Výcvik pro RomanArts(Roman Arad'as)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Chrám Jediů:
Ve snaze zahřát se jsem aktivoval svůj světelný meč, čepel vydávala nepatrné teplo, které jsem se snažil Silou zachytávat a alespoň trochu se ohřál. Meč mi dodával nejen nepatrné teplo ale i pocit bezpečí a naděje. Sněhové vločky se odpařovali při kontaktu s modrou čepelí a já pokračoval ve své cestě. V cestě, která směřovala odnikud nikam. Jen v mé hlavě zůstala myšlenka na světlo, cíl mé cesty, alespoň jsem si myslel, že je to cíl mé cesty. Cesta jakoby se neměnila a já stál na místě, neviděl jsem nic krom světla, které vydával můj světelný meč. Tělo se snažilo vzdorovat mě samému a přesvědčovalo mě zastavit se a najít způsob jak přežít, ale můj instinkt mi říkal pokračuj...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Setrval jsi ve svém pochodu i přes bolest, kterou doslova křičeli všechny tvé nervy a soustředíc se ne čepel tvého modrého meče, který ti přišel jako pochodeň vedoucí k odproštění se od všech bolestí jsi pokračoval. Nevěděl jsi jestli jdeš minutu nebo půl hodiny, ale konečně sněhová bouře ustala a ty jsi se octl před jeskyňí. Sklonil jsi svůj světelný meč a vešel jsi dovnitř, protože jsi věděl, že tudy musíš jít. Ušel jsi několik metrů a objevil jsi dveře. Bolest začala ustupovat a ty jsi se rozhodl neváhat a otevřít dveře, aby jsi opět spatřil chodbu chrámu a za dveřmí na tebe čekajícího mistra Yodu, který zachovával neutrální výraz. Počkal až se trochu vzpamatuješ z tvého zážitku a popadneš běžný rytmus nádechů a výdechů.
I tento úkol splnil jsi, kdy velkou vůli a odhodlání prokázal jsi. Přesto poslední test ještě čeká tě. Mě nyní následuj, padawane.
pronese mistr Yoda a pomalým krokem se vydá k dalším dveřím u nichž už stojí mistryně Yaddle.
Poslední místnost tato je, kterou projít musíš. Test ducha nyní čeká tě, pro mnohé nejtěžším ze všech bývá. Na druhé straně mistr Jinn čekat tě bude.
pronese Yaddle, zatímco se mistr Yoda postaví vedle ní a ty máš unikátní možnost prohlédnout si oba dva tyto unikátní Jedie stát vedle sebe.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Chrám Jedi, Coruscant:
Úkol nebal tak těžký jak jsem z počátku myslel a proto jsem ihned přijal úkol další a vydal se dál. Naskytl se mi jedinečný pohled na dva mistry Yaddle a Yodu, byl to velmi zajímavý pohled, vidět tyto dva pohromadě. Čekala mě zkouška mého duchu jak řekla mistryně Yaddle. Nechal jsem se jí tedy vést.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Vstupem dovnitř, poslední část zkoušky započni. Meče ani jiné zbraně vevnitř nebude ti třeba.
pronese mistryně Yaddle, aby jsi ač s neochotou předal meč mistru Yodovi, který jej pečlivě uschoval pod záhyb svého roucha. Sice jsi chvilku váhal, ale poté sis vzpoměl na slova mistra Qui-Gonna: Světelný meč je sice ikonou Jedie, ale není to Jedi. Skutečný Jedi je schopen jednat i bez svého meče., jež tě přesvědčili odevzdat meč a po nádechu vstoupit do místnosti. Ta byla obdobně jako ta předchozí nejdříve temná, ale poté se objevilo světlo uprostřed a tam čekala postava v černé kápi. Nemohl jsi ji vidět do tváře, ani nemohl říct nic určitého, pouze, že má na sobě černou kápi a černé rukavice. Výškou se blížila běžné výšce jakékoliv jiné postavy. Pocítil jsi v sobě jakousi náhlou temnotu, když jsi k ní vykročil, ale zároveň jsi věděl, že tato postava je klíčem k této zkoušce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Chrám Jedi, Coruscant:
klidným krokem jsem se blížil k postavě a pomocí Síly snažil se zjistit její identitu a úmysly. Něco na té postavě mi přišlo povědomé, ale nevěděl jsem co to bylo. Nakonec jsem zkusil promluvit.
Jsem Roman Arad'as.
Nebyla to nejspíš nejvhodnější volba slov, ale přesto jsem je vyslovil. Neměl jsem vůbec dobrý pocit.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Až doposud byla postava mírně shrbená, ale nyní se narovnala a protože jsi stál blízko ní, tak jsi konečně mohl zahlédnout obličej osoby stojící naproti tobě. Když jsi si uvědomil rysy toho obličeje, tak jsi si najednou připadal, jakoby jsi hleděl do jakéhosi temného zrcadla, protože veškeré rysy byli totožné, jediné co se lišilo byl výraz očí. Už na první pohled byl agresivní, bojechtivý, cítil jsi z něho velikou krutost.
Schválně jestli uhádneš, kdo jsem já.
pronese hlasem, který je podobný tvému, ale cítíš z něho nádech arogance a chraptění. Znova si jej prohlédneš a všimneš si, že v ruce třímá kovový předmět do stříbrna, jež bezpečně identifikuješ jako světelný meč.
Máš strach ? Bojíš se mě ?
pronese a na jeho tváři se vyrýsuje temný úsměv plný zlomyslnosti a zákeřnosti, zároveň se palec jeho ruky blíží ke spoušťi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Chrám Jedi, Coruscant:
Postavil jsem se trochu víc z příma a dodal si větší kuráže.
Jsi mé temné já, jsi to co já nejsem, jsi jen ukázka toho čím nebudu.
Náhle mi věci do sebe začali zapadat.
Nemám z tebe strach, strach je to co ze mě dělá tebe!
Tvářil jsem se sebejistě, klidně a vyrovnaně.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Tvoje temné já se jenom usmálo a ve svém smíchu pokračovalo.
Strach ? Strach je ubohá emoce a nepomůže ti vyhrát, ale jsou i další emoce, které ti pomohou být mnohem silnějším, než si dovedeš představit. Využití vlastních emocí tě posílí, a když je odmítneš přijmout, tak tě oslabí a nikdy nevyužiješ svého potenciálu.
pronese poté, aby se zároveň s jeho posledním slovem aktivovala tmavě fialová čepel a ty jsi si uvědomil, že stojíš v jeho bezprostředním dosahu. Neměl jsi příliš možností na výběr a z proti tobě stojící osoby jsi vycítil příval opovržení a nechuťi, což tě vedlo k tomu, že má v úmyslu svůj světelný meč použít, otázkou však bylo jak se zachováš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Chrám Jedi, Coruscant:
Nezaváhám ani vteřinu a přistoupím o krok blíž.
Tak kdo jsi má budoucnost nebo mé uzavřené nebo nepoznané pocity? Jsem jedi, jedi necítí, mým úkolem je chránit!
Na konci věty jemně zvíším hlas, ale zabráníám průchodu pocitů.
Jsem moc zmatený na tuto zkoušku.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Místo řádné odpověďi se ti dostane švihu čepelí jeho tmavě fialového meče, které se s trochou námahy vyhneš, aby jsi pocítil prudkou bolest hlavy, která tě srazila na kolena. Přestal jsi kompletně vnímat veškeré okolí kolem tebe a ani jsi se na to nemohl soustředit, i kdyby jsi chtěl. Po chvilce přišlo jisté uklidnění a myslí se tí hodně rychle míhali obrazy, zahlédl jsi několik momentek minulosti, nebo něčeho co tak alespoň vypadalo, včetně toho, jak jsi poprvé spatřil Jediho, jak jsi poprvé uchopil světelný meč, které začali následovat další obrazy, které ti přišli trochu rozmlžené, spatřil jsi v nich Qui-Gonna s jiným padawanem, Hraběte Dooku, jak mu tobě neznámý Jedi odsekne hlavu jedním modrým a jedním červeným světelným mečem, obrovskou armádu klonů, explozi modré lesnaté planety, ale také jsi zahlédl své já v boji s někým držícím světelný meč těžko rozlišitelné barvy a poslední snímek patřil tvému já s mechanickou rukou, plamenem v očích stojícím nad nějakým zhrouceným tělem, vedle něhož ležel světelný meč. Ke konci se orazy začali zrychlovat a promítat znova a náhodně se střídali a toto střídání se neustále zrychlovala až to přešlo ve velkou bolest, která náhle z ničeho nic ustala a ty jsi se probral, klečící v temné místnosti, kde jsi byl sám a měl jsi pouze vzpomínku na minulé zážitky a v podvědomí jsi tušil, kde jsi dveře, kterými jsi přišel a také i dveře, kam by jsi měl jít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Chrám Jedi, Coruscant:
Snažil jsem se srovnat si v hlavě to co jsem viděl.
Byla to snad jedna z Jediiských vizí?
Byl jsem zmatený, hodně zmatený, nic mi nepřišlo logické, celé to nedávalo smysl. Doufal jsem, že si alespoň pamatuji, kde jsou dveře, kterými jsem přišel. Otočil jsem se tedy čelem v zad a vydal tam kde by měli být.
A co ta čepel, co to bylo?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Jakmile jsi vstal a trochu se zorientoval, tak jsi pomalým krokem dorazil až ke dveřím, jimiž jsi do místnosti vstoupil a u nich se zastavil. Chvilku se ti honili hlavou myšlenky a ůvahy k tomu, co se ti právě přihodilo a jak to bylo vše možné, aby jsi náhle něco znovu pocítil v Síle. Nebylo to však žádné varování, ani další šílená vize, bylo to pouze pobídnutí, pošťouchnutí, aby jsi přešel na úplně druhý konec místnosti, tam tě vedla Síla tímto pošťouchnutím. Chvilku jsi zvažoval, zda to není další ze háad této místnosti, vlastně obdobně jako té předtím, ale když se ti vybavila slova tvého mistra Qui-Gonn Jina, když ti oznámil, že bude tvým mistrem.
Co se s tebou bude ? Síla ti určí cestu, protože budeš Jedi a já jsem byl Sílou určen, abych tě k tomu vedl. Jsi však připraven mě následovat.
znělo ty to jako ozvěna myšlenky v hlavě a nyní tě právě tato myšlenka donutila následovat směr, který ti Síla ponukla. Po chvilce jsi dorazil k dalším dveřím, a než jsi mohl cokoliv udělat, tak se před tebou otevřeli a pustili do místnosti trochu světla. Venku na tebe však už čekal mistr Jin společně s ostatními mistry, tedy Yodou, Yaddle a Tyvokka, tedy opravdu rozmanitý výběr.
I poslední test úspěšně jsi složil padawane, jedna však ještě zbývá. Ale o ní mistr Jin informovat tě bude.
pronese mistr Yoda a po lehké úkloně s ostatními mistry odejde a zanechá tě tu zde pouze s mistrem Jinem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Chrám Jedi, Coruscant:
Počkal jsem až s mistrem zůstaneme úplně sami a pak jsem položil otázku.
Co mě ještě čeká mistře?
Zeptal jsem se s obavami ve tváři.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Když si Qui-Gonn všiml tvého výrazu ve tváři, tak se jeho pocit hrdosti, který od tvého vystoupení ze dveří měl změnil ve veselý úsměv.
To ti nemohu říct, ale není čeho se obávat. Teď si běž na chvíli odpočinout a až bude vše připravené, tak pro tebe přijdu. A prozradím ti ještě jedno, můžeš se na to těšit. Nyní pojďme, zde dole tě už není potřeba dále testovat.
odpoví ti stručně mistr Jin a úsměv z jeho tváře se neztrácí, až ti přijde, že se tvým dotazem upřímně baví. Společně jste prošli okolo dalších dveří, aby jste posléze po schodech vyšli do vyšších pater chrámu, kde jsi mohl zahlédnout už zdejší tradiční ruch, kdy tě míjelo velké množství jiných jediů či padawanů. Na další křižovatce se Qui-Gonn zastavil a natočil se, aby jste stáli tváří v tvář.
Nemělo by to trvat dlouho, ale snaž se mezitím být na dostupném místě, aby nebylo potřeba tě hledat.
dodal ještě než odešel na druhou stranu než vede chodba k tvému pokoji.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Chrám Jedi, Coruscant:
Ano mistře.
Odpověděl jsem sám sobě a vydal se chodbou do svého pokoje. Cestou mi zmizel ten ustaraný výraz a nahradil ho výraz nedávající najevo nic, prázdný výraz. Myšlenky mi nedodali klidu, pořád jsem musel přemýšlet nad tím vším co se stalo, nic nedávalo smysl. Myšlenky se mi zatím urovnat nepodařilo, ale dorazil jsem ke dveřím do svého pokoje. Otevřel jsem je a vešel dovnitř. Hned jsem se cítil vyrovnaněji, byl jsem doma. Rozhlédl jsem se po pokoji a po ne dlouhém přemýšlení usadil na podlahu do meditačního sedu. Snažil jsem se soustředit na to co jsem viděl.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“