Výcvik pro Kowmana(Drizzt Do´Urden)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kowman

Příspěvek od Kowman »

Základna povstalců, Belderone
Zdravím vás mistře.
uklonil jsem se na pozdrav
Jistě povedu menší oddíl na záchranu té dívky.
Pronesl jsem a chvíli přemýšlel, poté jsem řekl
Kde je ta dívka? Je tam nějáká ostraha?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Před branami města, Belderone:
Je tam několik vojáků a dívka by měla být umístěna v horních kancelářích. Ale neočekávám, že by jsi měl mít větší komplikace.
pronese mistr Moudama, když si Enderas dovolí zakašlání, aby také mohl promluvit.
S plánem souhlasím a rád bych osobně doprovázel vás, mistře Moudamo. S Drizztem mohou jít Clea a Mark, Clea se ve městě dobře vyzná a se zbraní je také šikovná, i když to tak nevypadá.
pronese Enderas a mistr Moudama jenom souhlasně přikývne.
Potom tedy nečekejme a vyražme.
pronese mistr a po rozdělěné zbytku lidí, kdy tvého mistra následují další čtyři lidi včetně Enderase a tebě pět dalších včetně Cley a Marka, projdete tajným vchodem do města, který vám ukázala Clea, aby jste se poté rozdělili a ty jsi si zamířil ke skladu pod vedením Cley.
Už se těším, jak osobně zabiju toho parchanta, co unesl Caillie.
pronese natěšeně Mark, když se blížíte k továrně. Což je velká budova s hlídanými hlavními dveřmi a venkovním kovovým schodištěm, který spojoval dvě výše položená patra. Nižší část tohoto můstka byla asi pět metrů vysoko.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Továrna, Bendelore
Tak kudy tam vejdem? asi ne hlavním vchodem, nebudeme zbytečně na sebe upozornovat, mohli bychom jít tady tudyzvedl jsem hlavu a koukl na římsu, která byla 5 metrů vysoko
Ale já tam sotva vyskočím a co vy? máme nějáký provaz?Nebo máte jiný napad? Co Cley ty to tady znáš víc než já máš jiný nápad?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Továrna, Belderone:
Je pravda, že asi nejjednodušší by to mohlo být tudy a taky nás tam nebude čekat, ale kromě obyčejného lana s sebou nemáme žádný hák nebo něco podobného.
odpoví Clea, zatímco Mark vytáhne z batohu provaz, o kterém se Clea zmínila.
Navíc, jestli tvůj mistr říkal, že ta dívka byla v horních kancelářích, tak to bude i rychlejší cesta.
dodá ještě Clea a sama se podívá směrem nahoru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Továrna, Belderone
Pokusím se vyskočit nahoru a zkusím tam to lano upevnit abyste mohli vylést.
vzal jsem si od Marka lano, poté jsem zavřel oči, ponořil se do síly, poté jsem svou sílu uvolnil a vyskočil, bez problému jsem vyskočil, ale s uchycením to bude horší, nic tady nebylo, pouze dveře do budovy
Moc možností nemám, něják to tady upevním, ale jejich věci budu muset vynést silou, aby byli lehčí
upevnil jsem lano, jakštakš drželo, poté jsem zavolal na Cleu at dají na zem věci, které jsem pomocí síly vynesl ke mě, poté začali šplhat, nejdřív Clea bez problému, ale Marka jsme museli přidržovat, ale nakonec jsme byli všichni nahoře.
Už jsme blízko, jdeme dál?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Továrna, Belderone:
Do skoku jsi vložil hodně Síly, ale nakonec se k tvé velké radosti povedl bez problémů. Vynesení předmětů bylo proti tomu už hračka, aby mezitím všichni ostatní vyšplhali nahoru.
Moment omrknu dveře tady.
pronese Clea a ladně a tiše projde až ke dveřím, které po chvilce prozkoumání otevře a podívá se dovnitř, aby se posléze vrátila.
Jak jsem myslela, tak za nimi vede schodiště dolů, kde se montují a skladují zbraně. Ta druhá cesta vede k nahoře vystavěným kancelářím.
pronese Clea a ty jenom přikývneš a dorazíš k výše položeným dveřím, za nimiž díky Síle vycítíš dva strážné.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

továrna, Bendelore
Tak půjdem asi nahoru co?
pronesl jsem trochu sarkasticky
Ale počkejte za dveřma cítím dva strážné, měli bychom je odklidit co nejtišeji, máte nějáký nápad? Možná bych mohl použír trik oklamání mysli, ale nevím jestli jsem na to dost silný.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Továrna, Belderone:
Než stihne kdokoliv co odpovědět, tak k tobě přistoupí Mark a pousměje se.
Mám taky pár svých triků, příteli.
dodá a gestem naznačí, aby jsi mu uvolnil prostor před dveřmi. Ty tak bez problémů učiníš a Mark se opře o zábradlí, aby se prudce odrazil, vší silou se opřel do dveří a prudce je otevřel. Tím zasáhnul jednoho za strážných a druhý spadl na zem po přesném zásahu rukou do krku.
Jen tak se neproberou.
pronese úsměvně, zatímco ostatní včetně tebe vejdou dovnitř, aby jste tu zahlédli další dvoje dveře - jedny vedoucí vlevo a druhé vpravo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Továrna, Belderone
Náhledl jsem do pravých dveří schody vedli dolůk nějákým přístrojům a ty do leva vedli směrem nahoru, obrítil jsem se směrem ke Clei
Tak nás ved, ty to tady znáš.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Továrna, Belderone:
V životě jsem tu nebyla. Přiznej se, že to je jenom proto, aby jsi mi mohl koukat na zadek.
nakloní se k tobě laškovně Clea a Mark si dovolí odkašlání, aby od ní schytal nazlobený pohled, po němž Clea prohlédla oboje dveře a na chvilku se zamyslela, načež přešla k těm vpravo.
Musíme jít tudy, ty povedou do hlavní kanceláře.
dodala pouze a otevřela opatrně dveře do chodby, na jejímž konci byli dveře do kanceláře. Ale do chodby vedla prosklená okna z jednotlivých kanceláří, v nichž pracovalo dost lidí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Továrna, Belderone
Po Cleině poznámce jsem se trochu začervenal, ale neměla ve všem pravdu, vyrazili jsme za Cleou, vešli jsme do dveří.
Je tady spustu oken, zkusíme se doplazit k těm dveřím, hlavně nás nesmí vidět ti zaměstnanci
řekl jsem a hned potom jsme se všichni začali plazit ke dveřím na konci chodby.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Továrna, Belderone:
Nikdo nic nenamítal a strážím jste se jednoduše vyhli plazením se pod úrovňí oken. Sice to trvalo o něco déle, ale nakonec jste byli všichni na druhé straně chodby. Opatrně jsi nahlédl skrze okno do místnosti, u které jste teď byli a zahlédl jsi vevnitř tři postavy a v rohu na židli svázanou holčičku.
Co uděláme, teď ? Vlítneme tam a sundáme je, nebo máš nějakej jinej plán ?
zeptá se Mark, který je netrpělivý, ale opatrný, aby se jeho dceři nic nestalo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Továrna, Belderone
No myslím že jinou možnost nemáme jsou ozbrojení, ale musíme být hodně rychlí aby se té holčice nic nestalo, každý si vezme jednoho.
koukl jsem se na ostatní jestli si začnou vybírat nebo jestli to rozdělím já.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Továrna, Belderone:
S rozdělováním jsi si nemusel dělat starosti, Mark si vybral toho naprostřed cesty, tobě byl přidělen ten nejdále od dveří a nejblíže k dívce a jeden z dalších členů týmů si vybral toho hned u dveří. Neztráceli jste další čas diskuzí a rozhodli se k akci. Clea stále u dveří a koukala na tebe.
Řekni až budeš připravený a já otevřu dveře, pak už to bude na tobě a klucích.
pronesla Clea a ty jsi si uvědomil, že nejtěžší část je na tobě a to zneutralizovat nejvzdálenějšího z vojáku a zároveň zabránit, aby bylo holčičce ublíženo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Továrna, Belderone
Zavřel jsem oči vyčisti lsi hlavu a řekl
Ano jsem připraven jdeme na to.
A vzápětí jsme vtrhli dovnitř, rychle jsem si přivolal sílu a použil jsem na vojáka u holčičky omámení mysli, v tu chvíli jsem rychle vyběhl k holčičce abych ji ochránil.[/u]

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“