Výcvik pro uživatele Sed Dranar

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro uživatele Sed Dranar

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva rytířů jedi - Padawanův pokoj:


Padawan ležel na své postali a prohlížel si strop svého pokoje. Najednou se rozevřeli dveře a dovnitř vstoupil mistr Kavar, odobrník na světelné meče. Znal jsi ho jenom od vidění, když tě přijímali do Enklávy. Tenkrát seděl na třetím křesle napravo od mistr Vrooka. Tvářil se přívětivě a neustále se usmíval. Od té doby jsi ho nikdy v Enklávě nespatřil.
Mistr Kavar: Buď zdráv padawane. Jsem mistr Kavar, pokud mě tedy ještě neznáš. Budu tě provázet tvým výcvikem. Takže základ je abys mi o sobě něco vyprávěl. Pověz mi tvůj osobní příběh.Kavar se posadil do křesla u postele a soustředěně se na tebe podíval.
...................................


____________________________
Přečti si pravidla aby jsi měl správně napsané příspěvky.

A zkouška:
1. Napiš mi jak se píšou myšlenky.
2. Jak normální věty.
3. A jak přímá řeč.
4. A kam se píše lokace.
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Shan Dranar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 29.1.2008 17:38:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shan Dranar »

Dantooin - Enkláva rytířů jedi - Padawanův pokoj:

Přestanu se soustředit na podivnou olejovou skvrnu na stropě a sednu si na okraj postele. Dobrý den, mistře. Jsem Sed Dranar, vyrůstal jsem tady... a pověděl jsem mistrovi svůj příběh jak jsem vyrůstal, pomáhal otci s elektronikou, rozmlouval s divokou zvěří. Jen doufám, že se mě mistr nebude příliš vyptávat na ten incident s laigreky, pomyslel jsem si a nenápadně jsem se při tom pousmál.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva rytířů jedi - padawanův pokoj:


Bojíš se? Bojíš se toho že se tě na laigreky zeptám? Strach vede k nenávisti a nenávist vede k temné straně. Nesmíš se bát!
Řekl mistr Kavar a vstal z křesla. Opřel se o dveře a řekl ti.
Povídej mi o tom a zjistíš, že pak to bude všechno mnohem lepší!
Řekl ti mistr a zovu odešel ke křeslu, do kterého se posadil.
Povídej ....
Zněl ti v hlavě mistrův hlas a tys byl donucen mu o tom říct.
...........................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Shan Dranar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 29.1.2008 17:38:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shan Dranar »

Dantooin - Enkláva rytířů jedi - padawanův pokoj:

Nebojím se, mistře. Jen je mi ta událost poněkud trapná. Vím, že jsem se tehdy nezachoval příliš správně.
Zvednu se z postele, přistoupím k oknu a zamyšleně se podívám na Dantooinskou krajinu. Zaujme mě skupina kathských psů, marně se dobývající na cosi, co nejspíš visí na stromě.
Otec tenkrát sháněl nějakého laigreka, protože dlužil kredity jednomu farmáři, žijícímu kousek od nás, a jediná cesta jak vydělat takové jmění bylo sehnat pro jednoho telosijského kupce laigreka. Neptali jsme se ho k čemu to nebezpečné zvíře potřebuje, ale otec z toho neměl radost. Chtěl jsem mu pomoci, avšak on mi vysloveně zakázal se k laigrekům třeba jen přiblížit, natož mu pomoct nějakého ulovit. Jednoho dne jsem se šel projít a narazil jsem na zdánlivě opuštěnou jeskyni. Napadlo mě, že se porozhlédnu uvnitř, jestli tam třeba nenajdu něco zajímavého. Nakonec se ukázalo, že je to sídlo malé skupiny laigreků. Nebál jsem se jich. Když jsem se soustředil, dokázal jsem kolem nich chodit, aniž bych je jakkoliv rozrušil, přestože laigreci jsou vysoce agresivní tvorové. Vzadu v jeskyni byl malý krystalový útvar. Už tehdy jsem toužil stát se jednou rytířem Jedi, a tak jsem myslel, že bych zde mohl najít nějaký krystal do svého budoucího světelného meče. Nalezl jsem tam nádherný velký modrý krystal, ale to ještě není konec historky. Právě v tu chvíli jsem si uvědomil, že jako možná budoucí rytíř Jedi bych se měl snažit pomáhat lidem v mém okolí, a tak jsem si neuvědomil jaké nebezpečí mi hrozí, když se pokusím přivést domů laigreka pro otce. Ale všechno šlo poměrně hladce. Laigrek se dal snadno vylákat osamocen ven z jeskyně, pak jsem ho omráčil a přivedl domů. Nejprve byli oba rodiče naprosto zděšení, jaktože jsem pořád živý, ale nakonec byli rádi, že jsem nejspíš zachránil rodinu.
Odpoutal jsem svou pozornosto od kathských psů, kteří teď už rozervávali tělo nějakého podivného tvora, co nebyl dost rychlý, aby stačil utéci jejich krvelačným tlamám, a zadíval jsem se na mistra.
To je asi vše, co vám mohu k laigrekům říci. Je to vše, co jste chtěl vědět, mistře?

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva rytářů jedi - padawanův pokoj:


Mistr se usmál a vstal z křesla. Přešel ke dveřím.
Mistr: Ano, je to vše co jsem chtěl slyšet. Zítra přijď na trénink. Bude se konat v hale číslo 2. Je to ta druhá síň hned vedle Rady jedi!
Mistr na tebe spiklenecky mrkl. Dveře se před ním otevřeli, místnost zalilo oslnující světlo a mistr odešel. Dveře se za ním zavřeli a místnost se stala znovu temnou.
.....................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Shan Dranar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 29.1.2008 17:38:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shan Dranar »

Dantooin - Enkláva rytářů jedi - padawanův pokoj:

Překypoval jsem nedočkavostí, a tak, abych zklidnil své myšlenky, jsem si pět lehl na postel a přemýšlel. V hlavě se mi neustále přehrávaly události posledních několika minut a nemohl jsem nenabýt ponětí, že mi tento příběh něco připomíná. Stalo se to už někdy? Nebo předpovídám budoucnost? Nebo je to čistě jen nedočkavý pocit z toho co přinese zítřejší den? Ale proč mám tento pocit? Vždyť nejde o nic speciálního. A co mělo znamenat to, jak na mě mistr mrkl? Bude snad zítřejší den tím nejdůležitějším? Zahodil jsem všechny tyto myšlenky jednou krátkou větou, pronesenou jen tak do vzduchu, jelikož nebyl nikdo kromě mě, kdo by ji mohl slyšet: Vše nějak dopadne, dobrou noc! A tvrdě jsem usnul a doufal, že budu mít klidnou noc, jako téměř vždy zde na Dantooine.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“