Výcvik pro Eldara Draca(Draco Drexxas)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Jediské tréninkové centrum, Kamparas:
Přišel jsi akorát včas, když za sebou mistryně Billaba zavřela dveře, aby na tebe venku počkala. Když tě spatřila, hned k tobě zamířila. Sám jsi si všiml, že i ona má jiné oblečení, i když bylo asi jako každé jediské, pořád vypadalo slavnostněji.
Musím se předem omluvit, že to nebude tak plnohodnotné jako, kdybychom byli na Coruscantu, ale jistě to pochopíš. Prosím následuj mě.
přivítá tě Depa a otevře dveře do místnosti, ve které byla úplná tma. Vycítil jsi přítomnost dalších osob, ale nikoho jsi v nastílé tmě nemohl vidět. Poté co jsi vešel, Depa zavřela dveře a místnost naplnila tma.
My všichni jsme Jedi. Skrz nás mluví Síla. Skrz naše činy, se Síla sama prokazuje a stejně tak co je reálné. Dnes jsme zde proto, abychom potvrdili, co Síla prokázala
pronesl někdo zpoza tebe a ty jsi popošel ještě několik kroků dopředu, když tě zastavil rozežhnutý oranžový meč, který byl skloněný k zemi v rukou mistryně Yaddle. Okolo tebe se rozžehlo dalších pět světelných mečů, včetně zeleného v rukou tvé mistryně. Těchto pět mečů drželi jejich majitelé před sebou, kolmo vzhůru.
Blíže přistup, padawane.
pronese Yaddle a ti přikročíš na jeden metr a poklekneš před ní, zatímco ona vztyčí meč do kolmé polohy a ostatní je sklopí čepelí k zemi.
Draco Drexxasi, jménem Vrchní Rady řádu, z vůle Síly, tě tímto prohlašuji, Jedim.
začne pronášet mistryně Yaddle a přiloží ti svůj meč nejprve na tvé pravé rameno, poté na levé, aby byl opět na pravém.
Rytířem republiky.
dokončí slavnostní formuli a mečem z pravého ramena ti odsekne tvůj padawanský cop, který spadne na zem vedle tebe, zatímco dál úctivě klečíš.
Pozvedni svůj meč Draco Drexxasi, rytíři Jedi. Nechť tě provází Síla.
pronese zpoza tebe tvá mistryně Depa Billaba a ty tak učiníš, stejně jako zbylých šest přítomných. Náhle tebou prostoupí Síla a navodí ti společně se situací unikátní pocit, pocit rytíře řádu Jedi.
---------------------------------
Bravo, tímto jsme úspěšně zakončili výcvik. Jestli budeš chtít porkačovat pod mým vedením v nějaké misi, nebo máš nějaké připomínky, tak je sem napiš, já později udělám hodnocení a uzavřu to.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

budem veľmi rád ked budeme spolu pokračovať v daľšich dobrodružstva rytiera Draca Drexxasa

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hodnocení:
Tvar příspěku: základní pravidla dodržuješ bez problémů, jenom bych tě chtěl požádat, aby jsi zkoušel odřádkovávat různé typy řečí(přímá řeč jeden řádek, běžný popis další apod. - já to tak např. používám pořád) - je to přehlednější. A určitě se nebudu zlobit, když se zkusíš víc rozepisovat, protáhnout příspěvky. Občas to nejde, ale klidně se zaměř na nějaký nevýznamný detail, který by tvůj charakter zaujal - teď mě třeba napadl okolo prolétající motýl, když medituješ v zahradě apod. .
Chování charakteru: Tedy nebudu nic vytýkat aneb typický hodný padawan :D Prostě charakter sám o sobě reagoval, tak jak se sluší.
Postup v příběhu: I zde jsem spokojený, nikde se příliš nezdržuješ pokud tě nenutím nebo není třeba, takže vše v pořádku.
Reakce na podněty: Tady vidím místo, na kterém můžeš hodně zapracovat. Nevím jestli jsi si jich pouze nevšímal, ale dával jsem ti dost zajímavých podnětů(vize vody - k plavání jsem tě stejnak musel dotlačit, ležící meč tvé mistryně za tvým soupeřem, rádoby maliny - byli jedlé, napsal jsem to tam :) ), tady se prostě neboj jít za svými tušeními a instinkty, protože tyhle podněty ti vždy mají situaci usnadnit a když je někdo moc přehlíží, tak se ho pak snažím potrápit.
Využití Síly: To musím hodnotit pozitivně, Sílu odhadneš přiměřeně, nebo nechá na moderátorovi, aby to dokončil, aneb tak by to mělo být.
Celkově shrnuto, občas si byl i trochu opatrný, ale jinak byl trénink více než dobrý, plus připočítávám i tu odpověď co mě pobavila(na vor jsi měl použít stromy a svázat ho tou kapradinou :D), takže celkově hodnotím 89 procenty, což je hezký výsledek, ale stále vidím rezervy.

Následky výcviku:
+ Základy Vaapadu(ty nejzákladnější)
+ Základy kontroly živočichů(tj. odvedení pozornosti, zmatení, otupění smyslů)
+ Zlepšení užití Síly v boji(silnější Odhození soupeře, pohyb většími nebo vícero kameny)

LOCK
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“