Výcvik pro Kowmana(Drizzt Do´Urden)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Továrna, Belderone:
Jakmile Clea otevřela dveře, tak jsi rychle vyrazil, minul jsi první dva z mužů a třetího, který byl zmatený tvým použitým trikem na zmatení mysli jsi rukou odstrčil, židli s dívkou jsi postrčil blíže rohu a postavil jsi se k ní zády s rukou na světelném meči, který jsi doposud nezažehl. Za tebou už vltli dovnitř i ostatní a rychlými údery si poradili se svými dvěma muži, aniž by museli jedinkárt vystřelit.
Jakmile Mark odzbrojí svého muže a předá ho někomu z týmu rychle přiběhne ke své dceři a začne ji rozvažovat, na chvilinku odvrátíš pozornost, aby jsi se nyní otočil a všiml si, že tebou odhozený muž se zvedá a snaží se na tebe zamířit blaster.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Továrna, Belderone
Rychle jsem se otočil, zažehnul meč, abych mohl odrazit případné výsřely a sáhl jsem po síle a vytrhl jsem mužovi blaster a poté ho pomocí síly omámil.
Jste všichni v pořádku?
Zeptal jsem se a snažil se najít všechny co se mnou byli, všichni byli nezranění, ale dívka asi spala, vypadalo to že ji budeme muset nést.
Marku a Cleo, můžeme jít? Nebo tady máme ještě něco na práci?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Továrna, Belderone:
Mark si prohlédl svoji dceru a s úsměvem ji objal a poté uchopil do náruče, takže mohl vyrazit pryč.
Půjdeme, já tu už nechci zůstat ani minutu. Hlavně dostat Caillii co nejrychleji do bezpečí.
pronese souhlasně Mark a Clea se mezitím usměje a zamíří ke dveřím.
Takže jdeme.
pronese a vyjde ze dveří, aby se o několik vteřin poté pomalu zkáceli k zemi od blasterového výstřelu. Neviděl jsi, kam byla zasažena, ale pouze to jak padá k zemi. Nejdříve se jí podlomila kolena a poté čelem napřed spadla na podlahu. Všichni v místnosti této scéně přihlíželi s vyděšením a ty jsi z nich vycítil hněv a zlobu namířenou k tomu, kdo vystřelil na Cleu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Továrna, Belderone
Co se to stalo? CLeo?
rychle jsem se sklonil ke Clee a rychle nahmatal puls, puls jsem cítil, ale byl hodně slabý, Clea potřebovala rychle do lékařského střediska.
Ještě cítím puls, musíme rychle jít.
řekl jsem a rychle šli směrem k vojákovi, toho jsem nejdříve omámil silou a poté jsem vzal Cleu do náručí a vyrazili jsme.
Vydrž Cleo.
tato slova patřila jenom jí.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Továrna, Belderone:
Ležela tam těžce zraněná a když jsi ji zběžně prohlédl, tak jsi zjistil, že dostala přímý zásah do oblasti hrudního koše, což bylo opravdu zlé. Ale jak jsi k ní přiklekl, tak jsi zapoměl na jejího útočníka, kterého sice zaměstnala střelba dvou členů z tvého týmu, ale i tak se jeden z jeho výstřelů zbloudil pod tvoji levou lopatku. Pocítil jsi ostrou bolest a vzduch se vyplnil zápachem spáleného masa. Jediné štěstí, že tě ten zásah nijak značně neochromil, ale i tak teď nebudeš schopen používat plně levou ruku. Rychle jsi se ohlédl do směru, odkud výstřel přišel a zahlédl jsi tam pětici můžů s blastery, kteří vás poctívali plnou palbou ze svých blasterů.
Jsi v pořádku ? Musíme Cleu odtáhnout do místnosti.
ozve se Markův hlas, který je teď pokrčený kousek od tebe v rámu dveří místnosti, kterou jste před chvílí obsadili.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Továrna, Belderone
Ano jsem v pořádku, ale Clea ne, musí rychle k doktorovi.
Cleu jsme odtáhli do místnosti, aby byla v bezpečí.
Už mám pokrk toho jak po nás pořád někdo střílí.
Chtěl jsem se rozběhnout ven, ale zasáhla mě bolest tak jsem se musel zastavit a posadit se.
Jak se ted dostaneme ven? Kolik je tam vojáků?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Továrna, Belderone:
Mark prohlédne Cleu a taky dojde ke zjištění, že neni v nejlepším stavu. Mezitím se z chodby stáhnou dva členové vašeho doprovodu, kteří tě ještě před chvílí kryli.
Viděli jsme jich tam pět, ale protože o nás ví, tak jim nebude dlouho trvat, než si požádají o posily.
pronese jeden z nich a skryje se u dveří, aby je zároveň i hlídal. Na druhé straně u dveří sedí další z členů týmů, zatímco zbylý hlídá Caillii, jak dostal rozkázáno od Marka, klečícího u Cley, která zamrká očima a v ztáhne ruku směrem k tobě, načež k ní dojdeš a poklekneš u ní.
Bylo to ode mne hloupé co ?
pronesle unaveným hlasem a zakašle, čímž potvrdí vážnost jejích zranění.
Hlavně dostaňte Caillii odsud, a nezapomeň na mě ... vím, že se ti naše první setkání líbilo.
pronese z posledních sil, seškubne si z krku řetízek s rudým kamínkem a podá ti ho do ruky. Jak uchopíš její ruku, tak pocítíš jak její tělo ztrácí dech a tep, aby nakonec zavřela oči jednou pro vždy. Mark jenom smutně sklopí hlavu, stejně jako všichni ostatní, alespoň na vteřinku, než se vrátí ke svým úkolem, jako hlídání dveří.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Továrna, Belderone
Vzal jsem od Clei náhrdelník a připnul si ho na krk.
Ach Cleo, budeš mi chybět.
řekl jsem si pro sebe, byl jsem naplněn neskonalím hněvem za to co udělali Clee a za ostatní padlé spolubojovníky, ale musel jsem hněv potlačit.
Není emocí je pouze mír.
zněla mi v hlavě myšlenka s hlasem mého mistra a to mě postupně uklidnovalo.
Marku, musíme rychle ven než jsem přivolají posily, kolik vojáků je schopno bojovat?
cítil jsem se mizerně, svou ránu jsem už nevnímal, vnímal jsem žal a pocit prázdna, protože i když jsem Cleu znal krátce, přirostla mi k srdci.Nadechl jsem se zhluboka a čekal co mi řekne Mark.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Továrna, Belderone:
Já a ti dva u dveří jsme připraveni okamžitě vyrazit do boje, Cleina smrt jim neprojde. Roger ponese Cleino tělo a dohlédne na Caillii, takže je budeme muset krýt.
odpoví ti rozezleným tónem Mark a překontroluje si svůj blaster, stejně jako oba jeho muži u dveří. Ty mezitím zamáčkneš Clee oči a muž, který doposud hlídal Caillii poklekne u Cley připraven ji zvednout a čekajíc na další instrukce.
Půjdeme stejnou cestou zpátky, nebo se probijeme hlavním vchodem ? Klidně bych se probíjel, ale ty velíš téhle misi.
pronese rozezleně, ale přecejen s rozvahou Mark a čeká na tvé rozhodnutí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Továrna, Belderone
Asi budeme muset jít hlavním vchodem, protože poneseme Cleu, jdeme nebo budeme muset zabíjet více než je dobré.
vyrazili jsme,cestou ke dveřím jsem zažehl meč, rozrazil jsem dveře a hned po levé straně byli stráže, rozběhl jsem se proti nim, odrážel jsem jejich střeli zpátky, hnán silou jsem všechno odrážel, přiběhl jsem k nim prvního stráže jsem odkopl a druhému jsem usekl obě ruce v zápěstích a odstrčil silou, na druhého jsem se podíval, s chutí ho zabít, ale pouze jsem mu rozbil pistol a obrátil se zpátky ke své skupině, kde bojovala s další odporem, rychle jsem běžel, doběhl jsem když zabili posledního strážce.
Jste všichni v pořádku? Jak je Callii?
-----------------------------
Musím vytknout předbíhání boje, v tomto případě to budu tolerovat, ale nemám rád, to asi jako většina moderů, když hráč zakončuje boj sám. V jistých okolnostech se to dá tolerovat, ale zde to budu muset počítat k záporu při hodnocení. Pro příště bych tedy rád viděl reakci stylem, že po nich třeba ěnco hodíš a pak připraven na cokoliv vyrazíš na ně(řečeno hodně stručně) ve stylu Makashi(tohle bych rád viděl používat zvlášť ve SR - styly ještě osobně doupravím do archívu SR, dotazy klidně do pošty.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Továrna, Belderone:
Poté co ti muž, jež má na starosti Caillii souhlasně přikývne jsi se vrátil do čela skupiny a dorazili jste až k vyvýšenému schodišti, kudy jste se dostali nahoru. Zastavil jsi se až u dveří, které, jak při vašem příchodu Clea zmínila, vedli dolů do haly, kde se montovali zbraně. Teď venku jste se všichni shromáždili a nebýt venkovního osvětlení, tak by jste byli plně obklopení tmou.
Nemůžeme tam vlítnout jen tak bez rozmyslu, dole jich bude mnohem víc, než jsme jich potkali nahoře. Nejlepší by bylo využít něčeho, co by nám poskytlo výhodu, ale s sebou toho moc nemáme. Drakeu ?
pronese Mark a otočí se na kolegu, který se postaví pod světlo, aby viděl do svého batohu a chvilku v něm štrachal.
Kdepak, žádné výbušniny, jenom troje infračervené brýle, zářičky, lano, náhradní zásobníky. Nic co by odvrátilo jejich pozornost.
odpoví Drake, když skončí s přehrabováním v batohu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Továrna, Belderone
je jich moc, tak to je špatné, moc mě toho nenapadá jak vyváznout z téhle situace, nikoho nic nenapadá? Přijmeme jakýkoliv nápad.
přemýšlel jsem, ale stále nic mě nenapadalo, byl jsem ještě stále otřesen smrtí Clei.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Továrna, Belderone:
Mark přistoupí k Drakeovi a uchopí jedny z infračervených brýlí a chvilku si je prohlíží, aby pak přišel k tobě.
A co tohle ? Díky nim můžeme vidět ve tmě, respektive uvidíme všechny ostatní, ale oni nás ne, takže budeme moct okolo nich projít. Takže jediné co musíme udělat je zařídit, jak navodit tmu.
pronese Mark a pozorně se podívá jestli ho sleduješ.
Myslíš, že bys byl schopen nějak vyřadit elektřinu v té místnosti ? Nevím, zničit žárovky, odříznout přívod elektřiny, nebo tak něco. My pak proklouzneme okolo jako nic a budeme venku.
pronese Mark a čeká na tvoji reakci, případně další postup dál.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Továrna, Belderone
Źárovky bych mohl rozbít pomocí síly a poté trochu zmást a nebo jim navodit myšlenku, že se nic neděje a my bychom mohli proklouznout kolem nich. takhle by to mohlo jít, ale také ne? Risknem to?
čekal jsem na odpověd, ale už předem jsem cítil jaká bude odpověd.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Továrna, Belderone:
Mark přikývne a otočí se k Drakeovi, který začne rozdávat infračervené brýle, které však vyjdou na všechny kromě tebe.
Dobře, my prostě jenom seběhneme dolů a skrz nejbližší dveře ven, je důležité aby nás neviděli, takže když zhasneš a odvrátíš jejich pozornost na druhou stranu, tak to snad postačí. Jinak budeš potřebovat infra brýle ? Můžu vzít Kaillii do náruče a nebude je potřebovat, protože bych ji případně nesl.
odpoví ti Mark odhodlaně, i když v jeho hlase vycítíš jisté zklamání z toho, co se odehrálo během této záchrany, ale také v něm vycítíš hněv, který se snaží potlačit už i kvůli Caillii.
Až budeš připraven, tak budeme moct vyrazit.
ozve se Drake, který právě dokončil kontrolu brýlí u všech členů týmu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“