Trénink pro užvatele Jacen Solo

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kapitan.Solo

Trénink pro užvatele Jacen Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Akademie Jedi
Několik padawanů se shromáždilo před mistrem Katarnem. Mezi nimi byl i Jacen Solo. Byl celý nedočkavý, protože nyní mělo dojít k rozhodnutí, kdo bude s kým bojovat. Byl to zápas, který už započal své dějiny před spoustou let a o kterém se Luke dozvěděl ze svého holocronu. Nedočkavě čekal, až padne jeho jméno a jméno jeho soupeře. Slunce pomalu zapadalo a všude byla cítit napjatá atmosféra.
Naposledy upravil(a) Kapitan.Solo dne 20.8.2007 05:58:51, celkem upraveno 1 x.

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Akademie jedi
Koho asi dostanu na souboj, trvá to celou větčnost, ale musím být trpělivý, jsem nějáký nervozní a není z čeho, přivolám si sílu a pokusím se uklidnid a trpělivě vyčkat na na muj souboj.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Yavin IV.
Konečně padlo padawanovo jméno, když to mistr Katarn vyhlašoval.
Katarn: ... bude bojovat s padawankou Drellis.
Padawan se zahleděl na svou dlouholetou kamarádku, se kterou měl sourozenecký vztah. Doufal, že nedostane těžkého protivníka. Tohle však bylo ještě horší. Ani nevnímal další mistrova slova.
Katarn: ... takže to je poslední dvojice. Pročistěte na zítřejší zápas své mysli. Ať vás provází Síla!

Kowman

Příspěvek od Kowman »

YavinIV
Coze to je snad zlý sen, ted bych si pral kohokoliv jen ne Drellis, je pro mě jako moje setra a já s ní mám zítra bojovat, ale nemužu odmítnout takže musím s ní bojovat.Přicházím k Drellis.Ahoj Drellis tak bojujem spolu vid?Drelis: Ano bojujem spolu, no nic musím jít meditovat a nabrat sílu na zítřek uvidíme se zítra.Něco mi říka že Drellis nebude snadný soupeř ona necítí to co já bere to jako zkoušku, ano správně nesmím se nechat ovládat emocemi, jdu se také připravit na zítřek.Měj se Drellis.Oscházím do svého pokoje připravit se na zítřek.

Potan

Příspěvek od Potan »

YavinIV-akademie jedi
Jacen nemohl celou noc usnout,pořád myslel na zítřejší souboj s Drellis.
Ráno se s ostatnímy padawany sešel před arénou kde se odehrávaly soouboje.
YavinIV-soubojová aréna
Padawani postupně vcházeli po dvojcích do arény až přišel čas i na Drellis a Jacena.
Mistr Katarn:Vy jste dnes poslední, to ale neznamená že jste nejméně důležití. Dnešní souboj rozhodne kdo zvás dnes opustí akademii. Zapněte meče a skouška může začít

-------------------
Sem ted tvůj nový cvičitel místo Sola :wink:
Tak necht tě provází síla i semnou

Kowman

Příspěvek od Kowman »

YavinIV-soubojová arena
Sice jsem celou noc nespal, ale mám sílu a ta mě pomuže, osud rozhodne kdo odejde s akademie.Oba zapínáme meče.Jacen si přivolává sílu a soustředí se na souboj stejně jako Drellis.Vyčkám na její výpad a budu se snažit určit její taktiku a pak se budu snažit o rychlý výpad, nesmím Drellis podcenit.

Potan

Příspěvek od Potan »

YavinIV-soubojová arena
Jacen čekal na místě na utok Drellis. Ovšem Drellis dělala to samé.
Stála na místě a čekala na jacenům utok. Ani jeden z nich nechtěl zautočit první.

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Yavi IV-soubojová arena
Na co asi vyčkává?Že by měla stejnou taktiku jako já?Něco zkusím snad to vyjde.Pomocí síly hází Jacen meč proti Drellis, ale zároven vybíháproti ní.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-soubojová arena
Drellis bez potíží hozený meč vykrívá svým a ten se jen odrazí někam do arény. Drellis snažící se využít toho že Jacen je ted bez meče se proti němu rozbíhá a mává okolo sebe mečem

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Yavin IV-soubojová arena
Jacen si rychle přivolá meč pomocí síly a chystá se odrazit Drellisin utok. Tak to začalo, uvidíme co jsem se naučil. Jacen si přivolá sílu, aby vedla jeho ruce při souboji.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-soubojová arena
Jacen se pokusil přivolat si meč silou. Když to Drellis uviděla pokusila se jeho meč taky přitáhnout. Meč se zastavil, nedokázal ho přitáhnout ani jeden znich, oba byly v síle zhruba stejně silní.

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Yavin IV-soubojová arena
Sakra tak to mi něják nevychází jsme zhruba stejně silní mohli bychom tady stát celou věčnost, musím s tím něco udělat tohle nemá cenu se takhle přetahovat.Jacen se pokouší druhou rukou pomocí síly odstrčit Drellis a tak povolit její stisk na meči.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-soubojová arena
Jacenům plán odstrčil Drellis ta se na okmamžik přestala soustředit a JAcen si přitáhl meč.

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Yavi IV-soubojová arena
Jacen zapíná meč. Vyčkám na její utok. Jacen čeká co Drellis udělá

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-soubojová arena
Drellis vyčkává na místě. Vypadáto jakoby šetřila síly na něco velkého.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“