Výcvik pro Lumika(pašerák-Teremir Dömüss) (SR)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Lumika(pašerák-Teremir Dömüss) (SR)

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostorová cesta ke Kuatu, tvá loď:
Je to už nějakou dobu, co jsi byl naposledy na Kuatu, vlastně se sem vracíš poprvé od tvého odletu. Tvé pašerácké kariéře se zatím moc nedaří, protože nemáš ty správné konexe a kontakty, tak jsi zatím vozil pouze malé zásilky, které ti akorát vystačí na živobytí a údržbu lodě. Tentokrát by to však mohlo být jiné, ozval se ti tvůj strýc, který byl vždy považován za černou ovci rodiny. Ale nyní ti nabídl možnost zajímavé práce, která by ti konečně pomohla výš a taky, jestli ti zbyde čas se možná budeš moci podívat po tom, co se stalo tvým rodičům. Tvoje zamyšlení vytrhl počítač oznamující výskok z hyperprostoru, nedaleko loděnic u Kuatu. Kde tě v jedné z místních kantýn čeká tvůj strýc Anadir Dömüss.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Kuat

Hvězdné čáry se zkrátili v pevné body a za průzorem se objevil Kuat s loděnicemi na orbitě.
Zpátky doma.
Po několika měsících nepříliš úspěšné pašerácké činnosti zpátky tam kde to začalo.
Vzpoměl jsem si na rodiče.
Snad budu mít příležitost zjistit něco o jejich smrti.
Přepl jsem loď na manuál a začal sestupovat do atmosféry. Loď lehce dosedla na jednu z volných plošin. Vypnul jsem všechny systémy, vzal si svou zbraň a vydal se ven. Při výstupu z lodi mě přivítal droid vyžadující přistávací poplatek, který jsem zaplatil a vydal se do ulic najít tu kantýnu, ve které bych se měl setkat se strýcem.

________________
Sry, že to tak trvalo, ale odpojili mě z matrixu, takže nebudu odpovídat moc často.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ulice Kuatu:
Z přístavní plochy jsi zamířil do rušné ulice, která vedla ke kantýně, v níž jsi měl vyhledat svého strýce nebo jeho společníka. Jako vždy se po ulici pohybovala spousta různorodých druhů a lidí. Pečlivě jsi se rozhlížel a hledal známé místa od své poslední návštěvy zde. Zrovna, když jsi sáhodlouze rozhlížel, tak do tebe narazila mladá hezká dívka, která peřd někým očividně utíkala s spadla na zem před tebe, takže jsi si ji mohl prohlédnout.

----------
Popis dívky nechávám na tobě, popřípadě že ji nebudeš ignorovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Kuat

Rozhlížel jsem se a přemýšlel o starých dobách, když ještě bylo vše v pořádku, když do mne někdo narazil. Tak tak jsem to ustál, ale ten druhý ne. Pohlédl jsem ke svým nohám a spatřil nádhernou lidskou dívku, ne o moc starší než já. Měla dlouhé červené vlasy, spletené do drdolu. Tvář byla jemná a souměrná. Vypadala zadýchaně a nervozně se rozhlížela ze zemně.
Sklonil jsem se a natáhl ruku s omluvou:
Pardon slečno.
Pomohl jsem ji vstát na nohy. Stále těkala očima sem a tam.
Smím vám nějak pomoci?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ulice Kuatu:
No jestli mě dokážeš zbavit těch tří poskoků toho slizkýho hutta Tragga, tak ti budu hodně vděčná.
odpoví rychle dívka a rozhlíží se, kam by se schovala, ale kromě utíkání dál se nezdálo, že by mě další možnost a podle frekvence dechu vypadala hodně unavená. Když jsi se podíval do místa, odkud přibýhala, tak jsi viděl jak se v dáli rozhrnuje dav, jak si jím někdo klestí cestu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Kuat

Hrdlořezové, byly ještě poměrně daleko. Ruka mi mimoděk sklouzla k blasteru připnutému na opasku. Rozhlížel jsem se po ulici a hledal nějakou skrýš. Můj pohled padl na úzkou uličku nedaleko od nás. Byla tmavá a s několika kontejnery. Chytl jsem dívku za ruku a vyrazil k uličce.
Pojď, schováme se támhle. Při nejhorším se schováme do toho smeťáku.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Úzká boční ulička, Kuat:
I přes nepříliš nadšený dívčin pohled se tvému nápadu nebránila a využila tvé nabídky pomoci. Zaběhli jste proto do uličky a skrčili se za kontejner o jehož obsahu jsi se radši ani nechtěl přesvědčovat. Za chvilku jsi uslyšel kroky někoho, kdo vejde na kraj uličky.
Tudy neběžela, není tak hloupá, aby se pokusila nám ztratit mimo dav, kde má největší šanci.
zaslechneš tvrdý lidský hlas a jako odpověď nějakou stížnost od rodiána, ale ten nakonec uposlechl a zaslechli jste, jak odcházejí. Poté jste opatrně vyhlédli a dívka si oddechla.
To bylo těsné.
vydechla si unaveně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Kuat

Vypustil jsem vzduch z plic. Sedl jsem si a opřel se zády o kontejner. Podíval jsem se do dívčininy tváře.
Tak, mimochodem já jsem Teremir Dömüss. Smím vědět vaše jméno a důvod vašeho hledání tím Huttem?Věděl jsem, že mi nemusí odpovídat, vlastně mohla klidně hnedkom zmizet. Ale já to chtěl zkusit. Navíc byla nesmírně krásná.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Zapadlá ulička, Kuat:
Dívka se na tebe nedůvěřivě podívala, ale pak se pousmála, protože jsi jí přecejenom pomohl.
Jmenuju se Aira Tewlom a ten slizký hutt Tragg si myslí, že mu něco dlužím. Prostě nedokáže pochopit, že zabavená zásilka při předání je jeho starost ne moje.
odpoví a prohrábne si své dlouhé vlasy.
Myslím, že ti dlužím díky a taky i skleničku. Ale teď si musím něco zařídit, co takhle se sejít večer v kantýně u kosmoportu ?
dodá Aira a chystá se k odchodu, ale ještě předtím čeká tvoji odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Kuat

Jistě, pokud platíš, odpovím a nahodím nezávazný úsměv.
Dívka odešla a já po chvíli také. Už jsem začínal mít zpoždění a tak si pospíšil. Kantýna byla naštěstí nedaleko. Sice bylo ještě světlo, ale neony už zářili. Vešel jsem do tmavého vchodu a za chvíli se objevil v potemnělé hospůdce plné roztodivných tvorů. Rozhlédl jsem se po obrazovkách, u kterých stáli sázkaři, po stolech s sabaccem a vyrazil hledat strýce.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna, Kuat:
Bar ještě nebyl plný jako bývá v pozních nočních hodinách, ale stálí štamgasti už byli na svých místech. Chvilku jsi se rozhlížel, ale pak jsi najisto šel ke stolu, kde seděl tvůj strýc Anadir. Ještě než jsi k němu stihl dojít, tak už stál na nohou a šel ti naproti.
Synovče, Teremire, vítej.
pronese nadšeně a rodinně tě obejme, přičemž pocítíš, že od doby, kdy jsi ho spatřil naposledy něco málo přibral.
Tak povídej, jak se doposud dařilo, jak se máš ? Nějaké dobrodružné historky ?
mluví trochu hlasitě a gestem ruky už objednává pití, zatímco si sedá ke stolu a ukazuje na místo, kam se máš posadit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Kuat

Trošku nejistě jsem strýce obejmul. Podle zvětšeného břicha jsem usoudil, že se mu celkem dobře daří. Na můj vkus mluvil trochu hlasitě, ale což, každý sme nějaký.
Sedl jsem si a s odpovědí čekal dokud nepřinesli pití. Lokl jsem si a s očima upřenýma na skleničku odpověděl: No, abych pravdu řekl, nic moc. Ikdyž zrovna dnes jsem potkal nádhernou dívku. A mám se sní setkat dnes večer. A obchody nejdou tak jak bych si přál. A vlastně kvůli toho jsem tady, tak proč jsi mě zavolal?
Zvedl jsem oči od skleničky a podíval se na strýce.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna, Kuat:
Strýc se pousmál přo tvojí zmínce o dívce, ale jakmile jsi přešel k obchodu tak nasadil něco, co jsi považoval za jeho 'vyjednávací' výraz.
No, řekněme, že mám známého na Lianně, který by rád získal jistý prototyp jisté komponenty jisté místní společnosti.
pronese nejprve v náznacích ztišeným hlasem.
Ale protože jsem, trochu moc na očích poslední dobou, tak to nemohu vyřídit osobně já ani nikdo z mých lidí. Jedná se o velmi lukrativní nabídku, které se těžko odolává a vzpoměl jsem si na tebe. Takže ?
pronese, trochu se odtáhne, napije se a už objednává další rundu pití.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Kuat

Nebylo nad čím přemýšlet.
Jistě. Nalož mi ten náklad a já zítra vyrazím.
Dopil jsem své pití a chystal se k odchodu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna, Kuat:
No v tom je ten menší háček. Já tu zásilku nemohu převzít, abych ti ji naložil. Je potřeba, aby jsi ji vyzvednul ty sám osobně. Snad by to nemělo být nic obtížného a během hodiny ti tu schůzi mohu domluvit. Co se týká velikosti, tak to není nic objemného a bez problémů to uneseš sám. Jenom je tu možnost jistého bezpečnostního rizika.
zarazí tě v odchodu strýček a i on vyprázdní obsah skleničky, která stala na stole před ním, stejně jako už jiná dříve vyprázdněná sklenička.
A ještě by jsi měl vědět, že tu připadá v úvahu jisté ... řekněme bezpečnostní riziko.
dodá ještě strýček Anadir.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“