Výcvik pro Zendyho

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám jedi- Temná místnost

Může hrát udělat tohle?

Máchne, a usekne ti kousek pláště.

Nechci tvojí smrt. Chci aby jsi trpěl.

Silou s tebou mrskne o zeď. Zas ti jich několik vrazí.

Tvůj otec se o tebe neuměl starat.

A opět ti jich několik vrazí. Podrazí ti nohy, a dupne ti nohou do obličeje.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Chrám jedi-Temná místnost

Aaaah...

Odrazil jsem ji silou a spadla na zem. Znovu jsem vstal.

Taky tě nechci zabít ale ani nechci aby jsi trpěla! Ale bude-li to nutné budu ti muset oblížit!!

Opět se rozážila cervená záře a přišel na mne útok. Zapl jsem svůj meč a odskočil. Útočila stále silněji a silněji už jsem skoro nemohl z posledních sil při jejím útoku jsem ji odrazil silou... spadla na zem a upadl jí meč. Vzal jsem ho do ruhy a držeh ho pevně aby si ho nemohla přivolat.

Co si zač?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám jedi-Temná místnost

Já jsem ty. Jsme tvoje budoucnost. A sem tvoje přítomnost. sem to, čeho se nejvíce bojíš, ale i to, po čem toužíš. Jsem tvoje síla. Já jsme ty. Jsem tvoje temný stránka. A sem tady, abych tohle ukončila.

Zabýskly se další světelné meče, z čehoš si jeden zvala.

Cesta vede přeze mně. Musíš mně zabít, nebo jí zabiju tebe.

Tato slova byla jasna, ta jasná, jak si to dlouho neslyšel.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Chrám jedi-Temná místnost

Ok jak chceš!Budu tě muset zabít

Pár krát jsem se nadech abych nabral nové síly...

Ok du nato

Prokřupal jsem si prsty. Zapl jsem oba dva meče. Útočil jsem několikrát oběmy meči. Ona ovšem útočila velice silně až mi ten červený meč upadl na zem. Útočil jsem už jen s jedním mečem a šlo mi to lépe. Několikrát jsem zautočil pak jsem použil sílu a shodil ji na zem zamířil jsem jí na krk mečem...

Nemůžu tě zabít jedi nesmí

Poté jsem jí odkopl meč někam do tmy.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám jedi-Temná místnost

Tohle....tohle jsme od tebe nečekala. Možná z tebe opravdu něco bude. Překvapil jsi mně. Překvapil jsi mně, možná až moc. Ale aby jsi uspěl, nemůžeš přemoci mně, ale sebe.

Pozvedne se opět. A zase na tebe zaútočí mečem. Odněkud přitaženým mečem.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Chrám jedi-Temná místnost

Jsem mnohem lepší než si myslíš

Pokus jsem se více požívat sílu, takže jsem se pokusil ji vyzvednou do vzduchu jako to udělala ona mě pak jsem ji pomocí síly odrazil někam do tmy... nazarila do zdi a upadla na zem. Znovu jsem ji vyzvedl odmršil ji na druhou stranu. Přitáhnul si její meč počkal až vstala hodil jsem jí ho se slovy.

Tak pojď ukončíme to jednou pro vždy

Zapl jsem svůj fialoví meč...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám jedi-Temná místnost

Přinutil jsi udělat něco, co tě posunulo dopředu. Přes všechny svoje city, co jsi ke své matce cítil, ses dostal, a to jí oslabilo. Bylo vidět, že je slabší. zapla svůj světelný meč, a byla připravena rozhodnout o tvém osudu.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Chrám jedi-Temná místnost

Několikrát jsem zaútočil ale nebyli to smrtící útoky chtěl jsem jen zjistit jak moc zeslábla. Změna tam celkem velká ale i tam byla dost silná.Poté jsem začal útočit normálně ale ještě ne smrteně. Udělal jsem pár kroků zpátky.


Vzdej se a přežiješ v pořádku... zaútoč a možná přežiješ ale nebudeš mít ruku nebo nohu!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám jedi-Temná místnost

Tvoje kroky z ní udělaly silnější, než předtím. Opět jsi nechal podstoupit své city, které ji pomohly nabrat nové síly. Byl jsi v tom sám, nikdo ti nemohl pomoct. Nikdo, pouze ty sám. Ovšem s jiným přístupem. Tvoje city ti znemožnily na ní efektně zaůtočit. Nikdy jsi to nedokázal. Zde to bylo ještě těžší. Po několika tvých utocích, pár krokech dozadu a tvým proslovu se tě tvá matka zeptá.

Opravdu se mně tak bojíš? Že ustupuješ? Jedním si můžeš být vždycky jist. Já zaůtočím vždycky. Dokud s tebe nezůstane jenom troska nemožná cítit sílu. Napravím chyby, co udělal tvůj otec.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Chrám jedi-Temná místnost

Nebojím se tě! Jen ti nechci ublížit ale asi nemám na vybranou!!

Několikrát jsem velmi tvrdě zaútočil!

Už mě to s tebou nebaví! Skoncuji to jednou pro vždy!

Udělal několik ještě tvrdích útokú!Ale byla mnohem silnější než kdy před tím.
Po několika minutách jsem jí usekl levou ruku...svalila se na zem tou bolestí.
PO chvíli opět vstala,tohle jí nejspíš posílilo ješte víc. Několikrát zaútocíla tak tvrdě že jsem skoro neudržel meč... Odskocil jsem kus do zadu.

Čas na konec!

Rozběhl jsem se přímo proti ní a rozsekl jsem jí na půl...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám jedi-Temná místnost

Tím, že jsi se donutil opustit od svých vzpomínek, citů a donutil jsi se udělat nepředvýdatelný pohyb, jsi porazil své temné já v souboji. Světla se zhasla, a z z dveří za tebou vyšel do místnosti slabej paprsek světla. V nich stál tvůj mistr.

Vedl sis dobře. Těďka můžeš být konečně Jedi! Následuj mně.

Řekl ti mistr, který se tě hned ujal a požádal tě, aby jsi ho následoval. Chvilku jste procházeli chrámem, aby jste stanuli před zavřenou místností. Mistr bez jakékoliv mimiky otevře dveře do temné místnosti a pokyne ti, aby jsi šel vpřed. Pomalu kráčíš vpřed a mistr vejde do místnosti za tebou, dveře se zavřou a místnost pohltí tma.
Náhle vycítíš nutkání zastavit se.

My všichni jsme Jedi. Skrz nás mluví Síla. Skrz naše činy, se Síla sama prokazuje. Dnes jsme zde proto, abychom potvrdili, co Síla prokázala

Ozve se tobě známý hlas, který jistě patřil někomu z rady. Jako další osvětlí místnost několik světelných mečů zelené barvy, kdy je většina zdvižena kolmo k zemi a pouze mistr Skywalker, jej udržuje skloněný. Letmo přehlídneš tváře za meči a postřehneš obličeje členů rady Jedi.

Padawane, přistup blíže.

Pronese mistr Skywalker, aby zvedl svůj meč do kolmé polohy, zatímco ostatní jej skloní čepelí k zemi, ty přistoupíš blíž.

Tvůj výcvik byl dlouhý, a těžký. Často jsi byl agresivní, a nejednal jsi jako Jedi. Často jsi nechal promlouvat své emoce. Ale i tak jsi vždycyk vše vyřešil, a zůstal jsi věrný světlé straně.

Poklekneš před mistrem Skywalkerem, jako by ti to poručila sama Síla.

Padawane Zendy, jménem Vrchní Rady řádu, z vůle Síly, tě tímto prohlašuji, Jedim...

Začne mistr Skywalker odříkávat formuli, která ti tak krásně zní, zatímco téměř přiloží svůj světelný meč na tvé levé rameno, poté na pravé a zpět na levé.

...Rytířem republiky.

Dokončí svou frázi Skywalker, aby poté ovládlo místnost na chvíli ticho.

Pozvedni svůj meč Zendy, rytíři Jedi. Nechť tě provází Síla.

Dokončí oficiální obřad slovy tvůj mistr, zatímco ty aktivuješ svůj meč a zvedneš jej kolmo, jako nyní všichni přítomní.
________________________________________
Dokončil si výcvik, někdy dneska ti sem ještě napíšu hodnocení, když tak se můžeš těďka vyjádřit k něčemu. Jakoby "pod čarou". Mise ti začne zejtra, nejpozději koncem týdne. Ale spíš zejtra.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Hodnocení:

Tvar příspěvků: Tady to bylo v pořádku, nemusel jsme nikdy žádat o edit. Jak sem se ale díval, na začátku to bylo horší. Zde sem byl ovšem spokojen. Ale pokud bychom to vzali z pohledu pravopsiu, tak to byl děs a hrůza.

Chování charakteru: Na jedie byl někdy moc agresivní, aorgantní, někdy se zase bál nebo nasazoval smutné oči. Tohle je velká slabina. Taky jsi stále vytahoval meč a rozsekával blastery. A stále se přeceňuješ. Na jednu stranu přemýšlíš jak všechny přepůlíš, když se dostaneš k činům, tak furt ustupuješ, a kryješ se za to že "jedi nezabíjí" VElkej problém.

Postup v příběhu: Nejsem v tomhle moc spokojen, někdy jsi předbíhal strašně dopředu, někdy si zase byl na místě dlouho, a ani moje snaha tě posunout nedopadla dobře.

Reakce na podněty: Velký kámen úrazu. Dával jsme ti cesty, ale tyjsi si vždycyk vybral jinou, bohužel většinou horší. Stačí se kouknout na konec, kdes měl snahu stále útoči, a pak nabízet, ať se vzdá, i když jsem napsal, že takhle ne.

Využití Síly: Tady nic moc, jako Jedi si moc sílu nevyužíval, ale to mně ani moc nevadí. Jako Jedi by si se na sílu neměl spoléhat, pouze si dopomáhat.

Takže, Zendy, vyšlo mi to na +/- 50%, někdy byly dobrá nápady a reakce, někdy bych tě za ty tvoje příspěvky zabil. Ale snaha byla, takže to zaokrouhlíme na 51%, aby někdo neměl námitky...

Následky výcviku:
+ Útok světelným mečem. (Tvoje útoky jsou silnější, a rychlejší)
+ Síla odhození. (Dokážeš odhodit protivníka, či objekt velkou silou vpřed)

LOCK

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“