Výcvik pro Lord Berryuse(Illias Berry)-SR

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Tvá kajuta, paluba republikového Corelliánského transportu

Ano ano ano... už mě to unavovalo a proto jsem ho nachvilku zastavila a začala mluvit o jediích očividně ho to zajímalo a koukal se s údivem na mě. já jsem pořád mluvila a mluvila a mluvila... asi ho to už asi unavovalo. já jsem byla úplně mimo... po chvilce jssem se vzpamatovala z těch keců, co jsem řikala...lehla jsem si na postel a poslouchala toho nautolana... ještě chvilku......
----------------
Klidně se neboj rozepsat 'kecy' o životě v chrámu, jsem si jistý, že víš jak tam některé věci chodí :D

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tvá kajuta, paluba republikového Corelliánského tansportu:
Vypadáte unaveně.
pousměje se Lant a vstane ze židle, na které doposud seděl.
Asi bude lepší, když vás nechám odpočinout. Chci vám poděkovat, že jste přivítala moji společnost a byla ochotná mě poslouchat. Nechť je s vámi Síla, nebo jak se to říká.
pronese nadšeně Lant a s úklonou odejde, aniž by jsi ho stihla poučit o správnosti poučky. Ale s tvou únavou měl pravdu a zanedlouho jsi usnula. Spánek byl klidný a nic ani nikdo tě z něj nevyrušilo až ...
Transportní raketoplán na Ilum odlétá za jednu hodinu, žádáme pasažéry, aby se připravili k odletu, kapitán loďi vám děkuje za pozornost.
probudí tě hlas hlášení, ale i tak cítíš, že tvůj spánek byl osvěžující.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Tvá kajuta, paluba republikového Corelliánského tansportu

Pomalu jsem vstala a šourala se do raketoplánu, který letí na Ilum To nemůžou chvilku počkat???
Když jsem se tam došourala, zeptala jsem se na ubikace. Jsou tu někde ubikace??? chce se mi spát
-------------
Předpokládám, že jsi hledal(a) místo kde by sis mohl(a) lehnout. :)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hangár republikového Corelliánského tansportu:
Ospale jsi postávala vedle své mistryně Yaddle a další mistryně Shaak Ti, když doběhl i její padawan.
Nevyspale vypadáš Illias, jako Jedi upravená a vznešená vždy měla by jsi být.
pokárá tě Yaddle a ty jí následuješ na palubu tranportu, který vás převeze na povrch planety.
Když pro tvůj krystal letěli jsme sem, pamatuješ si ?
zeptá se tě Yaddle.
---------------
Rád bych si trochu vyzkoušel tvoji kreativitu, tak mi zkus pls popsat, vaši první návštěvu na Ilumu, když jsi sem letěla pro svůj krystal do světelného meče. Doufám, že to udržíš v mezích. :-)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Hangár republikového Corelliánského tansportu

Ó, ano... pamatuji si.. leltěli jsme lodí... podobnou a vy jste zakopla, když jste vystupovala... taky si pamatuji, když jsme hledali ten krystal, že jeden se mi roztřískl v ruce... Óch... jaký čas to byl... Začala jsem se smát a rozhlížela jsem se po lodi. Ve skutečnosti jich těch průšvihů bylo víc, třeba jak jsem narazila do zdi, když jsem se koukala za sebe...
________________________
Srry nic jinýho mě s Yaddle nenapadlo... zakopla... :D :roll:

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbitální transport, orbita Ilumu:
Netrvalo dlouho a zavřeli se dveře do transportu, zatímco Yaddle se usadila hned vedle tebe.
Ano také si vzpomínám. Když do zdi narazila jsi, tak tehdy zakopla jsem, tvým zábavným výkřikem rozptýlena.
pousměje se Yaddle, zatímco naproti sedící mistryně Shaak Ti zkouší znalosti svého padawana o konstrukci světelného meče. Na odpověď mistryně se trochu začervenáš, protože jsi doufala, že si na ten náraz nevzpomene.
Tehdy mladá a značně roztržitá ještě jsi byla. Ale z toho vyrostla jsi, jak doufám. Jenom pořádek tvým protivníkem stále bývá.
pokračuje Yaddle, zatímco transport se znova otřese během klesání k chrámu na povrchu Ilumu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Orbitální transport, orbita Ilumu

Á, sakra... jak si to pamatuje... já si ani nepamatuju, jak se skládá Saber... Podívala jsem se na Yaddle a pomyslela si: A jéje... zase jsem se nevyspala... pořád jsem se rozhlížela a koukala, kam bych si mohla na těch několik minutek lehnout... nikde nic nebylo a tak jsem musela postávat a čekat až se všichni vyvalej....

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbitální transport, orbita Ilumu:
Yaddle se pobaveně rozesměje nad tvým překvapením a opět vytáhne jeden ze svých mnoha bonbonů a jeden ti nabídne, jako jakýsi druh povzbuzení. Zrovna když jsi si ho chystala rozbalit, tak transport hrubě přistál a i přes pokus natáhnout se po Síle, tě tvá nevyspalost a tvrdý náraz neodmyslitelně poslali k zemi, kde jsi ukázkově natáhla.
Aspoň, že elegantně padat umíš, když spát se ti chce.
pousměje se Yaddle a pomůže ti na nohy, aby jste posléze opustili solidně vyhřátý transport a obě jste vykročili do ledového prostředí na hutně zasněžené přistávací ploše před chrámem na Ilumu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Ledová pláň, Ilum

A jéje... to sem si zas pomohla... kdo mě bude udržovat v teple??? Brrr něco najdu... Koukala jsem a rozhlížela se, zda by něco nebylo v okolí... Nic... jen transport a ledová pláň... Nic tu není... Došla jsem za Yaddle: Mistryně... mám dvě otázky ta první je mám ssebou ňáké oblečení protože já mrznu... a za druhé co tu vlastně budem dělat???

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vchod do chrámu Jedi, Ilum:
Že chladno tu bude, já tobě říkala jsem. V knihovně na Coruscantu o tom bavily jsme se.
podotkne mistryňě Yaddle a zamíří do chrámu Jedi, od kterého jste kousek přistáli. Projdete vchodem dovnitř, kde je už relativně teplo a mistryně ze sebe lehce oklepe čerstvě nanesený sníh.
Správkyňi chrámu navštívit musíme, tam důvod našeho příletu je.
pronese Yaddle, když se i ty oprašuješ od nasněženého sněhu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Vchod do chrámu Jedi, Ilum

Wow tady je kluků... Ano mistřyně již jdu Procházel jsem se a koukala na zdi. Cesta byla celkem klidná jen jsem musela pořád dobíhat mistryni, jelikož nějak zrychlila. Když jsme došli, tak jsem se musela opakuji musela zeptat Yaddle: Mistryně, nemáte prosímvás bonbon???
-----------------------
Kluků ? Kde jsi je vzal ? :-D

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vchod do chrámu Jedi, Ilum:
Mistryně se pousměje a vytáhne ze své snad nekonečné kapsy, jeden z mnoha bonbonů, které s sebou neustále nosívá.
Poté pokračuje nerušeně v cestě a zamíří do jedné z mnoha chodeb, které se tu nejspíš vytvořili přirozenou cestou. Až dorazíte ke dveřím. Yaddle na ně zaklepe a po vyzvání vejdete do místnosti, kde za stole sedí správkyně chrámu a studuje něco v počítači. Na stole se také povaluje několik krystalů do světelného meče.
Mistryňě Yaddle ? Jsem ráda, že jste dorazili.
pronese nadšeně správkyně a poukáže na židle, které jsou před stolem.
A ty budeš jistě padawanka Illias, že ?
pronese správkyně i k tobě a usměje se.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Vchod do chrámu Jedi, Ilum

Ušklíbla jsem se... Jo a já Illias... Posadila jsem se a poslouchala co si povídají...
PAk si vyndám datapad a začínám psát
______________
Srry nevim co napsat... :roll:
V pořádku, se stane že to nezakončím úplně ideálně - zkus třeba reagovat na některé předměty které zmíním - třeba ty povalující se krystaly apod. ... prostě co zaujme tvoji postavu :-)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Místnost správkyně, Ilum:
Po úvodním představení se správkyně zachmuřila a začala mluvit vážným tónem.
Nevím, kde přesně začít, mistryně Yaddle, ale prostě se nám tu ztrácejí krystaly. Jenže v Síle nikdo zatím nic nevycítil a ani netuším nic okolo, proto jsme požádali radu, aby poslali někoho zkušeného a ulevilo se mi, že jste byla vybrána právě vy.
přednese správkyně důvod vašeho příletu.
Obdivu vašeho vážím si, ale jak krystaly přesně mizí ?
zeptá se Yaddle.
Jsou hrubě odřezané přímo na místě. Dokonce i ze skladu pro cvičné meče jich pár už zmizelo. Většinou jsou odřezané v nejvyšších patrech jeskyně.
odpoví správkyně.
Hmm, znepokojivé toto jest. Illias, co ty o tom myslíš si ?
zachmuří se Yaddle a natočí se k tobě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Místnost správkyně, Ilum

Myslím, že za tím stojí buďto někdo z padawanů... anebo sem vysílá Sithský lord nějaké droidy, které je odtud kradou. Necítili jste, u některých nových padawanů strach nebo temnou stranu??? Koukala jsem se na pouhé tři krystaly a hlavou mi probíjeli myšlenky: někdo z padawanů není padawan, nýbrž učedník řádu sith... s tím se musí něco udělat... být na stráži??? ne to by asi nezabralo... nedokážu ještě ze všech padawanů vycítit strac nebo temnou... Mimochodem, paní strážkyně, vy nejste ráda že ssebou vzala mě??? a trochu jsem pousmála...
____________
Uf... to už je lepší ne??? :roll: :D
Lepší - ano, ale je tam hrubá chyba - jediové nevěděli o Sidiusovi(a tím pádem i o tolika sithech - tzn. můžeš to zmínit, že by snad sith ? Ale ne přímo uvádět, že Sidous apod. ) dokud to Anakin neprozradil a to bylo až na konci klonových válek, těsně před rozkazem 66 - takže to nemůžeš vědět - proto to prosím přepracuj, aby to odpovídalo, díky(pak mi dej vědět krátkou zprávou do pošty nebo ICQ)

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“