Výcvik pro Lumika(pašerák-Teremir Dömüss) (SR)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Kuat

Zastavil jsem se a poslouchal.
Já věděl, že to nebude jen tak.
Otočil jsem se a zase si sedl.
Dobrá, dobrá. S tím jsem mohl počítat. Tak to tedy zařiď. A kam si pro to zboží mám zajít?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna, Kuat:
Tvůj strýček Anadir se jenom vesele pousměje, jako by jsi mu dal něco, co dlouho schání a gestem pokyne do jednoho z rohů místnosti, odkud odběhne jeden z jeho lidí - nejspíš zařídit předávku zboží.
Teď když jsme si plácli budu konkrétnější. Tou součástkou je prototyp něčehos z místních Kuatských loděnic. Takže je možné, že by se to místní ochrance nemuselo líbit, stejně jako několika lidem. My tenhle prototyp prodáme na Liannu, aby tam mohli začít s návrhem nového typu stíhačů.
pronese hlasem, který snad můžeš zaslechnout jenom ty, je vidět, že tenhle styl mluvení má tvůj strýček už hodně dobře naučený.
Předávka má proběhnout v jedné jídelně kousek od technologického centra místních výroben. Prostě to jenom převezmeš a půjdeš, můj kontakt si tě najde. Pak to co nejrychleji naložíš na loď a pokud možno do rána odletíš. Pak co nejrychleji na Liannu, kde kontakt najdeš jednoduše. Tady je adresa podniku, kde každý den okolo jedné hodiny obědvá, včetně pozice stolu. Je vše jasné ? Jestli ano, tak můžeš vyrazit.
dodá strýček, když se človkě z rohu vrátil na své místo a dal tvému strýci najevo, že je vše připraveno.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“