Výcvik pro hráče Glaide(Gerenn Torr)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Pche, jsi stejný hlupák jako ostatní, co si myslí, že mě tu uvěznili.
pronesla nafoukaně Waylla a Silou tě odhodila ke zdi, ale tobě se podařilo náraz utlumit.
Dej si pozor, je to trik ...
snaží se pronést dívka, ale žena se k ní prudce otočí.
Mlč !
vykřikne nahlas a dívku obalý černá mlha, zatímco v ženině ruce se zaleskne dův+rné známý objekt - světelný meč.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Nevím, kdo tě tady hodlal uvěznit, ale hlupák bych byl, kdybych ti věřil.
Pronesl jsem, zatímco jsem si do ruky připravil světelný meč.
Sakra Gerenne, teď jsi v průšvihu!! Řekl jsem si a začal jsem se připravovat na těžký boj. Taky jsem se připravil na nějákou podlost ze strany protivnice.
Stojím proti velké Síle, proč jsem se nerozhodl raději zůstat u ohně? Povzdychl jsem si a začal v sobě koncentrovat co největší množství Síly. Meč jsem měl stále vypnutý, ale připravený na rychlé aktivování a čekal jsem co se stane dál.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Mohl jsi být mým učedníkem, teď budeš jenom dalším z přihlouplých Jedi, které jsem pokořila.
pronese zahořkle stařena a rudá čepel jejího světelného meče se zaktivuje. Pomalu začne překračovat doleva a ty krapet ustoupíš do prava a povšimneš si jistého úsměvu v její tváři. Těsně po tom úsměvu vyrazí na tvoji levou stranu, kde včas zaktivuješ svůj světelný meč a uskočíš doprava, kde se na tebe řítíl velký postranní sloup a neměl jsi mnoho času kam uhnout.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Neměl jsem kam uhnout, a tak jsem pomocí Síly rychle z otočky odstrčil ten sloup a snažil se ho směrovat na osobu, která se právě zlověstně smála. Doufal jsem, že mi na to moje prozatimní schopnocti budou stačit, a že sloupem netrefím dívku, která pořád stála uprostřed zahalena temným mrakem. Mezi tím vším jsem ještě taky musel sloupu trochu uhnout stranou, aby mě nezasáhl a omylem jsem do něj sekl svou fialovou čepelí, sloup byl však natolik velký, že i po tomto seku zůstal v jednom kuse.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
S veškerým vypětím se ti podařilo sloup posunout a nebýt zasažen. Sloup mohutně dopadl na zem a zpoza prachu se z druhé strany dopadnuvšího sloupu na tebe znova vyřítila Waylla. Opět jsi její přímý skok zastavil a odrazil jsi bez obtíží i několik dalších úderů, které ti prozradili, že Waylla je vyznavačkou Nimanu.
Pozor zprava !
vykřikne Waylla a zleva k tobě nasměruje menší kamenný kvádr.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Rychle jsem zareágoval a vyskočil, tak vysoko, jak mi to v dané chvíli Síla dovolovala aby mě kamenný kvádr nezasáhl, i když jsem si nebyl přesně jistý, odkud ke na mě letí a přaskočil jsem Wayllu tak, abych se mohl z otočky pokusit seknout.
Typickej Sith, blafuje až do konce. Stihl jsem si během skoku pomyslet.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Kamennému kvádru jsi se stihnul včas vyhnout, i když Waylla ještě trochu pozměnila jeho trajektorii směrem vzhůru. Když jsi dopadl a z otočky zaútočil na Wayllu, tak ti v cestě již stál její světelný meč. Pokračoval jsi však v sérii dvou, tří úderů, které dokázala bez větších obtížích zablokovat.
Přilíš nezkušený jsi, aby jsi mi mohl čelit.
pronesla sebevědomě Waylla a provedla dva protiúdery, které ti také nedělali velké problémy.
A co mi řekneš na tohle ?
dodá znova sebevědomě a ze stropu se odlomí několik kusů kamene, které padají přímo na tebe.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Vycítil jsem nebezpečí, které přicházelo zezhora a snažil se co nejrychleji zareagovat. Rychle jsem uskočil směrem od Waylly a Silou se ji pokusil prudce přitáhnout na místo, kde jsem před chvílí stál.
Snad na něco takovýho nečeká. Zadoufal jsem.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
S Wayllou to však ani nehne a kameny dopadnou na zem, kde jsi před chvíli stál.
Nemáš strach, hloupý Jedi ?
pronese sebevědomě Waylla a blíží se pomalu k tobě, načež rukou odhodí kameny, která stáli před ní do stran, aby k tobě měla cestu.
Přede mnou se neschováš a až tě zabiju, tak bude veškerá tvá Síla mou.
zasměje se arogantně a opět udělá další krok směrem k tobě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Strach je jedna z cest k temné straně!
Odpověděl jsem a pevněji jsem sevřel světelný meč. Tentokrát byla řada na mě, uděla la jsem výpad a zvláštní kombinaci seků Soresu a něčeho co jsem zkusil odkoukat a upravit z krátkých holografických záznamů Vaapadu..bylo to něco co jsem chtěl nakonec vytvořit, ale pokud to nebude mít dostatečnou učinnost, tak mi to Waylla zachvíli zmaří.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Výpad Wayllu zaskočil, ale stačila odrazit první úder. Když jsi poté začal kombinovat prvky odkoukané z holografických záznamů, tak se míjeli efektem, i když jsi byl přesvědčený že jsi je viděl přesně takto. Wayllu však tento styl poněkud zaskočil a donutil jsi od tebe odskočit na větší vzdálenost. Rozezlená po tobě hodila dalším kamenným kvádrem. Když jsi se chystal na uhnutí před ním, tak se trochu rozplynula mlha okolo dívky.
Jenom lstí nebo mečem ji může ...
stihla říci, než se mlha okolo ní zase zastoupila a pohltila její další slova.
Mlč !
vykřikla rozezleně Waylla a rozptýlená dívčinou snahou se toliko nekoncentrovala na kvádr a ty jsi mu stihl včas uhnout a měl jsi před sebou další možnost zahájení svého útoku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Zase jsem se na ni rychle vrhnul, ale tentokrát jsem prvky zkusil kombinovat jinak.
Takže to vypadá že, Sílou na Wayllu nevyzraju. Ted bych měl jenom vymyslet, jak ji obelstít, v místnosti, kterou Waylla dokonale zná a já ne.
Také jsem do boje zapojil Sílu tak, aby mi pomohla zrychlit můj útok. Nakonec jsem ještě našel nějáký menší kámen o zkusil ho po Waylle Silou hodit.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Waylla stěží odrážila tvé útoky, a když jsi si použil Sílu ke zrychlení svého útoku, tak peřstávala stíhat. Rychlsot tvého útoku, trochu polevila, když jsi Silou po Waylle mrštil menší kámen. Tehdy udělala klíčovou chybu světelným mečem odrazila kámen a otevřel se ti prostor pro úder, kterého jsi okamžitě využil pro svůj úder a přeťal Wayllu ve dví. Její světelný meč zhasnul a Waylla se rozplynula v temný oblak, který postupně zmizel. Zmizel i ten okolo dívky, která ležela zhroucená na podlaze uprosteřd místnosti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Když jsem přestal bojovat, podlomily se mi kolena vyčerpáním z těžkého souboje a já to musel chvíli rozdýchat, než jsem promluvil do prostoru:
Nikdo není neporazitelný
Po chvilce jsem už nabyl tolik sil, že jsem mohl vstát a dojít k dívce ležící ve středu místnosti. Během toho jsem na ni promluvil, i když jsem ještě nevěděl jak na tom je.
Notak, už je po ní, řekni něco
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Náhle kolem tebe projede záchvěv temnoty, aby jsi uslyšel podezřelý zvuk. Otočil jsi se za ním a hleděl jsi do msít, kde jsi předtím přeťal Wayllu. Přesně v tom místě se začal znova houfovat temný mrak, aby se z něho znova utvořila Waylla. Když byla kompletní, tak se cukající světelný meč, s kterým s tebou bojovala znova vzlétl a přistál v její ruce, kde byl znova aktivován. Pevně jsi sevřel svůj, i když jsi byl už dost unavený.
Opravdu si myslíš, že mě dokážeš porazit ?
zasmála s ehromovým smíchem Waylla, aby jsi pocítil pohyb za sebou, nakoukl jsi a spatřil jsi dívku, jak se k tobě snažila promluvit.
Je ... její ... meč ...
vydrkotala ze sebe, než znova omdlela, ale tentokrát ji temný mrak už nezahalil, ale byl soustředěný okolo Waylly.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“