Výcvik pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Pristavaci plocha, Mrisst:

Pristani probehlo tak rychle a klidne, ze jsem byl az prekvapen a potesen, jak je to vlastne mozne. Posledni fazi pristani byl lehky naraz a zhoupnuti, jak dosedly na pristavaci plochu nohy lodi. Ja jsem si definitivne vydechl a nedockave jsem se odpoutal a nasledne, po kratkem boji s pasem, vyskocil na nohy vyckavajic az sjede vychodova rampa. Navigator nam prisel oznamil tu novinku, ze uz jsem opravdu pristali, coz mi prislo trochu usmevne, ale nic jsem na to nerekl stejne tak ucinil mistr, ktery pouze prikyvl a zacal schazet po uz spustene rampe dolu.Ja ho v tesnem zavesu nasledoval.

Kdyz vystoupim, ovane me lehky vanek cerstveho vzduchu a hned pote se vesele rozhlednu kolem. Dojem mi sice trochu kazi betonove konstrukce a vlastne vsechny stavby tady, ale obtekajici reka, potemnely husty les, zelenajici se louky a pro turisty neprijeme vysoky kopec v povzdali, ktery mi brani dohlednout jeste dal a ktery hned, jak jsem ho videl, ve me budil touhu na nej vylest a prohlednout si krajinu i za nim a take vzpominky na muj domov a leta bezstarostneho detstvi ztraveneho v prirode, navraci moje nadseni, poteseni a uvolneni zpet do me mysli i tela a nahle se citim zase o neco stastnejsim.

Docela se mi tu libi mistre.

Snazim se jen o lehce nadseny ton, i prez to, ze jsme vlastne nadseny docela dost a tesim se, az se dostanu nekam do zdejsi prirody. Pridam jeste lehky usmev a dal se rozhlizim kolem a pozoruji mistra a snazim se odhadnout, na co mysli a jak se na okoli diva. Potom si vzpomenu, ze na lodi rikal neco v tom smyslu, ze uz zde nekdy byl a tak se ho trochu zvedave zeptam:

Vy uz jste tu byl mistre? Znate to tady?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Přistávací plocha, Mrisst:
Mistr zamíří k shluku budov s tebou po boku, odkud se po chvilce vynoří člověk, který to tu má nejspíš na starosti.
Ano Askeli, už jsem na této planetě několikrát byl v rámci návštěvy zdejších univerzit. Ale přímo tady v tomhle táboře jsem ještě nebyl.
odpoví ti mistr Kcaj, zatímco se vzájemně přiblížíte k osobě, která vám vyrazila naproti. Už po chvilce jsi poznal, že se jedná o republikového zástupce, který se před vámi zastaví a uctivě ukloní.
Je mi ctí vás tu přivítat mistre Kcaji, a vašeho padawana zde také vítám. Také bych vám velice rád poděkoval za váš rychlý přílet. Ale málem jsem se zapoměl představit, jsem správce konstrukce Harry Walter a budu vám k dispozici ohledně všeho, co by jste mohli potřebovat.
pronese na uvítanou správce Walter.
Nám je potěšením, že můžeme pomocí správče. A než nám povíte, co přesně se tu stalo, tak bychom si rádi odložili některé věci.
pronese mistr Kcaj a ty si teprve až teď všimneš, že v levé ruce drží poměrně velkou tašku, kterou si s sebou nejspíše přivezl. Správce na to jenom souhlasně pokyne a vyrazí k několika budovám, co jsou na pravém kraji vesnice blíže k řece. U jedné z těchto budov, které spíše připomínají menší obytné buňky, než řádná obydlí, se zastaví.
Je to skromné ubytování, ale snad vám postačí. Bydlíme tu v takových všichni.
dodá trochu omluvným tónem správce Walter.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Přistávací plocha, Mrisst:

Spolecne jsme s mistrem vyrazili k budovam nedaleko od pristavaci plochy. Mezitim mi mistr odpovedel na me otazky a me hned napadla dasli otazka, jestli na univerzite studoval, cimz by me dost prekvapil, avsak driv, nez jsem ji stacil vyslovit, tak se objevil spravce, ktery nas prisel zrejme uvitat a tak uz na mou otazku nebyla vhodna prilezitost. Spravci jsem nenucene pokynul hlavou na pozdrav hned po tom, co pred nami vysek ukazkovou poklonu, ktera mi prisla prehnana az groteskni. Hned potom se rozhovoril na uvitanou, kdyz skoncil, tak mu mistr zdvorile odpovedel a zeptal se, kde si muzeme odlozit veci. Cele to jen mlcky sleduji, ale kdyz se mistr zminil o tech vecech, tak jsem nejprve nechapal, pak jsem vsak vytrestil oci na jeho velikou tasku, kterou sviral v leve ruce.

Proboha co v ty tasce muze mit?? A jakto ze jsem si ji nevsiml uz driv? A na co vubec potrebuje tolik veci? Dostal by me, kdyby ta taska byla plna obleceni!

Pri techto myslenkach se lehce usmivam a pritom nasleduji spolu s mistrem spravce, ktery nas vede smerem k obytnych bunkam, kde ma v umyslu nas zrejem ubytovat.

Jeste, ze jsem si sebou nevzal moc veci, jeste by mistr zjsitil, jak jsem neporadnej.

Prepadnou me zase takove myslenky, kterym se muzu jen smat. Behem toho jsme dosli az k jedne z bunek, kde se spravce zastavil a zacal se hned omlouvat za ubytovani, ktere nam poskytl. Me se to vsak z venci zda zatim celkem dobre.

Kdyz to bude aspon jako v chramu, tak je to v pohode. No uvidime, jak to bude vypadat tam.

Chvilku mlcky pozoruji spravce, mistra a jeho velkou tasku a zase se snazim odhadnotu, co v ni asi tak muze mit. Nejak nemam chut se se spravcem bavit, ani mi neprijde nutne cokoli rict, takze se na nej podivam pohledem - jestli neco jeste chcete, tak to reknete nebo bezte.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
Mistr otevře dveře a spatří prostě vybavenou místnost s dvěma postelema, stolkem, jedním oknem a jednou skříňí vevnitř rozdělenou jakoby do dvou sekcí. Mistr ji jenom letmo přehlédl očima, vybral si postel na pravo a položil si tam tašku.
Není důvod si stěžovat správče, přijeli jsme sem prošetřit ty vyskytnuvší se poškození, takže ubytování nám bohatě postačí. Ale jestli můžete, tak bychom se rádi podívali na ta problematická místa.
zhodnotí mistr ubytování a využije pomoci správce ve vašem šetření.
Ale jistě mistře, prosím následujte mě.
pronese správce Walter a zavede vás okolo několika domů těsně vedle obytné sekce. Spatříte tam rozestavěnou budovu s mnoha sloupy okolo ní, ale mnoho z nich bylo zborceno k zemi, další byli ohnuté. Sami sloupy byli poměrně bytelné, takže y je jen tak někdo neohnul.
Tady se to stalo podruhý, je to stanoviště výzkumu elektrických polí. Právě tyto sloupy slouží k jejich generaci, ale jednou ráno jsme to našli takhle. Moc jsme se okolo neochomýtali, protože jsme řešili, jak se to mohlo stát, ale k ničemu jsme bohužel nedospěli.
doplní komentářem správce Walter, který teď sejde z prašné cesty, která je tady všude okolo na betonový podklad, kde bylo toto stanoviště postaveno. Kromě sloupů byla trochu poškozena i budova uprostřed, respektive jedna její hrana byl doslova uražena.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vědecká kolonie, Mrisst:

Nas pokoj jen letmo preletnu ocima a srovnam ho s pokojem v chramu. Mistrovi opet jen prikyvuji, kdyz uklidnuje spravce a zada ho, aby nam ukazal mista, kde se sabotaze staly. Spravce nas vyzve k tomu, abychom ho nasledovali, oba tedy klidne kracime za nim az k nejake poskozene budove, ktera ma kolem sebe mnoho znicenych sloupu, k niz nam spravce hned poda vyklad. Vyslechnu si ho a zacnu premyslet.

Takove poskozeni, to nemohl udelat jeden clovek nebo na to aspon musel mit poradnou lod ci nejaky podobny stroj nebo zbran a urcite to taky muselo delat strasnej hluk, jakto, ze to nikoho neprobudilo?

Jeste se rozhlednu po okoli budovy a potom klidne, ale trochu nechapave promluvim ke spravci:

Takovehle poskozeni se neda udelat jen tak, jako kdyz zlomite vetev stromu, ten nebo ti, kdo to udelali, museli delat velky hluk, opravdu jste pri vasem vysetrovani nenasli nikoho, koho by ten hluk aspon vzbudil nebo ze by se primo sel podivat, co je jeho zdrojem? A navic clovek tohle rukama neudela, ten saboter musel mit nejaky stroj, malou lod nebo nejakou dost ucinou zbran - nepochybuji, ze takovych veci se zde da najit mnoho, kdyz jsme vlastne ve vedecke a vyzkumnicke spolecnosti, kde neni o inteligentni lidi a zazracne vynalezy nouze. A jeste jsem se chtel zeptat, objevuje se tu mnoho cizincu, ktere neznate? Nebo tu nikdo takovy neni? Protoze v pripade, ze by to delal nekdo z vasich vlastnich lidi, bylo by to o to zavaznejsi.

Sam jsem se az lekl, jak jsem se rozhovoril a tak se tazave divam na spravce. Potom me jeste napadne posledni vec a tak ji jeste rychle pridam ke sve reci:

A nakonec by bylo dobre, jeslti byste nam mohl ukazat i to prvni misto, kde doslo k nejakemu poskozeni.

A posleze cekam na odpoved prejizdic zrakem ze spravce na mistra, jehoz pohled zkoumam a snazim se odhadnout, jestli mu nevadi, ze jsem se ujal slova a zda se mu me otazky zdaji v poradku ci by jeste pridal njakou dalsi.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
Mistr se jenom zamyslí, ale nic nepodotkne a také pohlédne na správce čekajíc co ti odpoví.
Co se týká zdejší osádky, tak tu máme pouze dva vědce a oba na tomto horlivě pracovali, než aby to chtěli zničit. Zbytek osádky jsou především dělníci a ti dostávají dobře zaplaceno a nikdo si doposud nestěžoval, takže nevidím žádný důvod, proč by se to někdo z nich pokoušel. A ten hluk, to je právě to, co nás na tom zaráží nejvíc. Nikdo nic neslyšel a to tábor je jenom kousek odsud. Pravda, že chlapi jezdí občas na večer do města se napít, ale i tak tu někdo zůstává a nikdo nic neslyšel.
odpoví správce a mistr Kcaj po prohlížení jednoho ze sloupů, přistoupí orvané hraně budovy.
A co první místo, kde se to stalo ? A máte tu nějaké nářadí, které je schopno na jeden úder takhle roztříštit zeď ?
zeptá se mistr, když se rukou dotýká místa, kde byla budova poškozena.
To první místo jsme už opravili, protože jsme nemysleli, že by to bylo vážné, ale jakmile se to stalo podruhé a poté ještě několikrát, tak jsme o tom informovali nadřízené. A co se týká nářadí, tak možná repulzorový jeřáb, ale ten se momentálně opravuje, protože byl poškozen při čtvrtém - řekněme podobném útoku.
odpoví správce Walter a tvůj mistr si zamyšleně znova prohlíží celé místo činu, ale ani on, ani ty si již ničeho dalšího podstatného nevšimnete.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vedecka kolonie, Mrisst

Pozorne posloucham odpoved spravce a vstrebavam vse, co rekne i jak to rekne. Vyslechnu si to vsechno, pockam i na odpoved na mistrovu otazku o nicivem naradi a spravcovu odpoved na ni, ktera me zacne zajimat hned v zapeti, kdy si dam dohromady, ze druhy utok byl pred ctvrty a tedy mohl byt ten stroj pouzit k utoku na tuto budovu, ted uz jen zbyva zjistit, jak ten stroj pracuje. Potom se trochu zamracene zeptam:

Rikate tedy, ze tohle je casove druhe misto, kde se neco takoveho stalo a ze bylo i nekolik dalsich utoku. Muzete nam ukazat co poskodily ty dalsi utoky a samozrejme by nam mohlo pomoci i to, co bylo cilem prvniho utoku, i kdyz je to jiz opraveno.

Prece to nenbude takova zahada, jak se nam tu snazi namluvit.

Zapremyslim dost lehkovazne a s usmevem a potom jeste dodam otazku, pri jejiz podani se pred spravcem trochu znemoznim neschopnosti zapamatovat si jmeno jeho, jiste velmi oblibeneho stroje:

A jak pracuje ten vas..ehm jak to bylo? rebluzorni? jerab, o kterem jste mluvil? Asi by byla hloupost zeptat se, jestli je tichy, kdyz rikate, ze dokaze nadelal dost skody ze?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
Správce přijde blíž k tobě a rukou ukáže k budově naproti na níž při podrobném prohlížení můžeš spatřit odlišný odstín nátěru na několika nižších místech budovy.
První útok proběhl na tento sklad. Původně nás napadlo, že to mohla udělat parta opiých studentů na landspeederu, takže jsme to opravili a nechali být, ale další útoky už to vyvrátili, protože pokud by se jednalo o nárazy landspeederu, tak by byl útokem taky poškozený. Co se týká repulzorového jeřábu, tak se vlastně jedná o větší landspeeder s ramenem jeřábu, ale ten se každý večer zaparkovává do sekce pro vozidla, klíčky od něj se dávají do skříně na ně a od té mám klíč jenom já, ale ukážu vám třetí místo útoku.
odpoví správce Walter i s vysvětlením a zamíří okolo několika budov k asi zhruba 15m jámě. V ní je zborceno pět zaoblených sloupů, které byli kdysi spojeny v horní části oblouku a ještě byli propojeny jakýmisi lany. Na třech místech jsou sloupy doslova rozervány, další dvě jsou jakoby zlomeny.
Tohle mělo být místo pro výzkum gravitace, ale někdo poškodil tři z pěti sloupů a další dva se zhroutili dovnitř. Než to opravíme tak nám to potrvá alespoň týden. Stalo se to hned dva dny od druhého útoku. O týden později byl poškozen jeřáb, což byl doposud předposlední útok.
pronese správce Walter a mist Kcaj si pozorně prohlíží místo, které bylo základem jednoho ze sloupů, které byli podle všeho z durabetonu. Sloup byl doslova přeřažen a okolo něj se váleli kousky roztříštěného durabetonu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vědecká kolonie, Mrisst:

Prohlednu si budovu naproti, na kterou spravce ukaze, kde me zaujme odlisny nater na nekolika mistech a pritom posloucham jeho vysvetleni. Kdyz ho vyposlechnu, tak jsem trochu sklamany, ze moje myslenka na ten jerab byla takto pohrbena. Mel jsem chut zeptat se ho jeste na neco dalsiho okolo klicu, ale zavrhl jsem to, protoze jsem nenasel jediny naznak ci duvod, proc by nam mel spravce lhat a tudiz proc bychom mu nemeli duverovat.
Waltera nasleduji spolecne s mistrem az k velke jame, nedaleko odsud, ktera jiz na prvni pohled dokazovala utok sabotera. Mohutne a respekt budici sloupy sprerazene a zricene do jamy, kusy velice pevne stavebniny se vali okolo, proste priserna spoust, vypadalo to skoro jako by tam nouzove pristala nejmin nakladni lod.
Spolu s mistrem si oba pozorne prohlizime misto, behem spravcova vykladu.

To je moc zvlastni. Predpokladam, ze ani pri tomto utoku nikdo nic neslysel ani nevidel a vsichni pokojne spali, ze?

Vypravim ze sebe, po zbeznem ohledani sloupu, trochu rozmrzelym az neduverivym hlasem. Po kratke odmlce pridam jeste otazky:

Muzu se jeste zeptat, to poskozeni jerabu, jakeho bylo charateru? A jak vypada sekce pro vozidla? Je tam volny pristup kazdemu nebo je to nejak omezeno? A jeste co bylo poniceno pri poslednim utoku?

Pri pokladani otazek se stale rozhlizim kole jamy, jestli nahodou neuvidim neco zvlastniho, ceho jsem si predtim nevsiml. Obcas kouknu trochu bezradne na mistra a take na spravce, cekajic na odpovedi. Pri tom se mi honi hlavou:

Zajimalo by me, co si o tom mysli mistr, treba prijde na neco, ceho jsme si nevsiml nebo co jsem opomnel, preci v tehle male osade nemuze byt tolik lidi, kteri by meli zajem na tom, neco znicil, ani tolik stroju ci zbrani, ktere by byly schopne bezhlucne napachat tolik skody!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
Poté co mistr pokyne, že už si místo prohlédnul, tak vás správce začne směrovat k dalšímu místu nehody.
Vozový park je vlastně jenom parkoviště, kam se parkují vozy na noc, takže se k nim lze dostat, ale kdyby se pokusil jeřáb nastartovat bez klíčů, tak by se našli známky poškození. Jinak jeřáb byl poškozen podobně jako budovy. Jenom místo aby byl rozdrcený tak jeho duracelové šasi bylo promačkané. Co se týká samotných útoků, tak se všechny staly v noci a při žádném z nich nikdo nic neslyšel, tedy kromě toho třetího, kdy se zhroutilo zařízení do jámy, ale kromě zvířeného prachu už nikdo neviděl nebo nezjistil. Tady došlo k poslednímu útoku.
pronese správce, zatímco dorazíte k podlouhlé budově skrz kterou vede cesta dvěma dírama. Okolo se válela rozbořená zeď a všude byl nepořádek.
Tahle vědecká kolonie spadá pod kterou univerzitu, správče ? A kde jsou vůbec všichni dělníci ?
promluví po delší době mistr Kcaj.
Pod Republikovou Vědeckou akademii, ale vše je řádně povoleno, jinak tohle byla jídelna, k jejímu poškození došlo před 4 dny. A dělníci teď pracují na hloubení tunelu pro urychlovač pod komplexem. Shledali jsme, že to bude nejbezpečnější, dokud nezjistíte, co se tu děje a hlavně zabráníte opakovaní podobných situací.
dopoví správce Walter a mistr Kcaj si tentokráte místo ani příliš neprohlíží.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vědecká kolonie, Mrisst:

Po ceste k dalsimu mistu nehody posloucham spravcuv vyklad, ktery skoncil zrovna kdyz jsme dorazili k dalsi rozbourane budove. Chtel jsem se zrovna na neco zeptat, kdyz me predbehl mistr svou otazkou a ja tedy musel pockat i na odpoved spravce, kterou jsem si samozrejme take rad vyslechl, protoze mi vrtalo hlavou, proc je vsude takovy klid, i kdyz jiz predtim jsem si vlastne myslel, ze asi nikdo nepracuje kvuli sabotazim. Kdyz spravce domluvi, tak se vratim ke sve otazce, kterou jsem predtim chtel polozit:

Mozna by teda taky stalo za to, kdybychom si mohli promluvit s tim, kdo slysel, a jak vy rikate, take videl zvyreny prach po tom tretim utoku u jamy. Treba by nam mohl nejak pomoci a ani o tom nevi. A take bych se rad jeste podival na ten jerab, tedy pokud nema mistr neco proti.

Ten zatracenej jerab v tom musi nejak figurovat, jinak to snad neni mozny, preci utok na nej nezapada do kontextu tech ostatnich - utoku na budovy. Byl by v tom cert, kdybysme na to neprisli.

Pri techto myslenkach se tazave podivam na sveho mistra, jestli si take mysli, stejne jako ja, ze ten jerab by v tomhle pripade mohl hrat nejakou roli a zda ho tedy, stejne jako ja, chce prohlednout. Pak se jeste rychle zeptam na mistrovu adresu:

Co si o tom celem myslite vy mistre?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
Jak už jsem říkal, jeřád byl odvezen na opravu, protože ho potřebujeme co nejrychleji. Už takhle jsme ve skluzu oproti původním termínům a to jsme měli původně i nějaké rezervy. Co se týká svědků, tak vám večer můžu dojednat setkání, to nebude problém.
odpoví správce Walter, který teď trochu rozpačitě sledujete jak tvůj, tak i výraz tvého mistra.
Domnívám se, že prohlídka jeřábu nebude nutná. Útok byl úplně stejného charakteru jako všechny ostatní jenom s tím rozdílem, že duracel je pevnější v tahu narozdíl od durabetonu. Klíč k řešení není u repulzorového jeřábu, ale ve společném rysu těchto útoků. Je potřeba zjistit, co mohlo tenhle útok způsobit, protože posloupnost útoků je náhodná, bez žádného hlubšího smyslu. Přesto cíl útoku je jednoznačně zřejmý - tudíž není pochyb, že jde o sabotáže.
pronese mistr Kcaj s vážným výrazem a porozhlédne se po okolí, jakoby něco hledal nebo očekával nějakou odpověď.
Ještě je třeba zjistit jednoznačnou příčinu, jasný motiv, co by mohlo vést k takovýmto akcím. Protože za těmi útoky je něco víc.
dodá ještě mistr Kcaj a vrhne zamyšlený pohled k probourané zdi u budovy, kde teď stojíte.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vědecká kolonie, Mrisst:

Tekam pohledem ze spravce na mistra a zpet a zatvarim se trochu sklamane, kdyz slysim, ze jerab je uz opraven, ale povzbudi mne zase to, ze nam sjedna schuzku se svedkem, ktery by nam treba mohl pomoci.
Kdyz spravce domluvi, tak upru svuj pohled na mistra, ktery vypada, ze se chysta neco rict a opravdu po chvilce zacne mluvit. Pozorne ho posloucham, z jeho slov a tonu hlasu poznavam, ze ani on zatim nevi, cim mohly byt sabotaze provedeny a samozrejme ani nevi kym a klade se temer stejne otazka jako. Kdyz domluvi, tak reaguji:

No, to, ze to jsou sabotaze je ted uz jasne, ale to je asi tak vsechno, na co jsme zatim prisli, ze mistre? Nebo jste zatim prisel jeste na neco dalsiho?

Tazave se podivam na mistra bezradnym hlasem a pak jeste dodam otazku:

Kde budeme pokracovat mistre? U toho svedka? Nebo mate nejaky plan, jak zjistit motiv, tech utoku a nasledne i jejich pachatele? Musim priznat, ze me uz nic dalsiho nenapada.

Reknu trochu zoufalym, zmatenym a bezradnym tonem. Pritom koukam na mistra pohledem, jako by nas mel spasit a hned z rukavu vysypat nekolik moznych motivu a pachatelu ci mist, lidi nebo veci, u kterych bychom mohli pokracovat v setreni.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vědecká kolonie, Mrisst:
No jedno podezření bych měl, ale jistý si tím nejsem. Ale abych ho vyloučil nebo potvrdil, tak musím zajet do města. Zatímti to nebudu říkat, protože kdyby se nepotvrdilo, tak to jenom ovlivní tvůj úsudek. Zůstaneš tad a vyslechneš toho svědka a samozřejmě dáš i pozor na stavbu. Vrátím se jak jen to půjde.
pronese po chvilce rozmýšlení mistr Kcaj a podívá se směrem na správce Waltera.
Je možné si tu zapůjčit landspeeder ?
zeptá se mistr Kcaj a správce mu pokyne na souhlas, zatímco se mistr ještě otočí k tobě.
Buď trpělivý a vnímavý, řešení nás občas naleznou sama. Když se má potvrzení vyplní, tak budeš první, kdo se to dozví, ale teď by to jenom mátlo. Dva rozdílný názor vedou k řešení rychleji, než když dva lidi smýšlí stejně. Nebo máš snad ještě nějaké dotazy ?
zeptá se tě ještě mistr Kcaj a čeká na tvoji odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vědecká kolonie, Mrisst:

Po chvili nervozniho a bezradneho ticha se opet trochu vahave rozhovori mistr. Jsem nadseny, ze ma nejake podezrejni, protoze jakekoli podezreni je lepsi, nez zadne, ale trochu me mrzi, ze mi nechce rict o co jde. Mezitim se pta, podle me trochu zbytecne a hloupe, spravce na landspeeder, spravce samozrejem prikyvne na souhlas, ze mu nejaky zapujci. Chvili me tak necha nechapajiciho, proc se se mnou nechce rozdelit o svou myslenku, ale v nekolika dalsich vetach mi to rychle objasni a ja uz uplne smiren s tim, ze se to mozna nikdy nedozvim, vyhrknu bez dlouheho premysleni odpoved:

Jiste mistre, chapu to moc dobre, zustanu tady, vyslechnu svedka a budu davat pozor na celou kolonii.

Kratce se odmlcim, pridam jeste pritakani, ze jiz opravdu zadne otazky nemam, a rozlouceni s pranim aby vse slo tak, jak ma jit:

Zadne dalsi otazky uz nemam. Doufam, ze budete mit uspech a nic vas neprekvapi. Necht vas provazi Sila mistre.

Po chvilce se obratim na spravce jiz hlasem, ze ktereho sala vic optimizmu, nez pred nekolika minutami.

Spravce, kdy se mohu setkat s tim svedkem? Bylo by mozne to setkani uskotecnit jeste pred setmenim? Stejne si myslim, ze to nebude prilis dlouha schuzka.

Zkusenemu uchu by v teto otazce jiste neunikla malinka davka arogance a nadrazenosti. Take si trochu netrpelive poupravim plast a jen tak mimochodem pohladim svuj svetelny mec, ktery mi dava jistotu bezpeci a nekdy, k me a hlavne mistrove nelibosti, jisty pocit moci, sily a arogance, kterou jsem pocitil jiz v tonu sveho hlasu, pri cemz pomalu ani nevim, kde se to ve me bere a dost se za tyto letme pocity stydim a snazim se je vymitit ze sve hlavy, protoze takove pocity k jedimu nepatri.
V hlave zacnu spesne premytat a pokladat si otazky:

Co se to se mnou deje? Tohle by me nemelo prepadat, musim se vic soustredit! Chci byt jednou rytirem jedi, musim se zbavit tehlech emoci! Proc me ale prepadly zrovna ted a tady, kdyz je klid?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“