Výcvik pro Luke Merth

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Jeskyně Tatooine:

Nie neodídem. Nechaj ma, aby som ti pomohol. Kto je ten otec? Prečo ťa takto trízni? Poviem síce nie presvedčivo ale aspoň sa snažím.

Čo to môže byť? Sila? Ale veď som nič necítil. Síce ak by to vykonával niekto moc silný, tak sa to asi dá aj nejako skryť. Pomyslím si stále sa dívajúc na Altaira.

Podľa mňa ho ten Bill ovláda. Je ako bábka. To zmenenie tónu reči. Je ako keby ho ovládal. Buď je to sila alebo má niečo zabudované v mozgu.

Prečo nie som vhodný na odobratie vzorky? Ja som z Tatooine som ako tí dedinčania. Poviem a pozerám čo urobí.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Jeskyně Tatooine:

Seš Jedi. Ten není vhodnej. Jedi není nikdy vhodnej......Nikdy nebyl.

Hlavně ten dodatek řekne zvláštním způsobem, že až o sobě začneš pochybovat. Ale pouze na chvilku, tvůj výcvik tě naučil, jak se tomu vyvarovat.

Můj otec mně netrízní. Pomáhá mi být silnější. Resistovat tvým pokusům.

Vyjádří se k tobě položené otázce.

Ještě jsi neodešel. Chceš snad bojovat? Nebo...proč tady čekáš?

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Jeskyně Tatooine:

Nechcem bojovať. Chcem ti len pomôcť. Čo nevidíš ako ťa Bill manipuluje, aby si robil veci ,ktoré nechceš robiť? Ja na teba nič neskúšam nemáš čo resistovať. Poviem vážne.

Čo je to tu za organizáciu. Testujú tu ľudí? Jedi-ov?Keď povedal, že nikdy neboli vhodný Zamyslím sa neustále sa pozerajúc na Altaira.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Jeskyně Tatooine:

A před čím mi chceš pomoct? Já nepotřebuji pomoct. Jsem top assassin gildy 'Ashashinů! Ten nejlepší.

Mírně jsi ho rozzlobil.

Mně nikdo nezneužívá...Nikdo!

Začne na tebe křičet.

Pouze mi pomáhá. P.O.M.A.H.Á! Nerozumíš na tom slově něčemu?

Možná jsi ho rozzlobil spíš víc..

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Jeskyně Tatooine:

Prepáč, nerozčuluj sa. A keby som ti pomohol vybrať tie vzorky od dedinčanov? Keby som im povedal, že ak ti dajú dobrovoľne vzorky, tak útoky prestanú? Odišiel by si? Povedal som a trochu som sa zľakol keď zvýšil hlas.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Jeskyně Tatooine:

Jak jsem říkal, já jsem tady kvůli vzorkům, ne kvůli mrzačení občanů.

Poví ti Altair, opět dramatická změna hlasu, těďka na neuvěřitelně klidný, až chladný.

Stačí, když to uděláš ty. Pouze jim tímhle odeber kostní dřeň, a zbytkem krev. Těďka jsi asi pochopil, proč je musím zpacifikovat.

Podá ti několik málo různých jehel.

Každý vzorek musí být jiný. Teda, krev a dřeň může být z jednoho člověka, ne vška dvě dřeně z jednoho. Pokud mi to doneseš, tak to zkontorluju, a hned odjedu. Bereš?

Podá ti ruku.

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Jeskyně Tatooine:

Podám ruku Altairovi a jemne potrasiem.

Platí. Zoženie ti tie vzorky. Beriem ťa za slovo, že odídeš. Poviem a zoberiem náradie na vzorky.

Hneď aj idem. Zbohom zatiaľ. Poviem a hneď odchádzam. Ani sa neobzriem. Prechádzam dve miestnosti a dostávam sa ku východu. Idem smerom ku mestu.

Vyzerá to, že dnes bude pekné počasie. Pomyslím si a pokračujem v ceste do mesta. Prechádzam popod hlavnú bránu a mierim ku centru mesta, kde je zase dav ľudí.

Dúfam, že sa mi ich podarí presvedčiť. Poviem si v duchu, keď mierim ku debnám, na ktorých som stál ráno. Vyskakujem na debnu a začnem zvolávať ľudí.

Občania, určite si ma pamätáte, viete, že vyšetrujem tu tie útoky. Potrebujem od Vás všetkých vzorky kostnej drene a krvy. Dostavte sa ku mne na odobratie prosím. Po odobratí vzoriek už nebudú ďalšie útoky. Dopoviem a pripravím sa na odobratie.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vesnice, Tatooine:

Všichni mlčí, nikomu se, jak je vindo do toho nechce. Ruku zvedne jeden muž.

Pokud to zastaví ty útoky, tak jdu do toho.

Po vzoru toho muže se začne hlásit více a více lidí. Jeden ti dá ale návrh.

Co takhle odebrat vzorky někomu, kdo už to zažil? Třeba tomu mužu na vozíku? Necíti bolest, za chvilku stejně zemře. Můžem mu to odebrat bez jakýchkoliv okolků, a ten člověk odejde. Jak lehké.

Zasměje se jeden muž, kterej to navrhl.

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Vesnice, Tatooine:

Nie nemôžeme. Potrebujem neporušenú kostnú dreň. A verte mi nebolí to.Je to len jemné štipnutie, takže sa nemáte čoho báť.Potrebujem vzorky od všetkých čo to pôjde. Dávam vám moje slovo, že to tie útoky zastaví. Len od vás potrebujem tie vzorky. Poviem a pristúpim k mužovi čo sa hlásil ako prvý.

Môžme začať? Najprv odoberieme vzorku kostnej drene. Tak si vyhrňte tričko na chrbáte a potom odoberieme krv. Pripravím si ihly.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vesnice, Tatooine:

Přihlásilo se ti mnoho lidí, mezi nima i žena, se kterou jsi se bavil když jsi sem přijel.

Nevím jak jste to vyřešil, ani nevím proč mu pomáháte, ale když o opravdu dostanete odnás, tak je mi to úplně jedno.

Poví ti blaženě, možná až zoufale, v dobrém slova smyslu žena.
Trvalo ti opravdu dlouho než jsi to nabral, ještě když jsi to moc neuměl. Ale po několika vpichech, jsi to dělal automaticky. Když jsi měl konečně všechno, přišla k tobě ta žena.

Doufám, že opravdu odjede. Pokud ne, tak k sithu s váma!

Poví ti, a ty se vydáš zpět na sběrač. Než tam dojdeš, tak ucítíš něco v síle. Radši přidáš na kroku, a až dojdeš na sběrač, uvidíš, jak několik vesničanů, těch které jsi ve vesnici při tom sběru neviděl, útočily na Altaira. Bylo jich asi jenom pět, ale drželi si ho elektrkopím od těla. Několik jich lehce zranil, ale jeho dýky na ně nedosáhly. Taky je tam jedno mrtvé tělo vesničana, kterého se povedlo Altariovy trefit. Očividně když jsi šel do vesnice, oi toho měli dost, a chtěli to vzít do vlastních rukou...

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Zberač, Tatooine:

Pribehnem k rozvášnenému davu.

Hej čo to robíte. Nechajte ho. Mám vzorky, ktoré zastavia útoky. Pustite ho. A on odíde. Prídem k mužovi s elektrokopiou a vytrhnem mu ju z ruky. Vypnem a prídem ku Altairovi. Vložím mu do ruky Vzorky a čakám čo sa bude ďalej diať.

Ustúpte. Zakričím na dedinčanov. A podoprem Altaira, aby nepadol.

Preboha čo sa to tu len stalo.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Sberač, Tatooine:

Jeden z vesničanů tě elektrokopím nepříjemně štouchne do ruky, až málem vyhodíš světelný meč z pouzdra.

Nebraň tu svini! My mu ukážeme co si může dovolovat na tatooinu!

Několik z nich se oddělilo, a míří na tebe, zbytek na Altaira.

Nevěřím že odejde!

Pověděl ti jeden z nich.

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Sberač, Tatooine:

Sľubujem vám, že odíde. Nechajte ho odísť. Už sa tu viac neukáže. Pozrem na Altaira nech niečo povie.

Au, tá ruka bolí. Pomyslím si držiac sa za ruku.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Sberač, Tatooine:

Ale jestli ne...

Nedořekne svojí větu jeden z můžů, a znova ti dá elektricou ránu. Jen tak pro jistotu. Všichni se dají na odchod
Altair se mezitím zvedne, a udělá přímo jedijský kousek. Rozběhne se proti zdi, odrazí se do ní, a v letu svojí dýu zabodne do krku jednoho z nepřátel. Ostatní raději utečou.

Čerstvé tělo se vždy hodí...Na cokoliv. Oni si oto říkaly.

Vysvětli ti svým klasicky chladným a suchým způsobem.

Díky ti. Za pomoc...v obouch věcech. Schová si vzorky, všechno co je jeho též vezme. Vezme taky tělo. Jednou přesně mířenou ranou tě skolí na zem, nejspíše nějákej chvat. Nakloní se nad tebou.

Promiň můj malý Jedijský přítely. Moje identita musí zůstat utajena. Přesto ti děkuju.

Zanechá tě tam jak seš, a sám uteče někam, neznámo kam. Ty se po chvilku vzbudíš. Konkrétně tě vzbudí tvůj komlink.

Luku, ozvi se. Seš tam nějak dlouho, Je vše v pořádku? Jestli ano, hned přijdi do vesnice. A, málem bych zapoměl, řekni mi jak dopadlo vyjednávání?

Ve vysílačce to zachrčí na znamení, že můžeš mluvit...

Luke Merth

Výcvik Luke Merth:

Příspěvek od Luke Merth »

Sberač, Tatooine:

Áno majster. Všetko v poriadku. Vyriešil som ten prípad. Idem hneď do dediny. Zatiaľ do videnia. Postavím sa zo zeme,oprášim sa a idem smerom ku dedine. Po chvíľke dôjdem do centra, kde vidím majstra. Hneď zamávam.

Dúfam, že bude spokojný. Pomyslím si a kráčam ku majstrovi.

Dobrý deň majster. Poviem a ukloním sa.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“