Výcvik pro RC " Johna"

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Výcvik pro RC " Johna"

Příspěvek od Garth Devilman »

Kamino – ubikace

John seděl na posteli a převracel svou helmu v prstech. Vždyť už za pár hodin se měl ocitnout v terénu. Armáda separatistických droidů si podmaňovala jeden systém za druhý. John tušil, že tentokrát to bude jiné, než Kaminské výukové a výcvikové programy...

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

Kamino – ubikace
Byl jsem jistym zpusobem potěšen, ale i zaskočen, když mi sdělili o mojí první misi. Věděl jsem, že tentokrát se musím dobře připravit. Tentokrát všechny zbraně a vybavení překontroluju třikrát.
Tentokrát si nemůžu dovolit jakoukoli chybu, jako ve výcvikové místnosti! pomyslel sem si nakonec, nasadil si helmu, a s novým sebevědomím vykračuju směr zbrojnice, a následně strategická místnost, kde mi doufám sdělí nějaké nové informace.
Ne! chybu neudělám!

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Kamino - strategická místnost

Provedl jsi všechny důležité úkony, až ses nakonec dostavil do registrační místnosti. Všude okolo tebe byli rozmístěny navigační a strategické konzole. Místnost se zdála být liduprázdná...

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

Kamino - strategická místnost
Když jsem se uklidnil, podíval jsem se do jedné z konzolí, jestli v ní nenajdu informace o své misi, a čekám, jestli nepříde někdo kdo mi vydá rozkazy.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“