Výcvik pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Oblečený do půl těla jsi se věnoval rannímu rozcvičení, kdy jsi si protahoval tělo, za svěžího lehkého vánku v zahradách v okolí Chrámu na Coruscantu. Po kratkém protažení jsi si nacvičoval některé bojové pohyby v rytmu Soresu, který byl tvým nejsilnějším stylem v boji jak se světelným mečem, tak i bez něj. Tento nácvik ti pomáhal zrychlovat reflexy a tvé pohyby, protože Soresu už v samotném základu bylo hlavně obrannou formou proti více protivníkům. Už jsi se blížiž ke konci své rozcvičky, když tě vyrušil hlas tvého mistra.
Rád vidím, že pravidelně cvičíš Askeli, bohužel tvoji rozcvičku musím přerušit. Do hodiny odlétáme na misi, kterou mě rada pověřila, takže se do té doby musíš připravit. Nic důležitého si nezapomeň a setkáme se v hangáru chrámu. Detaily ti povím během letu, nebude tak krátký, aby jsme to nestihli.
pronese mistr Coleman Kcaj a čeká na tvou odpověď, zatímco si vychutnává vlhkost svěžího vánku, která mu jako Ongreemu dělá dobře, vzhledem k původu jeho druhu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Chrám Jedi, Coruscant:

Jako kazde rano jsem i toto hned po probuzeni a lehkem oplachnuti obliceje vybehl jen v kalhotach do zahrad v okoli chramu, kde mi to temer pripominalo muj domov na Alderaanu. Krasna, svezi priroda, vlhky, studeny vanek, proste prostredi, ktere se na Coruscantu jen tak nenajde.
Kdyz jsem dobehl na paloucek, kde obvykle cvicim, uz jsem ani necitil chlad brzkeho rana noveho dne ani rosu, ktera se skryvala v nasakle trave. Krev v mem tele se jiz rozproudila a pri protahovani svych koncetin jsem se jako obvykle uplne uvolnil.

Po takovem krasnem probuzeni do jeste nadhernejsiho dne bych si mohl take trochu zatrenovat, tady v prirode to mam nejradsi."

Pomyslel jsem si a nasledne jsem sklidnil svuj dech i mysl, jak me to muj mistr ucil a zacal jem od nejjednodussich pohybu a poloh Soresu a postupoval jsem ke stale obtiznejsim. Pravda, obcas se mi neco nepovedlo, avsak vzdy jsem to, diky sve tvrdohlavosti, zkousel znovu a znovu a nepripoustel jsem si neuspech az se i obtiznejsi polohy zacaly darit.
Pri jednom takovem nepovedenem vyskoku s otockou a kopem, kdy jsem skoncil rozplacnuty jak dlouhy, tak siroky na zemi, jsem uslysel hlas sveho mistra, ktery me zaskocil, protoze pri treninku jsem se soustredil pouze na sebe a nevnimal jsem okoli, za coz me mistr zrejme nepochvali, takze jsem se ho skoro az lekl.

Mozna i jeho vyruseni zapricinilo muj pad, avsak mozna by to byla jen hloupa omluva vlastni nesikovnosti, avsak to uz se ted nedovim.

Zapremyslel jsem ve zlomku vteriny, ale tu myslenku jsem rychle zapudil a rychle jsem vyskocil na nohy, pokynul mistrovy hlavou na pozdrav a jeste stale trochu otresene z padu a prekvapene z toho, jak se tam mistr zjevil a take s notnou davkou uzasu a vdecnosti, nad tim, co prave rekl, ze konecne muzu na svou prvni misi, jsem trochu nedockave vyhrkl:

S rozcvickou jsem prave skoncil mistre. To je uzasne! Moc se tesim na svou prvni misi! Samozrejeme, ze v hangaru budu vcas a zcela pripraven, muzete se spolehnout.

Rychle se oklepu od travy a listi a trochu zamyslene, ale hlavne vdecne a natesene hledim na mistra, jestli mi sdeli jeste neco dalsiho. Pri bedlivem pozorovani jeho, pro me jiz velice znameho obliceje a vyrazu v nem, se zamyslim.

To je uzasne! konecne budu uzitecny! Konecne mimo chram a konecne nejaka mise! Strasne se tesim, i kdybychom snad meli delat jen neco nezazivneho ci dokonce nudneho, tak by mi to nevadilo, protoze to je prece prvni mise, na kterou jsem tak dlouho cekal!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
A ještě než tě nechám se jít připravit, tak si pamatuj, že při užívání nejen Soresu, ale jakékoliv z forem pro boj se světelným mečem, se musíš soustředit hlavně na tři věci - na svoji zbraň, kterou byli v tomto případě ruce, na soupeřovu zbraň a na soupeře samotného. Jakmile jednu z těchto zásad nedodržíš - ohrozíš sám sebe, v lepším případě jako před chvílí spadneš.
pronese tvůj mistr Coleman Kcaj a ty vycítíš, jakoby se tak trochu bránil úsměvu, když ti to říká. Očividně tvůj pád na něho zapůsobil. Poté se uklonil a zamířil si připravit svoje věci a vybavení na cestu, plus možná ještě něco zařídit. Jakmile odešel, tak jsi se porozhlédnul po svém ručníku, aby jsi otřel pot z vrchní částí svého těla a posléze s ručníkem přehozeným přes levé rameno vyrazil do své ubykace.

--------------------
No musím říct, že svým prvním příspěvkem jsi mě krapet zaskočil - pozitivně, usuzuju tedy, že už jsi se s podobným typem hry setkal a pokusím se podle toho i přistupovat - takže si můžeš hezky vykreslat svůj pokoj dle libosti :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Chrám Jedi, Coruscant:

Jiste mistre, dekuji, budu si na to priste davat pozor. Asi jsem se az prilis soustredil pouze na sebe.

Reknu s uctou a priznanim sve viny pri cemz ze sebe oklepavam zbytky travy, listi a vody, ktere na me jeste zustaly po padu na rosou prosaklou travu.

Tohle uz mi mistr rikal tolikrat, ze bych si to snad mohl zapamatovat a zacit vnimat taky neco jinyho, nez jen sebe.

Pomyslim si a v duchu sam sebe hubuji, ze porad delam takove skolacke chyby a spatne se soustredim. Kdyz uz odchazi, tak na nej jeste zavolam ujisteni:

Takze za hodinu v hangaru mistre.

Po te ze sveho vypracovaneho hrudniku a silnych pazi setru pot a zbytky vody svym rocnikem, ktery jsem si pred rozcvickou povesil na vodorovne rostouci vetev stromu - jehoz jmeno bohuzel neznam, nybrz na Alderaanu, me rodne planete, na kterou vzdy rad vzpominam, takovy strom nerostl - na kraji paloucku a vydam se smerem zpet k chramu, do meho pokoje. Cestu zahradou jsem si jeste dosytosti uzil.

Ach, jak mam rad vuni prirody a cerstveho vzduchu, doufam, ze nase mise bude smerovat nekam, kde bude pekna a prijemna priroda, to by me potesilo vic, nez cokoli jineho.

Za techto a podobnych uvah jsem dorazil az do sveho pokoje, ktery byl velmi proste zarizen. V pokoji byla pouze jedna postel, kterou jsem rano nechal ledabyle rozestlanou a ted ji s nechuti rychle, avsak nedusledne stelu, takze po minutce postel nevypada o moc lepe, nez predtim, avsak dal ji uz pozornost nevenuji a obracim se ke sve velke skrini, ktera je nejvetsim kusem nabytku v tomto pokoji. Ve spechu vytahnu ze skrine kosili, obleknu se do ni, avsak pri zapinani knofliku jsem si vsiml nezanedpatelne diry, ktera me lehce rozlobila. Honem jsem kosili zase sundal a hodil ji nekam na dno skrine. Vytahnu dalsi bilou kosili, nejprve ji pro jistotu prohlednu, jestli je bez der a ma vsechny knofliky. Po zjisteni, ze je v poradku se do ni s ulevou obleknu. Dal ze skrine vytahnu cerny cestovni plast, ktereho si cenim temer stejne jako sveho mece a prehodim ho prez zidli, ktera je spolu se stolkem zbytkem vybaveni meho pokoje. Dalsi chvili se prehrabuju ve skrini, avsak nemuzu najit svuj mec.

Kam jsem ho jen mohl dat?

Pomyslim si trochu zmatene a rozhlidnu se po zbytku pokoje.

Za tuhle neporadnost by me mistr jiste take moc nepochvalil, radsi bych si tu mel nekdy uklidit nebo ho sem aspon nepoustet. Ale to az nekdy jindy, kdo by se ted zdrzoval takovymi hloupostmi.
Uz to mam!


Bleskne mi hlavou a vrhnu se ke stolku, na ktery jsem si mec naposledy odlozil, avsak na stolku nic nelezi. Nervoze se koukam kolem a tu zahlednu svuj mec, jak v nedustojnych podminkach lezi na zaprasene podlaze meho celkove neprilis uklizeneho pokoje. S ulevou, ze jsme ho nasel, zakroutim hlavou a uz se pro nej chci sehnout, kdyz me nahle napadne, ze bych si ho vlastne mohl pritahnout Silou, je to preci dobry trenink. A tak se zacnu soustredit na Silu a snazim se primet mec, aby mi sam skocil do rozevrene dlane tak, jak me to ucil muj mistr. Nekolikrat se mi to jiz pri treninku a dlouhem soustredeni povedlo, jenze ted se mec sotva pohne na zemi, natoz, aby se vznesl do vzduchu. Zrejem se nedokazu plne soustredit rozrusen tim nadsenim, ze konecne pojedu na svou prvni misi. Po chvili si odfrknu a proste se pro mec sehnu a trochu rozmrzele si ho strcim za opasek svych kalhot, avsak predtim ho jeste otru od prachu, abych se nezaspinil. Nasledne na sebe navleknu svuj cerny plast, ktery je ze vsech veci v pokoji nejspise nejcistejsi a nejudrzovanejsi hned po meci. Jeste si prohrabnu vlasy, abych vypadal aspon trochu upravene a pomalu se vydam na cestu k hangaru.
Jelikoz mam jeste hodne casu, stavim se v jidelne, kde si sbalim neco malo k jidlu a nejakou vodu, protoze jidlo je take mym dobrym pritelem. Dal uz mi nic nebrani vydat se do hangaru, kde jiste jeste nekolik minut budu cekat na mistra, avsak je lepsi, kdyz budu cekat ja, nez kdyz bude cekat on.


--------------------

Diky, ale vis co se rika? "Nechval dne pred vecerem":) Doufam, ze se nam spolecne bude hrat dobre, je pravda, ze s podobnym hranim mam par zkusenosti, ale jiste nejsem zadna hvezda. Takze preji prijemne cteni :)
Jen jsem měl potřebu sdělit první dojem, ale teď k věci. Za prvé když už chceš komentovat, tak pls jinou barvou než je žlutá(aby se nepletli mé komentáře s jinými) a jí podobné a za druhé bych ti měl upřesnit, že výcvik se odehrává, když už nějakou dobu na chrámu jsi, takže máš nějaké základní schopnosti - přičemž přitažení meče je jedna z nich.
Jasny, budu pouzivat jinou barvu a s tema schopnostma ok:-) ale zase to rozruseni z toho, ze pujdu do 1. mise bylo hodne velky. Ne vtipek, jasne budu se trochu min podcenovat.
Naposledy upravil(a) MrTukan dne 24.3.2008 23:28:21, celkem upraveno 2 x.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Opuštíš svůj pokoj, který rychle zavřeš, aby neměl nikdo z okolo procházejících Jediů a padawanů možnost náhlednout do nepořádku, který se ti tam zatím daří udržovat. Poté klidným tempem vyrazíš směrem k hangáru a trochu si rukou přehladíš roucho, jež bylo trochu pomačkané ze skříně. Mezitímse přiblížíš ke skupince padawanů, kteří se s nadšením o něčem štěbetají a nemůžeš si pomoct, aby jsi se nesnažil zaposlouchat.
Slyšel jsem, že se objevil hrabě Dooku a vyzýval k založení nějaké konfederace.
pronese jeden z nich a ty v něm poznáš padawana, který je proslulý svými drby a jejich šířením po celém chrámu i mimo něj.
To nemůže být pravda, vždyť prý odešel do ústraní.
zaoponuje mu jeho kolega s kterým se teď baví, ale známí drbal jenom zakroutí vítězoslavně hlavou a sebevědomě se usměje, aby podtrhnul fakt, že to byl on, kdo s touhle zprávou přišel.
Bylo to na Raxus Prime. Brzo se o tom bude snad mluvit i v senátu. A určitě se to projedná na dalším zasedání rady.
dodá svým právě nabytým sebevědomým tónem, zatímco ostatní jej udiveně sledují, jakoby stále váhali jestli tomu mají uvěřit, nebo ne. Zanedlouho se k jejich hloučku připojila jedna další padawanka a skupina zamířila do jídelny. Ty jsi si až nyní uvědomil, že jsi se trochu zaposlouchal a rychlým krokem jsi zamířil do hangáru, kde už čekal tvůj mistr u právě přistávající lodě. Byl to asi přes sto metrů dlouhý křižník třídy Consular, který byl hojně využíván především pro diplomatické mise a přepravu diplomatů a Jediů.
Akorát včas.
pronese mistr Coleman Kcaj, když si tě všimne.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Chrám Jedi, Coruscant:

Po ceste do hangaru se mi honi hlavou myslenky typu:

Mel bych si v tom pokoji uz jednou uklidit nebo schrastit nejakyho droida, kterej by to udelal za me. A kam vlastne s mistrem dnes odletim? Bude to vzrusujici? Nebezpecne? Nebo snad nudne a unavne?

Z premysleni o podobnych otazkach me vytrhl az zajimavy rozhovor nekolika padawanu a zvlaste jmeno hrabete Dooku. Muj zajem vsak hodne opadl, kdyz jsem zjistil, ze rozhovor vede jeden z padawanu znam jako mistni drbna. I prez to se do rozhovoru zaposloucham, i kdyz jejich slovum neprikladam valny vyznam a pravdivost. Po nekolika dalsich vetach me vsak z poslouchani vyrusi fakt, ze brzy mam byt v hangaru a ze bych nerad sklamal mistra hned na zacatku prvni mise, ze bych prisel pozde.
Rychle se tedy vydam k cili me cesty. Po nejake chvili dorazim do hangaru, kde prave pristava lod, ktera nas zrejem ma dopravit na misto urceni nasi mise. Hned po prichodu jsem si vsiml sveho mistra, ktery na me uz zrejme chvili cekal. Rychlym krokem dojdu az k nemu a dost natesene a trochu netrpelive vyhrknu:

Muzeme vyrazit mistre? Uz se velice tesim, az mi prozradite, jaky ucel ma nase mise.

Pritom hledim na mistra, ale koutkem oka pozoruji prave dosedajici lod, ktera me tak trochu fascinuje.

Strasne moc se tesim, az budeme opoustet atmosferu a poletime a navic, az mi mistr prozradi cil nasi cesty a duvod nasi mise, tak to bude uplne nejlepsi!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Ano vyrazíme, ale snaž se kontrolovat lépe své emoce. Už na první pohled lze poznat, že jsi nedočkavý. A moc dobře víš, že Jedi má být trpělivý a věřit v Sílu. A na trpělivosti musíš ještě pořád pracovat.
odpoví ti mistr Coleman Kcaj, zatímco loď vysune nástupní rampu a vy k ní bok po boku vyrazíte. Byla mnohem větší než stíhačky, které tu obvykle spočívali. Trup natřený na červeno už byl ns několika místech značně oprýskaný, což svědčilo o častém používání této loďi po celé Republice, takže už mohla navštívit celé ne desítky ale i stovky a možná tisíce světů. Ale to jsi nemohl odhadnout jen na první pohled. Mistr Coleman Kcaj nastoupil a ty jsi jej poté, co se ti podařilo dtrhnou oči od struktury loďi následoval dovnitř. Tam jste zamířili do hlavní místnosti, které se často říkala společenská, kde jste se usadili.
Něco o naší misi bych ti měl asi sdělit.
pronese na začátek mistr Kcaj a vyhledá ideální pozici pro sezení okolo středně velkého oválného stolu, který dominuje místnosti ve které právě jste. Stěny byli vyzdobeny v rámci republikových insignií.
Budeme několik dnů dohlížet na průběh konstrukce jednoho vědeckého zařízení na planetě Mrisst. Konstrukce začala už před měsícem, ale během té doby se objevilo několik destruktivních sabotáží. Zařízení má sloužit jeden z místních prestižních univerzit pro výzkum. Máme zabránit případně další sabotáži a dohlédnout na bezpečí pracujích. Samotné zařízení je umístěno v těsné blízkosti vodní nádrže a nedalekého lesa.
pronese mistr Kcaj a počká si, jak na to zareguješ pečlivě tě sledujíc, zatímco si uvědomíš, že loď už míří vrstvami planety na orbit Coruscantu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Chram Jedi, Coruscant => Kriznik tridy Consular, Nekde mezi povrchem a orbitou - Coruscant

Emoce.
Skrivim na chvilicku oblicej, ale hned pokracuji:
Jiste mistre, budu na te trpelivosti a celkove emocich dale pracovat. Vim, ze jsem netrpelivi, ale snazim se s tim bojovat, jak to jen lze mistre!

Nasledne s mistrem zaroven vyrazime smerem do lodi po nastupni rampe, jenz se prave s lehkym skripotem a rachotem vysunula a vchod do lodi ted vypada trochu jako tlama velike cerne nestvury, do jejiz utrob pokojne kracime.

Doufam, ze se tahle oprejskana plechovka nerozpadne, nez doletim tam, kam letime. A kam ze to vlastne letime? Snad uz brzy se to od mistra dovim.

Zymyslim se, ale v zapeti se uklidnim tim, ze mi mistr slibil seznamit me s podrobnostmi o nasi misi na palabe za letu.

Po chvilce zavahani jsem rychle vstoupil do lodi a nasledoval uz jen mistruv stin az do spolecenske mistnosti, kde se mistr usadil. Posadil jsem se u ovalneho stolu kousek od nej a pekne jsem se do pohodlneho kresla rozvalil a cekal, nedajice znat svou netrpelivost, na to, az mistr zacne konecne mluvit o me vytouzene prvni misi. Po chvilce se mi skutecne me prani splnilo a zacal jsem hltat jeho slova bez toho, abych ho cimkoli prerusoval.

Kdyz mi mistr sdeli zadani nasi mise, napadne me hned nekolik otazek, ktere mu take vzapeti polozim:

Chapu to tedy dobre mistre, ze mame take odhalit a zneskodnit sabotera nebo budeme jen vyckavat, jestli se nahodou nepokusi o nejaky dalsi utok?

Dalsi, ne uz tak dulezite otazky s ocekavanim pripojim hned za tu prvni:

A kdyz jste mluvil o lese a vodni nadrzi, znamena to tedy, ze na te planete je priznive klima i pro peknou a bohatou prirodu? Mam totiz velice rad prirodu a jeji klid a na takovych mistech se dokazi uvolnit daleko vic, nez kdekoli jinde a citit silu, jak zkrze me prochazi! A jeste jedna malickost, jak dlouho asi bude trvat nase cesta?

Kdyz si uvedomim, ze uz se vlastne pohybujeme, zaplavi me nekolik ne zrovna duverivych a prijemnych pocitu, avsak rychle se z toho vzpamatuji a koukam na mistra a pri snaze vypadat trpelive a nenucene cekam na jeho odpoved.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Křižník třídy Consular, Orbit Coruscantu:
Mistr Kcaj si vyslechne tvé otázky, aby se ještě peřd tím než ti na ně odpoví zapřel o opěrku židle, kterou si vybral.
Nejdřív si prohlédneme místo, kde k těm poškození došlo a zjistíme jejich skutečnou příčinu. Pokud se opravdu ukáže, že se jedná o sabotáž, tak se samozřejmě pokusíme sabotéra dopadnout, jinak uděláme vše pro to. aby už k podobným incidentům nedocházelo. Co se týká cesty, tak nebude trvat příliš dlouho, pouze několik hodin, což je i tak dost času na to, abychom se ponořili do meditace.
odpoví ti na tvé otázky mistr Kcaj, když náhle pocítíš jakési letmé škubnutí. Nebyl to ani nepříjemný, ani příjemný pocit, prostě takové lehké škubnutí, které se vztahovalo na vše okolo. Až po několika dalších vteřinách sis uvědomil, že se jednalo o přechod do hyperprostoru nad nadsvětelnou rychlost.
A co se podnebí planety týká, tak je z velké části pokrytá junglí, ale mi budeme v jakémsi mírném pásu. Najdou se tam i nějaké města, ale nejdůležitější věc, respektive zařízení díky, kterým je planeta Mrisst tolik proslulá, jsou její soukromé univerzity. Patří mezi nejlepší studijní zařízení v republice, proto je potřeba, aby se Republika a tedy i rytíři Jedi, postarali o bezpečnost na zdejších univerzitních zařízeních.
doplní ještě mistr Kcaj odpověď na tvoji otázku týkající se prostředí planety, ke které jste už nyní směřovali.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Křižník třídy Consular, Orbit Coruscantu => Hyper prostor, na ceste nekde mezi Coruscantem a Mrisst:

Pohodlne rozvalen v kresle klidne posloucham mistrovu odpoved na me otazky, bez toho, abych ho prerusoval, stastny, ze je nepovazoval za projev netrpelivosti.

To je zajimave mistre, doufam, ze se nam toho sabotera podari chytit!

Reknu trochu natesene na svou prvni misi, ktera by snad mohla prinest i chvilky vzruseni, ci dokonce boje. V tu chvili vsak s celou lodi neco skublo a ja se polekane rozhledl okolo. Trvalo chvilku nez jsem si uvedomil, ze to byl jen prechod do hyperprostoru, coz me uklidnilo.

Neveril bych, ze tahle kocabka zvladne let v hyperprostoru, snad se s nama po ceste nerozpadne a doletime uspesne az na Mrisst.

Premitam trochu hanlive o lodi, jejiz technicky stav a udrzba prave rozhoduje o mem zivotu ci smrti. Z premysleni o lodi a podobnych hloupostech me vytrhne opet mistr, ktere jeste doda nekolik vet o podnebi, coz me celkem uspokoji.

Jsem rad, ze je tam aspon nejaka priroda a samozrejem se take tesim, az si budu moci prohlednout univerzitu, na kterou bych se jinak nikdy v zivote nepodival.

Reknu se zajmem a pak uz jen dodam:

Tak ted uz je mozna cas na tu meditaci, samozrejme jestli mi nechcete sdelit jeste neco dalsiho mistre.

Chvili se jeste na mistra divam, zda ma jeste neco, co by mi chtel rict nebo jestli tedy pujdeme spolecne meditovat, jak sam navrhoval.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Křižník třídy Consular, Hyperprostor:
Nevím jestli se podíváme přímo na univerzitu, protože letíme rovnou na konstrukční místo toho vědeckého zařízení. Mají tam provizorní přistávací plochu, protože tam přivážejí velké množství materiálu, který je potřeba k různým zdejším konstrukcím, které se tam provádějí. Ale možná nás stopy zavedou i na univerzitu, jeden nikdy neví co mu Síla přichystá. Ale teď si odpočiňme a připravme se, než dorazíme k místu.
ukončí váš rozhovor mistr Kcaj a z židle se přemístí na jeden ze dvou menší dvoumístných pohovek, které tu jsou při stranách. Zde se posadí tak, že si zkřiží nohy, ruce položí na kolena a zavře oči, aby se plně poddal proudění Síly okolo něho a ponořil se tak do meditace. Ty jsi následoval jeho příkladu a přemístil jsi se na druhou pohovku, kde jsi se také uvolnil do pro tebe příjemné pozice a nechal se unášet Sílou okolo tebe.
Meditace ti vždycky přišla uvolňující nejen pro tvé tělo, ale hlavně pro tvou mysl. Často se ti zobrazovali příjemné obrazy, no spíše jakési vjemy, které ti přivodili pocity klidu, míru a vyrovnanosti. Jednou jsi zažil v rámci meditace i jakousi cestu mezi hvězdami, což jsi si ještě doposud nedovedl vysvětlit. Proto tě trochu rozhodilo, když tě z tvé meditace mistr vytrhnul lehkým zalomcováním.
Právě jsme vystoupili z hyperprostoru, můžeš se jít podívat na planetu do pilotní kabiny, jestli chceš. Máme to dovolený.
pronese tak trochu omluvným tónem mistr, za to, že tě vyrušil z meditace.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Křižník třídy Consular, Hyperprostor => Blizici se k orbite planety Mrisst:

Nejprve se pri jeho slovech zatvarim trochu sklamane, ale kdyz se zmini, ze se na univerzitu mozna podivame, tak me dana nadeje zase z velke casti uklidni. Kdyz domluvil, tak se premistil na pohovku nedaleko stolu pri okraji mistnosti, hned jsem nasledoval jeho prikladu a po chvili uz jsme se oba ponorili do meditace, kterou nikdy nepohrdnu, nybrz se po meditaci vzdy citim jako novy clovek.

Z proudeni Sily zkrze me telo mne vytrhlo az mistrovo cloumani a oznameni, ze je prednami planeta, na kterou mame namireno. Po chvilce jsem se vzpamatoval a citil se krasne odpocate, uvolnene a procistene.

Jiste mistre, velice rad se pujdu podivat na tu planetu, kdyz nam to piloti dovolili, i kdyz mi neni jasne, proc by jim to melo vadit.

S radosti prijmu mistrovu nabidku a zamirim do pilotni kabiny, odkud musi byt jiste pekny vyhled.

Stejne uz se tesim, az budeme na pevne zemi, ne ze bych tyhle skorabce neveril, ale preci jen hlina je hlina a navic se tak strasne tesim, az konecne zacneme s tim vysetrovanim. Zajima me, co se vlastne presne stalo, proc jsem se vlastne nezeptal mistra?

Trochu jsem se zastydel za sve myslenky, ktere se mi honily hlavou pri ceste k pilotum a snazil jsem se vtlouci si do hlavy, ze tu netrpelivost musim konecne umlcet. Stejne jsem se vzapeti pristihl, jak se tesim, az uvidim planetu z orbity, i kdyz me delilo od toho pohledu jen nekolik okamziku. To uz jsem se na sebe vsak rozzlobil, coz me nastesti velice brzo preslo a mavl jsem nad tim jen rukou.
----------------
Jeden detail k lokacím, stačí uvádět současnou lokaci ne budoucí. Jen je to pak zbytečně dlouhý.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbita planety Mrisst:
Po tvém souhlasu jste zamířili do pilotní kabiny, kde seděla dvojice mužů, očividně hlavní pilot a navigátor. K vaší přítomnosti nic neřekli a pouze se věnovali všem náležitostem řízení této loďě, která se pomalu blížila k povrchu planety před váma. Vzhlédl jsi k této planetě a poprvé v životě tvůj zrak stanul na povrchu planety Mrisst. Už na první pohled to byla planeta bujná na faunu a floru, protože tři rozeznatelné kontinenty z této strany planety byli hezky zelené a protkané klikaticími se řekama ústicími do moří a oceánů jež s přibývající hloubkou nabývali tmavší modři.
Od posledně se moc nezměnila.
podotkne mistr Kcaj, když i on prozkoumá svým zrakem povrch planety, která se před váma každým momentem zvětšovala a každou chvílí jsi mohl rozeznávat větši a větší detaily planety.
Do 5 minut budeme přistávat mistře, možná bude příjemnější, když se usadíte.
pronese hlavní pilot a mistr mu na to jenom souhlasně pokývne a naznačí ti pohybem ruky, aby jsi ho taky následoval do společenské místnosti, kde jste před tím meditovali. Zde se usadíte, aby jste si počkali na přistání.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Orbita planety Mrisst:

Spolecne jsme vstoupili do pilotni kabiny, kde sedeli, uz od pohledu, dva zamlkli vojaci a tak jsem si jich vsimal asi stejne tak, jako oni me - temer vubec. Ohromil me vsak pohled na planetu, protoze jiz dlouho jsem nevidel jinou planetu nez Coruscant natoz z orbity. Tri velke zelene kontinenty, ktere byly videt z nasi soucasne pozice a spousta vody vsude okole me okamzite ucarovaly. Okomentuji to pouze trochu zasnenymi slovy:

Odsud ta planeta vypada tak hezky.

Snad se na tyhle, odsud tak prijeme vypadajici planete, dostanu aspon na chvili do prirody, teda pokud bude vypadat tak hezky i dole.

Zapremyslel jsem, z cehoz me vsak vyrusil pilot, ktery oznamil, ze brzy budeme pristavat, coz me dost potesilo, protoze lodi, ve ktere jsme cestovali, jsem jeste stale nezacal duverovat. Mistr mi pokynem ruky naznacil, abych ho nasledoval do spolecenske mistnosti, coz vsak bylo uplne zbytecne, protoze jsem se tam sam a velice rad hned v mistrove zavesu vracel. Posadil jsem se do kresla, ve kterem jsem se rozvaloval pri odletu a spolecne s mistrem, usadivsiho ke stolu kousek odeme. Ted cekam na pristani hodne nateseny az vystoupime z lodi a zacne se neco dit.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbita planety Mristt:
Samotné přistání netrvalo dlouho a proběhlo poměrně hladce, narozdíl od tvých očekávání od loďi. Pocítili jste pouze malé otřesy, když jste prolétali atmosférou a poté už pouze malé zhpupnutí, jak jste dosedli na přistávací nohy. Poté se vynořil z kabiny navigátor.
Už jsme na zemi, za hodinu odlétáme pro pasažéry do města, kdyby jste něco do té doby potřebovali, tak nám dejte vědět.
pronese navigátor a tvůj mistr mu jenom souhlasně přikývne, aby se během té doby odpoutal a po vybídnutí tě pohledem, zamířil k sesunuté rampě, odkud jste vystoupili na povrch planety.
Tak, co říkáš na místo našeho pobytu zde ?
zeptá se mistr Kcaj, zatímco se rozhlídneš. Kromě vybetonované přistávací plochy, to spíše než cokoliv připomínalo staveniště. Napravo od přistávací plochy se vinula poměrně široká řeka, která vytékala z o pár set metrů výše položené menší hráze. U ní byla i menší elektrárna, která zásobovala, doposud staveniště, energií. Nalevo od řeky a tedy přímo před váma byla celá kolonie, spousta dřevených domů a rozestaěných konstrukcí budov a zařízení. Dále za kolonií byl poměrně hustý les. Nalevo se táhla travnatá pláň až k takovému menšímu kopci, přes který jsi nemohl vidět dále.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“