Výcvik pro Zendyho

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Výcvik pro Zendyho

Příspěvek od Garth Devilman »

Tatooine

Seděl jsi v kantýně a čekal až k tobě přijde číšník, abys mohl zaplatit útratu. Měl jsi namířeno na Yavin IV a doufal, že by ses někdy v budoucnu mohl stát Jedim… Obsluha v podobě krásné twilky přistoupila k tvému stolu. Budete si přát ještě něco? Zeptala se sladkým, obchodnickým tónem. Nasadila jeden ze svých, krásných úsměvů, který ji ovšem vzápětí zkazil jeden místní opilec, který ve spěchu rozbil skleničky u baru. Dva hrdlořezové, kteří seděli o pár stolů vedle se neslyšně zvedli a vyklouzli zadním vchodem ven. Budete si přát ještě něco? Zopakovala otázku servírka.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Tatooine

¨Co že tak najednou odešli... Zamyšleně jsem koukal do blba
Budete si přát ještě něco?Řekla netrpělivě servírka
Pardon?Ne diky jen platim.Zaplatím a vyjdu se podívat kam odešli ti hrdlořezové.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Tatooine

Ocitl ses venku a tam jsi uslyšel, jak se ti tři o něčem dohadují…

1. Hrdlořez: Buď nám to dáš nebo si to vezmem samy, že jo?
2. Hrdlořez: Jo, pan Sertik nemá rád, když mu bereš něco, co patří jemu, takže to radši vysyp!!!

Opilec byl očividně bezradný. Co, co po mě chcete? Já jsem nic nevzal, to je moje… Situace se stávala kritickou. Oba zákeřníci vtáhli chudáka do úzké uličky, kde už byly slyšet pouze nadávky a občasný pláč…

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Potichu se přiblížím blíž a poslouchám co se tam děje pořát říkali ať jim to dá když jsem v tom uviděl jak jeden z hrdlořezů vytáhl blaster.
Sakra!Co teď?řekl jsem si.
Pak jsem tam skocil, vytasil meč a rosekl blaster.
Co se tu děje??Zeptal jsem se a čekal jsem na odpověď

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Tatooine

Hrdlořezové tě zaregistrovali a přesunuli tvou pozornost na tebe. Ten co stál nejblíž k tobě tě srazil k zemi, takže jsi nemohl vůbec nic dělat...

1.Hrdlořez: A co ty tady jako okouníš?
2.Hrdlořez: Jo, zvedni se z týhle písčitý země a běž si po svejch hošánku, tady nemáš co dělat...
Pomozte mi prosím...
Škemral opilec, ale vzápětí dostal pořádný kopanec od druhého násilníka a se skučením padl k zemi...

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Tatooine

V hlavě se mi rodil skvělí plán
Dobrá tak já jdu Vzal jsem svůj světelný meč a odcházel jsem pryč a v tom jsem udělal salto dozadu ve vzduchu zapl svůj meč a rosekl ty dva hrdložeze vejpůl!

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Tatooine

Děkuji vám pane, že jste mne zachránil… Opilec se postavil na nohy. Mohl byste pro mne něco udělat? Zašmátral v kapse svého, špinavého obleku a vytáhl zářící krystal. Podle vašeho vzezření soudím, že jste Jedi. Mohl byste tedy tady tohle doručit na Akademii? Zeptal se a už natahoval ruku s krystalem…

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

To nesálo za řeč... Vypl jsem světelný meč a pokračoval.

No víte pane ja ještě nejsem rytíř Jedi ale mám na tu akademii namířeno aby se ze mne stal Jedi takže s radostí doručím...tuhle...věc a mám to doručit mistrovi Lukovi Skywalkerovi nebo někomu jinému?[/i]

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Tatooine

Muž se nervózně ošil. Předejte tenhle krystal, jakémukoliv Mistrovi, ale pospěšte si, temnota přichází... Při těch slovech ti vrazil onen předmět do ruky a vzal nohy na ramena, jakoby mu za patami hořelo .Zůstal jsi sám stát v uličce s krystalem v ruce...

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Zajímalo by mne kam tak pospíchal...ale co nemám na to čas
Vydal jsem se tedy sehnat si nějáky odvoz na akademii ale pořád mi vrtalo hlavou proč tak spěchal a co to je za divný krystal...
Až jsem si sehnal konečně vesmírnou loď :X-wing: Měl jsem v plánu odletět na akedmii abych se stal Jediem a odevzdal ten divný krystal.

Trošku jsem to upravil... Garth

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta na Akademii

Dohodl ses s jedním pašerákem, že ti pronajme loď. Složil jsi potřebnou částku a mohl jsi vyrazit. Když jsi nastupoval do lodi, vypadl ti s kapsy krystal. Zvědavě jsi ho zvedl, byl rudě zbarvený. Tušil jsi, že to není dobré znamení a byla to pravda. K lodi přicházel muž zahalen v kápi. Nikdo jiný v přístavišti nebyl. Jen ty, on a tvoje loď...

________________________________________________________________
!!!!! Piš lokace !!!!!! :)

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Cesta na akademii
Dobrý den,hledáte někoho nebo něco?zeptal jsem se a muž neodpověděl.
Halo?Slišíte mně?neodpovídal,tak jsem potichu řeklTak di k čertu!Vzal jsem krystal Nechápu proč tak divně září před tím tak nezářil.Nebo jo? nebudu to teď řešit! Přišel jsem blíže k muži a zeptal se Tak hledáte teda něco?

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta na Akademii

Muž, ale jakoby nevnímal a dál zíral na předmět, který jsi svíral v ruce. Víš ty vůbec, jak mocný předmět držíš? Přes kápi, kterou měl ten tvor přes oči mu nebylo vidět do obličeje. Krystal se ti rozvibroval v ruce. Dej mi ten krystal, dobře zaplatím... Nabídl ti muž ruku.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Cesta na Akademii

Podíval jsem se na něj a na jeho ruku
Neměl bych to dělat i když nabízí za to peníze.Ne na co to myslím slíbil jsem tomu divnému chlápkovi z baru že to doručím mistru Skywalkerovi!
Né díky já spěchám na akedmii stát se Jediem nashledanou!

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta na Akademii

Tak ty spěcháš stát se Jedim? Muž vypadal, že ho tvá slova pobavila. Tak to se vtom případě podíváme zdali jsi tohoto titulu hoden... Muž zvedl ruku a krystal ti začal pomalu vyklouzávat z ruky. Léta praxe hošánku... Tvůj protivník vypadal, že si je svým vítěztvím nad tebou již víceméně jistý...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“