Výcvik pro Luke Merth

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vesnice, Tatooine:

Na záznamu vidíš, jak si jde člověk poklidným městem. Pak se ozve hluk, a z uličky vyběhne muž, v čistě bílém plášti. Několika dobře mířenýma ranama uzemní může. Pak tě ale zaujme, že vytáhne divný nástroj, který vpíchne do mlže. Ta chvíli ho vyndá, utočník uteče, ale co tě překvapí nejvíc, oběť taky, popojde prá metrů, a sesune se na zem.
Když se zeptáš jawy, tak ti naznačí, žě droid toho ví víc. A že ti ho může prodat. Ty ale nemáš bohužel dost peněž. Chtěl by za něj 1000kr, a nepochybně ani mistr u sebe nebude mít tolik kreditů. A propos, ty ani nevíš kde tvůj mistr je. Tenhle jawa je dobrej obchodník, a ví jak je droid pro tebe cenej. nehodlá snížit. Budeš muset vyymslet něco, jak vydělat či jak se dostat ke kreditů.
____________________
Moc předbíháš, tímhle jawou jsi mně svedl z cesty. Dávej si na to pozor, sice nemám vymyšleno hodně dopředu, ale přeci jenom, reaguj trochu mírněji, klidně za cenu, že to bude kratší. Já si nepotrpím na nějáký romány, ale nemám rád, když zbytečně moc předbíháš.

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Vesnice, Tatooine:

1000 kreditov. Kde len zoženiem 1000 kreditov? Pomyslím si a otočím sa do centra.

Keď budem mať 1000kr. tak ťa nájdem v kantýne? spýtam sa jawu a ten len prikývne.

Pomalou chôdzou idem do centra mesta. Vidím obchod s názvom Repair shop idem sa tam skúsiť popýtať na prácu, veď do droidov a lodí sa vyznám snáď tam niečo pre mňa budú mať. Vchádzam do obchodu ,kde je len jeden muž za pultom. Pristúpim k pultu a hovorím.

Dobrý deň. Volám sa Luke Merth a hľadám prácu. Do droidov a lodí sa vyznám. Nemáte niečo pre mňa? Potrebujem zohnať 1000 kreditov.
Dohovorím a usmejem sa.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vesnice, Tatooine:

Obchod se vlastně jmenuje Mac's paradise, ty jsi si přečetl, že se zde prodávají součástky, u kterých by se ovšme též dalo vydělat. To si ovšem obchodník nemyslí.

Já nikoho nepotřebuju, nebudu dávat prachy nějákýmu vyžírkovy. Chceš obchodovat, Budiž, ale práci ti tady dávat nebudu.

Poví nevrlej obchodník. Když vyjdeš z obchodu, tak tam uvidíš, jak kolem tebe jde mistr. Všimne si tě, zastaví, a optá se tě na situaci.

Jak to jde Luku? Přišel jsi na něco? Já jsme toho moc neobjevil. Ti lidé zde něco skrývají.

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Vesnice, Tatooine:

Jeejha zase nič. Pomyslím si keď vychádzam z obchodu.

Aha majster, idem sa pozdraviť s ním. Po krátkom rozhovore mu poviem

Ale našiel som Jawu ,ktorý ma droida a ten má informácie o tých vraždách. Jawa mi chce droida predať za 1000 kreditov ,ale ja ich nemám a preto zháňam robotu. Nemohli by ste mi nejako pomôcť? Usmejem sa na majstra a trochu si napravím róbu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Pear »

Vesnice, Tatooine:

Zkus najít alternativní cestu Luku, nic nemá jeden směr, a ty se musíš snažit najít všechyn způsoby, z nihž si vybereš tu nejlepší. Tohle je cesta úspěšnosti. Cesta Jediho.

Další moudrá slova od mistra, ti daly za cíl, zkusit najít alternativní cestu. Určitě jich bylo víc. Ale jen je najít. Třeba by pomohlo se kouknout, do jawavského sběrače. Toho krámu, jak na něj odkázal ten muž.

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Vesnice, Tatooine:

Áno majster. Ďakujem. Prikývnem a poďakujem majstrovi.

Pôjdem pozrieť do toho zberača. Možno tam niečo nájdem. Poviem si v duchu a vydám sa preč z centra mesta smerom ku zberaču. Idem a už som skoro pri ňom keď niečo ucítim.

To je ten pach z tej uličky. Blížim sa ku zdroju ale je to vo vnútri tej velkej haraburdy. Hľadám vchod do vnútra. Našiel som vchod ,ktorý je dokorán otvorený. Vchádzam dnu a hneď do prvej miestnosti ,ktorá vyzerá ako keby tu nikto sto rokov nebol.

Pozrem sa či tu niečo nenájdem.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vesnice, Tatooine:

Procházel jsi sběrač, který byl opravdu hodně starý, vše bylo zrezlé, rozpadající se, a ty jsi v tom celém byl sám. Nejspíše. Už od začátku jsi měl pocit, že tě někdo..něco sleduje. Měl jsi i jednu malou příhodu, kdy ti něco podrazilo nohy. Neviděl jsi nic, ale bylo to ve velice úzké místnosti. Když jsi tou uličkou došel až ke konci, našel jsi velkou místnost. Vešel jsi dovnitř. Šlo vidět, že se tam někdo zabydlel. Něco jsi ucítil v síle. Když jsi se otočil, uviděl jsi jak na tebe muž v krásně sněhobílém pláští slétává. V rukách měl dýky. Když jsi si ho všiml, byl ani ne pul metru horizontálně od tebe....
________________
Jen aby jsi věděl, tak na to navaž. Když budeš psát, ještě je furt někde nad tebou. Ber to v potaz.

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Vesnice, Tatooine:

V tom som niečo zacítil jemné vibrácie v sile. Otočil som sa a videl som ho ako zoskakuje za mňa. Hneď vytiahnem meč a aktivujem ho.

Kto si a prečo útočíš na nevinných dedinčanov? Spýtam sa keď stojíme proti sebe. Muž v plášti len stál a dýky mal pripravené.

Nechcem s tebou bojovať ale keď to bude nutné tak budem. Som tu len preto ,že to tu vyšetrujem. A chcem zabrániť ďalším útokom. Som pripravený takmer na všetko, ale nechcem bojovať.

Som zvedavý čo urobí. Pomyslím si dívajúc na muža.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vesnice, Tatooine:

Myslíš že tohle dělám, pač se mi to líbí?

Řekne ti pohrdavě.

Ne, mám tady svojí práci. Já se v tomhle nevyžívá. Ale můj pán má s těmahle lidma plány. Víš, on tatooine z nich udělal uplně někoho jinýho. Tohle mého pána strašně zaujalo. Ovšem nemůžu unášet vesničany. To by bylo horší, než je mrzačit. Přeci jenom, neměl bych je za chvilku kam dávat.

Neukáže v sobě můž kousek lítosti.

Ach, co jd to za slušnost. Jsem Altair. Těší mně. Pocházím z Coruscantu, ale nynější působiště musí zůstat utajeno.

Ten "Altair" je gentleman. Spojení perfektního vychování, ať už ve společnosti, nebo v boji z něj dělá výbornýho bojovníka, a uctihodného oponenta. Ovšem neukazuje snahu na tebe zaůtočit.

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Vesnice, Tatooine:

Ja som Luke Merth a pochádzam odtiaľto z Tatooine. Som tu so svojim majstrom. Rada nás vyslala ,aby sme to tu prešetrili. Keď dopoviem ukloním sa.

Vyzerá, že to robí pre peniaze. Asi je to nejaký žoldák. Pomyslím si a hneď sa spýtam.

Pre koho pracuješ? A za koľko? Môžeme to nejako vyriešiť, že prestaneš útočiť? Ako by sa to tebe páčilo keby ti takto niekto mrzačil matku alebo nejakého príbuzného. Ukáž v sebe aspoň štipku súcitu a nechaj týchto ľudí na pokoji. Keď dopoviem vypnem meč, ale stále ho mám pripravený pre istotu.

Dúfam, že to na neho urobilo aspoň trocha dojem. V duchu sa pousmejem.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Jeskyně Tatooine:

Když se představíš i ty, a ukloníš se mu, on se ukloní, na projev cti též. Když dojde na ostatní otázky, už tak vstřícný není.

Pro koho pracuju? Já nepracuju pro nikoho. Otec Bill to dělá pro blaho galaxie. Pro blaho republiky. Každej není podplatěnej.

Na druhé částí otázky se trochu zamyslel.

Moji matku zmrzačily. Republika. Byla voják. Když jí nechali držet naprosto zbytečnou pozici. Přežila, ale nemohla chodit. Nedokázala mluvit. A pak to přišlo. Republika přišla s tím, že se o ni postará. Druhej den jsme tam přišli...byla mrtvá. Všude, s čím měla něco dočinení republika, byla nějáká smrt.

Řekl smutně. Bylo mu líto co se stalo jeho matce, a také byl rozzloben na republiku.

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Jeskyně Tatooine:

Prepáč, je mi ľúto čo sa stalo tvojej matke. Ale tým, že sa budeš mstiť nevinným ľudom nič nedokážeš. Ešte ťa to skôr viac poznačí a budeš mať výčitky. Mojich rodičov odviedli do otroctva a zostal som sám, úplne sám.
Poviem tiež smutne.

Nechaj to tak, prestaň s tým a vráť sa domov za otcom. Takto to nerieš. Ak pôjdeš so mnou za mojim majstrom ,spolu to nejako vyriešime. Sme Jedi-ovia a spolupracujeme s republikou, budeme žiadať pre teba nejaké odškodnenie alebo potrestáme tých ,ktorý sú za to zodpovedný. Určite nejaké riešenie nájdeme. Poviem a usmejem sa na Altaira.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Pear »

Jeskyně Tatooine:

Mýho otce zavraždily. Nějáká banda chuligánu. Když jsme byly na dovolené na Iridonii. Republikou hledaní zločinic. Ani ta nedokázala ochránit své občany. Čemu mám potom věřit?

Uhne očima na stranu Altair.

Otec Bill, náš vůdce, pokud jsme ti to ještě neřekl, dokáže napravit republiku. Stačí ještě několik vzorků. Nech mně to dodělat. Nebo mi nabídni alternatívu.

Oči se mu najednou rozsvítí, jako by radostí, či štěstím.

Republika pro nás nikdy nic neudělala. Otec Bill ano. Ten jedinej zachrání republiku před nenávratnou temnotou.

Poví ti poslední slova. Načež se od tebe odvrátí zády. Ne na znamení, že chce odejít, ale že dělá dobrou věc, a že od republiky=tebe jako jejího"přisluhovače" moc nečeká.

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Jeskyně Tatooine:

A aké vzorky zbieraš? Ak smiem vedieť. Je mi ľúto tvojich rodičov. Ale tým, že si zmanipulovaný nejakým Billom nič nedokážeš. Poviem.

Ak mi to neublíži ,zober si moju vzorku. Ale nechaj tých ľudí na pokoji.Jemne so mnou trhne pri pomylení na ihlu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Jeskyně Tatooine:

Altair se k tobě otočí, a z rukávu mu přímo do ruky vyjede jehla.

Nic ti to neudělá. Ti lidé se ale bránily. Překazily by mi to. Musel jsem je nějak umlčet. Kdo mohl tušit, že kontaktujou Jedie.

Sběhne hned na jiný téma.

Nejdřív budu potřebovat vzorek, jestli jsi vhodnej.

Když k tobě příjde s jehlou, tak se složí. Zkolabuje, pokud se to dá nazvat jinak. V agonii, kdy možná už ani nevnímá že seš vedle něho křičí.

Otče, on nám může pomoct. On není horzba. Ne, on je jinej. Proč bych měl? Otče, on je to co hledáme. Ale proč.

Z jeho výkřiků jsi poznal, nebo spíš hádal, že to není komlink. Spíš síla. Ale nic jsi necítil. Po chvilce opět povstal.

Nejste správný vzorek. Prosím odejděte.

Začne mluvit uplně jinak. Chladněji, i když tam jde cítit strach. Ne před tebou, spíš před někým, koho zná lépe, než si myslíš...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“