Výcvik pro užiovatele Aayla Wessel

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
cynamon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 119
Registrován: 08.11.2007 17:44:57
Bydliště: Akademie Jedi na Yavinu 4
Kontaktovat uživatele:

zpráva

Příspěvek od cynamon »

Korriban - údolí

Jakmile jsem se trochu probrala, ze šoku ucítila jsem kolem sebe asi 30 žijících bytostí. Pět jich bylo přímo pode mnou. Protože jsem byla vždycky dobrá v ovlivňování myslý donutila jsem dva postřílet ostatní tři vojáky v místnosti a pak ty dva donutit, aby zabily samy sebe.
Skočila jsem dolů a slyšela, jak přicházejí dva vojáci, aby se podívali, co se stalo. Okamžitě jsem se schovla do stínu dveří a jakmile vešli, znovu jsem použila ovlivnění myslí na jednoho z nich a druhému probodla srdce vibročepelí, kterou jsem si vzala ze střechy. Pak jsem usekla hlavu tomu ovlivněnému. To bylo sedm ještě dvacet tři zbývá. Nepěkné vyhlídky na rychlý konec téhle zkoušky.
Pohybovala jsem se ve stínech a zabíjela pomocí meče i Síly další a další vojáky. Když jsem jich zabila polovinu padla konečně tma a já se mohla pohybovat vzpřímeně. Přesto však přišla i nevýhoda. Vojáci zaply baterky a svítily.
Když jsem se dostala do blízkosti jednoho z vojáků, tak jsem ho donitila zhasnout jeho baterku a vyskočila na něj a zlomila mu vaz. Krátce na to se ozval jeho kolega a hledal ho. Tomu jsem dobřála rychlý konec a usmrtila ho vibročepelí.
Za chvíly jsem narazila na dalšího vojáka a než mě stačil zahlédnout, vypíchla jsem mu oči a bodla ho do břicha. Pak jsem ho bodla do ramene a nechala ho vykrváce.
Za chvíly, podle mých předpokladů přiběhly tři další a než stihly zareagovat na můj pohyb, jsem je zabila. Za chvíly jsem narazila na tři další, naštěstí byli ke mně zády a před nimi dva ostré kůly. Vyslal jsem na ně Sílu a dva na ně nabodla. Třetí narzil do zdi a upadl do bezvědomí. Bez milosti jsem mu probodla srdce.
Blížila se půlnoc a já měla zabité téměř všechny nepřátele. Zbýval poseldní. Když jsem ho našla, zjistila jsem, že je po zuby ozbrojený a je v tom nejlepším brnění, co jsem kdy vyděla. Měl také zajímaví blaster, který se mi líbil a na jeho opasku se houpalo mnoho granátů. Ten blaster musím mít. Je to však snadný cíl. Stačí odjistit pár granátů a je mrtvej. Pomyslela jsem si.
Zašramotila jsem, počkala až vytáhne blaster a pak mu ho vyrvala. Než si mě všiml, tak jsem odjistila dva granáty, termální detonátor a plasmový granát. Chytila jsem jeho blaster a okamži tě s pomocí Síly se vyhoupla na střechu domu za mnou a přeskočila na další. To už milý vojáček vybuchl. CVědela jsem, že si mě nemohl všimnout, protože jsem se dobře schovávala ve stínu. Jediné, co mohl vidět byl pouze můj obrys, ale stejně víc už nemohl vidět.
Přišla jsem k němu, abych se ujistila, že je opravdu po smrti. Pak jsem až do jeené hodiny prohledávala celý areál jak vizuálně, tak s pomocí Síly, ale nikoho dalšího živého jsem nenašla a tak jsem se vidala k východu.
Alver Zarin - Nová republika, padawan Mistra Rassina Jaula
Mace Zakussa - Mandaloriánské války
Jan Rahn - Stará republika

Konec je pouze začátek
Hrůzy Impéria se nesmí opakovat
My nejsme válečníci, my jsme ochránci míru v galaxii

Phate

Příspěvek od Phate »

Korriban - údolí:

Malé městečko bylo pokryto krví mrtvých vojáků. Pak smrti byl cítit všude. Aayla čekala na mistra do rozbřesku. Když se Phate vrátil, našel Aaylu spící na zemi. Z rány na rameni jí stékalo pár kapek krve, zřejmě jí hodně ztratila při boji. Silou jí zvedl odnesl do Akademie. Když se probrala, byla sama ve svém pokoji. Žila. To jí utvrdilo v tom, že včerejší výcvik zvládla. Blaster, který vzala vojákovi, nemohla najít. Jediné co našla byl její světelný meč. byl rozseknutý ve dví. Aayla si zasteskla nad svým výtvorem.
Když sith vstoupil do pokoje. Aayla poklekla. Phate jí rukou naznačil aby vstala.
Včerejší výcvik byl zatím ten nejhorší, jaký sem kdy viděl! pokud chceš být jednou z nás, měla bys na svých schopnostech zapracovat! Tvým dnešním úkolem bude sestrojení nového meče. Ale nebude to tak snadné jak si myslíš. Součástky do tvého meče jsou v jedné z hrobek Sithských pánů. Krystal, který utvoří rudou čepel byl sežrán jedním z mých terrentateků. Ten na tebe bude čekat na konci tvé cesty. Až teprve poté budeš moct sestrojit svůj meč! vychrlil se zebe Sith. Otočil se směrem ke dveřím a odešel. Aayla ho rychle následovala. Šli spolu do údolí Sithských pánů. Tam ještě Učednice nikdy nebyla. Mají tam přístup pouze vyšší členi Sithého řádu a ti, kteří tam hlídají.
cesta do údolí nebyla dlouhá. Akademie byla postavena tak, aby mohli Sithi čerpat Temnou stranu přímo z obrovského pohřebiště. Hrobka před kterou se Phate zastavil, nepatřila nikomu známému. Avšak bylo cítit, že Síla s ním byla mocně svázána.
Hrobka je upravená stejně, jako cvičné údolí. Jsou zde 4 rozsáhlé místnosti. V prvních třech, budeš hledat součástky a snažit se přežít. Také bys měla najít nějakou zbraň. Je tam pouze jedna, takže hledej pečlivě. Terrentatek je velice nebezpečný. A abych se utvrdil v tom, že chceš patřit k nám. Rozzuřím ho ještě víc! Phate ustoupil a dveře se otevřely. Nyní se před Aaylou rozprostírala dlouhá chodba vedoucí pod zem.

Uživatelský avatar
cynamon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 119
Registrován: 08.11.2007 17:44:57
Bydliště: Akademie Jedi na Yavinu 4
Kontaktovat uživatele:

zpráva

Příspěvek od cynamon »

Korriban - hrobka temného pána

Vstoupila jsem do hrobky a dveře se za mnou uzavřely a já věděla, že už není cesty zpět. Pro ti mě stál kinrath a chystal se zaútočit. Pomocí Síly jsem ho vyzvedla do vzduchu a mrštila jím na zem. Sice to přežil, ale umíral, a tak jsem ho nechala trpět a vychutnávala si jeho agónii.
Začla jsem pátrat po zbrani, prohledala jsem první místnost, zabila několik potvor, ale jediné, co jsem našla bylo několik součástek na stavbu světelného meče.
Pokračovala jsem tedy do další místnost, kde se oběvilo několik mynocků, nic těžkého na zabití. Po chíly hledání jsem našla blasterovou pistoly, tu samou, co jsem včera vzala tomu veliteli. Na terrentateka mě asi stačit nebude. Uvědomila jsem si. V tu chíly se na mě vyřítila malá boma. Pár přesných ran ji poslalo k zemi a já zjistila, že ten blaster je trochu vylepšený. Mohl by se hodit.
Další dvě hodiny jsem prohledávala místnost a zabíjela místný potvory. Našla jsem další části světelného meče.
Vešla jsem do další místnosti, kde na mě čekala skupina leigreků, první dva jsem odhodila na vzdálené šteny, kde si zlomily snad všechny kosti v těla a žebra jim propíchla jim plíce. Zbylí dva se na mě zuřivě vrhly. Uskočila jsem jim a jednoho jsem pár ranami sejmula. Druhý se na mě opět vrhl, vystřelila jsem na něj a jeho mrtvé tělo mě zalehlo. Okamžitě jsem ho ze sebo shodila. Z jeho těla na mě vypadla další část meče. Prohledala jsem tedy i zbylá těla a ve dvou jsem našla i zbytek svételného meče.
Zbývala poslední místnost, kde na mě čekal terrentatek. Vstopila jsem tam a přímo naproti mě uprostřed sálu byla hrobka a u ní ta bestie. Vypálila jsem po ní několik výstřelů a ona se na mě vrhla. Pokračovala jsem ve střelbě až se vzprázdnil zásobník plynu a já ji odhodila. Terrentetak byl už dost zraněný, ale stále se na mě hnal. Vyslal jsem ohromný proud Síly proti němu, ale tomu uhnul a pak se opět řítil na mě. Musela jsem vyskočit na sloup nade mnou. Terrentatek do něj začal narážet. Když už se sloup začal rozpadat, okamžitě jsem přeskočila na jiný. Po několika minutách se všechny sloupy rozpadly a mi se ocitly ve stejném postavení jako na začátku, já u dveří místnosti a ta bestie u hrobky.
Byly jsme sice obě vysílené, ale ona víc. Rozeběhla se proti mě a já použila Sílu a terrentatek odletěl zpátky k hrobce a tam upadl do bezvědomí. Několika kroky jsem byla u něj. Rukou a s pomocí Síly jsem mu udělal díru do břicha a žaludky a vytáhla mu z těla krystal, byl to ten samý, co jsem našla včera. Zaměřila jsem na jeho srdce a nechala ho pomocí Síly vyboucnout v jeho těle. Terrentetak byl mrtev. Chvíly jsem těžce oddechovala a pak jsem Sílou strhla jeho tělo z hrobky a otevřela si. Vřela ve mě zlost.
V hrobce byly nástroje, se kterými jsem byla schopná postavit svůj sithský světelný meč. Dala jsem se do díla a myslela na Jedie, které svým novým mečem skolím. Zbytek dne jsem strávila stavbou svého nového dvojitého meče s možností oddělení na dvě části. Když jsem byla hotová, jsem ho aktivovala a kochala jsem se pohledem na něj. Pak byl už čas odejít. Vyšla jsem před hrobku a tam na mě čekal mistr Phate. Poklekla jsem před ním. Terrentatek je mrtvý a já si postavila svůj meč, můj pane. Řekla jsem mu.
Alver Zarin - Nová republika, padawan Mistra Rassina Jaula
Mace Zakussa - Mandaloriánské války
Jan Rahn - Stará republika

Konec je pouze začátek
Hrůzy Impéria se nesmí opakovat
My nejsme válečníci, my jsme ochránci míru v galaxii

Phate

Příspěvek od Phate »

Korriban - údolí:

Phate stálu hrobky a hleděl na zapadající slunce, které zalévalo krajinu rudým světlem. Jeho oči přesto zůstávaly černé jako oko Kryathského draka. Když se konečně otevřely dveře, vyšla z nich Aayla v otrhaném úboru a s několika oděrky na kůži.
Terentatek je mrtvý a já si postavila svůj meč, můj pane. řekla.
Sith nastavil ruku, ve které mu přistál meč. Zběžně si ho prohlédl a pak vrátil učednici.
To, jak si zabila Terentateka, bylo pěkné. Až s tvým výcvikem skončím. Nebudeš se k němu muset ani přiblížit. Dnes sis vedla dobře Aaylo. Nyní jdi zpátky do svého pokoje. budeme pokračovat zítra.
Phate pokynul učednici aby odešla z údolí Sithů zpět do akademie. Učednice trochu kulhala na pravou nohu, ale nebylo to nic vážného. Sith ještě chvíli hleděl na západ, než slunce zašlo úplně. Poté se vydal zpět do Akademie.

Uživatelský avatar
cynamon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 119
Registrován: 08.11.2007 17:44:57
Bydliště: Akademie Jedi na Yavinu 4
Kontaktovat uživatele:

zpráva

Příspěvek od cynamon »

Korriban - Akademie:

Když jsem došla do svého pokoje, uvědomila jsem si, že pro mě začala nové doba. Jako znak nastávající doby, jsem si přehodila pravé lekku přes levé rameno a od té doby jsem ho takto nosila. Byla jsem utahaná a noha mě bolela, ale to nebulo nic, protože byla jenom vyvknutá. To jsem srovnala tím, že jsem jí trhnutím vrátila na původní místo. Ani to moc nebolelo.
Meč jsem si odložila na stolek vedle postele a lehla si do ní. Téměř vzápětí jsem usnula a zdálo se mi jak svým mečem zabíjím Jedie a cítím jejich utpení. Byla to pro mě mana.
Ráno jsem se probudila, mistr tam nebyl, ael něco mi říkalo, že ani nepříde a já ho musím najít. Vstala jsem a šla jsem do hlavní místnosti akademie a tam místr Phate čekal. Pokla jsem předním. Zdravím Vás, můj pane.
Alver Zarin - Nová republika, padawan Mistra Rassina Jaula
Mace Zakussa - Mandaloriánské války
Jan Rahn - Stará republika

Konec je pouze začátek
Hrůzy Impéria se nesmí opakovat
My nejsme válečníci, my jsme ochránci míru v galaxii

Phate

Příspěvek od Phate »

Korriban - údolí:

Aayla pomalu přicházela směrem od ubikací. Phate stál uprostřed hlavní části Akademie a čekal. Jakmile k němu učednice došla, poklekla, jak se na sithského žáka sluší. Phate sice neměl pochlebování rád, ale brl to spíš jako ukázku strachu. Pokynul učednici aby se postavila a vydal se směrem do knihovny.
Knihovna byla plná studentů v černých róbách a vojáků v uniformách. Když kolem nich Sith procházel, všichni se klaněli. V tyto dny byl jediným z Pánů Sithu, kteří se v akademii nacházeli. Zbytek byl na výpravách po galaxii. Phateovi, ač přes jeho nesouhlas, byl svěřen dohled nad studenty.
Pokynul Aayle aby se posadila v prázdnému stolu v roku. Silou si odsunul židly na kterou se posadil.
Nyní tě zde nechám. Až příjdu, přezkouším tě ze Sithské historie! řekl Phate.
Když odešel z knihovny, zůstala Aayla u stolu sama. Nikdo si k ní za celou dobu nepřisedl. Začla studovat.

Uživatelský avatar
cynamon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 119
Registrován: 08.11.2007 17:44:57
Bydliště: Akademie Jedi na Yavinu 4
Kontaktovat uživatele:

zpráva

Příspěvek od cynamon »

Korriban - Akademie:

Prohlížela jsem svazky, datapady a další učební pomůcky. Studovala jsem s vervou, protože jsem chtěla udělat na mistra Phatea dojem. A také, abych se stala plnoprávným Sithem.
Četla jsem o různých rituálech, o založení sithského impéria, o Temných pánech ze Sithu, o Sithech jako o rase. Když jsem četla o Exar Kunovi a jeho učedníkovi Quel-Dromovi, upadla jsem do neklidného spánku a měla podivný sen o konci akademie, který dále vyprávěl o smrti jistého budoucího Temného pána, jehož jméno znělo Darth Bane, po jeho smrti se Sithové začali skrývat a skončil jejich opětovným vzestupem a ovládnutím galaxie.
Probudila jsem se a nevěděla, co si o tom myslet. Tak jsem se pustila opět do učení. Učila jsem se několik dalších hodin. Pak přišel mistr Phate. Uklonila jsem se mu a řekla, že jsem připravena.
Alver Zarin - Nová republika, padawan Mistra Rassina Jaula
Mace Zakussa - Mandaloriánské války
Jan Rahn - Stará republika

Konec je pouze začátek
Hrůzy Impéria se nesmí opakovat
My nejsme válečníci, my jsme ochránci míru v galaxii

Phate

Příspěvek od Phate »

Korriban - Akademie:

Phate pokynul Aayle aby vstala a následovala ho. Šli spolu dlouhou chodbou vedoucí do spodních pater Akademie, kde ležely výcvikové místnosti. V té, do které měla dvojice namířeno, nikdo nebyl. Když vstoupili Phate se podíval na Aaylu a řekl:
Přeskočíme teorii. Tvou poslední a konečnou zkouškou bude souboj se mnou.
V učednici hrklo. Tohle opravdu nečekala. Když Phate odhodil plášť, všimla si jizvy na krku. Zřejmě jí měl po boji s nějakým mistrem Jedi. Postavil se na západní rok čtverce, ve kterém se odehrávaly duely. Aayla udělala totéž naproti. Vytáhla meč a zažehla ho. Phateův meč se odepl z opasku a aktivoval se. Chvíli visel ve vzduchu jako hrozba smrti. Phate se zřejmě rozmýšlel, má-li do boje vůbec fyzicky zasahovat. Po chvilce mu meč přistál v ruce. Aayla vyskočila aby zaůtočila na Phatea. Ten se však jenom vyhnul útoku a odstoupil o krok dál. Aayla ještě párkrát máchla mečem. jediné co protla, byl zatuchlý vzduch. Phate si s ní pohrával. Učednice chvíli stála v klidu, potom zahájila další sadu útoků. Sith použil Sílu, kterou jí sáhl po hrdle. Aaylin krk se začal zužovat. Phate tiskl opravdu pevně. netrvalo ani deset vteřin a Aaylino tělo leželo bezvládně na zemi.
Být Sithem je čest! Tys jí nebyla hodna. řekl Phate, schoval meč a odešel...
_____________

Tohle je trest. Smažu tvojí přihlášku. Novou si můžeš udělat až za 5 dní. Potom ti udělám nový výcvik, který bude mnohem přísnější. Varoval jsem tě několikrát před těmi chybami. Phate

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“