Výcvik pro Lord Berryuse(Illias Berry)-SR

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Lord Berryuse(Illias Berry)-SR

Příspěvek od Jordi Linx »

Pokoj padawanky Illii, chrám Jedi Coruscant:
Illias v poklidu meditovala, když ji vyrušil klepot na dveře jejího pokoje. Neváhala a otevřela, aby spatřila lidského Jediho.
Omlouvám se, že tě ruším padawanko Berry, ale tvá mistryně si s tebou přeje mluvit. Čeká tě u vchodu do knihovny.
předá mladý Jedi zprávu, ukloní se a opustí pokoj padawanky.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 17.5.2008 20:42:08, celkem upraveno 2 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Pokoj padawanky Illii, chrám Jedi Coruscant

Byla jsem ráda že ke mě někdo po dlouhé době zavítal... ke mně moc nikdo nechodil... můj pokoj, byl tak rozbordelený, že jsem hledala meč čtvrt hodiny než jsme onen krásný meč našla... Poté jsem otevřela, uklonila jsem se a šla do knihovny. Čekala tam na mě mistrině Yaddle, která zrovna něco četla. Došla jsem k ní a uklonlia jsem se:Co si budete přát moje mistryně??? Stála jsem a čekala na odpověď mé mistrině Yaddle.
______________
Wow, hrát za holku je těžší než jsem myslel... :) jo a pls předem se omlouvám, za překlepy.
Jeden detail - trochu jsem pozapoměl, že tvůj mistr je vlastně mistryně :roll: , tak to prosím pouprav ve svých příspěvcích, díky.
Naposledy upravil(a) Lord Berryus dne 05.1.2008 14:06:05, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Knihovna řádu Jedi, Coruscant:
Tvá mistryně Yaddle se k tobě pootočila a odložila záznam, kteerý si právě pročáítala.
Hodně dlouho už možná žiji, takže dlouhý čas nezdá se být čtvrt hodina, ale protože já znám tě Illias, tak jasné mi je, proč zdržela jsi se.
pronese Yaddle trochu káravým tónem, který i přes necelý metr její výšky dovedl budit heůzu a pokoru u všech padawanů, které již vycvičila.
Ale poté se přátelsky usmála a z kapes svého roucha vylovila sladkosti, která tam snad skoro vždy nosila, aby dva kousky nabídla Illias.
Illias omluvu mou přijmi, trochu příliš do čtení historie jsem se ponořila. Ale proč zavolat jsem si tě nechala, bych sdělit ti měla.
pronesla přátelsky a pomalým klidným krokem přešla ke stolu, kde se usadila na židli.
Na Ilumu problém jistý vyskytl se, který potřeba vyřešit je. Proto na cestu přichystej se, byť chladno tam je. Více cestou sdělím ti, kdy zítra společně s mystriňí Shaak Ti a padawanem jejím odlétáme. Do té doby připravena buď.
vysvětlila Yaddle důvod, proč si zavolala svoji padawanku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Knihovna řádu Jedi, Coruscant:

No víte... mistryně... no... já asi dneska nestihnu všechno najít v tom mym rozbordeleném Bactovém chvlívku... ale pokusím se Odešla jsem od mystrině uklízet si v ubikaci. Po chvilce jsem to měla... stačilo použít sílu... ale po dalčích 20 minutách jsem tam měla zase chlívek... nevěděla jsem, kam jsem si dala meč...po chvilcejsem zase uklízela tentokrát jsem nevěděla, kam jsem si dala datapad a komlink... tak pořád a pořád až jsem to uklidila a vyšla z ubikace.........
________________________
Jedna připomínka k slohovému stylu. Trojtečky(a další tečkovité užívané útvary) používej pokud možno v přímé řeči a ne v bežném textu. Tam to radši nahraď větou, nebo dvěma. I oddělení odstavce, byť na malém úseku textu může zapůsobit stejně efektivně, ale vzhledněji.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chodby v chrámu Jedi, Corsucant:
Když jsi vyšla do chodeb chrámů, tak jsi trochu s údivem uvědomila, že už se den nachýlil k večerním hodinám. Chvilku se procházíš chodbami, když dojdeš do jedné z větších hal, kde je právě skupina mladších padawanů a vzrušeně hovoří o jakési zajímavé události.
Na Rexus Prime se prý ukázal hrabě Dooku.
zaslechneš nejprve od prvního.
Raxus Prime to je.
zavrhne to druhý z padawanů, aby je přehlušil třetí.
Vystoupil proti republice, prý je zkorumpovaná nebo podobně. Dokonce vyzval některé světy k jejímu opuštění.
pronesl ten třetí a zbylí tři padawanové jenom užasle hleděli na to, co teď řekl.
Víte, že ho cvičil mistr Yoda ?
ozve se další z padawanů a v hloučku to znovu užasle zahluší.
Teď mě napadá, jesli to nepojede vyřešit sám mistr Yoda.
dodá ještě jeden, než se obdivování zvrhne v hlučné dohadování, co s danou situací.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Chodby v chrámu Jedi, Corsucant:

Měla bych se zaptat mistryně, jestli se to řeší v radě... Yoda je už přece jenom postarší... Došla jsem do ubikace a zjistila, že jsem někde ztratila datapad, tak jsem ho začla hledat... běhala jsem všude po chrámu hledala ale nic jsem nenašla...pořád jsem hledala až jsem se došourala k dveřím rady jedi... Mám odposlouchávat nemám... ale jo... chvilku jsem odposlouchávala a pak jsem běžela zpět do mé ubikace, kde mi ležel na stole datapad a lístek se slovy.............
_______________
Slova na lístku sou na tobě... :D
Zkus trochu znova zvážit to používání troj a víceteček :D

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Pokoj Illii, Chrám Jedi, Coruscant:
Podívala ses na datapad a prohlédla si aktivovanou přední stránku s textem, kde stálo:

Kód: Vybrat vše

Věci svoje ledabyle neměla by jsi opomíjet, stejně tak věci rady neměla by jsi odposlouchávat. Záležitost hraběte Dooku, řešena bude, jak to už řící nesmím. A zítra po obědě odletáme, nezapomeň.
Tvá mistrymě Yaddle.
Vedle jsi ještě našla jeden z tvých oblíbených bonbonů a protože bylo už poněkud pozdě, tak jsi šla po večeři zalehnout a připravit se na další den.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Pokoj Illii, Chrám Jedi, Coruscant:

Ale před usnutím jsem si snědla ten bonbon... a usnula jsem...
Další den

Probudila jsem se s výkřikem... Pozor!!! Podívala jsem se na zem... bylo tam čisto. Stal se zázrak... já si uklidila!!! No jo... vlastně včera... Oblékla jsem si v soukromí tuniku a opasek se světelným mečem a komlinkem... Vyšla jsem z ubikace, když jsem si vzpoměla, že jsem tam zapoměla datapad... šla jsem dovnitř a vzala datapad... vyšla jsem ale zase zalezla zpět...něco nebylo v pořádku... jakoby se to obrátilo... ze začátku mi to nepřišlo ale potom jo... No nic... šla jsem na snídani a vrátila se a meditovala... po několika hodinách jsem se podívala na chronometr a šokujíc jsem zjistila, žeje dávno po obědě... rychle jsem vyběhla bez oběda abych byla v hangáru aspoň včas...
___________________
Srry to je zvyk... nejde to jen tak zrušit... fakt srry ale nemůžu jinak... pokusim se jen o troj...
Ano zvyky je těžké překonat, ale jde to ... já mám zase ve zvyku používat trojtečky skoro všude, kde začínám nějaký text, ale sem se to prostě nehodí, tak to překonávám. Neberu to jako vyloženou chybu, ale když se s tím pokusíš něco udělat, zlobit se nebudu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hangár chrámu Jedi, Coruscant:
I když jsi tentokrát spěchala a snažila se nepřijít pozdě, přecejenom se to o trošku nepovedlo, ale čekající mistryně Yaddle nevypadala rozezleně, naopak se zdálo, že má vynikající náladu.
Illias, už na čase jest. Do transportu si pospěšme, nebo bez nás by odletět mohli. Z pilota netrpělivost a jistá zapšknutost cítit je.
pronese mistryně Yaddle a klidným krokem nastoupí do transportu, kam ji s úsměvem následuješ. Ke všemu překvapení, však zjistíš, že v transportu už další pasažéři jsou a váš nástup je vyruší uprostřed rozhovoru, do kterého se zapojí i tvá mistryně.
Jiný materiál použit by mohl být.
pronese Yaddle, k probíhající diskuzi Shaak Ti a jejího padawana Disse Mora, aby se poté uklonila na pozdrav mistryňi Shaak Ti.
__________________________
Jistě sis všiml, že jsem tu trochu 'úmyslně' zkřižil dočasně dva výcviky - pokud tě zájímá, na co Yaddle narážela, tak doporučuju prostudovat druhý výcvik, ale není to nutné :-)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Hangár chrámu Jedi, Coruscant

Sedla jsem si a přihlížela, jak si Diss namáhá mozek.... pak jsem vstala a šla jsem si prohlédnout loď... když jsem se vrátila, sedla jsem si a koukala po stropu. Jak jsem já předpokládala, nic tam nebylo. Pak jsem si vyndala remote a trénovala... po chvilce jsem skončlia a šla jsem hledat mystrini Yaddle... běhala jsem všude ale nikde nebyla.... ale byla... běžela jsem pryč z lodě ale ona právě nastartovala a zvedqal se můstek. jen tak tak jsem tak doskočila a spadla před vchod do lodě... pak jsem šla opět hledat mystrini Yaddle.
________________
Bohužel to nejde... :( jinak to spojení... mno... nevim... co když si bude každej dělat o chce třeba jeden řekne že našel toho druhýho v pilotním centru a ten druhej napíše, že byl v ubikaci??? :lol:
Menší detail k popisu loďi - sice jsem ji nepopisoval, ale jedná se o prostý transport mezi povrchem planety a orbitou - takže má pilotní kabinu a prostor s pasažéry a taky to není místo k tréninku :-D Necháme ten příspěvek být a posunu příběh dál.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba republikového Corelliánského transportu:
Po přistání jsi vystoupila po boku mistryně Yaddle a po krátkém rozloučení s mistryňí Shaak ti a jejím padawanem se k tobě Yaddle otočila.
Pokud chtít budeš, tak k rozprávám mým s politiky připojit se můžeš. Ale protože vím, že mnozí padawani a jediové nadšení toto nesdílejí, tak v pokoji svém meditovat můžeš nebo loď prohlédnout si. Cesta příliš dlouhá nebude, proto na kapitánovo ohlášení odletu připravena buď.
pronese Yaddle, čímž ti dá vyslověne volnost pohybu na loďi po dobu letu a sama se vydá dále. Přivítací obsluha tě slušně poinformuje o lokaci tvé kajuty a dá ti jednoduché instrukce pro pohyb na loďi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Paluba republikového Corelliánského transportu

Sakra... já se chtěla zeptat na bonbon... ale nic... poradím si bez něj... Šla jsem si prohlédnout loď a potom jsem si zalezla do ubikace a lehla si na postel... chvilku jsem ležela a pak jsem vstala a šla jsem meditovat, což mi zabralo takovu hodinu... poté jsem vstala a začla trénovat se světelným mečem... najednou někdo zaklepal..........
________________
.......... znamená nedokončení a pokračování na které máš navázat... :) a navíc nevim co napsat... :roll:
Mohl jsi klidně popsat tvůj pokoj, zavítat mezi diplomaty, kteří spolu štěbětají o ničem, podívat se na vyhlídkovou palubu - prostě využít možností, které ti dané prostředí dá. Ale současné zakončení, také není špatné - a já se mu nebráním, pokud mi to neleze do plánů :-D Naopak má svůj překvapení a inovace příběhu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tvá kajuta, paluba republikového Corelliánského transportu:
Po klepotu na dveře jsi svolila ke vstupu a dovnitř vstoupil jiný nautolan s tmavě modrou pokožkou, už na první pohled jsi poznala že je patří mezi starší populaci tvého domovského národa.
Dobrý den, doufám, že vás neruším slečno Berry, tedy padawanko Berry. Omlouvám se, nejsem si jist, jak vás mám oslovovat slečno. Jsem Lant Dareto a jsem jedním z členů senátního kabinetu senátora Darsany. A právě letím domů na Glee Anselm. A protože jsem měl možnost mluvit s vaší mistryňí Yaddle, tak mě napadlo, že by mohlo být vhodné si promluvit s vámi. Tedy pokud nic nenamítáte. Jak dlouho jste vůbec nebyla na Glee Anselmu ?
začne mluvit očividně hovorný Lant Dareto, jak je na politika zvykem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Tvá kajuta, paluba republikového Corelliánského transportu

Ó, taky vy jste politik... no já jsem na Glee Anselmu nebyla asi 10 let, jelikož jsem cvičila na Jedie... ale vy... no politika mě někdy zajímá, zvláště jestli hájíte Glee Anselm... mimochodem, neznáte náhodou moje rodiče??? já teda nevim, jestli ještě žijou, ale budu ráda za každé jejich připomenutí... Pak jsem se posadila na postel a koukala na toho nautolana...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tvá kajuta, paluba republikového Corelliánského transportu:
Tvoje rodiče říkáš ?
zamyslí se na chvíli Lant.
Na Berryovi si bohužel nevzpomínám, ale přecejenom naše planeta je veliká, a já byl teď dlouho na Coruscantu. Ale můžu se po nich podívat a případně předat vzkaz jestli si přejete.
usměje se přátelsky Lant.
A jaké to je, být členém řádu Jedi ? Musím přiznat, že mě to párkrát napadlo jaké by to bylo, kdybych tam taky mohl být. Setkal jsem se totiž několikrát s mistrem Fistem a je to úžesný člověk.
pokračuje dál ve své mluvnosti Lant.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“