx

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Enkláva Jedi - Soubojová hala:

Salla stála potom se znovu rozběhla proti Jordimu a použila JUNG MA. Což byl velice složitý obrat o 360 stupňů pro větší razanci útoku. Jordi však útok zablokoval. Avšak bylo to velice složité, neboť její čepel byla posílena o obrat , který udělala. Avšak Jordimu se to podařilo.
Salla se rozhodla, že se nenechá vyčerpat a proto se přeorientovala na formu Makashi. Kterou dobře ovládala. A nyní nechala na padawanovy co udělá.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - Enkláva Jedi - Soubojová hala :
Když jsem si všiml změny přechodu Sally z Ataru do Makashi, tak jsem si také uvědomil, že svým Makashi se jí rovnat nemohu, a proto musím přijít s něčím jiným. I když jsem cítil nutkání přejít do rázného útoku s využitím Ataru, odolal jsem a zaujal jsem postoj klasický pro styl Soresu.
Oba jsme společně obkroužili jeden kruh s pohledy navzájem upřenými do očí, když jsem vyrazil do útoku do méně kryté strany Sally, abych uprostřed manévru přešel do stylu Shien k jehož posílení jsem využil půlotočku přes záda na druhou stranu než jsem zamýšlel útočit původně a pokračoval jsem v zasazení několika dalších ran. Salla vše s vypětím a elegancí Makashi první sérii útoků odrazila, ale rychlý přechod mezi styly ji přecejen překvapil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Enkláva Jedi - Soubojová hala:

Salla vše s pomocí síly vykryla a s urputností budoucího jedi se vydala do proti útoku. Její útoky vedla síla a Salla se jí plně oddala.
Otočka na pravou a švih na levou, skok a útok na nohy. jordi vše vykryl ikdyž měl jisté problémy. Sallla chvíli vyčkávala a studovala jordiho slabiny. A potom vyrazila, zaútočila na levou stranu ladně se přetočila na pravou a udělala ještě naznak na levou a znovu zaútočila na pravou stranu. Nyní se střetly čepele Sally a Jordiho, bzučely jak do sebe byly zaklesnuté.
Salla nyní použila sílu a jemně do Jordiho silou žduchla. Ten vyveden z rovnováhy spadl. Salla se okamžite pustila do útoku a nyní už Jordi nemohl nic dělat a věděl to. Prohrál, bylo to neodvratitelné.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - Soubojová hala:
... pamatuj si, že je vždy naděje. probleskli mi slova, která během výcviku jednou použil mistr Tokare, když se mi stále znova a znova nedařilo použít žáídanou dovednost. Viděl jsem, jak se ke mně blíží Sallina čepel a věděl jsem, že moc šancí na výběr nemám. Silou jsem lehce udeřil do její rukojeti, abych vychýlil dráhu jejího meče a se vší mrštností, kterou jsem v sobě měl a s použitím Síly jsem se silně překulil na protější stranu než jsem se pokusil vychýlit čepel a to tak, abych po překulení stanul na nohou a světelný meč svíral proti Salle. Nejprve jsem se lehce uvolnil, ale pak jsem se rozhodl, že je třeba jít do toho naplno a přestat taktizovat, proto jsem přešel do postoje pro Ataru, svůj nejsilnější styl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Soubojová hala:

Salla se rychle vzpamatovala avšak její seknutí bylo bezúspěchu. Jordi už nebyl tam kde měl být. Salla se ryvhle pootočila k Jordimu čelem a všimla si jeho nového postavení. Chtěl to skoncovat proběhlo Salle hlavou. A ona už taky chtěla mít souboj za sebou. Proto také jako Jordi, přešla na Ataru.
Po několika úderech jejího srdce se pustila do útoku. Každý útok odvracel Jordi a přidával za ním proti-útok. Takže to byl v očích nestraného pozorovatele skoro dokonalý souboj.
Jordi i Salla, oba čekali na chybu toho druhého.
Salla byla v používání Ataru zběhlejší a bylo to vydět i v souboji. Protože Jordimu každý jeho tah vrátila s ještě hrozivějším protitahem.
Po posledním útoku Salla poodstoupila a potom se rozběhla na padawana. Silou ho udeřila a potom mu silou odklonila jeho světelný meč. Jordi tak nedokázal vykrýt Sallyn útok a dostalo se mu rány světelným mečem přímo do hrudi. Tohle byl konec. Mistr Zhar Lestin ukončil souboj.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - Soubojová hala:
Chvilku jsem ležel na zemi a přehrál si svoji chybu, kterou jsem tentokrát nestihl napravit. Bolest od zásahu cvičného světelného meče jsem se snažil nevnímat a klidně jsem se postavil, i když bylo poznat, že jsem byl z toho zásahu notně otřesený. Světelný meč, který jsem stále držel v pravé ruce jsem deaktivoval a připevnil na opasek, abych se úctivě poklonil nejprve Salle, jakožto soupeřce a poté mistrům, kteří seděli ve společné skupině.
Vyhrála jsi zaslouženě, udělal jsem příliš mnoho chyb. dodám ještě upřímným tónem k Salle a zamířím k mistru Tokaremu, jehož jsem učedníkem.
Omlouvám se, že jsem vás zklamal mistře. Ale souboj jsem protaktizoval a ještě udělal několik chyb na víc. pronesu k němu s úklonou, jakmile k němu dorazím.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 20.12.2007 20:53:56, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Soubojová hala:

Mistr poslouchal padawanova slova. A nakonec promluvil.
Mistr Tokare:Ne padawane tím to není. Ty jsi příliš arogantní a sebevědomý. Nejsou to chyby ale nedůvěřivost k síle. A ta tě stála vítězství. Protože v tomto turnaji nejde o vítězství, nebo prohru. Ale o poznání sebe sama a o poznání síly. A ty jsi zklamal. Máš se toho ještě hodne co učit. Salla totiž nebyla silnější ani lepší jenže ona už si tímto turnajem prošla minulý rok a měla stejný problém jako ty a už si ho uvědomila.
Mistr kývnul na Sallu a ta se mu uklonila.
Mistr Tokare:Nyní běž padawane a rozjímej. A dám ti radu pokud nebudeš chápat zeptej se Sally.
Mistr padawanu pokynul k odchodu. Mezi tím se chystal další souboj.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - Soubojová Hala:
Mistr Tokare mi vrátil můj světelný meč a já rozrušen jeho slovy jsem zamířil pryč z této soubojové haly.
Arogantní ? Sebevědomý ? Vím, že spousta padawanů k tomu tíhne, ale že jsem k tomu spadnul i já ? Vždy jsem se přeci snažil být vstřícný ke všem a vše pečlivě rozmýšlet a správně odhadnout svého soupeře ? Viděl jsem tu aroganci dnes a denně, ale že bych tím byl pohlcen i já ?s těmito myšlenkami a úvahami jsem procházel chrámem, hraje si se svým světelným mečem v pravé ruce, abych se zastavil a vzhlédnul.
Neúmyslně snad díky vedení Síly jsem se ocitl v druhé tréninkové místnosti, která byla nyní úplně prázdná. Protože moji mysl zahltila spousta myšlenek, tak jsem se rozhodl pro cvičný souboj s tréninkovým droidem. Sice se nevyrovná živému soupeři, ale na nejvyšší úroveň nastavení postačuje k tréninkovým potřebám padawanů. Neuvolnil jsem svůj plášť ani neodložil věci, které by mě mohli tížit. Jedi si nevybírá místo boje, Jedi bojuje pokud není jiné cesty. zazněla mi v hlavě další poučka mistra Tokareho, zatímco se můj stříbrný meč v pravé ruce zažehnul a jeho čepel ladně vyjela. Tohle mi připomělo, když jsem poprvé složil svůj vlastní světelný meč, bylo to v poměrně ranném věku, protože má cit pro práci se světelnými zařízeními a hlavně to beru i jako svoji zálibu, takže upravování mého meče je mým koníčkem. Ale teď jsem se oprostil od těchto myšlenek, ponořil se do Síly a sledoval droida, kterého jsem aktivoval zmáčknutím tlačítka pomocí Síly.
Jeho cvičné čepele se žlutě rozžhnuli a vyrazil opatrným postojem proti mě. Vydechnul jsem dotkl se Síly a rázným skokem jsem vyrazil naproti droidovi, dopadl jsem těsně před ním a tvrdým úderem meče jsem ho odrazil o metr nazpět, abych znova vyskočil, tentokráte vysoko a s přemetem přistál za droidem, kde jsem mu uštědřil další úder, ale droid se bránil. Nechávál jsem s sebou plynout Sílu a ponořil jsem se do rytmu svého stylu Ataru, skok-úder, skok-úder, abych po chvilce zůstal stát zády k droidovi, jehož cvičné meče leželi o kus dál na podlaze.
Nebyla to arogance, ale zdráhavost - nebo možná myšleno arogance k boji. Když jsem měl bojovat se Sallou, tak jsem váhal, nevěděl jsem, jak začít. Nebylo to sebevědomí ve svoje síly, ale přílišné sebevědomí v moje vítězství, kdy jsem věřil, že až nasadím svoje Ataru, tak mu Salla neodolá, ale nestalo se, protože když jsem do Ataru konečně přešel, tak jsem nevyužil jeho plnou sílu, jako teď proti tomu droidovi. rozmýšlel jsem tam a na podlahu padali kapky mého potu.
Usmál jsem se, deaktivoval svůj světelný meč a začal uklízet droida, jehož oprava končetin mi nezabere tolika času, protože to nedělám poprvé. S touto novou zkušeností a sebevědomím, jsem se poté vrátil do hlavní výcvikové haly, kde se schylovalo k souboji dvou padawanů, kteří se probili až do posledních kol. Svým rozmýšlením jsem strávil mnohem víc času, než jsem původně myslel, ale nevadilo mi to, protože jsem se cítil opět o něco blíže k tomu být Jedim.

EDIT: Předbíháš moc děj, Upusť od toho! No změň: k souboji dvou padawanů, kteří e probili do posledních kol. Turnaj trvá několik dní a tak tohle nejsou poslední kola! Arves Jace
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 19.12.2007 19:58:50, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Soubojová Hala:

Mistr Tokare pozoroval jak padawan přichází zpět. Věděl to ještě dříve než přišel, že jde zpět sledoval ho totiž v sílé každý jeho pohyb. Všechno co dělal a jak se cítil i to mistr věděl.
Mistr počkal až Jordi přijde trochu blíž a potom se k němu pomalu vydal.
Mistr Tokare:Ty se mnou nesouhlasíš, padawane? Cítím v tobě pravý opak emocí, které by jsi měl cítit. Jsi arogantní a moc sebejistý. A nedokážeš se spolehnout na sílu. Ty ještě hodně učit se musíš. To jasné je. A hlavně o chybách a o poučení z nich.
Mistr se přísně podival na Jordiho a potom se otočil a odešel. Aby sledoval jak pokračuje další zápas v turnaji.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - Soubojová hala:
Mistrův výrok mě zarazil a znovu mě zmátnul, ale zkušenost a uvědomění, které jsem před chvíli pocítil byli jasné.
Ano mistře, nesouhlasím. Jste můj mistr a naučil jste mě hodně, ale v tomto s vámi musím nesouhlasit. Chyba nebyla v mé nedůvěřivosti v Síle, ale ve mě a mé schopnosti využít Sílu, chyba byla v mé přílišné víře v mé konečné vítězství, kterého jsem nedosáhl, protože jsem do souboje nešel jako Jedi, ale jako voják, který chce vyhrát. Jediové nejsou vojáci, Jediové jsou ochránci míru a ochránci republiky. pronesu přímo k mistrovi, ale plynule a s rozvahou, kterou jsem nabyl před chvílí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Enklava jedi:

Jordi několik dnů jen tak chodil a přemýšlel o mistrových slovech. Avšak když se dozvěděl, že Salla bude bojovat s dalším padawanem. Rozhodl se, Jordi že u toho nebude chybět. Již předem si zjistil, že Salla bude bojovat proti Mace Zakusmovi. Mace byl asi o dva roky mladší než Salla a co říkali ostatní padawani tak je i méně zkušenější.
Jordi došel do soubojové místnosti. Kde byla Salla v hloučku padawanů, když ho uviděla tak k němu přišla aby ho pozdravila a taky, aby si s ním na chvíli popovídala jak Jordi poznal později. Potom už začal být mistr Zhar Lestin trochu nervozní tak se Salla rozhodla jít za ním a odevzdat mu svůj světelný měč. Po chvíli přišel z opačné strany Mace. Turnaj měl za chvíli začít a tak se Jordi rozhodl najít si nějaké pěkné místo odkud by dobře viděl.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - Soubojová Hala:
Poté co jsem se taky pozdravil se Sallou a byli jsme přerušeni mistrem Zhanem, rozhodl jsem se tedy usadit. Všiml jsem si jednoho místa, které bylo nedaleko mého mistra Tokareho. Prošel jsem okolo něj, uctivě jej pozdravil a zasedl na vyhlídnuté místo, abych mohl sledovat souboj.
Ale pořád mi nešla z hlavy moje diskuze s mistrem Tokarem.
Vím že je to můj mistr, ale prostě mi nepřijde že by jeho slova byla vyloženě pravdivá. Sledoval jsem i jiné padawany a dokonce i Jedie, ale nezjistil jsem, že bych se choval arogantněji než většina z nich.
zamyslel jsem se a ani jsem nepostřehl zahájení souboje.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Soubojová Hala:

Mace se uklonil a něco Salle řekl. Avšak Jordi neslyšel co řekl, byl totiž dosti zaneprázdněn přemýšlením o mistrově slovech. Potom Salla zmáčknula aktivační tlačítko a její nová zbraň se modře rozsvítila. Mace také nelenil a zapnul svůj světelný meč. Salla se podívala do hlediště a potom se vnořila do síly a zaútočila. Salla udělala Jung Ma což vedlo k daleko razantnějšímu útoku než Mace čekal. A taky ho to zaskočilo. Salla neváhala ani vteřinu a zaútočila na Mace znovu tentokrát mířila na nohy. Macovi nezbívalo nic jiného než se soustředit na obranu a vykrývání stále obtížnějších útoků od Sally.
Mistr Tokare sledoval souboj s jistým zanícením. Potom se zvedl a přešel blíže k Jordimu.
Mistr Tokare:Tak co padawane přemýšlel jsi o mých slovech?
Mistr se na Jordiho vyčítavě podíval a potom začal sledovat zápas čekajíc na Jordiho odpověď.

___________________________


Pravidla: Otázka 1. Popiš vlastními slovy tvar příspěvku.
Otázka 2. Jaká je maximální velikost obrázku.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - soubojová hala:
Ano, mistře neustále mě tyto myšlenky neopouští v posledních dnech.
odpovím, okem letmo zalétnu na dění souboje, abych se poté opět otočil k mistru Tokaremu.
Každý z nás je trochu arogantní a sebejistý v jisté části nás samých a činnostech, které zvládáme nejlépe. Možná jsem přistoupil k tomu turnajovému souboji s jistou dávkou arogance, ale sebejistý jsem si nebyl. Spíš jsem pocíťoval opatrnost a vědomí toho, že proti mě stojí silný soupeř. Zalekl jsem se schopností Sally a byl jsem nejistý a nedovedl se plně spolehnout na Sílu. Proto jsem také na zemi skončil já. Ale když přemítám sám nad sebou, tak si arogantní nepřipadám a věřím, že i nejsem. Občas bývám horlivě přesvědčený o tom, co vím a zažil jsem. Ale pokud bychom si nebyli jistí sami s sebou, tak by jsme o sobě pochybovali, což by mohlo vést ke strachu. Zatímco přílišná arogance, by mohla vést k hněvu.
pronesu, nad čím bádám v poslední době a s klidem v mysli čekám na mistrovu odpověď.
-------------------
Odpověď: 1, Lokace a případný čas jsou podtrženy, přímá řeč zvýrazněna tlustě a myšlenky kurzívou. Nějaké odřádkování pro přehlednost neuškodí. Jinak ještě osobně používám pro zprávy v datapadech, listech papírů apod. code, ale to není v pravidlech.
Odpověď 2: Maximální velikost obrázku vloženého na fórum v běžném příspěvku je 640x480.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - soubojová hala:

Mistr Tokar bedlivě poslouchal Joriho názor a sledoval přitom Sallu a mladého Mace jak spolu bojují. Boj to byl úchvatný, protože Salla jak všichni předpokládali utočila a nic Maceovi nedala a ten se jen bráníl avšak potom Mace udělal JUNG a odhodil Sallu silou. Ta při se při dopadu shoulila do klubíčka a udělala kotoul. Potom vstala a udělala parakotoul a Sallinin a Maceuv světelný meč se střetli. Nikdo z nich neustupoval a Salla silou do Mace žduchla a ten spadnul. Salla udělala další parakotoul a už měl Mace světelný meč u krku.
Mistr Tokare:Zajímavý souboj co Jordi?
Potom začala většina okolo volat Sallyno jméno.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“