Výcvik pro checkmana

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Děkuji, toho si velmi cením ;)
-------------------------------------------------------------------
Coruscant - trh

"Vím mnoho věcí, ale zatím ti nebudu říkat jak, promiň. Je hezký že vymýšlíš plán, ale správně, nevíš, co to je to, co scháním."

CHvíli ze rozmýšlel, ale nakonec přikývl.
"Jo, dobrá, řeknu ti to, aleslib mi, že to nikde nerozkecáš. Jsou to - smrtyčky."
Výmluvně se na tebe podíval, dlouze, vychutnával si tvoje překvapení a chování.
"Takže, o toho Jedie se neboj, to už bude práce jiných, ale spíš mi řekni - jdeš do toho i přes nebezpečí, nebo ne?"
Rozhlédl se.
"Jestli jo, jdi do davu na trhu a pak zajdi do druhé vedlejší ulice v pravo. tam zjistíš víc. Jestli do toho nejdeš, tak normálně jdi dál na trh a nakup vše, co stará chce - semena Yarum sou ty čajový semena, co se prodávaj po pytlech."

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

;) ;) ;) není zaco

-----------------------------------------------------------
Coruscant - trh
Smrtyčky???A kdo je ten známý nakej feták.Ne promin za tu reakci ale jestli chces jdu do toho s tebou budem držet při sobě ale jedie je práce jiných??To bych neřek že by odstavili jedie si nemyslím...
Pak na Serla přikývnu a jdu tam kam mi říkal.V té ulici napravo byli dveře jako jinde a já je otevřel...
Za nimi byl dlouhý sál něco jako bar nebo tak nějak tam byli fetáci a jeden člověk tam dělal diskuzi o smrtyčkách jak učinkují a tak podobně tak jsem šel k nim ale na cestě mě potkala krásná číšnice a zeptala se jestli nechcu něco k pití.Jo kočko něco mi dones.Pousměji se na ni a dojdu k tomu chlápkovi co dělá tu diskuzi...

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

-----------------------------------------------------------
Coruscant - trh, bar

"Nemusí ho eliminovat, tahle síť je mezi námi, vyvrheli, dost dlouho a polovina z nás je nebo byla sledována nějakými Jedii, víme jak se jich zbavit, zmást jejich vnímání. Víme, jak na to, neměj péči."
Vešli jste do baru, na první pohled normální bar, ale pomocí Síly si poznal, že spousta zde sídlících je závislá na drogách, včetně té nejsilnější a nejstrašnější - smrtyček.
Zvýšil si Silou odposlech a uslyšel jsi jak u baru právě o nich někdo povídá, byl to na první pohled podlý muž, ne moc starý, vychrtlý a shrbený.
Když jsi byl od něj asi dva metry, stuhl. Chvíli jen naslouchal, ruce sevřené v pěst, a pak se pomalu otočil. Koukala na tebe krysa v lidské kůži, pod očima podlitiny, bílý, skutečně vypadal jako muž, co ven vychází jen v noci.
"Co na mě tak blbě čumíš kluku??" Zachrčel, a pravou ruku dal k opasku, kde měl zavěšený blaster. Už jsi otvíral ústa, že něco řekneš, když tu tě Serl zastavil, "dávej pozor, nechovej se namyšleně ani neprovokuj, spíš nenápadně než velikášsky, jinak to vodskáčeš, ok?"
Došel až k muži a něco mu zašeptal.
"Tak ten smrad je zas vod vás, co? Dobrá, poďte za mnou kápo už čeká."
Tu k tobě došla servírka s tobě neznámou, hustou tekutinou žabí barvy.
"Taj to máš, specialitka podniku chlapče."
Koukala na tebe, jestli to vypiješ, bojoval jsi sám se sebou, s alkoholem ji ještě moc zkušeností neměl, ale teď jsi bojoval o čest.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Coruscant - trh, bar
OK Serle radši tě poslechnu.Pak ta servírka donese alkohol a já se na něj jen podívám a pak to do sebe kopnu...
Je to hořký ale v přítomnosti té číšnice se nešklebím...
Pak jsem našel Serla a ten už přebýral smrtyčky.Hele Serle radši vypadnem nák se na nás divně dívaj pod dem...
Za chvíli jdeme ulicí k dalšímu takovému skromnému domku a Serl zatukne na dveře a ty se pomalu otevřou.Za nimi stojí menší muž s knírkem a divně se na mě koukne.Pak mu Serl dá smrtyčky...

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Nepředbíhej tolik. 8)
-------------------------------------------------------------------------
Coruscant - před domem zákazníka

Muž se po nich dychtivě vrhl, ale pak ucítil podezření.
"Je to čistý?!" Zavrčel a zakřenil se.
"Vydím tu nějakou lumpárnu, jak ti mám věřit ty grázle?"
"No tak se zas uklidníme, ne? Už dlouho ti prodáváme a nikdy sis neměl důvod stěžovat, co tak najednou?" Serl se na něj podíval skutečně hrozivým pohledem, plným uraženosti.
"To, to on!" Prstem ukázal na tebe a v tobě hrklo, proč?
"Ty jeho oči! Jsou podlý, lstivý a rozhodně, rozhodně jsou zlý! Nevěřím ani tobě, pokud máš tohohle parchanta u sebe!"
"Tak to už trochu přeháníš, ne?"
"Ani náhodou, chci, abyste to vyzkoušeli, ukažte, že mě to teď nezabije..."
Muž se na tebe podíval pohledem šílence, šelmy, která lační po krvy, přemýšlel. A najednou ho to napadlo, vítězně, ďábelsky se zakřenil.
"Ne... Chci, aby to vyzkoušel on!"
"Cože?!" Serl nevěřil vlastním uším. "Co to meleš, tak ti je neprodáme, pudem za jiným, každej je chce."
"Ty víš, že nemůžeš, zabili by tě tam Hreedovci, potřebujete mě "
"No vidíš, proč bychom ti tedy prodávali nekvalitní zboží?"
"To nevím, důvod by se našel, o mou bezpečnost jde především."

Serl se na tebe otočil s útrpným výrazem, byl v koncích. Došel k tobě a potichu ti do ucha zašeptal. "Ano, má pravdu, je důležitej..."

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Corusant - před domem zákazníka
Cože co to meleš já su jen doprovod ale do mě ty drogy nenacpeš ty parchante,jestli ty drogy chceš tak si je vem Corusant je dost valkej aby se našel někdo bohatší než takže bud ber nebo nic nebude...
Naštvaně jsem se na něj podíval.To je hrůza oni chcou sfetovat dobrý čistý lidi...
Pak se otočím na Serla a zašeptám mu do ucha.Hele mě fetovat nebude jestli je důležitej nebo ne to je mi jedno...Třeba abys ho přesvědčil tak to vyskoušej na něm,hehe a měl by po stížnostech...
Probodnu Serla pohledem:Hele kámo přece to nechceš vyskoušet na mě...nebo jo?...


----------------------------------------------

sry za ty přispevky sekal se mi internet jinak dobra nebudu predbihat moc

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant – před domem zákazníka

Norgri jen rezignovaně pokrčil rameny a pak ti pošeptal do ucha. Hele, fakt promiň kámo... S rychlostí blesku jeho levá ruka chytla tvůj krk takže jsi ztuhl překvapením a začal lapat po vzduchu. To však mělo za následek to, že jsi byl nucen otevřít pusu, abys nabral vzduch do plic. Toho samozřejmě Serl využil a v nestřeženém okamžiku ti vpravil zkušební vzorek do úst.

V tu chvíli, jako by se s tebou zatočil svět. Dělaly se ti mžitky před očima a v jednu chvíli jsi měl chuť ukázat cos měl k snídani. Najednou se tvého těla začal zmocňovat podivný třas. Jen mlhavě si vnímal, že chlápek řve na celý Coruscant, a že Serl zbaběle utekl a už je bůhví kde. Třas náhle ustal a vystřídala ho divoká, řezavá bolest v hlavě v podobě chladného hlasu. UŽ JE ČAS CHLAPČE!

________________________________________________________________________________
Přebírám tě :)

Zásada číslo 1: Snaž se nepředbíhat děj...
Č.2 : Klasika... Popsat pocity, myšlenky atd.

Ok? :D

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Corusant - před domem zákazníka
Bolela mě hlava a motal jsem se...To že mě Serl zradil mě hodně naštvalo a pořád jsem si říkal že až se z toho proberu oplatím mu to...
Jestli se vůbec proberu...Sbohem Rew...


------------------------

OK platí ale co jsem měl ted asi napsat?A jak to chceš abych to psal dlouze nebo kratce?

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Corusant - před domem zákazníka


Ten pocit, nespravedlnosti a vědomí, že už nikdy neuvidíš svou drahou přítelkyni, tě podněcoval k stále větší nenávisti. Až příliš pozdě sis vzpomněl na slova Mistra Yody.

Strach je cesta k temné straně.
Strach vede ke hněvu,
Hněv k nenávisti,
Nenávist vede k utrpení…

Tak to má být můj chlapče… Až budeš připraven, budeš mocnější, než kterýkoli žíjcí Jedi. Budeš neporazitelný….!!! Hlas se smál tak ďábelsky, že se ti div nerozskočila hlava…

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Corusant - před domem zákazníka

Ne nesmím podlehnout...Ale na Serla jsem byl rozzlobený že aspon měl mi pomoct a ne dětinsky uprchnout...
Nevím co mám dělat a tak jen myslím na kodex rytířů jedi a přemýšlím co jsem udělal špatně...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Ukončeno...
________________________________________________________________

Výcvik dokončen, pokračování v chystané misi...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“