Výcvik pro hráče Kesh Tallen

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Mandalore
Ano...Slává...Řekl jsem a podíval jsem se na jeho opakovačku,houpající se na jeho opasku...
Konečně republika uvidí proč neměla s námi jít do války...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Mandalore

Mandalore sestoupil a všechny šiky stále seřazené postupovaly při děsivém dupotu za ním, a začaly nastupovat do raketoplánu, který je měl vyvézt na bitevní křižníky, které nabíraly klany a mířily do bitvy.Mandalorianská flotila byla rozdělená na třetiny a chystala se zaútočit ve třech sektorech.Jednu třetinu vedl Mandalore a vy jste měli tu čest, že vedl zrovna vás.

Loď s vaším klanem vyletěla asi třetí a po nějaké době, drcání při průletu atmosférou mohl pilot na obzoru vidět jednu z bitevních lodí Mandalorianských Neo-křižáků.Karavana raketoplánů přistála na lodi a ta hned na to skočila do hyperprostoru.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Mandalore
Čekal jsem v lodi a promýšlel jsem bivu i jak dopadne...Hlavou se mi honilo spoustu nápadů jak zabít nějakýho republikána...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Hyperprostor => Orbita Onderonu

Letěli jste hyperprostorem asi hodinu.Všechny lodě letěly v těsné formaci celý let hyperprostorem a po hodině všechny lodě z hyperprostoru vystoupily.Na nic se nečekalo a všichni válečníci začali nastupovat do lodí.Nebyla to však žádná tlačenice.Mandaloriani do nich nastupovali sešikovaně a naprosto profesionálně, jako jeden muž.

Za čest a slávu!

Pronesl Mandalore, když nastoupil do prvního letícího transportéru, jako správný vůdce.Ty ses tam dostal za chviličku, byl jsi mezi prvními vojáky, kteří do transportéru nastupovali.Nadšená atmosféra se nesla tisíci vojáky, nikdo se už nemohl dočkat první bitvy proti tak ctihodnému protivníkovi, jako byla Republika, která vždy všechny války vyhrála, kterou ještě žádná válka nepoložila na lopatky, proti Republice, trvající déle, než všechny známé celogalaktické civilizace.Tato válka měla přinést čest celým klanům.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Hyperprostor => Orbita Onderonu
Prý republika ještě neprohrála žádnou válku...To ještě nebojovala s námi...Pomyslel jsem si a usmál jsem se pod maskou...
Potom se loď zvedla a vylítli jsme lodí vstříc nepříteli...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Onderon

Výsadková loď se rychle řítila atmosférou Onderonu a po chvilce jste už cítili otřesy po palbě onderonských obraných věží.To vás ale předletěly Bazilišky a velkou část jich zničily a tak vám umožnily relativně bezpečný sestup.Po chvilce jste přistáli a tvůj strýc vykřikl:

ZA MANDALORA, ZA MANDALORIANY, ÚTOK!!!

Načež vyběhl z lodi a s těžkou opakovačkou začal kosit Onderonskou obranu.Hned nato ho následovali s divokým řevem i ostatní Mandaloriani, jejich vzrušení se změnilo v krvelačnost, která brzy zbarvila povrch Onderonského hlavního města Izizu krví jeho obránců.
Po celém bitevním poli se rozléhaly výbuchy i palba z mandalorianských i onderonských zbraní.Bazilišky z nebe padaly jako meteority a ničily vše, dokud nepřistály.Na orbitě se zatím rozpoutala krutá bitva, protože už se objevily čtyři Hammerheady i s jejich stíhačkami a dělovými loděmi.Ty ale ani to vaše lodě nepřekvapilo, naopak, Republiková flotila padla do pasti, protože mandalorianské lodě je začaly ničit, protože byly natočené přímo směrem k nim a jejich děla pálila jednu smrtonosnou střelu po druhé, takže jen se lodě vynořily z hyperprostoru, byly docela ukrutně poškozené.
V Izizu pokračovaly boje naprosto skvěle, Mandaloriané už jen obléhali královský palác.Docela tě štvalo, že sis ani pořádně nezastřílel, protože ostatní vojáci už pokosili velkou část obrany.Do paláce však ještě stihly doletět Republikové výsadkové lodě a vaše armáda teď neměla dobývání tak jednoduché.

Keshi, měli bychom už těmi jejich štíty prorazit a rozmáznout ty svině až na Dxun!Pojďme, ty, já a ještě jeden voják se proplížíme ke štítům a zničíme je minami.

Zakřičel tvůj strýc.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Onderon
Bitva byla krátká avšak pro republikány smrtonosná...
Ani sem si moc nezastřílel a to mě štvalo,páč ostatní vojáci mě předběhli...
Dobře strýci...Jdeme za Mandaloriany!Řeknu a vydám se za mistrem...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Onderon

Docela lehce jste se dostali ke štítům, které jste měli vyhodit do vzduchu.Díky generátorům maskovacího pole si vás obránci ani nevšiml a tvůj strýc začal rozdělávat miny, pomocí kterých chtěl zrušit štíty vedoucí k paláci.Těch však bylo několik řad, strýc však nepochyboval, že to bude hračka.Najednou se něco stalo - strýc hlasitě zaklel a chvilku potom kolem vás začaly létat blasterové výstřely.Nějaká jednotka prorazila skrz mandalorianskou linii a vyhnala tamní jednotku ze svého stanoviště.To však znamenalo, že se vám za zády najednou objevilo asi padesát vojáků Republiky.Strýc okamžitě zapnul jak posílený tak soubojový štít, vytáhnul svou opakovačku, skočil za trosky a začal opětovat palbu, taky jich asi deset během chvilky sundal.Jejich vůdce však hodil na strýcovu barikádu tepelný detonátor a ten ji rozmetal a odhodil strýce do štítu, což jej omráčilo.Velitel však potom zavelel:

Chci je živé, mohli by se hodit!

Vojáci na tebe zaútočili, půlka jich na tebe zaútočila s vibromeči a ta druhá polovina je kryla palbou z pušek.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Onderon
Dva s mečema skolím blasterem a schovám se za nějakou trosku...
Vždycky jen vykouknu a spustím salvu a pak zase zalezu...
Některé jsem zabil a některé zranil...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Onderon

Bránil ses sice dlouho, ale přiletěl další granát a tvá skrýš se rozletěla na cucky.Měl jsi těžce poraněnou nohu a kolem se začali sbíhat nepřátelští vojáci.Jejich velitel tě docela překvapil, byl to tvrdě vypadající muž, byl svalnatý a velký.Nenosil helmu a v ruce jako jediný držel těžkou opakovačku.Dost ti připomínal Mandaloriana a bylo i vidět, že v boji je celkem zběhlý.Přišel k tobě, ohnal se svou zbraní a potom už jsi viděl jen tmu...

...Probudil ses v silové kleci v Onderonském paláci.Místnost, ve které jsi byl byla prázdná, akorát u konzole stál nějaký muž.Nevypadal jako válečník, ale neustále se hrabal v počítači.Potom přišel nějaký muž.

Pane, snažím se je zdržet, ale už prošli několika štíty.Ztráty které utrpěli při výbuších terminálů byly minimální a dělové věže na Nebeské Galerii už jsou mimo provoz, kasárna v té oblasti se nehlásí a jeden štít je zničen.Zanedlouho se dostanou do paláce.

Muž, který stál před ním se zamyslel.

Měli byste se evakuovat, dokud to jde, Ondaron je ztracen a obávám se, že Dxun taky.Bitva na orbitě skončila a Mandaloriani vyslali další Bazilišky.Vezměte ale našeho zajatce.Myslím, že by se nám mohl hodit.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Onderon
Probudím se v silové kleci a u konzoli stojí nějaký muž a štourá se v počítači...
Co asi chcou???Mě jako zajatce není dobrej nápad...Však já jim ještě uteču...Pomyslím si a hledám něco co by mohlo vypnout to silové pole...
Nakonec najdu zařízení ale je moc daleko ode mne a musím se odtud dostat...
Ten muž u konzoly má menší blaster daný na opasku a na noze...
Kdybych zahrál zraněnýho tak by mě musel odvést z klece a ošetřit...Toho bych mohl využít a vzít mu blaster a zastřelit ho...
Pak si prohlédnu konzolu a zjistím stav na bojišti...Naši vyhráli na orbitě tak to bude krátká bitva...A zasměju se...
Celou situaci promýšlím a pak začnu promýšlet únik z klece a následně z budovy...
Znovu a znovu přehrávám mé zranění a následný únik až se podívám na mou nohu...Ah sakra!Na tohle zranění sem zapomněl...Pomyslím si a třísknu se rukou do hlavy...
Dobře...Stejně nevyhrajete tuhle bitvu...Tak či onak stejně zemřete...Já vás můžu ochránit...Pokud mě pustíte tak se nad vámi smilujeme...Ale pokud ne...Zemřete...Co vy na to???
Zeptám se a když mě ignoruje asi pět minut tak to vzdám...
Ten chlap je pěknej hlupák že nevěří mě...Číst mě z hlavy myšlenky...Na tohle asi tady přístroje nemaj ale já se odtud dostanu...Buď kolem něj,nebo přes jeho mrtvolu...
Pomyslím si a usměji se...
Dobře Keshi do toho...to dáš...Pomyslím si a prudce svou ruku strčím do silového pole...
Ale jen kouskem prstu...Bolest je veliká ale tohle musím vydržet...Musím!!!
Ruka pálí ale stále ji tam držím...
Pak ale vykřiknu:AAAAGGHHHHA svalím se na zem jako omráčen...Jako...
Muži u konzoly se otočili a právě ted mě měli odvést...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Onderon - královský palác

Hacker se otočí a kouká na tebe, jak sebou praštíš na zem a hraješ omráčeného.Plán ti celkem vychází.Vzal kom a někomu zavolal.Potom přišel k tobě a koukal, jak by ti mohl pomoct.Vypnul silové pole a snažil se najít známky tepu.Vypadal jsi v pořádku, ale taky ani nečekal, že zemřeš.Toho jsi využil, sáhnul po jeho ochraném blasteru a vypálil mu díru do hlavy.Chvilku na to vešli i zdravotníci, ale než stihli zjistit co se děje, padli k zemi.Byl jsi mimo klec, teď jen, jak utéct z paláce.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Onderon - královský palác
Hehehe...Já věděl že to vyjde...Ano!ale ted jak se dostat odtud???Pomyslel jsem si a podíval jsem se kolem po nějaké unikové šachtě...
Naštěstí jsem jednu našel v rohu a dole...
Přišel jsem ke konzole a prozkoumával jsem bojiště a zjišťoval jsem kde mám vypnout ty štíty...
Naštěstí jsem je vypnul a hned se ozvala rána vybuchující bomby a výkřik...
Přišel jsem k větrací šachtě,otevřel víko a vlezl dovnitř...
Víko jsem za sebou zase zavřel a vydal jsem se vstříc větrací šachtě...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Onderon

Procházel jsi dál větrací šachtou, která byla poněkud nestabilní a celou dobu se kývala jak praštěná.Postupně ses soukal, až ses dosoukal nad strategickou místnost.Tam stál ten chlapík, který mluvil s tím hackerem a další.

-Evakuace je nutná, Mandaloriané prorazili štíty a naše posádka už neudrží nádvoří moc dlouho, do deseti minut jsou v paláci.
-Ale generále Vaklu...
-Bez řečí.JDĚTE!!!To je rozkaz, Republika i Onderon vás budou ještě potřebovat na jiných bojištích.Mé místo je tady.Pomůžu lidem s protimandalorianským odbojem.
Rozkaz pane!


Zasalutoval nižší důstojník ustoupiv Vakluovým rozkazům.Najednou kolem tebe proběhla nějaká krysa, šachta se rozkývala a zřítila se na podlahu místnosti.Důstojník na tebe vesele pohlédl.

Jaká náhoda, náš zajatec, zrovna jsem se chystal pro vás dojít.

Pak přišel nějaký voják a řekl:

-Pane, ten druhý Mandalorian už je v raketoplánu, měli bychom jít.
-Výborně, našeho hosta vezmem s sebou, ale pozor, je trochu odbojný, aby nám zas neutekl.


Pronesl důstoujník a následoval vojáka do únikového raketoplánu.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Onderon
Šachta se zakývala a pak spadla...Sakra!Zaklejia podívám se na toho chlapíka...
Hmmm odvedou mě...Beztak jim zase uteču...Pomyslím si a už přemýšlím nad způsobem kterým bych je zneškodnil a dostal se ven...
Ale můj pěstoun si také nezaslouží aby byl zabit...Hmmm dobrá náhoda že zrovna mého pěstouna povezou ve stejné lodi jako mne...Pomyslím si a podívám se na dva vojáky kteří mě mají doprovodit...Nebo spíš já je mám doprovodit k jejich rakvím...Pomyslím si a počkám až na mě zamíří zbraněmi...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“